Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

53 minutes ago, kmpatra said:

Για το αν λειτουργεί η μπάρα ή η αλλαγή ποσού μετά από την εμπορική κατάργηση θα ήθελα και εγώ μία απάντηση...

Κουνιέται η μπαρα. Δεν επιχειρησα να κάνω αποθήκευση ομως

Αν ζητήσουμε επιστροφή χρημάτων λόγω αλλαγής όρων πως δουλευει ακριβώς και πόσες μέρες παιρνει ; Απλά θα παρουν το υπολοιπο και θα το βάλουν σε εναν λογαριασμό και θα εχω μηδενικό υπόλοιπο; Υπάρχει κάποιος οδηγός;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

η μπαρα κουνιεται μια χαρα και η ημερομηνια αλλαζει

την δοκιμασα το πρωι

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Για το αν λειτουργεί η μπάρα ή η αλλαγή ποσού μετά από την εμπορική κατάργηση θα ήθελα και εγώ μία απάντηση...

Κατά τις 10 το πρωί λειτουργούσε η μπάρα και γινόταν και αποθήκευση.

1 hour ago, kmpatra said:

Για το αν λειτουργεί η μπάρα ή η αλλαγή ποσού μετά από την εμπορική κατάργηση θα ήθελα και εγώ μία απάντηση...

Κατά τις 10 το πρωί λειτουργούσε η μπάρα και γινόταν και αποθήκευση.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Alexandros201285 said:

Τα 200 GB εννοείς ε? Τα αφαίρεσαν χθές. Αν σταμάτησαν μόνιμα ή επανέλθουν κάποια στιγμή, κανείς δεν ξέρει αφού δεν έβγαλε κάποια ανακοίνωση.

Je sui no mitsotaki 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, kmpatra said:

Για το αν λειτουργεί η μπάρα ή η αλλαγή ποσού μετά από την εμπορική κατάργηση θα ήθελα και εγώ μία απάντηση...

Αλλάζουν όλα φίλε

Screenshot_2024-04-24-21-40-11-53_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Screenshot_2024-04-24-15-57-33-84_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a~2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πακέτο 13€ vs πακέτο 15€

Πόσα λεπτά θα λέγατε ότι θα πρέπει να καταναλώνει κάποιος τον μήνα ώστε να συμφέρει το πακέτο των 13 έναντι του πακέτου των 15€?

Νομίζω η απάντηση είναι έως και 101'

Από 102' ομιλίας και πάνω (ανά μήνα), συμφέρει το πακέτο των 15€

Αυτά υπολογισμένα με μηνιαία χρέωση. Αν μετακινείται η μπάρα, τότε υπολογίζουμε τα μισά

Ίδιο όριο αλλά ανά δίμηνο, όχι ανά μήνα

Δηλαδή έως 101' το δίμηνο, συμφέρει το πακέτο των 13€.  Από 102' και πάνω το δίμηνο, συμφέρει το πακέτο των 15€

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Συνεπως @user_one με την καταργηση του liquid απο Ιουνη, για μικρη καταναλωση ομιλιας παμε βατραχο με μεσοσταθμικα 60~120' προς ολους ανα μηνα, αναλογα τον ρυθμο ανα 2 βδομαδες που θα προετοιμαζει καθεις. Πιο ευκολα απο "το δορυ μες απο τα αμονια" που επρεπε να συνδυασουμε ως "Οδυσσεες στην Ιθακη του liquid". Με 10€ το 3μηνο απο καταστημα και μαλιστα ανα δευτερολεπτο, και οχι λεπτο οπως στο liquid. Που σιγουροτατα η χρονικη διαρκεια υπαρξης του φρογκιου αποδεικνυει σταθεροτητα και διαρκεια υπαρξης ΚΑΙ στο μελλον, σε αντιθεση με το liquid.

Και περαστικα στη Vodafone.

Edited by alteisei
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, eridion25 said:

Goodbye liquid 

Screenshot_20240425_110013_My CU.jpg

σε μενα φαινεται μια χαρα ακομα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, alteisei said:

Που σιγουροτατα η χρονικη διαρκεια υπαρξης του φρογκιου αποδεικνυει σταθεροτητα και διαρκεια υπαρξης ΚΑΙ στο μελλον, σε αντιθεση με το liquid.

Και περαστικα στη Vodafone.

Εμένα αυτό ειναι που θα με παει στην frog. Αν εξαιρέσουμε το ελαχιστο ποσο ανανεωσης οπου ακολουθει την μαμα κοσμοτε , το πακετο των 3,02€  υπάρχει απο το 2015 αν δεν κάνω λαθος. Κοντευει 10 χρονια. Αντε να το πανε στα 4; Δεν νομιζω να το κοψουν τελείως παντως ειναι κατι σαν ταυτότητα της εταιρειας. Τι να πω πια

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, alteisei said:

Συνεπως @user_one με την καταργηση του liquid απο Ιουνη, για μικρη καταναλωση ομιλιας παμε βατραχο με μεσοσταθμικα 60~120' προς ολους ανα μηνα, αναλογα τον ρυθμο ανα 2 βδομαδες που θα προετοιμαζει καθεις. Πιο ευκολα απο "το δορυ μες απο τα αμονια" που επρεπε να συνδυασουμε ως "Οδυσσεες στην Ιθακη του liquid". Με 10€ το 3μηνο απο καταστημα και μαλιστα ανα δευτερολεπτο, και οχι λεπτο οπως στο liquid. Που σιγουροτατα η χρονικη διαρκεια υπαρξης του φρογκιου αποδεικνυει σταθεροτητα και διαρκεια υπαρξης ΚΑΙ στο μελλον, σε αντιθεση με το liquid.

Και περαστικα στη Vodafone.

Κάποιον μου θυμίζεις εσύ...

2 ώρες πριν, eridion25 said:

Goodbye liquid 

Screenshot_20240425_110013_My CU.jpg

Είπαμε, μπορείς να μπεις και από αλλού. Τσέκαρε μερικά posts πιο πίσω

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, alteisei said:

Συνεπως @user_one με την καταργηση του liquid απο Ιουνη, για μικρη καταναλωση ομιλιας παμε βατραχο με μεσοσταθμικα 60~120' προς ολους ανα μηνα, αναλογα τον ρυθμο ανα 2 βδομαδες που θα προετοιμαζει καθεις. Πιο ευκολα απο "το δορυ μες απο τα αμονια" που επρεπε να συνδυασουμε ως "Οδυσσεες στην Ιθακη του liquid". Με 10€ το 3μηνο απο καταστημα και μαλιστα ανα δευτερολεπτο, και οχι λεπτο οπως στο liquid. Που σιγουροτατα η χρονικη διαρκεια υπαρξης του φρογκιου αποδεικνυει σταθεροτητα και διαρκεια υπαρξης ΚΑΙ στο μελλον, σε αντιθεση με το liquid.

Και περαστικα στη Vodafone.

Καλησπέρα, και εγώ προς τα εκεί θα πάω 3 αριθμούς της οικογένειας.. Γιατί όμως 10€ το 3μηνο? Δεν λήγει στους 2 μήνες το υπόλοιπο?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GiorgosNs said:

Καλησπέρα, και εγώ προς τα εκεί θα πάω 3 αριθμούς της οικογένειας.. Γιατί όμως 10€ το 3μηνο? Δεν λήγει στους 2 μήνες το υπόλοιπο?

Ενεργοποιείς το τελευταιο πακετο 1 μερα πριν ληξει το χρηματικό υπολοιπο και το πακετο λειτουργει κανονικα στον 3ο μηνα με μηδενικα ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, sou_d said:

Κάποιον μου θυμίζεις εσύ...

Είπαμε, μπορείς να μπεις και από αλλού. Τσέκαρε μερικά posts πιο πίσω

Το κόψανε κι αυτό, σε μένα τουλάχιστον. Πριν κανά δυο μέρες δούλεψε αλλά τώρα, σε άλλο νούμερο, όταν γράψω liquid στο τσάτ, μου λέει περιμένετε να σας συνδέσω με εκπρόσωπο

Edited by besddimo2
Link to comment
Share on other sites

Όσο το χαρήκαμε, το χαρήκαμε. 😎

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, blade_ said:

Που πάμε μετά? Εγώ δεν φεύγω από cu έχω φοιτητικό 

υπαρχει μια πιθανοτητα (λεω εγω)
να μην αλλαξει τιποτα για αυτους που ηδη εχουν liquid

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

υπαρχει μια πιθανοτητα (λεω εγω)
να μην αλλαξει τιποτα για αυτους που ηδη εχουν liquid

Wishful thinking, αλλά why not... 😎

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...