Jump to content

Realme GT Master Edition


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρε τον 80αρι oppo απο το ali και για καλώδιο το baseus supervooc απο το Σκρουτζ

Προσοχή γιατι στο σκρουτζ το ενα απο τα 3 δεν ειναι supervooc...

 

Εγω να ρωτησω...

νομίζω παλιότερα γινόταν να μεταφέρεις απο την παλιά συσκευή στην καινούργια μονο τα wifi δίκτυα που εχεις μεσω του clone και όχι του google cloud.

Εξακολουθεί?

γίνεται να είναι το παλιο realme η ακόμα και οποιοδήποτε android ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 750
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

7 ώρες πριν, drdedus said:

παρε τον 80αρι oppo απο το ali και για καλώδιο το baseus supervooc απο το Σκρουτζ

Προσοχή γιατι στο σκρουτζ το ενα απο τα 3 δεν ειναι supervooc...

 

Εγω να ρωτησω...

νομίζω παλιότερα γινόταν να μεταφέρεις απο την παλιά συσκευή στην καινούργια μονο τα wifi δίκτυα που εχεις μεσω του clone και όχι του google cloud.

Εξακολουθεί?

γίνεται να είναι το παλιο realme η ακόμα και οποιοδήποτε android ?

Συγνώμη, μπορείς να βάλεις κάποιο "υπερσύνδεσμο" για τα βρω; 🥹

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Είχε ενημέρωση λογισμικού σε f2.

Δεν μου έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής. 

Να ρωτήσω κάτι. Μετά τη λήψη της beta, σας κάνει κάποια στιγμιαία μαυρισματα η οθόνη; 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, al_exis said:

Δεν μου έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής. 

Να ρωτήσω κάτι. Μετά τη λήψη της beta, σας κάνει κάποια στιγμιαία μαυρισματα η οθόνη; 

Ναι, το παρατήρησα κι εγώ αυτό, αλλά δεν γίνεται συχνά οπότε το αγνοώ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, al_exis said:

Δεν μου έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής. 

Να ρωτήσω κάτι. Μετά τη λήψη της beta, σας κάνει κάποια στιγμιαία μαυρισματα η οθόνη; 

Ναι τα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, al_exis said:

Δεν μου έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής. 

Να ρωτήσω κάτι. Μετά τη λήψη της beta, σας κάνει κάποια στιγμιαία μαυρισματα η οθόνη; 

Το έκανε στην beta F.01 και έχει διορθωθεί στην F.02

Link to comment
Share on other sites

On 16/3/2023 at 2:27 ΠΜ, athanasios1112 said:

Είχε ενημέρωση λογισμικού σε f2.

Μήπως έχεις screenshot με τις λεπτομέρειες του update?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω την έκδοση 8/256, την οποία την έχω αφήσει στην τελευταία έκδοση UI 2.0. Δεν έχω κάνει τις αναβαθμίσεις στο UI 3.0 λόγο οτι έχω διαβάσει σε κάποια forum  για διάφορα προβλήματα όπως στη κάμερα, μπαταρία και lag. Τις τελευταίες ημέρες, μου ήρθε ενημέρωση για την τελευταία έκδοση στο UI 3.0. Πιστεύεται οτι αξίζει να προχωρήσω στην αναβάθμιση;

Να ενημερώσω, το κινητό στο UI 2.0 πραγματικά πετάει! Και η κάμερα είναι εξαιρετική (είναι κ ο λόγος που αγόρασα το κινητό)!!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα μπορεί κάποιος να μου πει πώς θα στείλω

(χωρίς να χρησιμοποιήσω το google cloud)

μόνο τα σωσμενα δίκτυα WiFi απο το παλιό realme στο καινούργιο realme

και αν γίνεται από το παλιό android στο καινούργιο realme ?

Link to comment
Share on other sites

Από realme gt/ μετέφερα σε realme gt master edition/ με σύνδεση τα δύο κινητά/ αλλά δεν θυμάμαι την διαδικασία (!!).

Η εφαρμογή κλωνοποίηση τηλέφωνο/ επέλεξε αυτά που θέλετε/ για μεταφορά/ σε εμένα δεν είχε πετύχει/ factory reset έκανα μετά .

Screenshot_2023-03-18-18-51-47-50_66589de84b97a5c7c4e8f1d99efaaf6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, antonis_86 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω την έκδοση 8/256, την οποία την έχω αφήσει στην τελευταία έκδοση UI 2.0. Δεν έχω κάνει τις αναβαθμίσεις στο UI 3.0 λόγο οτι έχω διαβάσει σε κάποια forum  για διάφορα προβλήματα όπως στη κάμερα, μπαταρία και lag. Τις τελευταίες ημέρες, μου ήρθε ενημέρωση για την τελευταία έκδοση στο UI 3.0. Πιστεύεται οτι αξίζει να προχωρήσω στην αναβάθμιση;

Να ενημερώσω, το κινητό στο UI 2.0 πραγματικά πετάει! Και η κάμερα είναι εξαιρετική (είναι κ ο λόγος που αγόρασα το κινητό)!!!

Επειδή είναι ακόμα σε beta η γνώμη μου είναι όχι. Καλύτερα να μην κάνεις τίποτα εφ 'όσον δουλεύει η συσκευή τέλεια. Ας βγει μια stable έκδοση κι αν δεν έχει θέματα τότε πέρασε την.

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Από realme gt/ μετέφερα σε realme gt master edition/ με σύνδεση τα δύο κινητά/ αλλά δεν θυμάμαι την διαδικασία (!!).

Η εφαρμογή κλωνοποίηση τηλέφωνο/ επέλεξε αυτά που θέλετε/ για μεταφορά/ σε εμένα δεν είχε πετύχει/ factory reset έκανα μετά .

Screenshot_2023-03-18-18-51-47-50_66589de84b97a5c7c4e8f1d99efaaf6e.jpg

το είχα κανει και εγω απο master σε gt2 κλπ αλλα νομίζω ότι υπήρχε κάποια επιλογή που μπορούσες να μεταφέρεις μονο τα αποθηκευμένα δίκτυα.

Τώρα ομως δεν την βρίσκω και ρωτάω αν θυμάστε αν υπήρχε αυτή η επιλογή η αν γίνεται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν υπάρχει επιλογή για μεταφορά μόνον των κωδικών WiFi.

 Υπάρχει μια άλλη επιλογή, Δεν το έχω δουλέψει!!!!!!!!!,

Δεν ξέρω αν πετύχει..

(Το συγκεκριμένο είναι από καφενείο).

Μπες στα αποθηκευμένα δίκτυα wifi, και με τον code κλπ.

Screenshot_2023-03-19-00-55-54-60_41a74ddf68be21faad2fbbb691b15143.jpg

Screenshot_2023-03-19-00-56-25-92_41a74ddf68be21faad2fbbb691b15143.jpg

Screenshot_2023-03-19-00-56-55-26_41a74ddf68be21faad2fbbb691b15143.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το σημα του VoLTE. Οταν παιρνεις τηλεφωνο δεν θα πεφτει σε 2G/3G, όπως επίσης κατά την διάρκεια της κλήσης θα μπορεις να σερφαρεις στο ιντερνετ 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έχεις cosmote;αν ναι και εμένα πριν λίγες μέρες με άλλη μάρκα κινητού μου το εμφάνισε ξαφνικά.

Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, johnstef33 said:

Τώρα εμφανίστηκε φίλε μου αυτό ξαφνικά

Ξέρεις πως μπορεί να ενεργοποιήθηκε??

Σε realme κινητό: 

Screenshot_2023-03-22-18-11-11-72_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ως κάτοχος της συσκευής, δε ρώτησα πριν πάω vodafone, ρωτάω τώρα: 5G υποστηρίζει η vodafone στην συσκευή μας; 

Σε ερώτηση που έκανα στο τσατ μου απάντησαν ότι μόνο οι realme 8 5g και realme 9g έχουν τροποποίηση ώστε να λειτουργεί το 5g της vodafone. 

Με το τσατ δε πρόκειται να βγει άκρη οπότε ρωτάω εδώ! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Μιας και ως κάτοχος της συσκευής, δε ρώτησα πριν πάω vodafone, ρωτάω τώρα: 5G υποστηρίζει η vodafone στην συσκευή μας; 

Σε ερώτηση που έκανα στο τσατ μου απάντησαν ότι μόνο οι realme 8 5g και realme 9g έχουν τροποποίηση ώστε να λειτουργεί το 5g της vodafone. 

Με το τσατ δε πρόκειται να βγει άκρη οπότε ρωτάω εδώ! 

Ναι δουλεύει κανονικά. Εγώ έπρεπε να ζητήσω να γίνει ενεργοποίηση του 4g, 5g, volte και vowifi. Μόνο το volte δεν είμαι σίγουρος πως λειτουργεί, όλα τα άλλα δουλεύουν άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...