Jump to content

Νο4 Το καλύτερο καρτοκινητό.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά της wind όπου με 10ε σου δίνει αυτόματα 300' προς όλους και οι μονάδες μένουν, ισχύει;
Sony Ericsson T630 - Nokia 5300 - Samsung M3510 - Samsung Monte S5620 - Nokia Lumia 620 - Huawei G620s
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της wind όπου με 10ε σου δίνει αυτόματα 300' προς όλους και οι μονάδες μένουν, ισχύει;

 

Ισχύει μόνο για συνδρομητές που είχαν κάνει την εγγραφή έως 25/4/2013.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίδες νομίζω οτι πλέον την καλύτερη καρτοκινητή την εχει η q...κάνω λάθος;
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη καρτοκινητη για ομιλια προς ολους και ιντερνετ? (τα sms δεν με ενδιαφερουν)

 

ότι λέει η δημοσκόπηση...μακράν το f2g αυτή στη στιγμή...αν και η q με την χρέωση ανα δευτερόλεπτο (συν τα νέα πακέτα)...σάρωσε...

Link to comment
Share on other sites

ότι λέει η δημοσκόπηση...μακράν το f2g αυτή στη στιγμή...αν και η q με την χρέωση ανα δευτερόλεπτο (συν τα νέα πακέτα)...σάρωσε...

Αρα η Q είναι καλυτερη? (για προς ολους και Internet)?

Link to comment
Share on other sites

Αρα η Q είναι καλυτερη? (για προς ολους και Internet)?

 

 

Αυτη την στιγμή που μιλαμε ναι πιστεύω πως η Q ειναι η καλύτερη γι αυτα που θες...

Κ εγω αυτό ακριβώς ψάχνω...(κυρίως Ίντερνετ) Φαντασου οτι σταματάω συμβόλαιο κ πάω σε κάρτα.

Για ομιλία δεν ειναι τόσο καλή όσον αφορά τα πακέτα αλλα εχει το μεγαλο ατού του οτι δεν υπάρχει ελάχιστος χρόνος χρέωσης(χρέωση ανα δευτερόλεπτο απο το πρωτο δευτερόλεπτο)...

Τελος αν εισαι φοιτητής κοιτά τα φοιτητικά πακέτα Wind η Vodafone.

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρα η Q είναι καλυτερη? (για προς ολους και Internet)?

 

Στην Q έχεις με 3€ 80'(χρέωση ανά δευτερόλεπτο) προς όλους και με 2€ 400mb+αν κάνεις ανανέωση με 10ευρώ παίρνεις 500mb+ 1000' προς Q δώρο .

Στο F2G έχεις με 5€ 280'(ελάχιστη χρέωση 3') προς όλους +100'+100sms προς WIND/Q και με 5€ 1000mb+100'+100sms προς WIND/Q

 

Αν κάνεις μικρές κλήσεις πας Q αν όχι πας F2G.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To F2G της Wind αλλά πλέον και αυτή έχει προσαρμοστεί στο ανταγωνισμό,αφού βλέπει ότι οι προσφορές της δεν ανταμείβονται ανάλογα από τον κόσμο..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα. Γιατί δεν μιλάω πολλά λεπτά το μήνα (στην καλύτερη 300) υπάρχει κάποιο καρτοκινητό που με απλή ανανέωση να έχω λεπτά προς όλα τα δίκτυα και κινητά και σταθερά; Αν όχι, ποια εταιρεία παρέχει το φτηνότερο πακέτο για λεπτά προς όλους. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου τα sms και δεν καίγομαι ιδιαίτερα για το internet.

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γιατί δεν μιλάω πολλά λεπτά το μήνα (στην καλύτερη 300) υπάρχει κάποιο καρτοκινητό που με απλή ανανέωση να έχω λεπτά προς όλα τα δίκτυα και κινητά και σταθερά; Αν όχι, ποια εταιρεία παρέχει το φτηνότερο πακέτο για λεπτά προς όλους. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου τα sms και δεν καίγομαι ιδιαίτερα για το internet.

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

 

Καμία εταιρία δεν παρέχει πλέον με ανανέωση, δωρεάν ομιλία προς όλα τα δίκτυα σε νέους συνδρομητές.

 

Στο F2G με 5€ έχεις 280΄ προς όλους +100΄+ 100sms προς WIND/Q(Ελάχιστη χρέωση 3΄ και μετά ανά δευτερόλεπτο). Αν βάλεις το πακέτο blender έχεις και sms και MB διαθέσιμα μέσα στα 5€. Μετά με 2€ 100΄ προς όλους +50΄+ 50sms προς WIND/Q(Ελάχιστη χρέωση 3΄ και μετά ανά δευτερόλεπτο).

 

Στην Q έχεις με 3€ 80΄ προς όλους (χρέωση ανά δευτερόλεπτο)

Και στο F2G και στην Q αν κάνεις ανανέωση μέσω PAY PAL για κάθε 10€ δώρο άλλα 2€!!!

 

Τα υπόλοιπα καρτοκινητά των άλλων εταιριών είναι εκτός ανταγωνισμού.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καμία εταιρία δεν παρέχει πλέον με ανανέωση, δωρεάν ομιλία προς όλα τα δίκτυα σε νέους συνδρομητές.

 

Στο F2G με 5€ έχεις 280΄ προς όλους +100΄+ 100sms προς WIND/Q(Ελάχιστη χρέωση 3΄ και μετά ανά δευτερόλεπτο). Αν βάλεις το πακέτο blender έχεις και sms και MB διαθέσιμα μέσα στα 5€. Μετά με 2€ 100΄ προς όλους +50΄+ 50sms προς WIND/Q(Ελάχιστη χρέωση 3΄ και μετά ανά δευτερόλεπτο).

 

Στην Q έχεις με 3€ 80΄ προς όλους (χρέωση ανά δευτερόλεπτο)

Και στο F2G και στην Q αν κάνεις ανανέωση μέσω PAY PAL για κάθε 10€ δώρο άλλα 2€!!!

 

Τα υπόλοιπα καρτοκινητά των άλλων εταιριών είναι εκτός ανταγωνισμού.

 

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου.

Και εγώ που το είχα ψάξει τις τελευταίες μέρες δεν βρήκα πρόγραμμα ώστε με απλή ανανέωση να κερδίζεις λεπτά για όλους. Είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως μου είχε ξεφύγει κάτι.

Σχετικά με την απάντηση σου, στο F2G έχεις 200' με 5€ και όχι 280' (εκτός αν δεν έψαξα καλά link).

Και μήπως ξέρεις τι παίζει με την Wind card to all. Γιατί λέει διπλάσιος χρόνος ομιλίας προς όλους αλλά δεν έβγαλα πολύ άκρη :confused:.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου.

Και εγώ που το είχα ψάξει τις τελευταίες μέρες δεν βρήκα πρόγραμμα ώστε με απλή ανανέωση να κερδίζεις λεπτά για όλους. Είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως μου είχε ξεφύγει κάτι.

Σχετικά με την απάντηση σου, στο F2G έχεις 200' με 5€ και όχι 280' (εκτός αν δεν έψαξα καλά link).

Και μήπως ξέρεις τι παίζει με την Wind card to all. Γιατί λέει διπλάσιος χρόνος ομιλίας προς όλους αλλά δεν έβγαλα πολύ άκρη :confused:.

 

Έγραψα 280΄ γιατί θα παίρνεις και το bonus από το log n win που αν επιλέγεις τα 20' κάθε βδομάδα τον μήνα βγαίνει 80'.

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/me-to-f2g-den-hreiazetai-na-giortazeis-gia-na-pareis-doro/

 

Για το WIND CARD TO ALL δεν χρειάζεται να ασχοληθείς γιατί είναι ένα πακέτο που δεν προωθείτε από την WIND και τα πακέτα του δεν συμφέρουν καθόλου.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου.

Και εγώ που το είχα ψάξει τις τελευταίες μέρες δεν βρήκα πρόγραμμα ώστε με απλή ανανέωση να κερδίζεις λεπτά για όλους. Είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως μου είχε ξεφύγει κάτι.

Σχετικά με την απάντηση σου, στο F2G έχεις 200' με 5€ και όχι 280' (εκτός αν δεν έψαξα καλά link).

Και μήπως ξέρεις τι παίζει με την Wind card to all. Γιατί λέει διπλάσιος χρόνος ομιλίας προς όλους αλλά δεν έβγαλα πολύ άκρη :confused:.

 

Εκτός από τη WIND που δίνει 280 λεπτά προς όλους (αν βάζεις κάθε βδομάδα το log n win), και οι άλλες δύο σου δίνουν το ίδιο πακέτο, 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ.

Φέτα, παγωμένο πάτωμα και μπυρίτσα..Καλό καλοκαίρι! :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Δες την Q που έχει πακέτο 400 MB με 2€. Να ξέρεις όμως ότι το 3G δίκτυο της WIND που χρησιμοποιεί και η Q είναι σχεδόν ανύπαρκτο σε πολλές περιοχές.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Δες την Q που έχει πακέτο 400 MB με 2€. Να ξέρεις όμως ότι το 3G δίκτυο της WIND που χρησιμοποιεί και η Q είναι σχεδόν ανύπαρκτο σε πολλές περιοχές.

 

Έχει διορθωθεί πάρα πολύ το τελευταίο διάστημα...

ck
Link to comment
Share on other sites

Δες την Q που έχει πακέτο 400 MB με 2€. Να ξέρεις όμως ότι το 3G δίκτυο της WIND που χρησιμοποιεί και η Q είναι σχεδόν ανύπαρκτο σε πολλές περιοχές.

Σε Αθήνα και γενικά σε μεγάλες πόλεις, δεν έχει θέμα από δική μου εμπειρία. Της έχει μείνει μου φαίνεται μεγάλη ρετσινιά. Σε επαρχία βέβαια σε σχεση με κοτε μάλλον υστερεί. Σε σχέση με βόντα, δεν θα το έλεγα. Μιλώντας πάντα με βάση τις δικές μου εμπειρίες

Link to comment
Share on other sites

Της έχει μείνει μου φαίνεται μεγάλη ρετσινιά...

 

Αυτό και το "εμένα ρώτα" του Έλληνα, συνδυαστικά ισοπεδώνουν τα πάντα. Όλοι έχουμε γνώση επί παντός του επιστητού, όλοι έχουμε άποψη. Άντε να πείσεις τώρα γιατί η Wind υπερτερεί σε θέματα όπως τα drop calls ή το 3G...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ ειχα την καρτοκινητή wind (επειδή με έπρηζε το τότε έτερο ήμισυ),αλλα δεν με βόλεψε καθόλου! Δεν έπιανε παρα μονο τρία τετράγωνα από το σπίτι μου! Πραγματικά ειχα αφρίσει,μετέφερα τον αριθμό σε what's up επειδή οι περισσότεροι φίλοι μου είχαν,και τώρα είμαι απόλυτα ευχαριστημένη και από τα πακέτα και από το σήμα.

Να ξεκαθαρίσω πως έχω φοιτητικό (το οποίο θα έχω για χρόνια λόγω συνέχισης σπουδών),με την τελευταία ανανέωση μου των 10 ευρώ,ειχα 600 λεπτά προς what's up,600 MB και με 4 ευρώ 1000 λεπτά προς όλους.

Δεν την αλλάζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια ερώτηση για την Κοσμοκάρτα της cosmote. Στο σαιτ λέει ότι για δύο αριθμούς cosmote η χρέωση είναι για ομιλία 0,01€/1'.

Εδώ τι εννοεί; Από το χρόνο των 200 λεπτών που δίνει προς όλους δεν σε χρεώνει με 3λεπτα αλλά με 0,01€/1 ή εφόσον εξαντλήσεις το χρόνο προς όλους η χρέωση μετά είναι ανα δευτερόλεπτο;

Υπάρχει κανείς που το χρησιμοποιεί να μου πει;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Σε χρεώνει πάντα με 0,01 για τους δυο αριθμούς

Ακόμα και αν έχεις πακέτο που λήγει σε μία ώρα ...

Link to comment
Share on other sites

Σε χρεώνει πάντα με 0,01 για τους δυο αριθμούς

Ακόμα και αν έχεις πακέτο που λήγει σε μία ώρα ...

 

Δηλαδή για τους 2 αριθμους σε χρεωχει απο το υπόλοιπο της καρτας και οχι από το προγραμμα των 200 λεπτων.

Αυτό εννοείς;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...