Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Teiresias_ said:

Ξάνθη.

Υποτίθεται πιο άδεια από τον χειμώνα λόγω Αυγούστου αλλά δεν πάει καλά.. εκείνα τα τριψήφια που είχε κάποτε γίναν διψήφια και μικρά μάλιστα.

Για ταχύτητα δικτύου δεδομένων vodafone να φανταστούμε οτι μιλας...

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα δώρα θα τα πάρουμε 11/8 έτσι δεν είναι; Από τα μετάλλια εννοώ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιζει, οταν ξεσπασει ο Παγκοσμιος Πολεμος, εαν μαζευτουμε οι CU BringAfriend της προπολεμικης περιοδου, με τα πολυτιμα μεταλλα των αχρηστων τοτε sim να τη βγαλουμε μια χαρα την 3-4 ετια διαρκεια του!!

Εχει κατακληστει η αγορα στη χωρα μας.....

Screenshot_20240807_154117_Viber.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, opmgls said:

E, αφού το έγραψε που το έγραψες δεν μας λές και σε τι αναφέρεσαι.

Προφανώς γι' αυτό που είπες.. τι άλλο να εννοούσα; 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε στην περιοχή Τυχερού Εβρου ως Σουφλί τι ταχύτητες πιάνει;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια έκδοση της εφαρμογής του CU στο  Google play store. Αναβάθμισε κάποιος;  Όλα καλά;  Είναι ασφαλής, και χωρίς "μπερδέματα";

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα. Με πήραν τηλ και μου πρότειναν μετάβαση από cu σε καρτοπρόγραμμα με 14,00€ απεριοριστα λεπτά προς όλους, 6000sms, 3GB. Επίσης μου είπαν ότι κάθε μήνα μέσα από την εφαρμογή myvodafone θα παίρνω και δώρο από το shakeit.Ωστόσο δεν μου είπαν τι δώρο δίνουν οι πονηροί για να με πάνε σε πρόγραμμα με 10GB με 18,00€. 

Έχει κάνει κανείς καρτοπρόγραμμα; Τι δώρο δίνει συνήθως το shake it;π.χ. gb για ένα μήνα

Edited by xaralvamv
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, opmgls said:

Βγήκε καινούργια έκδοση της εφαρμογής του CU στο  Google play store. Αναβάθμισε κάποιος;  Όλα καλά;  Είναι ασφαλής, και χωρίς "μπερδέματα";

Την έχω εδώ και καμιά βδομάδα.
Μια χαρά.
Πρόσθεσαν ως έξτρα ασφάλεια το log in στην εφαρμογή με touch id! 😉

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, xaralvamv said:

Καλημέρα κι από εμένα. Με πήραν τηλ και μου πρότειναν μετάβαση από cu σε καρτοπρόγραμμα με 14,00€ απεριοριστα λεπτά προς όλους, 6000sms, 3GB. Επίσης μου είπαν ότι κάθε μήνα μέσα από την εφαρμογή myvodafone θα παίρνω και δώρο από το shakeit.Ωστόσο δεν μου είπαν τι δώρο δίνουν οι πονηροί για να με πάνε σε πρόγραμμα με 10GB με 18,00€. 

Έχει κάνει κανείς καρτοπρόγραμμα; Τι δώρο δίνει συνήθως το shake it;π.χ. gb για ένα μήνα

Δεν έχει ξανακουστεί κάτι τέτοιο. Στα υπόλοιπα καρτοκινητά πλην cu, δίνει κάποια gb ανάλογα με το ποσό ανανέωσης για 15 μερες, ξεκινωντας απο 1 γιγα για την ανανέωση των 13€.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kmpatra said:

Δεν έχει ξανακουστεί κάτι τέτοιο. Στα υπόλοιπα καρτοκινητά πλην cu, δίνει κάποια gb ανάλογα με το ποσό ανανέωσης για 15 μερες, ξεκινωντας απο 1 γιγα για την ανανέωση των 13€.

Τι εννοείτε δεν έχει ξανακουστεί;Απ'ότι κατάλαβα το shake it σε καρτοκινητό είναι ανά 15 μέρες;

Edited by xaralvamv
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, xaralvamv said:

Τι εννοείτε δεν έχει ξανακουστεί;Απ'ότι κατάλαβα το shake it σε καρτοκινητό είναι ανά 15 μέρες;

Ανα 30 ημέρες. Και προφανώς καρτοσυμβόλαιο σου πρότειναν

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaralvamv said:

Καλημέρα κι από εμένα. Με πήραν τηλ και μου πρότειναν μετάβαση από cu σε καρτοπρόγραμμα με 14,00€ απεριοριστα λεπτά προς όλους, 6000sms, 3GB. Επίσης μου είπαν ότι κάθε μήνα μέσα από την εφαρμογή myvodafone θα παίρνω και δώρο από το shakeit.Ωστόσο δεν μου είπαν τι δώρο δίνουν οι πονηροί για να με πάνε σε πρόγραμμα με 10GB με 18,00€. 

Έχει κάνει κανείς καρτοπρόγραμμα; Τι δώρο δίνει συνήθως το shake it;π.χ. gb για ένα μήνα

Το shake it στο καρτοπρογραμμα είναι κάθε βδομάδα και δίνει ή 300μβ για 3 μέρες ή 1γιγα για μια μέρα ή 300' προς όλους, τυχαία κάθε φορά.

Παντός το ίδιο πρόγραμμα με απεριόριστα, 3γιγα και 6000 σμς  το πήρα εγώ με 8€ και κάτι ψιλά το μηνα

Link to comment
Share on other sites

Η "φωτια" πλησιαζει και στην ακρη του "δασους". Σιγα-σιγα "καιγονται" ολο και περισσοτερα "δεντρα" που ετσι κι αλλιως ηταν ευεπιφορα για συμβολαιοποιηση, περα απο οσους εδω και 10ετιες ηταν ηδη (και παρεμειναν και στη διαβολοδεκαετια της χωρας μας) καμενοι.

Παντα νομιζα οτι μια οποιαδηποτε διαχειριση (των ανθρωπων, δε μιλαω για διαχειριση της φυσης , αν και οι απεριοριστες δυνατοτητες που επεδειξε στη διαχειριση της φυσης ο Homo Sapiens τον προηγουμενο αιωνα επηρεασε και την πεποιθηση του οτι ΔΥΝΑΤΑΙ απεριοριστης διαχειρισης ΚΑΙ στους υπολοιπους Homo Sapiens) ΝΟΜΙΖΑ οτι απαξ και εφαρμοστει οτι δειχνει εξαρχης εαν η οχι θα ειναι ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ, οπως στη φυση. Λαθος μου: Απαιτειται χρονικο διαστημα, ισως και πολυ μεγαλο, για να καταστουν διαχειρισιμοι οι Homo Sapiens. Ισως και πολυ μεγαλο οσπου να πεισθουν οτι: "ΝΑΙ, μου αρεσει να καω...." .  σε συμβολαιοποιηση.

Αντε και στα δικα μας των ελαχιστοτατων "χλωρων" στην "ακρη" του "δασους": Δε θα ΔΥΝΑΜΕΘΑ κανεναν αλλο τροπο οταν θα εχει καει ολο σχεδον τελειως το "δασος" σε συμβολαιοποιηση. Καμια "ισχυ"/δυναμη να αντισταθουμε στο "καψιμο". Ουτε οι πρωην καρτοκινητακηδες δε θα ασχολουνται μαζι μας πχ το 2030. Και σιγα-σιγα απο 14€ που λενε στους ηδη ΕΥΕΠΙΦΟΡΟΥΣ θα παγαινει 15, 18 , 20 κλπ €. Τελος οι κατμρτοκινητακηδες. Και σε αυτη την Κατασταση δε θα ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ: "Με σας θα ασχολουμαστε, τους ελαχιστοτατους; Εδω 2030 ολοι ειναι αποχαυνωμενοι. Να φυγετε, να πατε αλλου....".

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, opmgls said:

Βγήκε καινούργια έκδοση της εφαρμογής του CU στο  Google play store. Αναβάθμισε κάποιος;  Όλα καλά;  Είναι ασφαλής, και χωρίς "μπερδέματα";

Αν έχεις Hyuwai χωρίς υποστήριξη google services, μη την βάλεις .
Δεν θα ξεκινάει.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, nico4gr said:

Το shake it στο καρτοπρογραμμα είναι κάθε βδομάδα και δίνει ή 300μβ για 3 μέρες ή 1γιγα για μια μέρα ή 300' προς όλους, τυχαία κάθε φορά.

Παντός το ίδιο πρόγραμμα με απεριόριστα, 3γιγα και 6000 σμς  το πήρα εγώ με 8€ και κάτι ψιλά το μηνα

Και τι δώρο δίνει το shake it σε σένα;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, xaralvamv said:

Τι εννοείτε δεν έχει ξανακουστεί;Απ'ότι κατάλαβα το shake it σε καρτοκινητό είναι ανά 15 μέρες;

Εννοούσα ότι δεν είχε ξαναγράψει κανένας εδώ, όσο παρακολουθώ εγώ βέβαια, ότι δίνεται shake σε καρτοπρογραμμα.  Ο φίλος παραπάνω βέβαια που εχει καρτοπρογραμμα τα διευκρίνισε.

Όσον αφορά τα καρτοκινητά, να το γράψω καλύτερα: το shake it ενεργοποιείται στην πρωτη ανανέωση κάθε μηνα, οι παροχές που δίνει στα υπόλοιπα καρτοκινητά πλην cu είναι data με διάρκεια ισχύος 15 ημερών

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το shake των συμβολαίων και των καρτοσυμβολαίων. Αυτό δίνει συνήθως απεριόριστα δεδομένα για μια μέρα κάθε 15 μέρες.
Κανονικά το shake έχει αλλάξει, περίεργο που ο φίλος παίρνει ακόμα τα 300’ κλπ

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Αναμενουμε αξεσουαρ-δωρα με η χωρις € καποια στιγμη μεσα στο 2024. Απο περσι εχει να βγαλει.

Παλι μιση τιμη προσφορα για καποιους, στο 50αρι αυτη τη φορα:

 

Screenshot_20240808_160908_Viber.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Την έχω εδώ και καμιά βδομάδα.
Μια χαρά.
Πρόσθεσαν ως έξτρα ασφάλεια το log in στην εφαρμογή με touch id! 😉

Αυτό εδώ και καιρό δεν είναι;

1 minute ago, alteisei said:

Αναμενουμε αξεσουαρ-δωρα με η χωρις € καποια στιγμη μεσα στο 2024. Απο περσι εχει να βγαλει.

Παλι μιση τιμη προσφορα για καποιους, στο 50αρι αυτη τη φορα:

 

Screenshot_20240808_160908_Viber.jpg

Καλό!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, nico4gr said:

Το shake it στο καρτοπρογραμμα είναι κάθε βδομάδα και δίνει ή 300μβ για 3 μέρες ή 1γιγα για μια μέρα ή 300' προς όλους, τυχαία κάθε φορά.

Παντός το ίδιο πρόγραμμα με απεριόριστα, 3γιγα και 6000 σμς  το πήρα εγώ με 8€ και κάτι ψιλά το μηνα

Εμένα το ίδιο πρόγραμμα (συμβόλαιο, όχι καρτοσυμβόλαιο) μου το έδιναν με περίπου €10,50 πριν κάτι μέρες με μετατροπή του CU μου, αλλά δεν τρελλάθηκα. Οριακά τα GBs (μέχρι τώρα, με τα δώρα του καρτοκινητού πάντα έχω περισσότερα αν χρειαστούν) και υπερβολικά τα 6.000 SMS, χρήσιμα μόνο αν τρέχεις διαφημιστικές καμπάνιες!  

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...