Jump to content

Poco X6 Pro 5G


s_nova
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως μια θήκη πορτοφόλι που αγόρασα από Aliexpress με καλές κριτικές βγήκε μάπα το καρπούζι.

Το μέσα πλαστικό που βάζεις το κινητό, δεν εφαρμόζει σωστά/πλήρως(είναι χαλαρό), με αποτέλεσμα να κάνει δύσκολο το να πατάς τα πλαινά κουμπιά.

Επίσης επειδή το πίσω μέρος των καμερών είναι ανοιχτό και το κενό μεγάλο δίπλα από τις κάμερες που ειναι το λογότυπο της εταιρείας, πολλές φορές όταν πιάνω το κινητό ακουμπάω σε αυτό, και γεμίζει δαχτυλιές για πλάκα.

Αρα για μένα μονόδρομος οι θήκες που έχουν το πίσω μέρος κλειστό, όπως οι 2 θήκες με καπάκι πίσω ή ίσως θήκες όπως η παραπάνω.

Κρίμα που η Spigen δεν θα βγάλει καμιά θήκη για το κινητό.

Γενικά μου κάνει εντύπωση που το απλό poco x6 έχει περισσότερες θήκες από το pro,ενώ υποτίθεται το pro είναι πιο δημοφιλές.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

..εδω το Ali link ξανα για οποιον τον ενδιαφερει...https://www.aliexpress.com/item/1005006333186121.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.5ac11802jogRUs

...και εγω απο τα Review που διαβασα στο alli και λεγανε οκ λογια την πηρα...και οντωs βγηκε κομπλε...οι εγκοπεs εκει που πρεπει να ειναι ειναι ολοσωστεs..το κινητο κουμπωνει αρκετα σφιχτα μεσα στην θηκη...δεν παιζει καθολου το σωμα μεσα...απο ποιοτητα κατασκευηs ειναι μια χαρα για τα λεφτα τηs...οποιο χρωμα σαs αρεσει την χτυπατε...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει δύο θήκες από Temu. Πανέμορφες και πιάνουν καλά το τηλέφωνο και καλύπτουν την κάμερα. Αλλά από προστασία σε πτώσεις δε μου γεμίζουν το μάτι. Καταρχάς οι φακοί είναι σχεδόν στο ίδιο επίπεδο με το κάλυμμα της κάμερας. Άρα η προστασία αφορά μόνο το module και όχι τους φακούς. Επιπλέον είναι αρκετά ρηχή θήκη, δηλαδή η οθόνη δεν πολύ προστατεύεται. Αλλά για γρατσουνιές είναι καλές.

Έτσι χρησιμοποιώ την αυθεντική θήκη που ήρθε και έχω βάλει τζάμι μπροστά και πάνω στην κάμερα. Είμαι οκ προς το παρόν.

Οι frosted θηκες δε μου αρέσουν καθόλου. Τώρα η μαγκια της nilkin με την προστασία της κάμερας καλή είναι αλλά την κάμερα τη θές διαθέσιμη συνήθως. Για εμένα προσωπικά είναι τεράστιο όχι.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, mixtri said:

Έχω πάρει δύο θήκες από Temu. Πανέμορφες και πιάνουν καλά το τηλέφωνο και καλύπτουν την κάμερα. Αλλά από προστασία σε πτώσεις δε μου γεμίζουν το μάτι. Καταρχάς οι φακοί είναι σχεδόν στο ίδιο επίπεδο με το κάλυμμα της κάμερας. Άρα η προστασία αφορά μόνο το module και όχι τους φακούς. Επιπλέον είναι αρκετά ρηχή θήκη, δηλαδή η οθόνη δεν πολύ προστατεύεται. Αλλά για γρατσουνιές είναι καλές.

Έτσι χρησιμοποιώ την αυθεντική θήκη που ήρθε και έχω βάλει τζάμι μπροστά και πάνω στην κάμερα. Είμαι οκ προς το παρόν.

Οι frosted θηκες δε μου αρέσουν καθόλου. Τώρα η μαγκια της nilkin με την προστασία της κάμερας καλή είναι αλλά την κάμερα τη θές διαθέσιμη συνήθως. Για εμένα προσωπικά είναι τεράστιο όχι.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! 
€7.31 | for Poco X6 Pro 5G Case Nillkin Super Frosted Shield Ultra-Thin Hard PC Back Cover for Xiaomi Poco X6 Pro 5G Matte Case
https://a.aliexpress.com/_ExNXnRt

Αυτήν εννοώ. Χωρίς κάλυμμα για κάμερα γτ το θεωρώ λιγο άβολο όπως είπες.δειτε την αξίζει.την έχω και μ έχει κάνει φοβερή εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2024 at 4:46 ΜΜ, s_nova said:

Νταξει οΚ το παρακατω σεναριο αφορα ρυθμισεις με εμφαση το κορεσμενο- ψυχρο ,   πιο καθαρο παγωμενο λευκο ταυτοχρονα  σε συνδυασμο οσο το δυνατον πιο κοντα  στην πραγματικοτητα.

Η οθονη του X6 Pro ειναι πολυ καλη  και δεν παρουσιαζει προβληματα απεικονισης.

Δυο ρυθμισεις που μπορει να διαλεξει ο καθενας  μια απο τις δυο :

Η πρωτη ρυθμιση τυπικων κορεσμενων χρωματων Amoled  με πολυ καλο λευκο αποφυγη λαμψης και ματ υφη  ειναι η παρακατω :

spacer.png

Η δευτερη ρυθμιση σεταριστηκε διπλα-διπλα  σε σχεση με τo  galaxy s23 και s24 . Χρειαστηκε καπου 10 λεπτα για να κανω πανολοιδια ρυθμιση στο X6 Pro και ακριβη πιστοτητα σε σχεση με το S23 .Το galaxy s23 εχει καλυτερο παγωμενο λευκο απο το s24. Ετσι η τελικη ρυθμιση εγινε συμφωνα με το S23.

Αυτο βεβαια βοηθαει οι καταπληκτικες ρυθμισεις σεταρισματος οι οποιες δεν υπαρχουν σε αλλες ναυαρχιδες τις αγορας και  Βρισκονται πιο κατω στις συνθετες ρυθμισεις .Να θυμαται καποιος-α οτι πρεπει να βαζει και την καταλληλη γραμματοσειρα για να τελειοποιει την απεικονιση.

Οι καταπληκτικες ρυθμισεις της γκαμας χρωματων P3 αλλα Windows 11 στο X6 Pro.

 

spacer.png

 

"Γραμματοσειρες"

Αυτη που χρησιμοποιω δινει εμφαση στην ενταση πιο bold παντου για να μη κουραζομαι στο διαβασμα και πλοηγηση γενικα.....

 

spacer.png

 

Κατι τελευταιο στις επιλογες προγραμματιστη εβαλα τιμη στο μικροτερο πλατος στα 384 dp .

 

 

καλησπερα. ξανα ανεβαζεις σε παρακαλω τις φωτο γτ δεν μου τις βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

Σε dual sim λειτουργία,κατα την διάρκεια της κλησης μεσω της σιμ των κλήσεων,δεν μπορω να χρησιμοποιησω δεδομένα απο την 2η σιμ των δεδομένων.Να σημειωθεί πως και οι 2 σιμ ειναι cosmote με volte ενεργό και στις 2.Υπαρχει κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, thomasbz said:

Οι θήκες για το X6 το απλό κάνουν και για το x6 pro 

Ρίξε μια ματιά στο πίσω μέρος των 2 συσκευών να σου λυθεί η απορία 🙂 

Link to comment
Share on other sites

On 20/4/2024 at 7:17 ΜΜ, GPOWER said:

Σε dual sim λειτουργία,κατα την διάρκεια της κλησης μεσω της σιμ των κλήσεων,δεν μπορω να χρησιμοποιησω δεδομένα απο την 2η σιμ των δεδομένων.Να σημειωθεί πως και οι 2 σιμ ειναι cosmote με volte ενεργό και στις 2.Υπαρχει κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει?

Γενικά δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις ταυτόχρονα και τις 2 γραμμές, όταν λειτουργεί η μία η άλλη βγαίνει εκτός. Αυτό ακριβώς σημαίνει dual sim stand by.

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές αποτυγχάνει η επιλογή Ν78 μπάντας. Γενικά είναι bug του μόντεμ και θα διορθωθεί με νέα έκδοση μόντεμ.

Σήμα πάντως έχει αρκετά καλό.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

..εχω σκαλωσει ασχημα..θελω να κανω βιντεοκλησειs με ανθρωπουs μου απευθειαs απο τιs επαφεs μου...και δεν μπορω να καταλαβω πωs...μπαινω στιs επαφεs μου παταω το ατομο που θελω..παταω το εικονιδιο βιντεο και με παραπεμπει στο Google Meet οπου μου λεει να συνταξω μια προσκληση να την στειλω για να ξερω γω δεχτει??...για να γινει η βιντεοκληση....ετσι πρεπει να γινει..?

Link to comment
Share on other sites

Ή αλλιώς μέσω εφαρμογών πχ. messenger, Viber, κλπ

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Ή αλλιώς μέσω εφαρμογών πχ. messenger, Viber, κλπ

οκ...ευχαριστω...

2 minutes ago, p_k said:

Ή αλλιώς μέσω εφαρμογών πχ. messenger, Viber, κλπ

να σε ρωτησω οταν μου λεει να συνταξω προσκληση στο Meet μου πεταει ενα αλλο παραθυρο προσκληση σε κληση meet και μου βγαζει εικονιδιο My Drive..αν πατησω αυτο με παει σε αλλη καρτελα να αποθηκευσω..ετσι πρεπει να ειναι το σκηνικο..?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Κάτοχος poco x6 pro 12/512 σε ασημί εδώ και 3 μέρες. Η συσκευή πύραυλος.

Έχω να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει, όλα αυτά τα google meet, one και τα περισσότερα google... υπάρχει τρόπος να τα απεγκαταστήσουμε?

Edited by SAKIS1980
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, SAKIS1980 said:

Έχω να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει, όλα αυτά τα google meet, one και τα περισσότερα google... υπάρχει τρόπος να τα απεγκαταστήσουμε?

Γίνεται μέσω του adbappcontrol ή Universal Android Debloater Next Generation

Προσοχή τι θα βγάλεις. Αν θες απλά Google one, meet, drive, chrome κλπ μπορείς. Εγώ προσωπικά έχω βγάλει τα πιο πολλά από αυτά.

Είχε αναφερθεί και μια λίστα με κάμποσες εφαρμογές και διάφορα services που μπορούν να βγουν νομίζω, ήταν μερικές σελίδες πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα με 2 εφαρμογές που χρησιμοποιώ και σκέφτηκα μήπως γνωρίζετε κάτι. Οι εφαρμογές είναι το Bitwarden (password manager σαν το last pass) όπου το autofill δε λειτουργεί (δηλαδή το να αναγνωρίσει αυτόματα το site που θελω να κάνω login κα ι να εμφανίζει ένα extensionμε το κωδικό πάνω στο πληκτρολόγιο) και η 2η εφαρμογή είναι το Cube ACR recorderer όπου πλέον καταγράφεται η συνομιλία μόνο από τη πλευρά μου.

Επίσης μου αρέσει που πλέον υπάρχει αρκετό μαύρο στις εφαρμογές όταν έχει την εφαρμογή σε dark mode αλλά αναρωτιέμαι αν είναι δυνατόν να γίνουν true black και κάποιες μπάρες οι οποίες έχουν γκρι χρώμα όπως στο Gmail για παράδειγμα που η μπάρα αναζήτησης είναι γκρι καθώς και το εικονίδιο συντάξεις νεου mail κάτω δεξιά.

Για τέλος κάποια icons που αγόρασα από το play store δεν μπορούν να μπουν στο κινητο?

On 20/4/2024 at 7:04 ΜΜ, Foz said:

καλησπερα. ξανα ανεβαζεις σε παρακαλω τις φωτο γτ δεν μου τις βγαζει.

Δυστυχώς καμιά φωτογραφία δεν ανοίγει 

Υπάρχει λύση για να ανοίγουν τα link από το messenger και το Facebook κατευθείαν στο browser? Τουλάχιστον κατάφερα να κάνω τα link YouTube να ανοίγουν στο YouTube Revanced. Επίσης δοκίμασα την εφαρμογή Open link with χωρίς αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, levendis32 said:

..Τουλάχιστον κατάφερα να κάνω τα link YouTube να ανοίγουν στο YouTube Revanced. Επίσης δοκίμασα την εφαρμογή Open link with χωρίς αποτέλεσμα.

με ποιον αλλον τροπο εχειs καταφερει  τα link YouTube να ανοίγουν στο YouTube Revanced..?..εμενα το Open link with δουλευει υποδειγματικα...

Link to comment
Share on other sites

On 26/4/2024 at 8:18 ΜΜ, Arinos said:

Γίνεται μέσω του adbappcontrol ή Universal Android Debloater Next Generation

Προσοχή τι θα βγάλεις. Αν θες απλά Google one, meet, drive, chrome κλπ μπορείς. Εγώ προσωπικά έχω βγάλει τα πιο πολλά από αυτά.

Είχε αναφερθεί και μια λίστα με κάμποσες εφαρμογές και διάφορα services που μπορούν να βγουν νομίζω, ήταν μερικές σελίδες πίσω.

Το έχω 4-5 ημέρες και λόγω προβλήματος υγείας το έχω όλη μέρα στο χέρι ξάπλα στο κρεβάτι...

Έχω να κάνω πολλές παρατηρήσεις, αλλά καμία για την κάμερα που δεν με ενδιαφέρει σε κανένα κινητό. 

1. Όποιος θέλει καθαρή rom από την αρχή στην ουσία το ξεχνάει αφού λόγω mediatek δεν.... Αυτό που μπορεί να κάνει είναι να ξεκλειδώσει bootloader και να περάσει της indian ή μια από xiaomi.eu(επί πληρωμή) και αυτές για το dialer. Προσοχή μην κάνει αυτή τη διαδικασία κάποιος που έχει την china version γιατί η συσκευή θα γίνει τούβλο για πέταμα.

2. Πολύ γρήγορη η συσκευή σε όλα της. Δεν έχει κολλήσει και δεν θα κολλήσει πουθενά. Εδώ βέβαια υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ.

Στο σπίτι έχω 6 συσκευές, Redmi note 9s 6/128, Redmi note 9 pro 6/64(παλιό δικό μου), Redmi note 10 pro 8/126, Samsung A34, Huawei nova 9 8/128(προηγούμενο δικό μου), Poco x6 pro 12/512.

Από όλες τις παραπάνω αυτή που τρέχει καλύτερα, που χαίρεσαι να την έχεις στο χέρι σου, που αποδεικνύει ότι οι μετρήσεις Antutu από μόνες τους είναι ένα τίποτα, είναι η Nova 9. Και φανταστείτε ότι πήρα το Poco γιατί είχα φτάσει στα όρια μου με τα gbox και τα gspace στο nova για να έχω google play. Μια συσκευή(nova 9) που βγάζει 570.000 antutu είναι κλάσεις ανώτερη ειδικά στην καθημερινή χρήση από μια συσκευή που βγάζει 1.350.000 !!! Και αυτό λόγω πιο προσεγμένου, καλύτερου λογισμικού. 

3. Το 5G εμένα δεν το δείχνει καν.Βαζεις 5G και παίζει 4G +, αλλά 99,9% θέλει άλλη sim. Απλά το αναφέρω.

4. 100% υπάρχει προβληματάκι στην εμβέλεια του wifi 5 αφού αργεί να συνδεθεί από το ίδιο σημείο(το πιο απομακρυσμένο του σπιτιού από το router) ενώ τα υπόλοιπα 5 κινητά συνδέονται σε 1-2 sec. Το poco θέλει σχεδόν μισό λεπτό να συνδεθεί, και όταν συνδέεται έχει κατά 30% μικρότερη ταχύτητα download από τις άλλες 5 συσκευές.

5. Οι εφαρμογές,κυρίως παιχνίδια που έχει προεγκατεστημένες η συσκευή και μπορούν να αποκατασταθούν κανένα πρόβλημα, σε 10 δεύτερα έχουν φύγει....οι υπόλοιπες(google κυρίως) είναι το θέμα που δεν μπορείς να τις κάνεις απεγκατάσταση, όχι τουλάχιστον τόσο εύκολα. @Arinosβρήκα τον τρόπο αυτό, βρήκα και την λίστα, αλλά ειλικρινά στο λέω δεν θέλω να ακουμπήσω mediatek επεξεργαστή γιατί μισό λάθος, μισή απροσεξία μπορεί να σημαίνει -360€ από το πορτοφόλι μου(τόσο το πήρα😬). Τα redmi εδώ δίπλα μου τάχουν όλα, και τις custom rom, και τα recovery τους, και τα twrp αλλά snapdragon φίλε, έβαλες twrp? τέλος δεν μπρικάρει με καμία Παναγία. 

6. Η συσκευή ζεσταίνεται, και δεν εννοώ σε παιχνίδια. Εννοώ σε viber, fb, chrome, insta, και ρυθμίσεις στο μενού. Όλες οι άλλες συσκευές δεν είχαν την ίδια θερμοκρασία στην πλάτη τους....

7. Το τελευταίο που θα γράψω τώρα(θα συμπληρώνω τη λίστα με ότι διαπιστώνω) είναι αυτό που με στεναχώρησε ας πούμε λίγο περισσότερο από τα υπόλοιπα. Στον επόμενο μήνα(μπορεί να λέω και πολύ) βγαίνει το Poco F6 με sd8s gen 3 πιο δυνατό και παιχνιδιάρικο σε rom αλλά και 90w φόρτιση.

Όπως και να έχει αγαπάω Xiaomi, έχουν περάσει περί τις 20 συσκευές της από τα χέρια μου, από το Redmi note 4 μέχρι σήμερα, και είχα ένα φεγγάρι και το Poco F2,

Αυτό που διαπιστώνω πλέον και είμαι σχεδόν βέβαιος είναι ότι Xiaomi(Miui-HyperOs) και Mediatek πρέπει να τα αποφεύγουμε γιατί το 30% της δύναμης το χάνεις λόγω λογισμικού που δεν μπορείς να το πειράξεις, ενώ με Snapdragon διορθώνεις το Miui ή το HyperOs και παίρνεις το 110% του hardware. 

 

 

Edited by SAKIS1980
Link to comment
Share on other sites

Το X6 Pro τοσο σε σημα , 5G , Wifi , Hotspot ειναι καταπληκτικο και απροβληματιστο...

Το δε τελευταιο δηλαδη το Hotspot ειναι απιστευτα γρηγορο μουχει κανει το Ταμπλετ (Xiaomi pad 6) πυραυλο οταν κατι αλλα samsung εχουν την ...μιση ταχυτητα συνδεσης ...

Με το X6 Pro εχουν εξαφανιστει κυριολεκτικα  κατι κολληματα  που ειχα απο κατι σερβερ του εξωτερικου κυριως για αθληματα και πλεον εχω απιστευτη αποδοση απο το Hotspot  του X6 Pro στο Ταμπλετ μου μιλαμε για καρα-Σφαιρα μηδεν προβληματα πλεον Μπραβο ρε Poco .. . 

Δειτε εδω :

 

 

samsung galaxy Hotspot σε Xiaomi Pad 6.

spacer.png

 

X6 Pro Hotspot σε Xiaomi Pad 6

spacer.png

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Christos_Tz said:

με ποιον αλλον τροπο εχειs καταφερει  τα link YouTube να ανοίγουν στο YouTube Revanced..?..εμενα το Open link with δουλευει υποδειγματικα...

Πας εφαρμογές, διαχείριση εφαρμογών, 3 τέλειες πάνω δεξιά και πατάς τη 2 επιλογή, μετα default apps (έχω το μενού στα αγγλικά) και επιλέγεις την προτελευταία επιλογή κάτω κάτω (opening links) και μετά YouTube.Εκει κάνεις τσεκ σε όλους τους συνδέσμους που σου εμφανίζονται και μετά όπου έχει link με YouTube θα ανοίγει στην εφαρμογή.

Τώρα στο δικό μου θέμα,δηλαδή με το open links with μόλις πατήσεις σε λινκ στο messenger ή στο Facebook ανοίγει σε όποιο browser επιλέξεις?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, levendis32 said:

Πας εφαρμογές, διαχείριση εφαρμογών, 3 τέλειες πάνω δεξιά και πατάς τη 2 επιλογή, μετα default apps (έχω το μενού στα αγγλικά) και επιλέγεις την προτελευταία επιλογή κάτω κάτω (opening links) και μετά YouTube.Εκει κάνεις τσεκ σε όλους τους συνδέσμους που σου εμφανίζονται και μετά όπου έχει link με YouTube θα ανοίγει στην εφαρμογή.

Τώρα στο δικό μου θέμα,δηλαδή με το open links with μόλις πατήσεις σε λινκ στο messenger ή στο Facebook ανοίγει σε όποιο browser επιλέξεις?

 

στην προτελευταία επιλογή κάτω κάτω (opening links) και μετά YouTube..μου βγαζει δυο youtube εικονιδια..το ενα που εχω το χωριs διαφημισειs απο τον s_nova..αλλα και το αλλο την μαμα εφαρμογη που το εχω απενεργοποιησει..(εκανα οτι μου ειπεs αλλα δεν με παει στο revanced tube..)..τα τσεκαρα οτι μου εγραψεs αλλα και παλι με πεταει στον chrome οποτε ανοιγω tube link απο το FB και μου πεταει το μακροστενο παραθυρακι πανω στην σελιδα του βιντεο και καλα ανοιξε την εφαρμογη να παιξει στην Youtube εφαρμογη....παταω και καλα να ανοιξει στην εφαρμογη και με παει παλι στην μαμα Tube εφαρμογη να ανοιξει το βιντεο την οποια εφαρμογη ομωs εχω απενεργοποιησει και μου λεει δεν μπορει να ανοιξει..οποτε αναγκαστικα παιζω με το open links with για να με παει στο Revanced Tube...

Τώρα στο δικό μου θέμα,δηλαδή με το open links with μόλις πατήσεις σε λινκ στο messenger ή στο Facebook ανοίγει σε όποιο browser επιλέξεις?......(δεν το εχω δοκιμασει να σου πω...μολιs μου ερθει messenger pm που να εχει βιντεο λινκ θα το τσεκαρω και θα σου πω...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εαν υπαρχει μια στο τοσο προβλημα με τους σερβερ του dns.adguard.com και εχει διακοπη το ιντερνετ για να μη το γυρισουμε default και γεμισουμε διαφημισεις μπορουμε να βαλουμε και το dnsforge.de 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβγαλα το adguard και έβαλα να δοκιμάσω το cloudflare. Είδα διαφημίσεις μόνο στην ασφάλεια, σε μία εκκαθάριση που είχα κάνει, αλλά μου φαίνεται πιο σταθερό το internet. Με το adguard μου έβγαζε συχνά μήνυμα το sofascore πχ ότι δεν έχει internet. 

Επίσης δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά στους χάρτες πλέον το στίγμα δουλεύει πιο σωστά. Δεν μου βγάζει πλέον χαμηλή ακρίβεια, βαθμονόμηση κλπ. Για πρώτη φορά είδα την μπλε κουκίδα με "στενή" την ακτίνα και εννοείται σωστό προσανατολισμό. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...