Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται να καταλαβαίνει εκφώνηση κάνει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να καταλαβαίνει εκφώνηση κάνει.
ναι τότε εμένα κάτι Παπαδημητρίου, Δημητράκος κλπ έτσι που τα λέει δεν είναι και πολύ κατανοητά....
Link to comment
Share on other sites

Στο "estimated time" για την διαρκεια της μπαταριας , μου βγαζει περιπου 50% παραπανω χρονο απο οτι πριν το update. Προφανως η χρηση πανω κατω ειναι ιδια με πριν... Εχει παρατηρησει καποιος αλλος κατι διαφορετικο με την διαρκεια της μπαταριας ?

Link to comment
Share on other sites

Στο "estimated time" για την διαρκεια της μπαταριας , μου βγαζει περιπου 50% παραπανω χρονο απο οτι πριν το update. Προφανως η χρηση πανω κατω ειναι ιδια με πριν... Εχει παρατηρησει καποιος αλλος κατι διαφορετικο με την διαρκεια της μπαταριας ?

σε μένα το ίδιο με πριν …


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

-θα ηθελα το 21fe
-λυπάμαι, είχαμε ενα και το πουλήσαμε



Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Konstantine73 said:

Ποσό ?

Εν γνωση μου το πηρα απο μεγαλη αλυσιδα και ηξερα οτι θα το πληρωσω παραπανω απο καποιο σκρουτζομαγαζο. Υπολογισε κανα 580αρι το κινητο (πριν 2 μηνες περιπου), κανα 24αρι τον φορτιστη , κανα 15αρι μια απλη σιλικονατη θηκη... καλα πηγε και αυτο 🙂 

Edited by mphxt
Link to comment
Share on other sites

Εν γνωση μου το πηρα απο μεγαλη αλυσιδα και ηξερα οτι θα το πληρωσω παραπανω απο καποιο σκρουτζομαγαζο. Υπολογισε κανα 580αρι το κινητο (πριν 2 μηνες περιπου), κανα 24αρι τον φορτιστη , κανα 15αρι μια απλη σιλικονατη θηκη... καλα πηγε και αυτο  
Μάλιστα....εγώ το πήρα 350 σχεδόν καινούργιο μαζί με τον γνήσιο φορτιστή τών 25 watt - από φίλο αφού είχα πουλήσει πριν το ποκο φ3 280...

sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

πρέπει να πάμε από εκεί η γίνεται και από το site;

Συνήθως αυτές οι προσφορές είναι μόνο για τα συγκεκριμένα καταστήματα, αλλιώς θα έβλεπες ήδη στο Site την συγκεκριμένη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Μάλιστα....εγώ το πήρα 350 σχεδόν καινούργιο μαζί με τον γνήσιο φορτιστή τών 25 watt - από φίλο αφού είχα πουλήσει πριν το ποκο φ3 280...

sent from my S21 FE 8/256

 

Ναι αλλα άλλο μεταχειρισμένο (ακόμα και λίγων ημερών) και άλλο καινούργιο σφραγισμένο...

Κσι εγώ αγόρασα το S21 plus 256mb μεταχειρισμένο 15 ημερών με μεγάλη προίκα (φορτιστή,  γνήσιες θήκες/ τζαμάκια sansung και spigen) στα 500€ από 840 που  είχε αγοράσει μόνο την συσκευή... αλλά η αίσθηση του να ανοίγεις την συσκευασία είναι κάτι διαφορετικό...

Link to comment
Share on other sites



Ναι αλλα άλλο μεταχειρισμένο (ακόμα και λίγων ημερών) και άλλο καινούργιο σφραγισμένο...
Κσι εγώ αγόρασα το S21 plus 256mb μεταχειρισμένο 15 ημερών με μεγάλη προίκα (φορτιστή,  γνήσιες θήκες/ τζαμάκια sansung και spigen) στα 500€ από 840 που  είχε αγοράσει μόνο την συσκευή... αλλά η αίσθηση του να ανοίγεις την συσκευασία είναι κάτι διαφορετικό...


Άλλη αίσθηση δεν δεν λέω το σφραγισμένο αλλά και 340 που κράτησες τσέπη ακόμη μεγαλύτερη αίσθηση!

My S21 FE is Awesome!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites






Άλλη αίσθηση δεν δεν λέω το σφραγισμένο αλλά και 340 που κράτησες τσέπη ακόμη μεγαλύτερη αίσθηση!

My S21 FE is Awesome!!!

Αυτή η αίσθηση είναι η καλύτερη!
Εγώ σπάνια αγοράζω καινούριο αφού συνήθως δεν τα κρατάω πολύ για να μην έχω μεγάλη χασουρα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ilka71 said:

λέω να το πάρω είναι μεγάλη ευκαιρία νομίζω! λίγο γρήγορα ερωτήσεις sd card δεν παίρνει ε;

Όχι κάρτα μνήμης δε παίρνει 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και γω από χθες στην "οικογένεια".

Όλα καλά εκτός από την αναγνώριση προσώπου που "δεν θέλει να με δει στα μάτια της"!!! χαχαχαχα Τραγική.

 

 

Edited by kerber
Link to comment
Share on other sites

το έχει κανείς σε άσπρο; μετά από καιρό κιτρινίζει η πλάτη; έστω και με θήκη διάφανη; γιατί θα το έχω στο αμάξι στην βάση στο τζάμι

πάντως είναι κλοπή ε αυτή την τιμή

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα άλλο μεταχειρισμένο (ακόμα και λίγων ημερών) και άλλο καινούργιο σφραγισμένο...
Κσι εγώ αγόρασα το S21 plus 256mb μεταχειρισμένο 15 ημερών με μεγάλη προίκα (φορτιστή,  γνήσιες θήκες/ τζαμάκια sansung και spigen) στα 500€ από 840 που  είχε αγοράσει μόνο την συσκευή... αλλά η αίσθηση του να ανοίγεις την συσκευασία είναι κάτι διαφορετικό...

Φίλε όταν το πήρα Πέρσι το καλοκαίρι το καινούργιο το οχτάρι έκανε 600 €

Και για να είμαι ειλικρινής δεν θα έδινα 600 € να το αγοράσω καινούργιο….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

το πήρα από πλαίσιο! 389 είναι κλοπή δεν γινόταν να το αφήσω αφού ήθελα αναβάθμιση από το Α72! ευχαριστώ τον φίλο που ποσταρε για το πλαίσιο! αλλιώς αποκλείεται να το έβλεπα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...