Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει ήδη κάποιες εβδομάδες η προσφορά 16€ 150gb. Παράλληλα με τις κλασσικές προσφορές νέου αριθμού ή φορητότητας με 13€. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

Υπάρχει ήδη κάποιες εβδομάδες η προσφορά 16€ 150gb. Παράλληλα με τις κλασσικές προσφορές νέου αριθμού ή φορητότητας με 13€. 

Πράγματι είναι περίπου 3 εβδομάδες που υπάρχει αυτή η προσφορά. Πιο πριν έδινε απεριόριστα. Πήρα καινούργιο νούμερο CU με αυτήν. Τον πρώτο μήνα μου έδωσε και άλλα Gb δώρο πήγα συνολικα΄στα 190 αν θυμάμοι σωστά. Το πήρα για 2ο νούμερο. Θα το χρησιμοποιήσω τώρα το καλοκαίρι και μετά συντήρηση με caslhback. Είχε δώρο κα τα ακουστικά μέχρι 30/6. Ελεγε ότι θα σταλούν μέχρι 15/7. Προς το παρόν Παρασκευή 12/7 δεν τα έχουν στείλει. Την Δευτέρα θα τους πάρω τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2024 at 1:00 ΜΜ, VIPdriver said:

Πράγματι ενδιαφέρον. Ξέρουμε πότε ξεκινάει να βάζει γκολ ο Ολυμπιακός;

Κάτι που ξέχασα να πω.. δεν κάνει rollover το πακέτο με τα 11,80€. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2024 at 4:57 ΜΜ, duellergr said:

Το μόνο φθηνότερο είναι Nova σταθερή, f2g με buy more και ανανέωση σε κατάστημα με 8€.

Να μήν αναλύσω περισσότερο τα παραπάνω γιατί θα είναι offtopic.

-Ε, τότε γιατί όχι σταθερό cosmote,με τις προσφορές που δίνουν σε καρτοκινητά 10€ τον μήνα δωρεάν;

- Με μπέρδεψε. Τελικά ισχύει και για κοινούς θνητούς η προσφορά ή μόνο για φοιτηταί;

 

Screenshot_2024-07-12-23-04-28-93_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Για όσους είναι μέχρι 29. Δεν λέει τίποτα για φοιτητές.

Σωστό. Μπερδεύτηκα όντως 😀

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, spiliot said:

Το πρόσεξες ότι λέει με 16 ευρώ;

Εδώ που φτάσαμε, και 36€ να δω δε θα μου κάνει εντύπωση. 

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερικές ημέρες μου ερχονται τουλάχιστον 3 σμσ/μερα για προωθητικές τους. Το πιο σπαστικό ειναι οτι στελνουν προωθητικο για φοιτητές, ενω δεν ειμαι εδω και 15-20 χρόνια! Πόσο δύσκολο τους είναι να φιλτραρουν σε ποιες ηλικιες τα στελνουν;

Για να ειναι τοσο απελπισμενοι, πρεπει να εχουν χασει πολυ κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να μου έχει έρθει ποτέ φοιτητικό βέβαια εγώ είμαι ένα χρόνο μόνο στη vodafone. Μήπως παλιά είχες φοιτητικό στο νούμερο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VIPdriver said:

Εδω και μερικές ημέρες μου ερχονται τουλάχιστον 3 σμσ/μερα για προωθητικές τους. Το πιο σπαστικό ειναι οτι στελνουν προωθητικο για φοιτητές, ενω δεν ειμαι εδω και 15-20 χρόνια! Πόσο δύσκολο τους είναι να φιλτραρουν σε ποιες ηλικιες τα στελνουν;

Για να ειναι τοσο απελπισμενοι, πρεπει να εχουν χασει πολυ κοσμο...

Πάρε τηλ και απαίτησε να σου το μετατρέψουν σε φοιτητικό για λόγους ψυχικής οδύνης!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kmpatra said:

Δεν θυμάμαι να μου έχει έρθει ποτέ φοιτητικό βέβαια εγώ είμαι ένα χρόνο μόνο στη vodafone. Μήπως παλιά είχες φοιτητικό στο νούμερο αυτό?

Ποτέ μου δεν είχα φοιτητικό. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VIPdriver said:

Εδω και μερικές ημέρες μου ερχονται τουλάχιστον 3 σμσ/μερα για προωθητικές τους. Το πιο σπαστικό ειναι οτι στελνουν προωθητικο για φοιτητές, ενω δεν ειμαι εδω και 15-20 χρόνια! Πόσο δύσκολο τους είναι να φιλτραρουν σε ποιες ηλικιες τα στελνουν;

Για να ειναι τοσο απελπισμενοι, πρεπει να εχουν χασει πολυ κοσμο...

Τα SMS έχουν ενισχυθεί είναι η αλήθεια, επειδή δεν βλέπει οριακά κανένας τα προωθητικά banners μέσω των εφαρμογών και των ειδοποιήσεων. Οριακά βλέπουν τις διαφημίσεις στα social. Επίσης τα SMS στέλνονται σε όλους χωρίς να υπάρχει κάποιο φίλτρο, άγνωστο προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Τα SMS έχουν ενισχυθεί είναι η αλήθεια, επειδή δεν βλέπει οριακά κανένας τα προωθητικά banners μέσω των εφαρμογών και των ειδοποιήσεων. Οριακά βλέπουν τις διαφημίσεις στα social. Επίσης τα SMS στέλνονται σε όλους χωρίς να υπάρχει κάποιο φίλτρο, άγνωστο προς το παρόν.

Συμφωνώ κι εγώ ότι λαμβάνω πολλά SMS από την Vodafone τελευταία, που αφορούν κυρίως στην ενεργοποίηση ακριβών πακέτων η τη μετατροπή του καρτοκινητού μου σε συμβόλαιο 😋

Λίγο πριν καταργηθεί το liquid δεν μπορούσαν να στείλουνε να ενημερωτικό για να μη χρεωθεί ο κόσμος που ξαφνικά βρέθηκε χωρίς υπόλοιπο.

Αυτά τους είχα πει τις προάλλες στην υποστήριξη που μιλήσαμε, και μου είπαν ότι είχαν στείλει ενημερωτικό τον απρίλιο όταν ανακοινώθηκε η κατάργηση. 

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Εκείνα τα +5€ που θα δίναν 3/7 για όσους έκαναν ανανέωση εως 30/6 τα θυμάστε;
Ε λοιπόν τα πήρα σήμερα με 10 μέρες καθυστέρηση κ στα 2 κινητά μετά από αίτημα στο chat.
Αργούν ... λιγάκι αλλά στο τέλος εξυπηρετούν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, balkos said:

Εκείνα τα +5€ που θα δίναν 3/7 για όσους έκαναν ανανέωση εως 30/6 τα θυμάστε;
Ε λοιπόν τα πήρα σήμερα με 10 μέρες καθυστέρηση κ στα 2 κινητά μετά από αίτημα στο chat.
Αργούν ... λιγάκι αλλά στο τέλος εξυπηρετούν.

Εγώ στέκομαι στο ότι χρειάστηκε να κάνεις προσωπικό αίτημα στο chat ενώ έπρεπε να τα δώσουν ούτως ή άλλως αφού το είχαν ανακοινώσει.

1 ώρα πριν, geoponer said:

Συμφωνώ κι εγώ ότι λαμβάνω πολλά SMS από την Vodafone τελευταία, που αφορούν κυρίως στην ενεργοποίηση ακριβών πακέτων η τη μετατροπή του καρτοκινητού μου σε συμβόλαιο 😋

Λίγο πριν καταργηθεί το liquid δεν μπορούσαν να στείλουνε να ενημερωτικό για να μη χρεωθεί ο κόσμος που ξαφνικά βρέθηκε χωρίς υπόλοιπο.

Αυτά τους είχα πει τις προάλλες στην υποστήριξη που μιλήσαμε, και μου είπαν ότι είχαν στείλει ενημερωτικό τον απρίλιο όταν ανακοινώθηκε η κατάργηση. 

Αντιπαραβάλλω ότι στην frog σου στέλνουν μήνυμα και 15 μέρες πριν και 24 ώρες πριν λήξει το υπόλοιπο. 

Η Vodafone έστειλε Απρίλιο για κάτι που θα έληγε τέλος Ιουνίου και αυτό ήταν...

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2024 at 1:35 ΜΜ, VIPdriver said:

Εγώ θα το δοκιμάσω. 

Friendly-Games.thumb.jpg.07f4d0773452761b82789c33beda85a2.jpg

Έχω χρόνια καρτοκινητό Ολυμπιακός. Δεν πιστώνονται ευρώ από γκολ σε φιλικούς αγώνες (αναφέρεται και στους όρους) ούτε με ανανέωση 8 ευρώ που είχα δοκιμάσει πρόσφατα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Serafeim1981 said:

Έχω χρόνια καρτοκινητό Ολυμπιακός. Δεν πιστώνονται ευρώ από γκολ σε φιλικούς αγώνες (αναφέρεται και στους όρους) ούτε με ανανέωση 8 ευρώ που είχα δοκιμάσει πρόσφατα.

Σοβαρά; Δλδ ούτε με cashback θα πιστώνονται;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά το θεωρώ χλωμό...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Σοβαρά; Δλδ ούτε με cashback θα πιστώνονται;

Αν πιστώνονταν με κασμπακ, όλη η Ελλάδα θα είχε Ολυμπιακός.😁 Too good to be true.

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2024 at 11:09 ΜΜ, sou_d said:

-Ε, τότε γιατί όχι σταθερό cosmote,με τις προσφορές που δίνουν σε καρτοκινητά 10€ τον μήνα δωρεάν;

- Με μπέρδεψε. Τελικά ισχύει και για κοινούς θνητούς η προσφορά ή μόνο για φοιτηταί;

 

Screenshot_2024-07-12-23-04-28-93_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg

καλημέρα αυτό ισχύει και για φοιτητικό;

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Αν πιστώνονταν με κασμπακ, όλη η Ελλάδα θα είχε Ολυμπιακός.😁 Too good to be true.

μην το λες αυτο....

ο κοσμος εχει μαυρα μεσανυχτα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Αν πιστώνονταν με κασμπακ, όλη η Ελλάδα θα είχε Ολυμπιακός.😁 Too good to be true.

Όπως απέκτησε και liquid επειδή ήταν too good to be true..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, HEO said:

μην το λες αυτο....

ο κοσμος εχει μαυρα μεσανυχτα

Το Ολυμπιακός είναι 12 χρόνια στην αγορά. Στο τελευταίο πρωτάθλημα έβαλε 100 γκολ ο Ολυμπιακός μέσα έξω. Αν έπαιζε να ενδιαφέρονται κάποιοι θα είχε γίνει μεγάλη επιτυχία. Αυτό αποδεικνύει την αποτυχία των προσπαθειών "φτηνά και με δώρα" να δώσει κέρδη. Αλλάζει το σκηνικό.

12 minutes ago, Teiresias_ said:

Όπως απέκτησε και liquid επειδή ήταν too good to be true..

Ε γι'αυτό το έπαψαν. Αντιλήφθηκαν ότι ο φτωχός παραμένει φτωχός και όποιος έχει λεφτά δεν ασχολείται με προγράμματα φτωχών από πεποίθηση.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, HEO said:

μην το λες αυτο....

ο κοσμος εχει μαυρα μεσανυχτα

Θα το δοκιμάσεις που έλεγες να δούμε τι προσφέρει και τι όχι τελικά; Εγώ από Σεπτέμβρη ξεκινάω τα πειράματα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

μην το λες αυτο....

ο κοσμος εχει μαυρα μεσανυχτα

Ή είναι διαφορετική ομάδα κ δεν είναι ολυμπιακοί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...