Jump to content

Poco X6 Pro 5G


s_nova
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σου κανει το play δεν καταλαβα δεν εχεις απενεργοποιησει τις αυτοματες ενημερωσεις μεσα απ την εφαρμογη ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, s_nova said:

Τι σου κανει το play δεν καταλαβα δεν εχεις απενεργοποιησει τις αυτοματες ενημερωσεις μεσα απ την εφαρμογη ?

εχω περασει mod app το aqua mail pro..και μου πεταει το google play να γινει αναβαθμιση προφανωs σε νεο built number..το update δεν γινετε...λογικο διοτι το aqua mail ειναι mod app..αυτα πωs γινετε να παρακαμφθουν..?..αν γινετε βεβαιωs..οτι app εχω περασει μεχρι τωρα μεσα modded η οχι τα εχει δεχτει κανονικα το playstore..και μου κανει updates στα apps κανονικα..

Edited by Christos_Tz
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, RadiactiveToy said:

Το είχε κάνει και στο δικό μου τις προάλλες σε πλοήγηση με τα πόδια. Με πήγαινε σχεδόν 180 μοιρες αναποδα. Εκανα clear all data στο google maps και reboot το τηλεφωνο και από τοτε ολα καλα.

Σε ευχαριστώ πολύ, σαν να έφτιαξε, θα το παρατηρήσω αύριο και θα ενημερώσω

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στις πληροφοριες εφαρμογης  του google play  και  Κανε απενεργοποιηση ειδοποιησεων δεν τις χρειαζεσαι αλλωστε ...

Επισης εαν κανεις χειροκινητα update απ το play οποιο app θελεις αναβαθμιζεις  η αλλιως οχι .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Ο αρχικός ενθουσιασμός μετατρέπεται σε απογοήτευση,,, Είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να μην έχουν διορθώσει τα προβλήματα με τις ειδοποιήσεις;;; Την τελευταία φορά που είχα miui ήταν την εποχή redmi note 4x και είχα ακριβώς τα ίδια θέματα... σήμερα όλη μέρα ανταλλάσσω μηνύματα στο skype και λίγα στο viber... έλαβα κάποιες (λίγες) ειδοποιήσεις στην αρχική οθόνη, έλαβα ΜΗΔΕΝ ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, εννοείται ότι έχω αφαιρέσει περιορισμούς σε ειδοποιήσεις, σε μπαταρία, στα πάντα, έχω δώσει ό,τι άδεια υπάρχει και δεν υπάρχει... το μόνο που δεν είχα κάνει είναι να ρίξω ένα ψάξιμο στο google, το έκανα και διαπίστωσα ότι το πρόβλημα αυτό δεν λύθηκε ποτέ... Θυμάμαι στο redmi πότε λυνόταν το πρόβλημα με κάποια ενημέρωση, πότε ξαναεμφανιζόταν με άλλη ενημέρωση, αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μπορούσες να εμπιστευτείς τις ειδοποιήσεις για το αν έχεις κάποιο νέο μήνυμα. Στα μόνα που λειτουργούν σωστά οι ειδοποιήσεις από όσα δοκίμασα είναι στις κλήσεις και τα sms... ήμαρτον!

Edited by diamantis_
Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα με ειδοποιησεις ερχονται αμεσα facebook , messegner viper και instagram που εχω . Δεν εχω δει κατι περιεργο.Επισης εχω twin sim καποιες φορες που το εχω για λιγη ωρα σε λειτουργια πτησης δεν τολμω να το επαναφερω στο δικτυο  ερχονται αμεσα μια πανω στην αλλη σφαιρα .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Όλη μέρα δεν έχω λάβει ούτε μία σε lock screen, ενώ έχω λάβει ελάχιστες (2 ή 3) από τις δεκάδες που θα έπρεπε να έχω λάβει με το κινητόπ ξεκλείδωτο. Το αστείο είναι ότι έχω βγάλει περιορισμούς σε μπαταρία, έχω κλειδώσει τις εφαρμογές να τρέχουν στο background και να ανοίγουν αυτόματα και πάλι όταν άφησα το skype καμιά ώρα κλειστό, μόλις πήγα να το ανοίξω δεν έτρεχε στη μνήμη - το άνοιξε από την αρχή. Πρώτη χρήση χθες, μόλις το πρωί τελείωσα το σετάρισμα... Να παίζει ρόλο που έκανα επαναφορά από google? Μήπως έπρεπε να το στήσω περνώντας τα πάντα ένα-ένα μάνιουαλ?

Edited by diamantis_
Link to comment
Share on other sites

Πολυ πολυ περιεργο ρε φιλε το προβλημα που εχεις ισως εχεις κανει καποια ,χωρις να το θες λανθασμενη επιλογη και εχουν μπλοκαρει δεν ξερω τι να πω.Βεβαια skype δεν δουλευω αλλα δουλευω ολα ταλλα.Βασικα ειμαι πολυ τυχερος χρονια ακομα και οταν ημουν σαμσουνακιας υπηρχαν κατοχοι που αντιμετωπιζαν ξαφνικα πολλα προβληματα συνδεσιμοτητας εγω ποτε μα ποτε ομως τι να πω . . . 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diamantis_ said:

Ο αρχικός ενθουσιασμός μετατρέπεται σε απογοήτευση,,, Είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να μην έχουν διορθώσει τα προβλήματα με τις ειδοποιήσεις;;; Την τελευταία φορά που είχα miui ήταν την εποχή redmi note 4x και είχα ακριβώς τα ίδια θέματα... σήμερα όλη μέρα ανταλλάσσω μηνύματα στο skype και λίγα στο viber... έλαβα κάποιες (λίγες) ειδοποιήσεις στην αρχική οθόνη, έλαβα ΜΗΔΕΝ ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, εννοείται ότι έχω αφαιρέσει περιορισμούς σε ειδοποιήσεις, σε μπαταρία, στα πάντα, έχω δώσει ό,τι άδεια υπάρχει και δεν υπάρχει... το μόνο που δεν είχα κάνει είναι να ρίξω ένα ψάξιμο στο google, το έκανα και διαπίστωσα ότι το πρόβλημα αυτό δεν λύθηκε ποτέ... Θυμάμαι στο redmi πότε λυνόταν το πρόβλημα με κάποια ενημέρωση, πότε ξαναεμφανιζόταν με άλλη ενημέρωση, αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μπορούσες να εμπιστευτείς τις ειδοποιήσεις για το αν έχεις κάποιο νέο μήνυμα. Στα μόνα που λειτουργούν σωστά οι ειδοποιήσεις από όσα δοκίμασα είναι στις κλήσεις και τα sms... ήμαρτον!

Κανένα πρόβλημα και γω έρχονται ακαριαία όλα viber,gmail κλπ και ήταν ο μόνος λόγος που θα το έδινα γιατί στο Redmi Note 9T που είχα μέχρι πέρυσι δεν ερχόταν καμία ειδοποίηση ότι και να έκανα και ήταν ότι χειρότερο και ήμουν με αυτό το φόβο πριν το χρησιμοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

 

Οθονη κλειδωματος τα ξερναει ολα παντα...Δεν το ξεκλειδωνω καν το διαβαζω και το διωχνω μετα...Εκτος κιαν θελω να γραψω .

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, s_nova said:

Κανενα προβλημα με ειδοποιησεις ερχονται αμεσα facebook , messegner viper και instagram που εχω . Δεν εχω δει κατι περιεργο.Επισης εχω twin sim καποιες φορες που το εχω για λιγη ωρα σε λειτουργια πτησης δεν τολμω να το επαναφερω στο δικτυο  ερχονται αμεσα μια πανω στην αλλη σφαιρα .

Αν έχεις δυνατότητα να αλλάξεις δίκτυο θα σου πρότεινα την dual active sim της κοσμοτε. Ούτε να μπαίνεις σε λειτουργία πτήσης ούτε τίποτα. Η twin sim nova είναι πολύ κακή υλοποίηση.

5 ώρες πριν, diamantis_ said:

Ο αρχικός ενθουσιασμός μετατρέπεται σε απογοήτευση,,, Είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια να μην έχουν διορθώσει τα προβλήματα με τις ειδοποιήσεις;;; Την τελευταία φορά που είχα miui ήταν την εποχή redmi note 4x και είχα ακριβώς τα ίδια θέματα... σήμερα όλη μέρα ανταλλάσσω μηνύματα στο skype και λίγα στο viber... έλαβα κάποιες (λίγες) ειδοποιήσεις στην αρχική οθόνη, έλαβα ΜΗΔΕΝ ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, εννοείται ότι έχω αφαιρέσει περιορισμούς σε ειδοποιήσεις, σε μπαταρία, στα πάντα, έχω δώσει ό,τι άδεια υπάρχει και δεν υπάρχει... το μόνο που δεν είχα κάνει είναι να ρίξω ένα ψάξιμο στο google, το έκανα και διαπίστωσα ότι το πρόβλημα αυτό δεν λύθηκε ποτέ... Θυμάμαι στο redmi πότε λυνόταν το πρόβλημα με κάποια ενημέρωση, πότε ξαναεμφανιζόταν με άλλη ενημέρωση, αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μπορούσες να εμπιστευτείς τις ειδοποιήσεις για το αν έχεις κάποιο νέο μήνυμα. Στα μόνα που λειτουργούν σωστά οι ειδοποιήσεις από όσα δοκίμασα είναι στις κλήσεις και τα sms... ήμαρτον!

Έχοντας δίπλα δίπλα σε iphone, ναι είναι ελάχιστα πιο αργό αλλά δεν έχω χάσει ποτέ ειδοποίηση. Η διαφορά είναι 1 με 2 δευτερόλεπτα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τι να πω, πάντα ήμουν γκαντέμης με τις ειδοποιήσεις και τα xiaomi... ακόμα και με το mi a3 που ήταν καθαρό android, ήμουν από εκείνους τους λίγους που δεν άναβε το notification led και ευτυχώς διορθώθηκε στο τελευταίο update που πήρε το κινητό...

Σήμερα είδα για πρώτη φορά σε lockscreen ειδοποίηση του viber και χάρηκα! Ε, διάβασα το νέο μήνυμα, το άφησα, μετά από 10 λεπτά το ξανακοιτάζω και δεν έχω κάποια ειδοποίηση... ανοίγω το viber και βλέπω ότι έχουν έρθει νέα μηνύματα, τόσο κράτησε η χαρά...

5 ώρες πριν, George6633 said:

Κανένα πρόβλημα και γω έρχονται ακαριαία όλα viber,gmail κλπ και ήταν ο μόνος λόγος που θα το έδινα γιατί στο Redmi Note 9T που είχα μέχρι πέρυσι δεν ερχόταν καμία ειδοποίηση ότι και να έκανα και ήταν ότι χειρότερο και ήμουν με αυτό το φόβο πριν το χρησιμοποιήσω.

Ακριβώς σε αυτή τη φάση είμαι... το Σαββατοκύριακο θα κάνω επαναφορά εργοστασιακών και στήσιμο από την αρχή και αν έχω τα ίδια τότε μάλλον θα το δώσω...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diamantis_ said:

Ακριβώς σε αυτή τη φάση είμαι... το Σαββατοκύριακο θα κάνω επαναφορά εργοστασιακών και στήσιμο από την αρχή και αν έχω τα ίδια τότε μάλλον θα το δώσω...

Εύχομαι να στρώσει γιατί το κινητό είναι κάτι παραπάνω από άριστο αλλά εννοείται είναι μεγάλη υπόθεση να μην έρχονται ειδοποιήσεις είτε σημαντικές είτε όχι οπότε δίκιο έχεις ότι και να κάνεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, diamantis_ said:

Καλημέρα!

Τι να πω, πάντα ήμουν γκαντέμης με τις ειδοποιήσεις και τα xiaomi... ακόμα και με το mi a3 που ήταν καθαρό android, ήμουν από εκείνους τους λίγους που δεν άναβε το notification led και ευτυχώς διορθώθηκε στο τελευταίο update που πήρε το κινητό...

Σήμερα είδα για πρώτη φορά σε lockscreen ειδοποίηση του viber και χάρηκα! Ε, διάβασα το νέο μήνυμα, το άφησα, μετά από 10 λεπτά το ξανακοιτάζω και δεν έχω κάποια ειδοποίηση... ανοίγω το viber και βλέπω ότι έχουν έρθει νέα μηνύματα, τόσο κράτησε η χαρά...

Ακριβώς σε αυτή τη φάση είμαι... το Σαββατοκύριακο θα κάνω επαναφορά εργοστασιακών και στήσιμο από την αρχή και αν έχω τα ίδια τότε μάλλον θα το δώσω...

Δεν καταλαβαίνω γιατί στην Ελλάδα χρησιμοποιείται τόσο πολύ το Viber. Κακογραμμένη εφαρμογή με τραγική ποιότητα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστός! Και το skype δεν πάει πίσω, αλλά όταν τα χρησιμοποιούν οι άλλοι, τότε αναγκαστικά...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί στην Ελλάδα χρησιμοποιείται τόσο πολύ το Viber. Κακογραμμένη εφαρμογή με τραγική ποιότητα.

Εγώ προσωπικά το viber δεν θέλω ούτε να το βλέπω (δεν μου αρέσει σαν εφαρμογή) αλλά όπως είπε ο φίλος από πάνω αν πρέπει να κάνεις κάποιες σημαντικές βιντεοκλησεις πχ και ο άνθρωπος που μιλάς χρησιμοποιεί μόνο αυτό δεν μπορείς να κάνεις κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, diamantis_ said:

Όλη μέρα δεν έχω λάβει ούτε μία σε lock screen, ενώ έχω λάβει ελάχιστες (2 ή 3) από τις δεκάδες που θα έπρεπε να έχω λάβει με το κινητόπ ξεκλείδωτο. Το αστείο είναι ότι έχω βγάλει περιορισμούς σε μπαταρία, έχω κλειδώσει τις εφαρμογές να τρέχουν στο background και να ανοίγουν αυτόματα και πάλι όταν άφησα το skype καμιά ώρα κλειστό, μόλις πήγα να το ανοίξω δεν έτρεχε στη μνήμη - το άνοιξε από την αρχή. Πρώτη χρήση χθες, μόλις το πρωί τελείωσα το σετάρισμα... Να παίζει ρόλο που έκανα επαναφορά από google? Μήπως έπρεπε να το στήσω περνώντας τα πάντα ένα-ένα μάνιουαλ?

Κάνε μερικά reboot μέσα στη μέρα και δωσε του λιγο χρόνο. Έχω τη διαίσθηση από την εμπειρία χρήσης στο Χ3 που έχω από το 2020 και το Χ6 που έχω εδώ και ένα μήνα ότι σε ένα νέο τηλέφωνο ή/και μετά από major update στη αρχή δε δουλεύουν σταθερά ούτε οι εφαρμογές/ειδοποιήσεις στο background αλλά και τα widgets και μετά από δύο τρεις μέρες όλα στρώνουν! Θεωρώ πως έχει να κάνει με το λειτουργικό που καλιμπραρεται στο χρήστη και ως δια μαγείας ενώ στην αρχή κάνει ότι θέλει όποτε θέλει μετά συνεργάζεται.

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα να κανει reboot κτλ.καποιο λαθος εχει κανει ο φιλος στο σεταρισμα  απο την πρωτη φορα και εφοσον γινει επαναφορα ρυθμισεων οπως λεει το ΣΚ να μην το σεταρει με τον τροπο που το εκανε αλλα να να ακολουθησει της οδηγιες της συσκευης , να βαλει τις εφαρμογες απο το play  χωρις να προβει σε αλλες ενεργειες για να δει εαν ολα πανε καλα . . .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Πάνω σε αυτό που λέει ο φίλος για τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, αυτό που έκανε εμένα 2,3 φορές είναι ότι ήρθε το μήνυμα viber, πήγα να το δω γρήγορα καθώς είχα το τηλέφωνο μπροστά μου και η ειδοποίηση εξαφανίζεται από την οθόνη κλειδώματος και πάει κανονικά πάνω αριστερά στις ειδοποιήσεις στην home screen. Θα παρατηρήσω αν το κάνει και σε άλλες ειδοποιήσεις εκτός viber. 

Στην αρχή νόμιζα ότι κάτι δεν είδα σωστά, αλλά το έκανε και σήμερα και το πρόσεξα. 

Πιστεύω και εγώ ότι χρειάζεται λίγος χρόνος να στρώσει, ή κάποιο update κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν το κανει  μονο στο viper ο φιλος λεει σε προηγουμενα ποστ  οτι στην Οθονη κλειδωματος εχει Μηδεν εισερχομενες ειδοποιησεις απο οτι εχει μεσα στη συσκευη εκτος απο sms .

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, s_nova said:

Μα δεν το κανει  μονο στο viper ο φιλος λεει σε προηγουμενα ποστ  οτι στην Οθονη κλειδωματος εχει Μηδεν εισερχομενες ειδοποιησεις απο οτι εχει μεσα στη συσκευη εκτος απο sms .

Ναι, εγώ ανέφερα τι κάνει σε μένα 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikotsal said:

Πάνω σε αυτό που λέει ο φίλος για τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, αυτό που έκανε εμένα 2,3 φορές είναι ότι ήρθε το μήνυμα viber, πήγα να το δω γρήγορα καθώς είχα το τηλέφωνο μπροστά μου και η ειδοποίηση εξαφανίζεται από την οθόνη κλειδώματος και πάει κανονικά πάνω αριστερά στις ειδοποιήσεις στην home screen. Θα παρατηρήσω αν το κάνει και σε άλλες ειδοποιήσεις εκτός viber. 

Στην αρχή νόμιζα ότι κάτι δεν είδα σωστά, αλλά το έκανε και σήμερα και το πρόσεξα. 

Πιστεύω και εγώ ότι χρειάζεται λίγος χρόνος να στρώσει, ή κάποιο update κλπ. 

 Αυτό το κάνει και σε εμένα, αλλά και σε πάρα πολλούς άλλους. Χθες, ψαχουλεύοντας στο google, βρήκα στο reddit αρκετούς που έχουν παρόμοιο θέμα με εμένα στις ειδοποιήσεις, αλλά ακόμα περισσότερους που έχουν το θέμα που περιγράφεις (αν ξεκλειδώσεις το τηλέφωνο, τότε φεύγει η ειδοποίηση από την οθόνη κλειδώματος και εμφανίζεται μόνο στις ειδοποιήσεις της αρχικής). Δεν μιλάω συγκεκριμένα για το κινητό μας, αλλά γενικά για το hyperos. Μάλιστα, είναι τόσοι πολλοί που τους το κάνει αυτό που κάποιοι το βάφτισαν feature για να είναι λέει πιο καθαρή η οθόνη κλειδώματος...

Παρεμπιπτόντως, να πω ότι από το μεσημέρι για όσα μηνύματα έχω πάρει στο viber ήρθε κανονικά ειδοποίηση στην οθόνη κλειδώματος Κι αυτό χωρίς να κάνω τίποτα, έστρωσε από μόνο του! Στο skype που έχω πάρει 2 μηνύματα, καμία ειδοποίηση...

Edited by diamantis_
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, s_nova said:

Μα δεν το κανει  μονο στο viper ο φιλος λεει σε προηγουμενα ποστ  οτι στην Οθονη κλειδωματος εχει Μηδεν εισερχομενες ειδοποιησεις απο οτι εχει μεσα στη συσκευη εκτος απο sms .

Και σε μένα το κάνει αυτό, σε Poco X6.

Και στο Poco X5 Pro το έκανε.

Δεν έρχονται ειδοποιήσεις του messenger με κλειδωμένη οθόνη.

Ακούγεται ο ήχος της ειδοποίησης, αλλά δεν φωτίζεται η οθόνη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s_nova said:

Μα δεν το κανει  μονο στο viper ο φιλος λεει σε προηγουμενα ποστ  οτι στην Οθονη κλειδωματος εχει Μηδεν εισερχομενες ειδοποιησεις απο οτι εχει μεσα στη συσκευη εκτος απο sms .

Για να μην σας μπερδέψω και δεν το θέλω, έγραψα ότι οι κλήσεις και τα sms είναι οι μόνες ειδοποιήσεις που λειτουργούν κανονικά, όχι ότι δεν έχω λάβει ειδοποιήσεις από άλλες εφαρμογές στην οθόνη κλειδώματος. Πχ. σήμερα έλαβα για πρώτη φορά ειδοποίηση από gmail στην οθόνη κλειδώματος για εισερχόμενο, αλλά μόνο μία ενώ έχω λάβει αρκετά email χθες και σήμερα. Στο viber από το μεσημέρι λαμβάνω ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, οι οποίες όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω όταν ξεκλειδώσω το τηλέφωνο εξαφανίζονται από αυτήν ακόμα κι αν δεν έχω διαβάσει το μήνυμα, αλλά παραμένουν στις ειδοποιήσεις της αρχικής οθόνης. Τραπεζική ειδοποίηση σήμερα που έκανα μια πληρωμή με κάρτα έλαβα κανονικά. Από skype δεν έχω λάβει καμία ειδοποίηση στην οθόνη κλειδώματος, αλλά έχω λάβει λίγες στις ειδοποιήσεις όταν είμαι στην αρχική οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι....Δεν μπορουν να ερχονται οι ειδοποιησεις οπως θελει ο καθενας.

Η συσκευη μεσα εχει μια συγκεκριμενη πολιτικη ρυθμισεων  πως να ερχονται. 

Βαζεις καποια τριτη εφαρμογη εαν θες κατι αλλο.

Σε προσωπικο επιπεδο απο την ωρα που εβγαλα την συσκευη απ το κουτι  και τη σεταρα δεν παρατηρησα κανενα προβλημα στις ειδοποιησεις εως και τωρα .  . .   

Αλλωστε θα ειχε επισημανθει ειδη  .

Γνωριζω πολυ καλα καποιο προβλημα συσκευης  η  αντιθετα bug εφαρμογης ειναι δυο διαφορετικα πραγματα .Αλλωστε εχω παντα 2-3 διαφορετικες συσκευες και ετσι τα διασταυρωνω πιο ευκολα.

Το τι σεταρισμα κανει ο καθενας ειναι αλλη ιστορια και μιλω γενικα οχι μονο για θεματα ειδοποιησεων.

 

6 minutes ago, diamantis_ said:

Για να μην σας μπερδέψω και δεν το θέλω, έγραψα ότι οι κλήσεις και τα sms είναι οι μόνες ειδοποιήσεις που λειτουργούν κανονικά, όχι ότι δεν έχω λάβει ειδοποιήσεις από άλλες εφαρμογές στην οθόνη κλειδώματος. Πχ. σήμερα έλαβα για πρώτη φορά ειδοποίηση από gmail στην οθόνη κλειδώματος για εισερχόμενο, αλλά μόνο μία ενώ έχω λάβει αρκετά email χθες και σήμερα. Στο viber από το μεσημέρι λαμβάνω ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος, οι οποίες όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω όταν ξεκλειδώσω το τηλέφωνο εξαφανίζονται από αυτήν ακόμα κι αν δεν έχω διαβάσει το μήνυμα, αλλά παραμένουν στις ειδοποιήσεις της αρχικής οθόνης. Τραπεζική ειδοποίηση σήμερα που έκανα μια πληρωμή με κάρτα έλαβα κανονικά. Από skype δεν έχω λάβει καμία ειδοποίηση στην οθόνη κλειδώματος, αλλά έχω λάβει λίγες στις ειδοποιήσεις όταν είμαι στην αρχική οθόνη.

Επειδη δεν γουσταρω το skype μπορεις να απαντησεις στα παρακατω αν θες φυσικα :

Εχεις τιποτα απ τα παρακατω :

Fb

messegner

Instagram

Viper 

mail 

Σου ερχεται τιποτα απο αυτα κανονικα ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...