Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, vastegial_74 said:

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να μην εμφανιζεται στο κάτω μέρος της οθόνης αυτό το ενοχλητικό πλαίσιο μόλις ανοίγεις το galxy Store; Αυτό που πεταγετε κάτω και σου δείχνει κάποιο παιχνίδι. 

Aν πατησεις "Do not show again" ?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mphxt said:

Aν πατησεις "Do not show again" ?

Όχι. Απλά δεν δείχνει ξανά το ίδιο 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Απλά δεν δείχνει ξανά το ίδιο 

Δε νομίζω ότι μπορούμε να απαλλαγούμε από αυτό…


Delete


Άνοιξα την εφαρμογή του zoo να παίξω μία αγωνια, και μετά από ούτε 10 λεπτά το τηλέφωνο παγώνει και σβήνει...

Το ανάβω μόνος μου βλέπω η πλάτη είναι ζεστή πάω στις θερμοκρασίες 80 βαθμούς επεξεργαστής υπέροχα...

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vastegial_74 said:

Όχι. Απλά δεν δείχνει ξανά το ίδιο 

Οταν το εκανα εγω , δεν το ξαναεβγαλε. Μιλαμε για ενα in-app πλαισιο που διαφημιζει καποιο "exclusive" game , σωστα ? Με δυο κουμπια "Do not show again" / "Close" , σωστα ? Ε δεν το βγαζει πια..

Edited by mphxt
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mphxt said:

Οταν το εκανα εγω , δεν το ξαναεβγαλε. Μιλαμε για ενα in-app πλαισιο που διαφημιζει καποιο "exclusive" game , σωστα ? Με δυο κουμπια "Do not show again" / "Close" , σωστα ? Ε δεν το βγαζει πια..

Σωστά. Δεν το ξαναέβγαλε. Πατούσα close.... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Konstantine73 said:


Δε νομίζω ότι μπορούμε να απαλλαγούμε από αυτό…


Delete


Άνοιξα την εφαρμογή του zoo να παίξω μία αγωνια, και μετά από ούτε 10 λεπτά το τηλέφωνο παγώνει και σβήνει...

Το ανάβω μόνος μου βλέπω η πλάτη είναι ζεστή πάω στις θερμοκρασίες 80 βαθμούς επεξεργαστής υπέροχα...

sent from my S21 FE 8/256


 

Παίζω call of duty πολλή ώρα ποτε δεν μου έχει ανεβάσει θερμοκρασία!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Την έχω εγώ,ακριβώς την ίδια. Εντάξει, προσθέτει λίγο σε στυλ,αλλά από προστασία μην περιμένεις πολλά...Πάρ'την μόνο αν την βρεις σε καλή τιμή. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Konstantine73 said:


Δε νομίζω ότι μπορούμε να απαλλαγούμε από αυτό…


Delete


Άνοιξα την εφαρμογή του zoo να παίξω μία αγωνια, και μετά από ούτε 10 λεπτά το τηλέφωνο παγώνει και σβήνει...

Το ανάβω μόνος μου βλέπω η πλάτη είναι ζεστή πάω στις θερμοκρασίες 80 βαθμούς επεξεργαστής υπέροχα...

sent from my S21 FE 8/256


 

Σκέψου για πόσο κακογραμμένη εφαρμογή πρόκειται! 

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Έκατσε καλά το 5.1 πιστεύω. Εσείς τι λέτε?

Εγώ προσωπικά το βλέπω πολύ στρωτό και ομαλότατο με gestures λειτουργία και η αυτονομία βελτιωμένη, μόνο η αυτόματη φωτεινότητα "έχασε " τα πατήματά της και μου την βγάζει πιο χαμηλά από ότι είχα συνηθίσει σε εσωτερικούς χώρους. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, konakis said:

Έκατσε καλά το 5.1 πιστεύω. Εσείς τι λέτε?

Εγώ προσωπικά το βλέπω πολύ στρωτό και ομαλότατο με gestures λειτουργία και η αυτονομία βελτιωμένη, μόνο η αυτόματη φωτεινότητα "έχασε " τα πατήματά της και μου την βγάζει πιο χαμηλά από ότι είχα συνηθίσει σε εσωτερικούς χώρους. 

Δοκιμασε να την κλεισεις και να την ξαναενεργοποιησεις οταν θα εισαι εξω και μετα done. Ετσι να την επανεκπαιδευσεις. Ολα ρολοι πανε. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σωστός, έτσι εξηγείται γιατί τελευταία τι δούλευα υπνοδωμάτια και κατέβαζα φωτεινότητα...thx 👋😎

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konakis said:

Έκατσε καλά το 5.1 πιστεύω. Εσείς τι λέτε?

Εγώ προσωπικά το βλέπω πολύ στρωτό και ομαλότατο με gestures λειτουργία και η αυτονομία βελτιωμένη, μόνο η αυτόματη φωτεινότητα "έχασε " τα πατήματά της και μου την βγάζει πιο χαμηλά από ότι είχα συνηθίσει σε εσωτερικούς χώρους. 

Πολύ καλά! Από την αρχή ήταν γρήγορο αλλά τώρα έχει και μια ομαλότητα που κάπως του έλειπε αρχικά. Είχε βελτιωθεί όταν πήρε τη 13 αλλά τώρα είναι άψογο.

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ένα bug που βρήκα και διάβασα οτιβποκυ έχουν θέμα και στο reddit σε πολλές συσκευές είναι ότι όταν πας βάλεις ένα φόντο από την συλλογή δεν δουλεύει η παλέτα χρωμάτων.
Παρά πολύ σπαστικό......

My S21 FE is Awesome!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, GoutosGr said:

Την έχω εγώ,ακριβώς την ίδια. Εντάξει, προσθέτει λίγο σε στυλ,αλλά από προστασία μην περιμένεις πολλά...Πάρ'την μόνο αν την βρεις σε καλή τιμή. 

8.5€..Μόνο για την καλή τιμή, το σκέφτομαι..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά. 

Ίσως ξέρω την απάντηση αλλά θα ρωτήσω εσάς που είστε πιο ψαγμένοι.
Απ όσο έψαξα το κινητό δεν υποστηρίζει e-sim.
Έχει αλλάξει κάτι μπορεί με κάποιο workaround να ενεργοποιηθεί?

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά. 

Ίσως ξέρω την απάντηση αλλά θα ρωτήσω εσάς που είστε πιο ψαγμένοι.
Απ όσο έψαξα το κινητό δεν υποστηρίζει e-sim.
Έχει αλλάξει κάτι μπορεί με κάποιο workaround να ενεργοποιηθεί?

ευχαριστώ πολύ.
Εδώ γιατί λέει ότι υποστηρίζει ?

https://www.androidcentral.com/phones/which-android-phones-have-esim-support

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Konstantine73 said:

Εδώ γιατί λέει ότι υποστηρίζει ?

https://www.androidcentral.com/phones/which-android-phones-have-esim-support

sent from my S21 FE 8/256
 

Γιατι πατε και διαβαζετε ακυρα σαιτς 🙂 Ο,τι λεει το gsmarena ειναι νομος για μενα ! Και εκει βλεπουμε την αληθεια , οτι ολη η σειρα S21 εχει υποστηριξη e-sim , εκτος του s21 fe 5g.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, modechristo said:

Kαλημέρα παιδιά. 

Ίσως ξέρω την απάντηση αλλά θα ρωτήσω εσάς που είστε πιο ψαγμένοι.
Απ όσο έψαξα το κινητό δεν υποστηρίζει e-sim.
Έχει αλλάξει κάτι μπορεί με κάποιο workaround να ενεργοποιηθεί?

ευχαριστώ πολύ.

 

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Εδώ γιατί λέει ότι υποστηρίζει ?

https://www.androidcentral.com/phones/which-android-phones-have-esim-support

sent from my S21 FE 8/256
 

 

53 minutes ago, mphxt said:

Γιατι πατε και διαβαζετε ακυρα σαιτς 🙂 Ο,τι λεει το gsmarena ειναι νομος για μενα ! Και εκει βλεπουμε την αληθεια , οτι ολη η σειρα S21 εχει υποστηριξη e-sim , εκτος του s21 fe 5g.

Γιατί πηγαίνετε σε όλους τους ανεξάρτητους «ειδικούς» και όχι στον Κατασκευαστή;

Η ίδια η Samsung λέει ότι έχει μόνο SIM 1 + SIM 2 και ΟΧΙ Embedded SIM

https://www.samsung.com/gr/smartphones/galaxy-s21-5g/galaxy-s21-fe-5g/

 

 

Edited by bromiaris
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bromiaris said:

Γιατί πηγαίνετε σε όλους τους ανεξάρτητους «ειδικούς» και όχι στον Κατασκευαστή;

Γιατι η Samsung απο που νομιζεις παιρνει τις πληροφοριες της ? 🙂 Περα απο την πλακα , απλα για μενα το gsmarena ειναι γρηγορα προσβασιμο και 99.9999% εχει ακριβεις πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πατε και διαβαζετε ακυρα σαιτς  Ο,τι λεει το gsmarena ειναι νομος για μενα ! Και εκει βλεπουμε την αληθεια , οτι ολη η σειρα S21 εχει υποστηριξη e-sim , εκτος του s21 fe 5g.

Ξέρεις κατά καιρούς πόσα λάθη έχει κάνει το GSMArena??

Τι είναι θεοί ? Ενα απλό παράδειγμα…. Το screen to body ratio Για την δική μου συσκευή είναι λάθος γραμμένο σε αυτούς….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Konstantine73 said:

Ξέρεις κατά καιρούς πόσα λάθη έχει κάνει το GSMArena??

Δεν ειναι αλανθαστοι , αλλα τα λαθη που πρεπει να εχουν κανει πρεπει να ειναι μηδαμινα. Εχω δει τερατα σε αλλα σαιτς. 

ΥΓ : Screen to body ratio... σιγα μωρεεεε ... Εδω λεμε στο αλλο σαιτ λεει οτι παιρνει esim το s21 fe 5g ενω δεν παιρνει. Μπορει να παρει στον λαιμο του μελλοντικο αγοραστη με αυτο που γραφει. Λες καποιος να παραπονεθει για το screen to body ratio ? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή είχα δει μια ρύθμιση στην συσκευή μας νομίζω στο μενού της εφαρμογής τηλέφωνο με την οποία μπορούσα να ρυθμίσω να εκφωνεί το όνομα του καλούντα. Ψάχνω να το βρω ξανά και δεν το βρίσκω με τίποτα. Μήπως ξέρει κανείς που στο καλό μπορει να είναι;

Στάλθηκε από το S21 FE μου

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, christou said:

Κάποια στιγμή είχα δει μια ρύθμιση στην συσκευή μας νομίζω στο μενού της εφαρμογής τηλέφωνο με την οποία μπορούσα να ρυθμίσω να εκφωνεί το όνομα του καλούντα. Ψάχνω να το βρω ξανά και δεν το βρίσκω με τίποτα. Μήπως ξέρει κανείς που στο καλό μπορει να είναι;

Στάλθηκε από το S21 FE μου
 

Τηλέφωνο 3 τέλειες...απάντηση και τερματισμός κλήσεων..εκφώνηση ονομάτων καλουντων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...