Jump to content

alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

52 minutes ago, vrwmiaR1z said:

Έστειλαν σμσ ότι και για τον Ιούλιο μένει το 2%

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γμτ, εμένα γιατί δε μου στέλνουν τίποτα; Μήπως έχεις Cosmote και στέλνουν μόνο σε δικά τους νούμερα;

(έχω κινητό Wind/Nova)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Γμτ, εμένα γιατί δε μου στέλνουν τίποτα; Μήπως έχεις Cosmote και στέλνουν μόνο σε δικά τους νούμερα;
(έχω κινητό Wind/Nova)
Ναι κοτε έχω.Τι σε πειράζει όμως άμα παίρνεις το 2% και εσύ

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vrwmiaR1z said:

Ναι κοτε έχω.Τι σε πειράζει όμως άμα παίρνεις το 2% και εσύ

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δε με πειράζει, εσύ να είσαι καλά που τα μαθαίνεις και τα λες και σε μας! 

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα έχετε πρόβλημα σήμερα? με πέταξε έξω η εφαρμογή σήμερα πάω να κάνω login και μου λέει λάθος κωδικοί που δεν υπάρχει περίπτωση γιατί εχω password manager, έχετε εσείς πρόβλημα σήμερα μέχρι χθές τό βράδυ ήταν οκ

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, leotzian said:

Καλημέρα έχετε πρόβλημα σήμερα? με πέταξε έξω η εφαρμογή σήμερα πάω να κάνω login και μου λέει λάθος κωδικοί που δεν υπάρχει περίπτωση γιατί εχω password manager, έχετε εσείς πρόβλημα σήμερα μέχρι χθές τό βράδυ ήταν οκ

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι και σε μένα το ίδιο που κάνω είσοδο με αποτύπωμα. Ζητάει κωδικούς και λέει δεν είναι σωστοί.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Η εφαρμογή έχει θέμα σήμερα

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις φτιάξει αν θέλετε το αναφέρετε εδώ.

Edit
Τελικά στις 10:00 έφτιαξε

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Για όλο το καλοκαίρι και μέχρι 31/08/2023, μπαίνεις στο payzy app και κάθε φορά που εξοφλείς τον RF λογαριασμό σου κερδίζεις 2% της αξίας του κάθε λογαριασμού σου σε €!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα δεν κατάφερα να πληρώσω στο efood μέσω payzy. Πρώτη φορά το δοκίμασα. Εσείς τη χρησιμοποιείτε κανονικά στο efood;

Μετά έβαλα τη χρεωστική και πλήρωσα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Σήμερα δεν κατάφερα να πληρώσω στο efood μέσω payzy. Πρώτη φορά το δοκίμασα. Εσείς τη χρησιμοποιείτε κανονικά στο efood;

Μετά έβαλα τη χρεωστική και πλήρωσα κανονικά.

Ναι, δεκάδες παραγγελίες στο efood τους τελευταίους μήνες χωρίς πρόβλημα. Ίσως να ήταν κάποιο προσωρινό θέμα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, geoponer said:

Ναι, δεκάδες παραγγελίες στο efood τους τελευταίους μήνες χωρίς πρόβλημα. Ίσως να ήταν κάποιο προσωρινό θέμα.

Ξέρεις τη δοκίμασα και μέσω googlepay αλλά και σαν κάρτα να την περάσω και δεν το δέχτηκε με κανένα τρόπο. Θα ξαναπροσπαθήσω την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν κατάφερα να πληρώσω στο efood μέσω payzy. Πρώτη φορά το δοκίμασα. Εσείς τη χρησιμοποιείτε κανονικά στο efood;
Μετά έβαλα τη χρεωστική και πλήρωσα κανονικά.
Εγώ πληρώνω κανονικά στο box με την payzy....
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, drjo said:

Εξακολουθω να πιστευω οτι η payzy εχει χαμηλη απηχηση στο κοινο.Εαν δεν αλλαξει κατι δραματικα φοβαμαι για αποτυχια.

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο, υπήρχε περίπτωση να έχει μεγάλη απήχηση; Δεν είναι και καμιά δελεαστική προσφορά. Εγώ την έχω και τη χρησιμοποιώ αλλά όταν λέω σε άλλος για το 1%, μάλλον δεν γελάνε για να μην με στεναχωρήσουν.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, kalitexnis_g said:

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο, υπήρχε περίπτωση να έχει μεγάλη απήχηση; Δεν είναι και καμιά δελεαστική προσφορά. Εγώ την έχω και τη χρησιμοποιώ αλλά όταν λέω σε άλλος για το 1%, μάλλον δεν γελάνε για να μην με στεναχωρήσουν.

Προσωπικά μεταφέρω στην payzy τακτικά χρήματα (όχι μεγάλα ποσά) και κάνω τις αγορές μου με αυτή, η επιστροφή δεν είναι μεγάλη αλλά υπάρχει. 

Κάθε φορά μεταφέρω ένα ποσό που θα ξοδέψω άμεσα, δε μεταφέρω μεγάλα ποσά γιατί είχα ένα κόλλημα τον Ιανουάριο με δέσμευση κάπου 250€ για καναδυο μέρες μέχρι να συνέλθει η εφαρμογή, οπότε κρατάω πισινή. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, andreasomageiras said:

Προσωπικά μεταφέρω στην payzy τακτικά χρήματα (όχι μεγάλα ποσά) και κάνω τις αγορές μου με αυτή, η επιστροφή δεν είναι μεγάλη αλλά υπάρχει. 

Κάθε φορά μεταφέρω ένα ποσό που θα ξοδέψω άμεσα, δε μεταφέρω μεγάλα ποσά γιατί είχα ένα κόλλημα τον Ιανουάριο με δέσμευση κάπου 250€ για καναδυο μέρες μέχρι να συνέλθει η εφαρμογή, οπότε κρατάω πισινή. 

Κι εγώ ακριβώς έτσι τη λειτουργώ.

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να δίνει ένα 10% κάτω στους λογαριασμούς της cosmote με μία ελάχιστη χρήση και παραπάνω προσφορές στο Γερμανό.

Να την μάθει ο κόσμος, έχει καιρό να κάνει καλή cashback προσφορά, μόνο με μία φορά δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης λέει ότι έχει προμήθεια στην πληρωμή λογαριασμών εκτός Cosmote. Ε τότε γιατί να μπω στη διαδικασία και να μην πληρώσω με την χρεωστική της τράπεζάς μου; Για να κερδίσω τα λιγοστά coins;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τη φορτιζω οταν θελω να κανω αγορες.Λιγο το 1% ναι αλλα απο το μηδεν ειναι καλυτερο.Εχει ξανασυζητηθει αυτο βεβαια παλαιοτερα.Πιστευω οτι βγαλεις καλο ειναι .Παρομοιο ειναι κ το 1% επιστροφη μεγαλη τραπεζας οπου ομως αφορα συγκεκριμενους συνεργατες.

Link to comment
Share on other sites

Από τον Μάιο είναι η βασική μου κάρτα για πληρωμές (αντικατέστησε μια χρεωστική της alpha). Την έχω χρησιμοποιήσει σε μεγάλα ποσά (αγορές για ανακαίνιση σπιτιού) και αυτό το 1% εκεί κάνει διάφορα. Την συνέδεσα και με διάφορες πληρωμές (πχ ασφάλειες) με πάγια εντολή για παραπάνω επιστροφή.

Αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι 2, 3 φορές που έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με φόρτιση ή πληρωμή, η εξυπηρέτηση απαντάει πάντα μέσα σε 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Έχει λάβει κανείς refund στη payzy? Είχα κάνει μια αγορά (μικρής αξίας) από aliexpress και είχα πληρώσει με payzy. Ζήτησα refund λόγω ελαττωματικου προϊόντος και μου εγκρίθηκε από 2/8. Έλεγε βέβαια 7-14 εργάσιμες για επιστροφή αλλά δεν έχω λάβει τίποτα ακομα... 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει χρειαστεί να ζητήσω refund αλλά πιστεύω αφού σου είπαν ότι θα τα επιστρέψουν θα το κάνουν.

Εναλλακτικά για AliExpress, αν έχεις PayPal μπορείς να συνδέσεις και την payzy εκεί οπότε τυχόν επιστροφές να τις ζητάς από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, thansof_7 said:

Έχει λάβει κανείς refund στη payzy? Είχα κάνει μια αγορά (μικρής αξίας) από aliexpress και είχα πληρώσει με payzy. Ζήτησα refund λόγω ελαττωματικου προϊόντος και μου εγκρίθηκε από 2/8. Έλεγε βέβαια 7-14 εργάσιμες για επιστροφή αλλά δεν έχω λάβει τίποτα ακομα... 

Refund από alie είναι πολύ γρήγορη διαδικασία, από της πιο γρήγορες. Έχω από praktiker σχεδόν ένα μήνα και δεν έχουν φανεί ακόμη. Δεν φταίει η payzy για αυτό βέβαια.

7 minutes ago, RUSH said:

Δεν έχει χρειαστεί να ζητήσω refund αλλά πιστεύω αφού σου είπαν ότι θα τα επιστρέψουν θα το κάνουν.

Εναλλακτικά για AliExpress, αν έχεις PayPal μπορείς να συνδέσεις και την payzy εκεί οπότε τυχόν επιστροφές να τις ζητάς από εκεί.

Δεν έχει PayPal το alie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...