Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντα έτσι γίνεται. Πρώτα συνδέεσαι στο ίντερνετ και την πρώτη φορά μέχρι να σεταριστει το τηλέφωνο παίρνει λίγες ώρες. Έτσι ήταν και σε μένα. Επίσης δεν έχω ακούσει (χωρίς να είμαι σίγουρος) αν υπάρχει vdsl χωρίς voip τηλεφωνία. Όλες έτσι πρέπει να είναι. Συν ότι το voip είναι κοινοτική οδηγία και όλα θα γίνουν έτσι κι αλλιώς voip. Νομίζω pstn θα κρατήσουν σε κάτι χωριά που δεν έχουν κόμβο κοντά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γίνεται vdsl χωρίς VoIP. Αν δεν κάνω λάθος πχ αν παίρνεις από το kv σήμα, εκεί μέσα γίνεται κάτι σαν μίξη με το τηλεφωνικό σήμα που έρχεται από το αστικό κέντρο. Εγώ πλέον είμαι με VoIP, αλλά η θεία μου πχ στον κάτω όροφο είναι με κανονικό τηλέφωνο ακόμα σε γραμμή vdsl 50.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έτσι γίνεται. Πρώτα συνδέεσαι στο ίντερνετ και την πρώτη φορά μέχρι να σεταριστει το τηλέφωνο παίρνει λίγες ώρες. Έτσι ήταν και σε μένα. Επίσης δεν έχω ακούσει (χωρίς να είμαι σίγουρος) αν υπάρχει vdsl χωρίς voip τηλεφωνία. Όλες έτσι πρέπει να είναι. Συν ότι το voip είναι κοινοτική οδηγία και όλα θα γίνουν έτσι κι αλλιώς voip. Νομίζω pstn θα κρατήσουν σε κάτι χωριά που δεν έχουν κόμβο κοντά.

Μια χαρά γίνεται VDSL χωρίς VoIP. Άλλες συχνότητες χρησιμοποιούνται πάνω στο καλώδιο για φωνή, άλλες για δεδομένα.

Επίσης δεν είναι υποχρεωτική η μετάβαση όλων των γραμμών σε VoIP, αλλά η δυνατότητα δρομολόγησης VoIP κλήσεων από τους παρόχους.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά γίνεται VDSL χωρίς VoIP. Άλλες συχνότητες χρησιμοποιούνται πάνω στο καλώδιο για φωνή, άλλες για δεδομένα.

Επίσης δεν είναι υποχρεωτική η μετάβαση όλων των γραμμών σε VoIP, αλλά η δυνατότητα δρομολόγησης VoIP κλήσεων από τους παρόχους.

 

Εγώ που εχω συνηθίσει τόσα χρονια που δεν μου κοβόταν ποτέ το τηλ τώρα θα εχω θέμα με το voip με το παραμικρο που δεν θα εχει ιντερνετ το router της vodafone θα ειμαστε μονο με τα κινητά στο σπίτι. Ενω παλια βρεξει χιονίσει και χωρις ρευμα ειχες τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρωτησα για νεα γραμμη στην εταιρια get a line μου εδωσαν ενα πακετο ως νεος συνδρομητης με εξοπλισμο δωρεαν στα 26,90 50 γραμμη το κλασσικο πακετο,τωρα ειδα οτι το εχουν στα 23,50,ερωτηση πρωτη ειναι οντως η φθηνοτερη στην αγορα?αυτος μου ειπε οτι θα πιανω στην διευθ αυτη που ειμαι 48 σιγουρα να τον πιστεψω?και τελος ξερει καποιος ποσο καιρο θα κανει να ερθει ο εξοπλισμος και να λειτουργησει η γραμμη?αυτοι μου ειπαν 24 ωρες αλλα δεν τους πολυ πστευω

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα και εγώ την εν λόγω προσφορά με το vdsl στα 23.90, υπάρχουν τίποτα ψιλά γράμματα, μήπως είναι σε συνδυασμό με συμβόλαιο κινητής vodafone αυτή η τιμή?

Επίσης να υποθέσω ότι δεν υπάρχει θέμα με τη συγκεκριμένη εταιρεία, γιατί παλιότερα με κάποιους άλλους εξωτερικούς συνεργάτες είχαν ακουστεί διάφορα ότι για παράδειγμα δεν έμπαινε στο όνομά σου η γραμμή ή ότι δεν μπορούσες να φύγεις εύκολα μετά. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξει κάποιος που θα υπογράψει με την getaline?

Link to comment
Share on other sites

Γενικά καλό είναι πάντα να μιλάτε με την ίδια την Vodafone και όχι με εξωτερικούς συνεργάτες να ξέρετε που πατάτε και που βρίσκεστε
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα και εγώ την εν λόγω προσφορά με το vdsl στα 23.90, υπάρχουν τίποτα ψιλά γράμματα, μήπως είναι σε συνδυασμό με συμβόλαιο κινητής vodafone αυτή η τιμή?

Επίσης να υποθέσω ότι δεν υπάρχει θέμα με τη συγκεκριμένη εταιρεία, γιατί παλιότερα με κάποιους άλλους εξωτερικούς συνεργάτες είχαν ακουστεί διάφορα ότι για παράδειγμα δεν έμπαινε στο όνομά σου η γραμμή ή ότι δεν μπορούσες να φύγεις εύκολα μετά. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξει κάποιος που θα υπογράψει με την getaline?

 

Τα 23.90 είναι συνδιαστικο με κινητή.

 

Τωρα για το πότε θα συνδεθεί μια γραμμή συνήθως πάει στις 10 μέρες πάνω κάτω... και ο εξοπλισμός σου έρχεται άμεσα (σίγουρα για τον εξοπλισμό είπαν 24ωρες).

Link to comment
Share on other sites

Συνδυαστική έκπτωση με κινητό μετράει μόνο για συμβόλαιο; Πχ φοιτητικό CU έχει κάποια επίδραση;

 

Μόνο συμβόλαιο δυστυχώς...που πάει κάπου στα 21€

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο αλλά πλέον ο Κωτσόβολος συνεργάζεται και πουλάει τα πακέτα εταιρειών ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου αλλά και τα πακέτα κινητής, σταθερής και τηλεόρασης από όλους τους παρόχους.

 

https://prnt.sc/12j245e

Link to comment
Share on other sites

μιλησα πριν λιγο απευθειας με βοντα τελικα η getaline ειναι εταιρεία συνεργασίας τους αλλα το πακετο αυτο με τα 23,90 απαιτει και σύνδεση κινητής συνδεσης,εμενε μου δινει 26,90 την 50αρα με 360 σε κινητα και απεριορ σταθερά δωρεάν τελη σύνδεσης και εξοπλισμο,απο τι ειδα λιγο στην αγορα ειναι η φθηνότερη αν κανω λάθος διορθώστε με,χρονικα με ειπε σε 24ωρες ερχεται ο εξοπλισμος και η γραμμη θελει 12-15 μερες εργάσιμες δηλαδή κανενα 20μερο συνολο,τραγικο για εμένα αλλα τι να κανουμε...οπως τα βλεπω μάλλον εκει θα παω βεβαια περιμενω και τηλ απο οτε μπας και λογο ανταγωνισμού δώσουν το ιδιο πακέτο σε αυτή την τιμή γιατι κακα τα ψεματα εσκομπαρ στο καρτελ κινητής στην ελλαδα ειναι αυτοι!! Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

μιλησα πριν λιγο απευθειας με βοντα τελικα η getaline ειναι εταιρεία συνεργασίας τους αλλα το πακετο αυτο με τα 23,90 απαιτει και σύνδεση κινητής συνδεσης,εμενε μου δινει 26,90 την 50αρα με 360 σε κινητα και απεριορ σταθερά δωρεάν τελη σύνδεσης και εξοπλισμο,απο τι ειδα λιγο στην αγορα ειναι η φθηνότερη αν κανω λάθος διορθώστε με,χρονικα με ειπε σε 24ωρες ερχεται ο εξοπλισμος και η γραμμη θελει 12-15 μερες εργάσιμες δηλαδή κανενα 20μερο συνολο,τραγικο για εμένα αλλα τι να κανουμε...οπως τα βλεπω μάλλον εκει θα παω βεβαια περιμενω και τηλ απο οτε μπας και λογο ανταγωνισμού δώσουν το ιδιο πακέτο σε αυτή την τιμή γιατι κακα τα ψεματα εσκομπαρ στο καρτελ κινητής στην ελλαδα ειναι αυτοι!!

 

Έπεσα μέσα σε όλα όσα έγραψα λίγο πιο πάνω δλδ.

Και τώρα για την τιμή εγώ πριν έναν μηνα ανανέωσα με Vodafone σε 50vdsl 360 κινητό και χώρες εξωτερικού και 250 μόνο για κινητά Ελλάδος... αστικά δωρεάν, εξοπλισμός/σύνδεση δωρεάν με 23.40€(με την έκπτωση του 1€ από e-bill).

Νανε καλά τα παιδιά με το τηλ του τμήματος αποδυνδεσεων της Vodafone. Έκλεισα την τιμή σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα και μου σήκωσαν το τηλ χωρίς καμία αναμονή. Οποίος τελειώνει το συμβόλαιο του και ειναι στην βονταφον είναι ότι καλύτερο. Όλοι οι υπόλοιποι ...εχχχ.

Άμα βρεις τρόπο και επικοινωνίσεις με το τμήμα αποδυνδεσεων της comsote έχει καλός...όμως μην πας να υπογράψεις σε άλλη εταιρία για να σε πάρει η cosmote... θα γίνει η φορητότητα και θα σε πάρει η cosmote μετά την αλλαγή που θα είναι πλέον πολυ αργά.

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα μέσα σε όλα όσα έγραψα λίγο πιο πάνω δλδ.

Και τώρα για την τιμή εγώ πριν έναν μηνα ανανέωσα με Vodafone σε 50vdsl 360 κινητό και χώρες εξωτερικού και 250 μόνο για κινητά Ελλάδος... αστικά δωρεάν, εξοπλισμός/σύνδεση δωρεάν με 23.40€(με την έκπτωση του 1€ από e-bill).

Νανε καλά τα παιδιά με το τηλ του τμήματος αποδυνδεσεων της Vodafone. Έκλεισα την τιμή σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα και μου σήκωσαν το τηλ χωρίς καμία αναμονή. Οποίος τελειώνει το συμβόλαιο του και ειναι στην βονταφον είναι ότι καλύτερο. Όλοι οι υπόλοιποι ...εχχχ.

Άμα βρεις τρόπο και επικοινωνίσεις με το τμήμα αποδυνδεσεων της comsote έχει καλός...όμως μην πας να υπογράψεις σε άλλη εταιρία για να σε πάρει η cosmote... θα γίνει η φορητότητα και θα σε πάρει η cosmote μετά την αλλαγή που θα είναι πλέον πολυ αργά.

 

φιλε μου στο πατρικο μου και γω ετσι το εκανα και ειμαι βονταφον απο κοσμοτε με 19,50 αλλα εγω ειμαι σε διαφορετικη περιπτωση επειδη τωρα νοικιασα και πρεπει να κανω πρωτη φορα καινουρια γραμμη καινουριο τηλ ολα καινουρια αλλιως ηξερα τον δρομο,εχει και η nova κατι πακετα αλλα δεν εχω ακουσει καλα πραγματα και λεω αστο πανε στα σιγουρα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Έπεσα μέσα σε όλα όσα έγραψα λίγο πιο πάνω δλδ.

 

Και τώρα για την τιμή εγώ πριν έναν μηνα ανανέωσα με Vodafone σε 50vdsl 360 κινητό και χώρες εξωτερικού και 250 μόνο για κινητά Ελλάδος... αστικά δωρεάν, εξοπλισμός/σύνδεση δωρεάν με 23.40€(με την έκπτωση του 1€ από e-bill).

 

Νανε καλά τα παιδιά με το τηλ του τμήματος αποδυνδεσεων της Vodafone. Έκλεισα την τιμή σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα και μου σήκωσαν το τηλ χωρίς καμία αναμονή. Οποίος τελειώνει το συμβόλαιο του και ειναι στην βονταφον είναι ότι καλύτερο. Όλοι οι υπόλοιποι ...εχχχ.

 

Άμα βρεις τρόπο και επικοινωνίσεις με το τμήμα αποδυνδεσεων της comsote έχει καλός...όμως μην πας να υπογράψεις σε άλλη εταιρία για να σε πάρει η cosmote... θα γίνει η φορητότητα και θα σε πάρει η cosmote μετά την αλλαγή που θα είναι πλέον πολυ αργά.

Ποιο είναι το τηλέφωνο του τμήματος αποσυνδέσεων της Vodafone;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το τηλέφωνο του τμήματος αποσυνδέσεων της Vodafone;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

2104276862.

 

Δουλεύει μόνο άμα είσαι στο τέλος του συμβολαίου και τους πεις ότι θες να φύγεις για άλλη εταιρία κλπ.

Link to comment
Share on other sites

2104276862.

 

Δουλεύει μόνο άμα είσαι στο τέλος του συμβολαίου και τους πεις ότι θες να φύγεις για άλλη εταιρία κλπ.

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Συνδρομητής adsl τα τελευταία δύο χρόνια με κάποια θεματακια στο Internet.

Μέσα στον μήνα λιγει το συμβόλαιο και μόλις επικοινώνησαν μαζί μου.

Vdsl50 απεριόριστα σταθερά και 360 προς κινητά.

23.30 με την έκπτωση e Bill.

Τούς είπα να το προχωρήσουμε και να μου στείλουν συμβόλαια.

 

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι για το ποία ρουτερ στέλνουν και κατά την εμπειρία σάς ποίο θα ήταν καλύτερο να ζητήσω.

 

Θέλω να πιστεύω πώς δεν θα έχω θέματα με vdsl

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Συνδρομητής adsl τα τελευταία δύο χρόνια με κάποια θεματακια στο Internet.

Μέσα στον μήνα λιγει το συμβόλαιο και μόλις επικοινώνησαν μαζί μου.

Vdsl50 απεριόριστα σταθερά και 360 προς κινητά.

23.30 με την έκπτωση e Bill.

Τούς είπα να το προχωρήσουμε και να μου στείλουν συμβόλαια.

 

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι για το ποία ρουτερ στέλνουν και κατά την εμπειρία σάς ποίο θα ήταν καλύτερο να ζητήσω.

 

Θέλω να πιστεύω πώς δεν θα έχω θέματα με vdsl

 

Δεν έχεις καμία επιλογή στο ρούτερ, το H 300s (googlare να δεις πως είναι) θα σου έρθει. Τώρα αν είναι καλό, σαν λειτουργίες έχει αρκετές για κάποιον που θέλει τα βασικα(έχει 2.4gb & 5gh, και επιλογή να ανοίξεις guest στις ίδιες συχνότητες άρα μπορείς να έχεις 4 κανάλια ανοιχτά).

Τώρα για την σταθερότητα δεν ξέρω τι να σου πω ...σαν wifi δεν το δουλεύω γιατί έχω άλλο Access point (το παλιό μου ρούτερ Asus) αλλά δεν χάνει ποτέ την σύνδεση στο ίντερνετ ούτε αυξομειώση της ταχύτητας. Το έχω 2 εβδομάδες χωρίς restart και πάει μια χαρά σε αξιοπιστία χωρίς ούτε μια αποσύνδεση. (γενικά το έχω 1μηνα plus και πάλι δεν έχω δει ούτε ένα θέμα )

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καμία επιλογή στο ρούτερ, το H 300s (googlare να δεις πως είναι) θα σου έρθει. Τώρα αν είναι καλό, σαν λειτουργίες έχει αρκετές για κάποιον που θέλει τα βασικα(έχει 2.4gb & 5gh, και επιλογή να ανοίξεις guest στις ίδιες συχνότητες άρα μπορείς να έχεις 4 κανάλια ανοιχτά).

Τώρα για την σταθερότητα δεν ξέρω τι να σου πω ...σαν wifi δεν το δουλεύω γιατί έχω άλλο Access point (το παλιό μου ρούτερ Asus) αλλά δεν χάνει ποτέ την σύνδεση στο ίντερνετ ούτε αυξομειώση της ταχύτητας. Το έχω 2 εβδομάδες χωρίς restart και πάει μια χαρά σε αξιοπιστία χωρίς ούτε μια αποσύνδεση. (γενικά το έχω 1μηνα plus και πάλι δεν έχω δει ούτε ένα θέμα )

 

Σταματησανε να στελνουν το Η300 ...ζητα το 267Α

Link to comment
Share on other sites

Σταματησανε να στελνουν το Η300 ...ζητα το 267Α

 

Από πότε έγινε αυτή η αλλαγή; γιατί πριν έναν μήνα το πήρα στα χέρια μου φρέσκο φρέσκο; Πάντως εμένα συγχρονίζει στα 54.999 download... που το zte ούτε στα όνειρα του... άμα το ψάξεις που το σχολιάζουν όλοι αναφέρουν πρόβλημα στο download. Τώρα για το h300s το σχολιάζουν σαν σκουπίδι χαχχαχα που μπορώ να καταλάβω τους λόγους όμως άμα το δουλεύεις μόνο σαν μόντεμ και όχι wifi access τότε είσαι άρχοντας. Θέλει τρόπο και όχι κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχα το Η300 και είχα πάρα πολλά προβλήματα αποσυνδέσεων. Μη σας τα πολυλογώ μου είπαν ότι έχουν θέμα τα συγκεκριμένα με τα tp link extenders. Έχω extender της tp link. Μου το άλλαξαν με 267Α και κανένα παράπονο εδώ κ σχεδόν μία εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια έρευνα εις βάθος έχουμε και λέμε

-Vodafone 50αρα με 360 σε κινητά απεριόριστα σταθερά χωρίς τέλη σύνδεσης και εξοπλισμό επί πληρωμή, 26,90

12 με 20 μέρες για νεα σύνδεση

-cosmote ίδιο πακέτο αλλά με 120 λεπτά σε κινητά και με 36 ευρώ τέλη σύνδεσης στα 29,90 εξοπλισμός δωρεάν μέρες σύνδεσης έως 10

-wind ίδιο με της βονταφον στα 25 ευρώ χωρίς τέλη σύνδεσης και ενώ είμαι έτοιμος να κλείσω πάω για κούρεμα και με λέει ο κουρέας και καλός φίλος πάνε εδώ ποιο κάτω έχει ένα μαγαζί που δίνει ίντερνετ μόνο χωρίς τηλ όπως και ήθελα μιας και με τα κινητά εγώ δεν το λειτουργώ καθόλου.... και έχουμε και λέμε κύριοι

οπτική ινα χωρίς τέλη σύνδεσης φυσικά 36 ευρώ ένα μαραφέτι που το βάζουν πριν το ρουτερ στο σπίτι σου οι ίδιοι χωρίς χρέωση και έχει τα εξής πακέτα

100 mbs 19,50 για 2 χρόνια και ρουτερ δωρεάν

150mbs 25 το μήνα χωρίς συμβόλαιο δεν θες τον άλλον μήνα φεύγεις

200 mbs 0,98 την ημέρα χωρίς συμβόλαιο δηλαδή μέσο όρο 30 ευρώ το μήνα επίσης τα 36 μόνο για το μαραφέτι εγώ έκανα αίτηση για το πρώτο να δω πως θα πάει αλλά μου είπαν ότι οι ταχύτητες είναι καθαρές και επειδή ρώτησα ένα κολλητό ο οποίος έχει κάτι παρόμοιο της ιναλαν πιάνει 200αρια το είδα με τα μάτια μου και δίνει 31 ευρώ αλλά σε μένα ακόμα δεν έχουν έρθει αυτοί στον δήμο και πήγα σε αυτή την εταιρία που σας περιγράφω OCN λέγεται είναι δυτικές συνοικίες Θεσσαλονίκη όταν έχω νέα ενημερώνω ελιπζω να μην χρειαστεί να πέσω στα χέρια των καρτελ της Ελλάδας μερες συνδεσης εως 10 αλλα με λεει η κοπελα σιγουρα νωριτερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια έρευνα εις βάθος έχουμε και λέμε

-Vodafone 50αρα με 360 σε κινητά απεριόριστα σταθερά χωρίς τέλη σύνδεσης και εξοπλισμό επί πληρωμή, 26,90

12 με 20 μέρες για νεα σύνδεση

-cosmote ίδιο πακέτο αλλά με 120 λεπτά σε κινητά και με 36 ευρώ τέλη σύνδεσης στα 29,90 εξοπλισμός δωρεάν μέρες σύνδεσης έως 10

-wind ίδιο με της βονταφον στα 25 ευρώ χωρίς τέλη σύνδεσης και ενώ είμαι έτοιμος να κλείσω πάω για κούρεμα και με λέει ο κουρέας και καλός φίλος πάνε εδώ ποιο κάτω έχει ένα μαγαζί που δίνει ίντερνετ μόνο χωρίς τηλ όπως και ήθελα μιας και με τα κινητά εγώ δεν το λειτουργώ καθόλου.... και έχουμε και λέμε κύριοι

οπτική ινα χωρίς τέλη σύνδεσης φυσικά 36 ευρώ ένα μαραφέτι που το βάζουν πριν το ρουτερ στο σπίτι σου οι ίδιοι χωρίς χρέωση και έχει τα εξής πακέτα

100 mbs 19,50 για 2 χρόνια και ρουτερ δωρεάν

150mbs 25 το μήνα χωρίς συμβόλαιο δεν θες τον άλλον μήνα φεύγεις

200 mbs 0,98 την ημέρα χωρίς συμβόλαιο δηλαδή μέσο όρο 30 ευρώ το μήνα επίσης τα 36 μόνο για το μαραφέτι εγώ έκανα αίτηση για το πρώτο να δω πως θα πάει αλλά μου είπαν ότι οι ταχύτητες είναι καθαρές και επειδή ρώτησα ένα κολλητό ο οποίος έχει κάτι παρόμοιο της ιναλαν πιάνει 200αρια το είδα με τα μάτια μου και δίνει 31 ευρώ αλλά σε μένα ακόμα δεν έχουν έρθει αυτοί στον δήμο και πήγα σε αυτή την εταιρία που σας περιγράφω OCN λέγεται είναι δυτικές συνοικίες Θεσσαλονίκη όταν έχω νέα ενημερώνω ελιπζω να μην χρειαστεί να πέσω στα χέρια των καρτελ της Ελλάδας μερες συνδεσης εως 10 αλλα με λεει η κοπελα σιγουρα νωριτερα!

 

Αυτές οι εταιρείες είναι πολύ καλές στο θέμα τιμής αλλά έχουν το κακό με διαφορά τεχνικά προβλήματα που και που αν και τα φτιάχνουν συνήθως γρήγορα. Αλλά έχουν πολύ μικρή εμβέλεια και από ότι έχω ψάξει οι πιο πολλές είναι Θεσσαλονίκη... Αθήνα και κάτω δεν έχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι εταιρείες είναι πολύ καλές στο θέμα τιμής αλλά έχουν το κακό με διαφορά τεχνικά προβλήματα που και που αν και τα φτιάχνουν συνήθως γρήγορα. Αλλά έχουν πολύ μικρή εμβέλεια και από ότι έχω ψάξει οι πιο πολλές είναι Θεσσαλονίκη... Αθήνα και κάτω δεν έχει τίποτα.

ααα ναι δεν γνωριζω εδω σε εμας εχει τετοιες πολλες και εχει στραφει ο κοσμος σε αυτες,χχα γελασα με το αυτες εχουν διαφορα τεχνικα προβληματα!!!αν ειχα κουραγιο και εγραφα τι εχουν δει τα ματια μου με τις κλασσικες ελληνικες θα θελαμε 2 μερες να γραφω για τεχνικα προβληματα και ατελειωτες ωρες αναμονης στα τηλ μηπως και βρω κανενα τεχνικο να δω φως!!!τουλαχιστον αυτοι απευθειας σου λυνουν το προβλημα,αν και ο κολλητος δεν μου εχει απαραπονεθει για κατι,εχθες εστειλε screen την ταχυτητα του upload 230 εφτασε donwload 210 και πινγκ 12!!!εκλαψα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...