Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

34 minutes ago, arxontas2323 said:

Ξέρω οτι ίσως γινόμαστε κουραστικοί αλλα θα θέλαμε να δούμε κανένα screenshot απο μπαταρία... κάποιοι το έχουν ηδη μια εβδομάδα οπότε να δουμε λιγο τισ εντυπώσεις τους... ειδικά αν ειχαν και s22u πριν θα βοηθήσει παρα πολύ

Θα πω και εγώ 30% πάνω από το s22u. 

Ενδεικτικά αλλά και στην πραγματικότητα κάπου εκεί είναι. 

Με το 22 δεν είχα πρόβλημα ποτέ και έβαζα να φορτίσει ίσως και στο 5% με τα ζόρια. 

Στο 23 κάτω από 30 δεν έχω τύχει ποτέ να τελειώνει η μέρα μου. 

Ναι μεν έχεις τον αέρα την άνεση ότι δεν πρόκειται να σε προδώσει. Αλλά με 30% θα το βάλω να φορτίσει για να ξεκινήσω την μέρα μου με 100%.

Έχει τύχει όμως να τελειώσει η μέρα μου και με 45%. 

Εκεί λυπήθηκα να φορτίσω.. 🙂 

Πχ ένα screenshot τώρα. 

https://photos.app.goo.gl/fCUH4UekpznMLpba7

50% data 50% Wi-Fi. 

2κ ανάλυση. 120hz. Τοποθεσία nfc Bluetooth μόνιμα ανοιχτά. 

Φωτεινότητα αυτόματο. 

Και ένα screenshot από προηγούμενες μέρες σχεδόν αποκλειστικά wifi. 

https://photos.app.goo.gl/sGnAJhsGHvS6g4hWA

Δεν έχω δει ξανά android που στα στατιστικά μπαταρίας αντί να γράφει ώρες να ξεκινάει με Μέρα, 1η,και μετά ώρες. 

 

 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fulgore1 said:

Και για τις θήκες, και εγώ με μη ακριβή θήκη είμαι(10ευρω) όλα αυτά τα χρόνια, επειδή με ενδιαφέρουν οι wallet θήκες με μαγνήτη και kickstand που οι περισσότερες μεγάλες/γνωστές εταιρείες δεν βγάζουν.

Πήρα και 2-3 τέτοιες με μαγνήτη (η μία τύπου iphone) και όταν θα μου έρθουν και τις δοκιμάσω θα σου πω τι κάνουν σε βάση αυτοκινήτου με μαγνήτη και πως στέκονται!!! Πάντως η θήκη και τα προστατευτικά των καμερών της ESR απλά δεν παίζονται στα Samsung!

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

8ωρες οθόνη και πόσο % σου έχει μείνει;και εμένα το s22u στην αρχη ήταν καλό γτβειχα έρθει απο ενα s20+ με 2 χρονών χάλια μπαταρία... βέβαια το s22u παρέμεινε σχεδόν στα ίδια επίπεδα γοα εμένα 1 χρόνο τώρα... πολύ σημαντικό για μένα είναι να μην αηχωνομαι με την μπαταρία αν θ φτάσει μέχρι τις 9 το βράδυ...γ αυτό ρωτάω!! καλορίζικο πάντως...με βλέπω να την ρίχνω την παραγγελία αύριο 
Να τη ρίξεις αν μπορείς γιατί αξίζει. Έχει μείνει 25% μπαταρία ακόμα. Πρώτη φόρτιση βέβαια

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kountoura said:

Θα πω και εγώ 30% πάνω από το s22u. 

Ενδεικτικά αλλά και στην πραγματικότητα κάπου εκεί είναι. 

Με το 22 δεν είχα πρόβλημα ποτέ και έβαζα να φορτίσει ίσως και στο 5% με τα ζόρια. 

Στο 23 κάτω από 30 δεν έχω τύχει ποτέ να τελειώνει η μέρα μου. 

Ναι μεν έχεις τον αέρα την άνεση ότι δεν πρόκειται να σε προδώσει. Αλλά με 30% θα το βάλω να φορτίσει για να ξεκινήσω την μέρα μου με 100%.

Έχει τύχει όμως να τελειώσει η μέρα μου και με 45%. 

Εκεί λυπήθηκα να φορτίσω.. 🙂 

Πχ ένα screenshot τώρα. 

https://photos.app.goo.gl/fCUH4UekpznMLpba7

50% data 50% Wi-Fi. 

2κ ανάλυση. 120hz. Τοποθεσία nfc Bluetooth μόνιμα ανοιχτά. 

Φωτεινότητα αυτόματο. 

Και ένα screenshot από προηγούμενες μέρες σχεδόν αποκλειστικά wifi. 

https://photos.app.goo.gl/sGnAJhsGHvS6g4hWA

Δεν έχω δει ξανά android που στα στατιστικά μπαταρίας αντί να γράφει ώρες να ξεκινάει με Μέρα, 1η,και μετά ώρες. 

 

 

Πολύ καλα ειναι...και σίγουρα θα βελτιωθεί τον πρώτο καιρό καθως περιμένει και το γνωστό update μολις κυκλοφορήσει επίσημα!!σ ευχαριστώ πολύ και για την ανάλυση και για τις φωτογραφίες... σημαντικό να μην αγχώνεσαι για το αν θα τελειώσει η μπαταρία...

4 minutes ago, costsa41 said:

Να τη ρίξεις αν μπορείς γιατί αξίζει. Έχει μείνει 25% μπαταρία ακόμα. Πρώτη φόρτιση βέβαια

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

8 ωρες οθόνη και 25% υπόλοιπο μπαταρία; εξαιρετικά είναι, εσύ βέβαια πάντα έβγαζες καλούς χρόνους!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tips2022 said:

Πήρα και 2-3 τέτοιες με μαγνήτη (η μία τύπου iphone) και όταν θα μου έρθουν και τις δοκιμάσω θα σου πω τι κάνουν σε βάση αυτοκινήτου με μαγνήτη και πως στέκονται!!! Πάντως η θήκη και τα προστατευτικά των καμερών της ESR απλά δεν παίζονται στα Samsung!

Αδερφε κοιταζα χθες βραδυ της ESR, μιας που οπως ειχα γραψει σε προηγουμενο παντα τα τελευταια χρονια επαιρνα αυτες με τα συρομενα πορτακια και μου εκανε καλη εντυπωση σε ενα βιντεο που ειδα της ESR να εχει πορτακι ανοιξε-κλεισε που χρησιμοποιειται και σαν στηριγμα.

Εχεις δοκιμασει και το classic και το shock armor; Γιατι ειμαι αναμεσα απτις δυο. Επισης μαζευουν ευκολα βρομια; Γτ βλεπω ειναι διαφανεις.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, majin4 said:

Απλά την κάνεις swipe προς τα αριστερά και φεύγει

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτην τη γραμμή κάτω εννοώ, με τις μικρογραφιες... 

Screenshot_20230215_021143_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, gatuso said:

Ωπα λες να έχει πρόβλημα πρέπει να κάνει αυτός την αγορά γιατί θέλω να βάλω την δικιά μου κάρτα για να βάλω άτοκες δόσεις 

Σίγουρα θα έχει πρόβλημα,  η αγορά πρέπει να γίνεται είτε με κάρτα στο όνομα της εταιρείας,  είτε με κάρτα του ιδιοκτήτη  αν πρόκειται για ατομική επιχείρηση. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Ξέρω οτι ίσως γινόμαστε κουραστικοί αλλα θα θέλαμε να δούμε κανένα screenshot απο μπαταρία... κάποιοι το έχουν ηδη μια εβδομάδα οπότε να δουμε λιγο τισ εντυπώσεις τους... ειδικά αν ειχαν και s22u πριν θα βοηθήσει παρα πολύ

Ειναι η πρωτη φορτιση.Ξεχασα χθες να βγαμω και τη δευτερη φορτιση.Θυμαμαι ομως πως ηταν 2 ημερες,16.5% τηλεφωνα,internet,sot 5.40 ωρες και ειχα μπαταρια 9%,με 4 λογαριασμους mail,ανοιχτα δεδομενα παντα,συχρονισμος ρολογιου.Προσωπικα με το n20u παντα στο τελος της μερας εφτανα με 25% μπαταρια.Ενω τωρα,2 ημερες με φουλ χρηση.

 

Screenshot_20230212_214016_Device care.jpg

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimkit said:

Σίγουρα θα έχει πρόβλημα,  η αγορά πρέπει να γίνεται είτε με κάρτα στο όνομα της εταιρείας,  είτε με κάρτα του ιδιοκτήτη  αν πρόκειται για ατομική επιχείρηση. 

Έτσι ακριβώς 👍

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, gatuso said:

Ωπα λες να έχει πρόβλημα πρέπει να κάνει αυτός την αγορά γιατί θέλω να βάλω την δικιά μου κάρτα για να βάλω άτοκες δόσεις 

Παιδιά τα πράγματα είναι ξεκάθαρα, δεν έχει τόσο σημασία ποιος θα κάνει την παραγγελία, (ο επαγγελματίας ή κάποιος συγγενής του), αυτό που ισχύει στο ΑΠΟΛΥΤΟ είναι πως η πληρωμή πρέπει να γίνει είτε με κατάθεση από τον λογαριασμό όψεως του επαγγελματία ή της εταιρίας, (αν πρόκειται για νομικό πρόσωπο) ή διαφορετικά με χρεωστική κάρτα ή πιστωτική η οποία θα πρέπει να είναι συνδεδεμένη επίσης με τον λογαριασμό όψεως του επαγγελματία/επιχείρησης.

Και ένας λόγος παραπάνω όταν η αξία της συναλλαγής υπερβαίνει τα 500€ καθαρή αξία, όπως στην προκειμένη περίπτωση.

Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

Μιλώ ως λογιστής. 

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, vasilakis13 said:

Ειναι η πρωτη φορτιση.Ξεχασα χθες να βγαμω και τη δευτερη φορτιση.Θυμαμαι ομως πως ηταν 2 ημερες,16.5% τηλεφωνα,internet,sot 5.40 ωρες και ειχα μπαταρια 9%,με 4 λογαριασμους mail,ανοιχτα δεδομενα παντα,συχρονισμος ρολογιου.Προσωπικα με το n20u παντα στο τελος της μερας εφτανα με 25% μπαταρια.Ενω τωρα,2 ημερες με φουλ χρηση.

 

Screenshot_20230212_214016_Device care.jpg

πάνω κάτω ίδια χρήση έχουμε,πολλά τηλέφωνα,5 λογαριασμούς mail,ρολόι,όλα ανοιχτά...αν με βγάζει 1,5 μέρα τότε θα είναι το απόλυτο για μένα!!σ ευχαριστώ πολύ!!

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα πράγματα είναι ξεκάθαρα, δεν έχει τόσο σημασία ποιος θα κάνει την παραγγελία, (ο επαγγελματίας ή κάποιος συγγενής του), αυτό που ισχύει στο ΑΠΟΛΥΤΟ είναι πως η πληρωμή πρέπει να γίνει είτε με κατάθεση από τον λογαριασμό όψεως του επαγγελματία ή της εταιρίας, (αν πρόκειται για νομικό πρόσωπο) ή διαφορετικά με χρεωστική κάρτα ή πιστωτική η οποία θα πρέπει να είναι συνδεδεμένη επίσης με τον λογαριασμό όψεως του επαγγελματία/επιχείρησης.
Και ένας λόγος παραπάνω όταν η αξία της συναλλαγής υπερβαίνει τα 500€ καθαρή αξία, όπως στην προκειμένη περίπτωση.
Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.
Μιλώ ως λογιστής. 
Το Ορθο ειναι αυτο βαση των διαταξεων....ΑΛΛΑ εως και τωρα διασταυρωσεις δεν γινονται....

Εδω δε γινονται για την εκδοση αποδειξης μετα το POS (μεχρι την συνδεση τους) ...

Μιλω για αυτοματοποιημενη διαδικασια....

Γιατι σε περίπτωση ελεγχου.....
Εαν θελουν θα βρουν πολλα περισσοτερα....

Δεν προτρεπω κανεναν βέβαια...
Αλλα αυτη ειναι πραγματικοτητα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το αγόρασα με τιμολόγιο μέσω της εταιρίας, κάρτα επειδή ρώτησα μπορούσα να χρησιμοποιήσω όποια ήθελα και επειδή είχε πρόβλημα το λινκ που μου έστελναν έκανα κατάθεση από τον προσωπικό μου λογαριασμό (άσχετο με την εταιρία) όλο το ποσό και κανένας δεν με ρώτησε τι και πως, ούτε σύνδεση με την εταιρία. Εννοείται έχω και εταιρική κάρτα αν χρειαζόταν και εξουδιοδότηση κτλ κτλ.

Το κινητό ήρθε στην έδρα της εταιρίας, αν ήθελα παράδοση σε άλλη διεύθυνση εκεί ήθελε μια έξτρα διαδικασία (δεν ρώτησα σχετικά).

Εξεπλάγην με το πόσο απλή και γρήγορη ήταν η διαδικασία η οποία έγινε όλη τηλεφωνικά.

Link to comment
Share on other sites

Η ορθη διαδικασια ειναι μια και περιγραφεται παραπανω απο τον φιλο μας που ειναι λογιστης.

Το οτι το συστημα σας αφηνει να τα κανετε σαλατα δεν σημαινει οτι ειναι οκ.

Ειδικα για οσους χρησιμοποιησατε αλλου ΑΦΜ για να κανετε την αγορα.

Τωρα η λογικη του δεν κανουν ποτε ελεγχους δεν την ακουω γιατι ειναι μηδενιστικη.

ΕΑΝ γινει ομως θα γινει ζημια. 

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, arxontas2323 said:

πάνω κάτω ίδια χρήση έχουμε,πολλά τηλέφωνα,5 λογαριασμούς mail,ρολόι,όλα ανοιχτά...αν με βγάζει 1,5 μέρα τότε θα είναι το απόλυτο για μένα!!σ ευχαριστώ πολύ!!

Θα σε βγάζει σίγουρα 1 ημέρα ανεξαρτήτως χρήσης και πολύ πιθανόν να σε βγάζει και 1,5 ακόμα και 2 μέρες. 

Το σημαντικό όμως είναι ότι ξυπνάς το πρωί φορτισμένος, φεύγεις και μέχρι το βράδυ έχεις τελείως ήσυχο το μυαλό σου από θέμα φόρτισης ανεξαρτήτως χρήσης (εκτός προφανώς να λιώνει κάποιος στο gaming με τέρμα την φωτεινότητα :D).

Προσωπικά από το 85% που έχω όριο φόρτισης, με βγάζει σχεδόν 1,5 ημέρα χαλαρά κι όλας με πολλά τηλέφωνα και email.

9 minutes ago, stiflerakos said:

Η ορθη διαδικασια ειναι μια και περιγραφεται παραπανω απο τον φιλο μας που ειναι λογιστης.

Το οτι το συστημα σας αφηνει να τα κανετε σαλατα δεν σημαινει οτι ειναι οκ.

Ειδικα για οσους χρησιμοποιησατε αλλου ΑΦΜ για να κανετε την αγορα.

Τωρα η λογικη του δεν κανουν ποτε ελεγχους δεν την ακουω γιατι ειναι μηδενιστικη.

ΕΑΝ γινει ομως θα γινει ζημια. 

Τι ζημιά να γίνει; Σε φορητές συσκευές, ειδικά σε κινητό, δεν μπορεί να σου πει κάποιος κάτι. Δεν είσαι υποχρεωμένος να το έχεις στο γραφείο όλη ημέρα. Μπορεί να επικαλεστείς από το ότι το έχει συνάδελφος που λείπει γιατί είναι άρρωστος μέχρι το ότι "συγνώμη αλλά χτες έσπασε/το έχασα/το ξέχασα σπίτι κτλ".

Στα pc ναι εκεί αλλάζει κάπως, αλλά και εκεί μπορεί να μου έχει πάρει η εταιρία pc για να δουλεύω από το σπίτι όποτε χρειαστεί, για αυτό και δεν γίνονται έλεγχοι ή όταν γίνονται ψάχνουν κυρίως γνησιότητα software.

Και εννοείται αναφέρομαι όντως η αγορά να έχει γίνει εις γνώσην της εταιρίας και για υπαλλήλους της, όχι να πάει ο κάθε ένας και να χρησιμοποιεί αφμ γιατί εκεί μπορούν να τον σκίσουν.

Edited by bikerson
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bikerson said:

Θα σε βγάζει σίγουρα 1 ημέρα ανεξαρτήτως χρήσης και πολύ πιθανόν να σε βγάζει και 1,5 ακόμα και 2 μέρες. 

Το σημαντικό όμως είναι ότι ξυπνάς το πρωί φορτισμένος, φεύγεις και μέχρι το βράδυ έχεις τελείως ήσυχο το μυαλό σου από θέμα φόρτισης ανεξαρτήτως χρήσης (εκτός προφανώς να λιώνει κάποιος στο gaming με τέρμα την φωτεινότητα :D).

Προσωπικά από το 85% που έχω όριο φόρτισης, με βγάζει σχεδόν 1,5 ημέρα χαλαρά κι όλας με πολλά τηλέφωνα και email.

Τι ζημιά να γίνει; Σε φορητές συσκευές, ειδικά σε κινητό, δεν μπορεί να σου πει κάποιος κάτι. Δεν είσαι υποχρεωμένος να το έχεις στο γραφείο όλη ημέρα. Μπορεί να επικαλεστείς από το ότι το έχει συνάδελφος που λείπει γιατί είναι άρρωστος μέχρι το ότι "συγνώμη αλλά χτες έσπασε/το έχασα/το ξέχασα σπίτι κτλ".

Στα pc ναι εκεί αλλάζει κάπως, αλλά και εκεί μπορεί να μου έχει πάρει η εταιρία pc για να δουλεύω από το σπίτι όποτε χρειαστεί, για αυτό και δεν γίνονται έλεγχοι ή όταν γίνονται ψάχνουν κυρίως γνησιότητα software.

Και εννοείται αναφέρομαι όντως η αγορά να έχει γίνει εις γνώσην της εταιρίας και για υπαλλήλους της, όχι να πάει ο κάθε ένας και να χρησιμοποιεί αφμ γιατί εκεί μπορούν να τον σκίσουν.

Η ζημιά είναι πως αν στον έλεγχο διαπιστωθεί πως η πληρωμή έγινε από λογαριασμό άσχετο με την επιχείρηση, τότε σου απορρίπτουν την δαπάνη και μπορούν να φτάσουν μέχρι και σε απόρριψη βιβλίων και καταλογισμό τεκμαρτών κερδών, ανάλογα των αριθμό των λαθών - παραβάσεων που θα βρουν.

Αυτά όμως είναι θέματα λογιστικής φύσης που δεν ενδιαφέρουν την κοινότητα.

Σε κάθε περίπτωση υπάρχει πρόβλημα και ο καθένας είναι υπεύθυνος για το πως θα κινηθεί, όσον αφορά στις αγορές με απαλλαγή ΦΠΑ.  

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Leon_CP3 said:

Αδερφε κοιταζα χθες βραδυ της ESR, μιας που οπως ειχα γραψει σε προηγουμενο παντα τα τελευταια χρονια επαιρνα αυτες με τα συρομενα πορτακια και μου εκανε καλη εντυπωση σε ενα βιντεο που ειδα της ESR να εχει πορτακι ανοιξε-κλεισε που χρησιμοποιειται και σαν στηριγμα.

Εχεις δοκιμασει και το classic και το shock armor; Γιατι ειμαι αναμεσα απτις δυο. Επισης μαζευουν ευκολα βρομια; Γτ βλεπω ειναι διαφανεις.

Για να φανεί το μοντέρνο πράσινο χρώμα (Botanic Green) που λάνσαρε η Sammy (?) τότε μονόδρομος η ESr, δεν τη δοκίμασα την άλλη που είπες γιατί ένα τέτοιο στήριγμα κοντά στους φακούς θα με προβλημάτιζε με το άνοιξε κλείσε. Δεν μαζεύει βρωμιές και θα σου διαρκέσει μια ζωή, όσο δηλαδή θα κρατήσεις το κινητό σου! Καλές αγορές!

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα έχει πρόβλημα,  η αγορά πρέπει να γίνεται είτε με κάρτα στο όνομα της εταιρείας,  είτε με κάρτα του ιδιοκτήτη  αν πρόκειται για ατομική επιχείρηση. 
Και μαλιστα απο το λογαριασμο που εχει δηλωσει ως επαγγελματικο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει το ACR για καταγραφή κλήσεων....Όλα ακούγονται ΟΚ! Προσοχή στην χρήση!

Και το IntCall ACR OK!

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

πάνω κάτω ίδια χρήση έχουμε,πολλά τηλέφωνα,5 λογαριασμούς mail,ρολόι,όλα ανοιχτά...αν με βγάζει 1,5 μέρα τότε θα είναι το απόλυτο για μένα!!σ ευχαριστώ πολύ!!

Πααααρα πολυ ανετα 1.5 μερες.πιστεψε με!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε αυτούς που το έχουν αγοράσει ήδη: H συσκευασία έχει μέση φορτιστή; Αν όχι ποιον πρέπει να αγοράσω?

Επίσης, από tempered glass, ποιο έχετε να προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kergaz said:

Ερώτηση σε αυτούς που το έχουν αγοράσει ήδη: H συσκευασία έχει μέση φορτιστή; Αν όχι ποιον πρέπει να αγοράσω?

Επίσης, από tempered glass, ποιο έχετε να προτείνετε?

Όχι, δεν έχει, βασικά η συσκευασία δεν έχει τίποτα παρά μόνο ένα καλώδιο TYPE C σε TYPE C.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε αυτούς που το έχουν αγοράσει ήδη: H συσκευασία έχει μέση φορτιστή; Αν όχι ποιον πρέπει να αγοράσω?
Επίσης, από tempered glass, ποιο έχετε να προτείνετε?
Δεν έχουν τα samsung φορτιστή εδώ και τρεις γενιές. Φορτιστή πάρε έναν οποιονδήποτε samsung ή τον 45 που θα φορτίζει γρήγορα. Συνήθως τα τζάμια μόνο πρόβλημα δημιουργούν στο δαχτυλικο αποτύπωμα. Ειδικά αν δεν μπορείς να το τοποθετήσεις σωστά μην πάρεις κάτι τέτοιο. Κοίτα μεμβράνες από Amazon που θα σου έρθουν πιο φτηνά από το να πας να σου περάσουν εδώ. Πάρε μια καλή θήκη και είσαι εντάξει κατά τη γνώμη μου.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

Δεν έχουν τα samsung φορτιστή εδώ και τρεις γενιές. Φορτιστή πάρε έναν οποιονδήποτε samsung ή τον 45 που θα φορτίζει γρήγορα. Συνήθως τα τζάμια μόνο πρόβλημα δημιουργούν στο δαχτυλικο αποτύπωμα. Ειδικά αν δεν μπορείς να το τοποθετήσεις σωστά μην πάρεις κάτι τέτοιο. Κοίτα μεμβράνες από Amazon που θα σου έρθουν πιο φτηνά από το να πας να σου περάσουν εδώ. Πάρε μια καλή θήκη και είσαι εντάξει κατά τη γνώμη μου.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φαντάζομαι αυτός ο φορτιστής ειναι οκ? https://www.skroutz.gr/s/23019303/Samsung-Φορτιστής-και-Καλώδιο-USB-C-45W-Μαύρος-EP-TA845-Retail.html

Για μεμβράνη υπάρχει κάποια καλή πρόταση?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το προφίλ απόδοσης της μπαταρίας στο ήπιο. Προς το παρόν δεν βλέπω κάποια διαφορά στην απόδοση!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...