Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, bujinkan said:

Ti ? αποκτησαμε wifi call? Τωρα με την χθεσινη αναβαθμιση? Η απλως δεν το ειχα παρει χαμπαρι ??

Όχι, εννοώ ότι μετά από κάθε update κάνω τη διαδικασία με το Pixel IMS και το ενεργοποιώ. Μου παίρνει 2-3 λεπτά κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sotnem said:

Όχι, εννοώ ότι μετά από κάθε update κάνω τη διαδικασία με το Pixel IMS και το ενεργοποιώ. Μου παίρνει 2-3 λεπτά κάθε μήνα.

Και ομως εχουμε μπηκα στις ρυθμισεις και εχει wificall

 

Screenshot_20240613-160402.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, patrik said:

Φίλε σε ευχαριστώ πολύ για αυτά που έγραψες 

Παιχνίδια δεν παίζω πότε, κλήσεις έχω κάποιες και δεδομένα ανοιχτά όλη μέρα. 

Για το gps απλά ρωτάω αν δουλεύει καλά. Δεν ψάχνω κάτι παράξενο . Όταν πάω Αθήνα θέλω να λειτουργεί καλά και να μη χάνει το σήμα. 

Αυτή τη στιγμή έχω το s23 ultra απ το οποίο είμαι ευχαριστημένος και απλά για αλλαγή σκέφτομαι να πάω στο πιξελ. 

Τώρα όσον αφορά το σήμα βρίσκομαι στην Ανδρο οπότε μόνο με δοκιμή θα ξέρουμε πως θα λειτουργήσει 

Εφόσον εχεις το s23 ultra θα προτεινα να περιμενεις ακόμα 5 μήνες για το 9 pro. Αν τωρα δε θες να περιμενεις, σιγουρα δε θα σε χαλασει το p8 pro πουθενα. Αν πιάνει σημα το ultra normal θα πιανει κ αυτο, εφοσον υπαρχει το volte

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Πολύ ωραία προσφορά αλλά δυστυχώς σε λάθος timing για τα οικονομικά μου δεδομένα.Ίσως από Σεπτέμβρη θα το συζητούσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όντως βάλανε WiFi calling, χωρίς πατέντες εννοώ κανονικά στης ρυθμίσεις ;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikosz75013 said:

Παιδιά όντως βάλανε WiFi calling, χωρίς πατέντες εννοώ κανονικά στης ρυθμίσεις ;;

εγω εχω πλεον (nova)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bujinkan said:

εγω εχω πλεον (nova)

Αν έχεις κανείς cosmote να μας πει ευχαριστώ πολύ 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, bujinkan said:

εγω εχω πλεον (nova)

Το δοκιμασες να δεις αν δουλευει ομως; 

10 ώρες πριν, George6633 said:

Πολύ ωραία προσφορά αλλά δυστυχώς σε λάθος timing για τα οικονομικά μου δεδομένα.Ίσως από Σεπτέμβρη θα το συζητούσαμε.

Αν το παρεις και τιμολογιο ειδικα, 650€ για την συσκευη αυτη, not bad!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά που θα βρούμε κάποιον να μας κόψει τιμολόγιο όμως 😁

Άσε που δε μου αρέσει και το χρώμα 😂

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, FoT1s said:

Το δοκιμασες να δεις αν δουλευει ομως; 

Αν το παρεις και τιμολογιο ειδικα, 650€ για την συσκευη αυτη, not bad!

Tι εννοεις ? το ενεργοποιησα και εκανα και κλησεις . Τωρα αν οντως γινονται μεσω wifi που να το ξερω? λεει στη μπαρα πανω nova wificalling

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Nova το εχει προς το παρόν σε beta

Edited by zaras27
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zaras27 said:

Μόνο η Nova το εχει προς το παρόν σε beta

Πφφφ πάει και χάρηκα να πάω να το πάρω και να δώσω το 15 pro στην γυναίκα 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VasilisGP said:

Έχει κανονικά και η νοβα και η Vodafone απο την σταθερή Ιουνίου 

Λέτε να βάλει και cosmote?

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Ναι γιατί και το amazon για αυτό τον μήνα έριξε τις τιμές!

Here's the coverage of Best Deals on All Google Devices this month.

Pixel 8 128GB Unlocked – $549 ($200 Off)

Pixel 8 256GB Unlocked – $559 ($200 Off)

Pixel 8 Pro 128 GB Unlocked – $799 ($250 Off)

Pixel 7A 128 GB Unlocked – $374 ($125 Off)

Pixel Watch 2 (WiFi) – $315 ($35 Off)

Pixel Watch (WiFi) – $199 ($150 Off)

Pixel Buds Pro – $139 ($60 Off)

Google Pixel Tablet 128 GB  – $399 ($100 Off)

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι πολύ να το πάρω με αποφορολόγηση στα 650 αλλά δεν γνωρίζω πολλά για τα κινητά της. Είμαι κάτοχος του s21+ και γενικά πολύ ευχαριστημένος 3 χρόνια τώρα, τώρα τελευταία μου κάνει κάτι lag σπάνια βέβαια αλλά δεν τα έκανε, σκέφτομαι την αλλαγή γιατί έχει χρειαστεί αρκετές φορές να φορτίσω 2 φορές μέσα στη μέρα(έστω ένα 15λεπτο η μια το μεσημέρι για να κρατήσει παραπάνω μέχρι την κανονική βραδινή φόρτιση) παρόλο που το φορτίζω πάντα από 20% μέχρι 80%.
Λίγο που διάβασα στη γκουγκλ υπάρχουν κάποια παράπονα για την μπαταρία του pixel. Αν έχει θέματα από day 1 τότε τι διάρκεια ζωής μπορεί να έχει? Γιατί θέλω να το κρατήσω 3+ χρόνια προφανώς.

Επεξεργαστής έχει θέματα υπερθέρμανσης τώρα το καλοκαίρι ή τίποτα τέτοιο? Γιατί το samsung μου ζεσταίνεται στις βόλτες με ήλιο.

Λέτε αξίζει η μετάβαση με τέτοια προσφορά ε?

Eδιτ: H αλήθεια είναι ότι ψάχνοντας για το κινητό στις μηχανές αναζήτησης βλέπεις ότι πέφτει κράξιμο από τους ριβιούερς αλλά δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί τα πράγματα από τότε με τα updates

Edited by ZAMPON7
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, ZAMPON7 said:

Το σκέφτομαι πολύ να το πάρω με αποφορολόγηση στα 650 αλλά δεν γνωρίζω πολλά για τα κινητά της. Είμαι κάτοχος του s21+ και γενικά πολύ ευχαριστημένος 3 χρόνια τώρα, τώρα τελευταία μου κάνει κάτι lag σπάνια βέβαια αλλά δεν τα έκανε, σκέφτομαι την αλλαγή γιατί έχει χρειαστεί αρκετές φορές να φορτίσω 2 φορές μέσα στη μέρα(έστω ένα 15λεπτο η μια το μεσημέρι για να κρατήσει παραπάνω μέχρι την κανονική βραδινή φόρτιση) παρόλο που το φορτίζω πάντα από 20% μέχρι 80%.
Λίγο που διάβασα στη γκουγκλ υπάρχουν κάποια παράπονα για την μπαταρία του pixel. Αν έχει θέματα από day 1 τότε τι διάρκεια ζωής μπορεί να έχει? Γιατί θέλω να το κρατήσω 3+ χρόνια προφανώς.

Επεξεργαστής έχει θέματα υπερθέρμανσης τώρα το καλοκαίρι ή τίποτα τέτοιο? Γιατί το samsung μου ζεσταίνεται στις βόλτες με ήλιο.

Λέτε αξίζει η μετάβαση με τέτοια προσφορά ε?

Eδιτ: H αλήθεια είναι ότι ψάχνοντας για το κινητό στις μηχανές αναζήτησης βλέπεις ότι πέφτει κράξιμο από τους ριβιούερς αλλά δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί τα πράγματα από τότε με τα updates

Και εμένα με ενδιαφέρει αλλά δεν βγάζω άκρη τι παίζει με την μπαταρία άλλος λέει 2-3 ώρες άλλος 8+ 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, doomgeorge said:

Και εμένα με ενδιαφέρει αλλά δεν βγάζω άκρη τι παίζει με την μπαταρία άλλος λέει 2-3 ώρες άλλος 8+ 

Με data από 100 μέχρι 20% 6+ ώρες σοτ και με wifi 1 ώρα+ εύκολα περισσότερο 

Link to comment
Share on other sites

Παίζει προσφορά από πλαίσιο να είναι εκθεσιακα κομμάτια για ξεφόρτωμα?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Shinig said:

Παίζει προσφορά από πλαίσιο να είναι εκθεσιακα κομμάτια για ξεφόρτωμα?

Συνήθως όταν ειναι εκθεσιακα δεν έχει διαθεσιμότητα. Εδώ χτες που το κοίταγα έχει διαθεσιμότητα και online και σχεδόν σε όλα τα καταστήματα. 

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο στην κατοχη μου περιπου 2 μηνες.Το πηρα μεταχειρισμενο και προερχομαι απο honor magic5 Pro.Σε ταχυτητα δεν το εχω δει να υστερει πουθενα,ισα ισα μου φαινεται πιο smooth σε ο,τι αφορα την απλη χρηση.Σε παιχνιδια δεν το εχω πολυδοκιμασει γιατι δεν παιζω αλλα σε 2-3 που εχω παιξει δεν εχω αντιμετωπισει καποιο θεμα.Σε οτι αφορα την καμερα επειδη εχω δοκιμασει και s24 ultra και το honor που ειχα,για μενα ειναι κλασεις ανωτερο.Ισως λιγο στο zoom να υστερει αλλα ποιος χεστηκε για το 100Χ zoom.Εχει πολυ καλη οθονη και αρκετα φωτεινη και το android 15 beta που εχω βαλει τρεχει πολυ καλυτερα απο το 14 που ειχε θεμα με το scroll.Στα αρνητικα η μπαταρια η οποια θα ηθελα να μου βγαζει ενα 2ωρακι ακομα.Δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης αλλα μου βγαζει περιπου 5 ωρες οθονη και εχει υπολοιπο ακομα 20-25% και τωρα που ειναι καλοκαιρι αμα βγεις καμια παραλια και το χρησιμοποιησεις με δεδομενα η συσκευη υπερθερμαινεται πολυ γρηγορα.Αν εχει καποιος υπομονη να περιμενει το 9pro που θα εχει καλυτερο design και θα ειναι λιγο πιο μαζεμενο ας περιμενει.Διαφορετικα η προσφορα απο το πλαισιο ειναι αρκετα ελκυστικη

Link to comment
Share on other sites

On 14/6/2024 at 11:59 ΠΜ, VasilisGP said:

Έχει κανονικά και η νοβα και η Vodafone απο την σταθερή Ιουνίου 

Καλησπέρα, εγώ έχω vodafone και αυτήν(AP2A.240605.024) την ενημέρωση, αλλά δεν βρίσκω επιλογή wifi calling

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...