Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Έχετε καμία ιδέα? φόρτιση μεχρι 85% το google  service  μόνιμα εκεί έχω κάνει τα πάντα wipe cache όλα ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ να κάνω reset στα στατιστικά? Μήπως δεν ανανεώνει τα στατιστικά επειδή φορτίζω από το 15%εως το 85?
1458256182_Screenshot_20220428-183751_Devicecare.thumb.jpg.e49850a6cb3303c2aa06573b4d24ac9f.jpg
Για δες αν εχεις κανει τα παρακατω....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα έχω κάνει ολα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikolasn80 said:

Τα έχω κάνει ολα

Ενεργοποίησε την εξοικονόμηση δεδομένων. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενεργή Dark mode on θέση απενεργοποιημενη

Και ανεβαίνει ακομα

Screenshot_20220428-213806_Device care.jpg

Έχετε υπόψιν σας κάποιες εφαρμογές που μπορεί νακανου την ζημιά?  Fb δεν έχω ενεργοποιημενη εφαρμογή 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikolasn80 said:

Ενεργή Dark mode on θέση απενεργοποιημενη

Και ανεβαίνει ακομα

Screenshot_20220428-213806_Device care.jpg

Έχετε υπόψιν σας κάποιες εφαρμογές που μπορεί νακανου την ζημιά?  Fb δεν έχω ενεργοποιημενη εφαρμογή 

Δοκίμασε αυτό που σου έγραψα πιο πάνω. 

 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, montoya_42 said:

Δοκίμασε αυτό που σου έγραψα πιο πάνω. 

 

Δεν χρησιμοποιώ  τα δεδομένα μόνο WiFi όταν χρειαστώ εκτός αν είναι κάτι διαφορετικό αυτό που εννοεις

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

Τα έχω κάνει ολα

Κανε ένα καθάρισμα σβήσε το τηλ. Φόρτισε το 100,% κ όλα τα νούμερα θα φτιάξουν. Το τηλέφωνο σου δεν έχει τίποτα μια χαρά είναι κ ο λόγος είναι ότι δεν το φορτίζεις πλήρες

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, nasosvasedis said:

Ρε παιδιά να ρωτήσω, το 5G τσακίζει όντως τόσο πολύ την μπαταρία; Εγώ το απενεργοποίησα σήμερα και ειλικρινά δεν βλέπω μεγάλη διαφορά ως προς την κατανάλωση με το 4G, σχεδόν στα ίδια είναι...

Το 5G δεν τσακιζει καμια μπαταρια.

Τυχαινει καποιος να ειναι σε περιοχη με κακο σημα και να πιστευει οτι φταιει το 5G ως προτυπο.

Επισης:

Επειδη ειναι μοδα κυριως τα τελευταια 5 χρονια να γραφονται μεγαλες ανακριβειες:

Η διαφορα μπαταριας σε σχεση δεδομενα δικτυου VS wifi ειναι  οτι με ενεργο το  wifi  καταναλωνεται μεγαλυτερη μπαταρια διοτι ολα τα xml που περιεχουν οι εφαρμογες εχουν ως προτεραιοτητα να ενεργοποιουνται και να καταταναλωνουν χρηση λογο οτι με το wifi ΔΕΝ πληρωνεις Data κινητης  το λενε αλλωστε και αρκετες εφαρμογες στις ρυθμισεις τους αλλα και αλλες δεν το αναφερουν καθολου.

Γιαυτο σταματηστε να πιστευετε οτι με το wifi τα πραγματα ειναι καλυτερα ΔΕΝ ειναι γιατι ετσι ειναι ρυθμισμενες οι εφαρμογες.

Τυχαινουν καποιες συγκυριες  χρηστες οι οποιοι  ειναι σε περιοχες με κακιστο σημα μετα οταν πανε σπιτι σβηνουν τα data ανοιγουν το wifi  του σπιτου και βλεπουν μια καλυτερη διαχειριση προσωρινα...Δεν ειναι ...καθαρα συγκυριακο.

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, s_wind said:

Το 5G δεν τσακιζει καμια μπαταρια.

Τυχαινει καποιος να ειναι σε περιοχη με κακο σημα και να πιστευει οτι φταιει το 5G ως προτυπο.

Επισης:

Επειδη ειναι μοδα κυριως τα τελευταια 5 χρονια να γραφονται μεγαλες ανακριβειες:

Η διαφορα μπαταριας σε σχεση δεδομενα δικτυου VS wifi ειναι  οτι με ενεργο το  wifi  καταναλωνεται μεγαλυτερη μπαταρια διοτι ολα τα xml που περιεχουν οι εφαρμογες εχουν ως προτεραιοτητα να ενεργοποιουνται και να καταταναλωνουν χρηση λογο οτι με το wifi ΔΕΝ πληρωνεις Data κινητης  το λενε αλλωστε και αρκετες εφαρμογες στις ρυθμισεις τους αλλα και αλλες δεν το αναφερουν καθολου.

Γιαυτο σταματηστε να πιστευετε οτι με το wifi τα πραγματα ειναι καλυτερα ΔΕΝ ειναι γιατι ετσι ειναι ρυθμισμενες οι εφαρμογες.

Τυχαινουν καποιες συγκυριες  χρηστες οι οποιοι  ειναι σε περιοχες με κακιστο σημα μετα οταν πανε σπιτι σβηνουν τα data ανοιγουν το wifi  του σπιτου και βλεπουν μια καλυτερη διαχειριση προσωρινα...Δεν ειναι ...καθαρα συγκυριακο.

 

δν στεκει αυτο που λες!!τεραστιο battery drain το 5G δοκιμασμενο πανω απο 10 κινητα και φαντασου το εχω δοκιμασει κ με 13 pro max!ειναι χαωδες οι διαφορες..δν ειναι σταθερο ακομα το 5G εδω

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites





Είπα να το αφήσω για μετά την πρωτομαγιά αλλά θεώρησα ότι κάποιος μπορεί να αναζητά λύσεις για προστασία οθόνης.
1. Στη φωτογραφία είναι το S22 u της κόρης με προστασία οθόνης Whitestone Dome Tempered Glass.
Το ατύχημα έγινε με το κινητό στην τσέπη σε χώρο που υπάρχουν αρκετά πράγματα ώστε να τρακάρεις επάνω τους και που η ίδια δεν ξέρει πότε και πως έγινε.
Όπως φαίνεται ξεκάθαρα η πρόσκρουση ήταν αρκετά βίαια αλλά η οθόνη παρέμεινε αλώβητη για δύο λόγους πιστεύω 1ον ότι υπήρχε το προστατευτικό και 2ον ότι μεταξύ του προστατευτικού και της οθόνης παρεμβάλλεται η κόλλα η οποία είναι σε μορφή τζελ και απορροφά μέρος της πρόσκρουσης.
2. Έγινε αντικατάσταση της προστασίας με άλλο τζαμάκι της spigen αυτή τη φορά όχι ότι υπάρχει κάποια διαφορά με το Whitestone Dome απλά είπα να το δοκιμάσω και αυτό να τα συγκρίνω. Ποιοτικά λοιπόν είναι τα ίδια αλλά λίγο ακριβότερο το spigen που έχει μόνο ένα τζαμάκι και όχι δύο. Επίσης το βοηθητικό σύστημα εφαρμογής στο Whitestone Dome είναι αρκετά ποιο βολικό με τη διαφορά ότι της spigen έχει και έλα αλφάδι για καλή οριζοντίωση της βάσης. Το spigen επίσης δεν έχει τις προστατευτικές ταινίες για την προστασία από περισσεύματα κόλλας στα κουμπιά και τις άνω και κάτω πλευρές οπότε πρέπει να βάλεις κάτι εσύ (προσωπικά έβαλα κομμάτια από ελαστική αυτοκόλλητη ταινία 3M.
3. Το σπουδαιότερο είναι όμως πως εφάρμοσα μια τεχνική που είδα σε βιντεάκια στο YouTube για το δακτυλικό αποτύπωμα.
Βάζοντας λοιπόν επάνω στο τζαμάκι αφού έχεις ρίξει την κόλλα και πριν το ψήσεις ένα βάρος (εγώ έβαλα ένα μεγεθυντικό φακό) ώστε να μειωθεί ή απόσταση μεταξύ οθόνης και τζαμιού και όπως είναι το ψήνεις με τις λάμπες UV και στη συνέχεια αφού αφαιρέσεις το βάρος το ξαναψήνεις στο σημείο του αποτυπώματος άλλη μια φορά. Το αποτέλεσμα είναι ότι πλέον η ανάγνωση του δακτύλου είναι ακαριαία.
1415753402_2022-04-2317_08_36.thumb.jpg.90aadf72f8a632e9bb583004d63d1a38.jpg
Επίσης, η μπαταρία (σιγά το νέο) τα σπάει. Στις 12 το βράδυ με πάνω από μία ώρα κλήσεις, περίπου 5 ώρες δεδομένα 4G, φυσικά με μια γραμμή σήμα τις υπόλοιπεw ώρες στο σπίτι και 5 ώρες και 14 λεπτά SOT. Με 23% υπόλοιπο μπαταρία, 16 ώρες από τη φόρτιση και υπόλοιπο άλλες 5 ώρες.
1465996187_2022-04-2600_03_36.thumb.jpg.bf5a92f04e1d902a1f31e5a59ba32395.jpg


Το ότι έσπασε το προστατευτικό οθόνης, δεν σημαίνει ότι θα έσπαζε η οθόνη χωρίς το προστατευτικό.

Έχω δει βιντεάκια παλιότερα, που ρίχνουν ένα αντικείμενο από ένα μικρό ύψος και σπάει το προστατευτικό. Και ξανά ρίχνουν το ίδιο αντικείμενο από το ίδιο ύψος, χωρίς το προστατευτικό οθόνης και δεν έχει ούτε γρατζουνιά.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ernesto1983 said:

δν στεκει αυτο που λες!!τεραστιο battery drain το 5G δοκιμασμενο πανω απο 10 κινητα και φαντασου το εχω δοκιμασει κ με 13 pro max!ειναι χαωδες οι διαφορες..δν ειναι σταθερο ακομα το 5G εδω

Εγω δεν εχω ποτε battery drain  σε καμια συσκευη τα τελευταια 5 χρονια με πασης φυσεως σημα.

Οτι δεν ειναι σταθερο το 5G δεν σημαινει οτι ως προτυπο ειναι προβληματικο και το wifi ειναι καλυτερο.

Ολο το λειτουργικο της συσκευης σου ειναι προκαθορισμενο απο την Google  να ενεργοποιουνται τα παντα οταν βρισκεται σε κατασταση Wifi , εδω και κατι χρονια...

Ολοι οι χρηστες στο myphone ανεβαζουν φωτο με 3-4 ωρες σοτ σε κατασταση wifi  και ρωτανε τι φταιει...Χρονια τωρα...

Ολοι οι χρηστες στο myphone βλεπουν τα google service να παιρνουν την ανιουσα κυριως σε κατασταση wifi χρονια τωρα...

Μα ειναι ρυθμισμενο ετσι το λειτουργικο κανει την δουλεια του για να σωθεις πρεπει να μαθεις να το ρυθμιζεις...

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

αυτο ελεγα και εγω αλλα δν ειναι ετσι..το εχω δοκιμασει σε πανω απο 10 συσκευες το 5G και την ρουφαει σαν a380 qantas

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, s_wind said:

Εγω δεν εχω ποτε battery drain  σε καμια συσκευη τα τελευταια 5 χρονια με πασης φυσεως σημα.

Οτι δεν ειναι σταθερο το 5G δεν σημαινει οτι ως προτυπο ειναι προβληματικο και το wifi ειναι καλυτερο.

Ολο το λειτουργικο της συσκευης σου ειναι προκαθορισμενο απο την Google  να ενεργοποιουνται τα παντα οταν βρισκεται σε κατασταση Wifi , εδω και κατι χρονια...

Ολοι οι χρηστες στο myphone ανεβαζουν φωτο με 3-4 ωρες σοτ σε κατασταση wifi  και ρωτανε τι φταιει...Χρονια τωρα...

Ολοι οι χρηστες στο myphone βλεπουν τα google service να παιρνουν την ανιουσα κυριως σε κατασταση wifi χρονια τωρα...

Μα ειναι ρυθμισμενο ετσι το λειτουργικο κανει την δουλεια του για να σωθεις πρεπει να μαθεις να το ρυθμιζεις...

 

Και πως ρυθμίζεται ? Για να μαθαίνουμε και εμείς οι άσχετοι?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mips said:

Και πως ρυθμίζεται ? Για να μαθαίνουμε και εμείς οι άσχετοι?

Ολες οι ρυθμισεις ειναι μεσα στα μενου της συσκευης αλλα θελει διαβασμα και καταναλωση προσωπικου χρονου.

Ασχετος δεν εισαι αλλα ισως βαριεσαι η μπορει να πιστευεις οτι το λειτουργικο δεν θελει ρυθμισμα  η καποιος αλλος λεει οτι πληρωσα πχ.1000+ ευρω να παρω το ultra αρα θα ειναι ολα τελεια κτλ.Το λειτουργικο παντα κανει την δουλεια του χωρις να σε ρωταει .

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, s_wind said:

Ολες οι ρυθμισεις ειναι μεσα στα μενου της συσκευης αλλα θελει διαβασμα και καταναλωση προσωπικου χρονου.

Ασχετος δεν εισαι αλλα ισως βαριεσαι η μπορει να πιστευεις οτι το λειτουργικο δεν θελει ρυθμισμα  η καποιος αλλος λεει οτι πληρωσα πχ.1000+ ευρω να παρω το ultra αρα θα ειναι ολα τελεια κτλ.Το λειτουργικο παντα κανει την δουλεια του χωρις να σε ρωταει .

 

5 minutes ago, s_wind said:

Ολες οι ρυθμισεις ειναι μεσα στα μενου της συσκευης αλλα θελει διαβασμα και καταναλωση προσωπικου χρονου.

Ασχετος δεν εισαι αλλα ισως βαριεσαι η μπορει να πιστευεις οτι το λειτουργικο δεν θελει ρυθμισμα  η καποιος αλλος λεει οτι πληρωσα πχ.1000+ ευρω να παρω το ultra αρα θα ειναι ολα τελεια κτλ.Το λειτουργικο παντα κανει την δουλεια του χωρις να σε ρωταει .

Δεν ζητάω μασημένη τροφή. Ούτε κάτι έτοιμο.Δεν βαριέμαι ουτε να διαβασω ούτε να ασχοληθω. Είμαι ασχετος και δεν πειράζω κάτι που δεν ξέρω γιατί οι ποιο πολλές πιθανότητες είναι να γίνει κάποια ανεπανόρθωτη ζημια. Απλά πίστευα ότι ισως υπάρχει κάποιος οδηγός .

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

Δεν χρησιμοποιώ  τα δεδομένα μόνο WiFi όταν χρειαστώ εκτός αν είναι κάτι διαφορετικό αυτό που εννοεις

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, βάλε την επιλογή που σου είπα και πες αν είδες διαφορά. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, s_wind said:

Το 5G δεν τσακιζει καμια μπαταρια.

Τυχαινει καποιος να ειναι σε περιοχη με κακο σημα και να πιστευει οτι φταιει το 5G ως προτυπο.

Επισης:

Επειδη ειναι μοδα κυριως τα τελευταια 5 χρονια να γραφονται μεγαλες ανακριβειες:

Η διαφορα μπαταριας σε σχεση δεδομενα δικτυου VS wifi ειναι  οτι με ενεργο το  wifi  καταναλωνεται μεγαλυτερη μπαταρια διοτι ολα τα xml που περιεχουν οι εφαρμογες εχουν ως προτεραιοτητα να ενεργοποιουνται και να καταταναλωνουν χρηση λογο οτι με το wifi ΔΕΝ πληρωνεις Data κινητης  το λενε αλλωστε και αρκετες εφαρμογες στις ρυθμισεις τους αλλα και αλλες δεν το αναφερουν καθολου.

Γιαυτο σταματηστε να πιστευετε οτι με το wifi τα πραγματα ειναι καλυτερα ΔΕΝ ειναι γιατι ετσι ειναι ρυθμισμενες οι εφαρμογες.

Τυχαινουν καποιες συγκυριες  χρηστες οι οποιοι  ειναι σε περιοχες με κακιστο σημα μετα οταν πανε σπιτι σβηνουν τα data ανοιγουν το wifi  του σπιτου και βλεπουν μια καλυτερη διαχειριση προσωρινα...Δεν ειναι ...καθαρα συγκυριακο.

 

Φιλε μου Sorry αλλά εισαι λαθος , εχεί τεράστια διαφορά,

Stand by με WIFI 1% ανα ώρα maximum

Stand by με data 2,% ανα ώρα .

Τεσταρισμενο πολλάκις σε περιοχη με καλό σημα 

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, nikolasn80 said:

Ενεργή Dark mode on θέση απενεργοποιημενη

Και ανεβαίνει ακομα

Screenshot_20220428-213806_Device care.jpg

Έχετε υπόψιν σας κάποιες εφαρμογές που μπορεί νακανου την ζημιά?  Fb δεν έχω ενεργοποιημενη εφαρμογή 

Τα στατιστικα σου ειναι αρκετά μπερδεμενα , θα σου προτεινα να κάνεις μια φόρτιση στο 100% . για να δουμε τα στατιστικα σε ενα κυκλο .

Πάντως να ξέρεις ότι αν χρησημοποιέις το τηλεφωνο κυρίως για κλήσεις και γενικά πιο απλές λειτουργίες τα google services ανεβαινουν αρκετά σε σχέση με το να παιζεις παιχνίδια και να βλέπεις youtube.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, pank said:


Το ότι έσπασε το προστατευτικό οθόνης, δεν σημαίνει ότι θα έσπαζε η οθόνη χωρίς το προστατευτικό.

Έχω δει βιντεάκια παλιότερα, που ρίχνουν ένα αντικείμενο από ένα μικρό ύψος και σπάει το προστατευτικό. Και ξανά ρίχνουν το ίδιο αντικείμενο από το ίδιο ύψος, χωρίς το προστατευτικό οθόνης και δεν έχει ούτε γρατζουνιά.
 

Δεν αντιλέγω αγαπητέ μου αλλά η πραγματικότητα πολλές φορές μας διαψεύδει και μάλιστα με πολλή ειρωνεία.

Φυσικά, και δεν είναι δεδομένο ότι θα σπάσει η οθόνη με ή χωρίς προστασία. Το ίδιο μπορείς να πεις και για τη ζώνη στο αυτοκίνητο που και εκεί υπάρχουν αμέτρητα βιντεάκια που δείχνουν ότι θα σε σώσει αν τη φοράς, αν όμως σου πέσει πάνω στο αυτοκίνητο ένα τριαξονικό; Εγώ αναφέρθηκα στη δική μου περίπτωση και μόνο που όπως είδες η βιαιότητα της πρόσκρουσης θα μπορούσε δυνητικά να τραυματίσει και την οθόνη. 

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν να πήρε το μάτι μου κάπου πως ο Κύπριος φίλος μας επιτέλους παρέλαβε την πολυπόθητη συσκευη;

Περιμένω με αγωνία να δω πως θα σου φανεί φίλε, καλορίζικο και σχολίασε οπότε έχεις ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s22-ultra-snapdragon-camera-test/

Ίδια (χαμηλή έως εμπαθής πιστευω) βαθμολογία ο exynos με τον snapdragon. Θεωρώ ότι σε βάθος κάποιων μηνών θα σκάσουν πάλι reviews που θα λένε ότι ο exynos τον ξεπέρασε. Ειδικά στο gaming ακόμη περιμένουμε αξιοποίηση της amd gpu

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με τον στοκ launcher να έχουμε χειρονομίες για άνοιγμα εφαρμογών όπως έχει ο nova η με κάποιο άλλο app?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με τον στοκ launcher να έχουμε χειρονομίες για άνοιγμα εφαρμογών όπως έχει ο nova η με κάποιο άλλο app?
One hand με χειρονομίες. Βάζεις εσύ ότι θέλεις να ανοίγει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dark_Lord said:

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s22-ultra-snapdragon-camera-test/

Ίδια (χαμηλή έως εμπαθής πιστευω) βαθμολογία ο exynos με τον snapdragon. Θεωρώ ότι σε βάθος κάποιων μηνών θα σκάσουν πάλι reviews που θα λένε ότι ο exynos τον ξεπέρασε. Ειδικά στο gaming ακόμη περιμένουμε αξιοποίηση της amd gpu

Είχαν πει ότι το 21 exynos είχε ξεπεράσει το 21 snapdragon?

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Antwny said:

Είχαν πει ότι το 21 exynos είχε ξεπεράσει το 21 snapdragon?

Δεν μιλάω για το dxo mark αλλά για reviewers  οπως αυτος που μετα τα πρώτα update είχαν εντοπίσει αρκετές νίκες κατά κράτος του 2100 όπως στο 3d mark, ενώ τον πρώτο μήνα ακούγαμε πάλι για crapynos κλπ..

Το dxo mark το θεωρώ αλλοπρόσαλλο έτσι και αλλιώς εδώ και χρόνια 

https://youtu.be/6dK-S-V0-rE

 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...