Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήταν επίσημος συνεργάτης της Cyta και πλέον έχει περάσει ως συνεργάτης της Vodafone. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι κανέναν εξωτερικό συνεργάτη, προτιμώ να έχω άμεση επικοινωνία με την εταιρία.

Με μια γρήγορη ματιά που εριξα, δεν βλέπω να έχει και κάποια προσφορά η οποία να διαφέρει σημαντικά από αυτές που δίνει επίσημα η vodafone μέσω του site της.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχει κανένας εμπειρία από τον συνεργάτη getaline;

Είναι αξιόπιστος συνεργάτης ή φούστες μπλέ;

Άμα έχεις δει αυτά που διαφημίζει μέσο των sociale media είναι συνδιαστικο πακέτο με κινητή και και είναι ίδια σχεδόν με ότι δίνουν και οι άλλες εταιριες... δεν έχει κάτι ξεχωριστό για να μπλέκεις μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Είναι για ανανέωση συμβολαίου του vdsl50 και η vodafone μου έστειλε προσφορά ανανέωσης στα 29 ευρώ, είδα στο site τους ότι το δίνουν στα 24 ενώ η vodafone στο δικό της στα 26.

Ξέρω ότι είναι για νέους συνδρομητές είπα όμως μήπως το δίνουν και σε ανανέωση, αλλά δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστοι και γι'αυτό ρωτάω μήπως είχε κανένας εμπειρία μαζί τους, ειτέ καλή είτε κακή.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

24€ μαζί με την έκπτωση, αλλά ούτως ή άλλως αυτές είναι τιμές για νέους πελάτες. Παραπάνω έχει αναφερθεί το τηλέφωνο για το τμήμα διακοπών, όπου θα δώσουν αρκετά καλύτερη τιμή για να σε διατηρήσουν σαν πελάτη, ομως γενικά για ανανεωση επικοινωνείς με το 13830 (2106702610)
Link to comment
Share on other sites

Είναι για ανανέωση συμβολαίου του vdsl50 και η vodafone μου έστειλε προσφορά ανανέωσης στα 29 ευρώ, είδα στο site τους ότι το δίνουν στα 24 ενώ η vodafone στο δικό της στα 26.

Ξέρω ότι είναι για νέους συνδρομητές είπα όμως μήπως το δίνουν και σε ανανέωση, αλλά δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστοι και γι'αυτό ρωτάω μήπως είχε κανένας εμπειρία μαζί τους, ειτέ καλή είτε κακή.

 

Και εγώ για αυτή την τιμή των 24€ λέω....είναι μόνο για νέους χρήστες σε συνδιασμό με κινητό...(που το μίνιμουμ στο κινητό θέλουν κάνα 20€+ το μήνα και από εκεί )

Link to comment
Share on other sites

Είναι για ανανέωση συμβολαίου του vdsl50 και η vodafone μου έστειλε προσφορά ανανέωσης στα 29 ευρώ, είδα στο site τους ότι το δίνουν στα 24 ενώ η vodafone στο δικό της στα 26.

Ξέρω ότι είναι για νέους συνδρομητές είπα όμως μήπως το δίνουν και σε ανανέωση, αλλά δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστοι και γι'αυτό ρωτάω μήπως είχε κανένας εμπειρία μαζί τους, ειτέ καλή είτε κακή.

 

Το ίδιο κάνανε και σε φίλη μου. Στη τέταρτη προσπάθεια ανανέωσης πέτυχε να ανανεώσει στα 23,89€.

GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνανε και σε φίλη μου. Στη τέταρτη προσπάθεια ανανέωσης πέτυχε να ανανεώσει στα 23,89€.

 

Την προσφορα αυτη την εδωσαν απο την Vodafone ή απο την Getaline;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Η Getaline αφορά μόνο νέους πελάτες (νέα γραμμή ή φορητότητα).

 

Το έχουμε καταλάβει, άλλωστε το έγραψα από το πρώτο μήνυμα ότι ναι ξέρω ότι αφορά νέους συνδρομητές.

Για την φίλη του όμως δεν είπε από πού την πήρε την προσφορά και ρώτησα γιατί πήρε την ίδια ακριβός προσφορά που δίνει μόνο η getaline σε νέους, αλλά η φίλη του είπε ότι την πήρε σε ανανέωση.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το 2104276862

 

 

Έληξε η δέσμευση μου και ενώ στην εξυπηρέτηση μου έδιναν το πρόγραμμα 24, απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά στα 24,9€, με ένα τηλέφωνο εδώ και χωρίς καθόλου γκρίνια, μου το άφησε 16,89€ ή 15,89€ με ηλεκτρονική πληρωμή. Μια χαρά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έληξε η δέσμευση μου και ενώ στην εξυπηρέτηση μου έδιναν το πρόγραμμα 24, απεριόριστα σταθερά και 300' κινητά στα 24,9€, με ένα τηλέφωνο εδώ και χωρίς καθόλου γκρίνια, μου το άφησε 16,89€ ή 15,89€ με ηλεκτρονική πληρωμή. Μια χαρά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ανανέωση του post .... έκανα τηλέφωνο στον αριθμό που είπατε παιδιά και πήρα 23.40€ (με e bill) για vdsl 50 , αστικά δώρο, διεθνής κλήσεις +9 ωρες προς κινητά (χωρίς να πληρώσω δεκάρα για αλλαγή πακέτου και εξοπλισμό). Σε αυτόν τον αριθμό το σηκώνουν άμεσος οι κοπέλες και είναι ότι καλύτερο χωρίς παρακάλια και βλακιες...απλά είναι για όσους είναι κοντά στην λήξη του συμβολαίου τους.

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την vodafone και μου πρόσφεραν να ανανεώσω στα ίσια χρήματα (27 χωρίς e-bill οπότε 26 με e-bill), μου έστειλαν SMS με link για αποδοχή και με αντίγραφο του συμβολαίου.

Όλα καλά φτάνει να δούμε στον επόμενο ή μεθεπόμενο αν όντως περάστηκε η σωστή προσφορά.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την vodafone και μου πρόσφεραν να ανανεώσω στα ίσια χρήματα (27 χωρίς e-bill οπότε 26 με e-bill), μου έστειλαν SMS με link για αποδοχή και με αντίγραφο του συμβολαίου.

Όλα καλά φτάνει να δούμε στον επόμενο ή μεθεπόμενο αν όντως περάστηκε η σωστή προσφορά.

 

Τι πακέτο έχεις τώρα; γιατί κάτι δεν διάβασες από αυτά που έγραψα...άμα πάρεις τον αριθμό που γράψανε τα παιδιά θα στο κάνουν το vdsl 50 με 23.40. (και εμένα η καλύτερη τιμή ήταν 26€ από την εξυπηρέτηση της vodafone)

Link to comment
Share on other sites

Τι πακέτο έχεις τώρα; γιατί κάτι δεν διάβασες από αυτά που έγραψα...άμα πάρεις τον αριθμό που γράψανε τα παιδιά θα στο κάνουν το vdsl 50 με 23.40. (και εμένα η καλύτερη τιμή ήταν 26€ από την εξυπηρέτηση της vodafone)

 

50 έχω και τώρα και ρώτησα αν γίνεται κάτι καλύτερο και είπε ότι δεν μπορεί.

Βασικά μόνο αν το έκανα συνδυαστικό με κινητό θα έπεφτε αλλά 2 ευρώ.

Τεσπά εγώ ήθελα απλά να ανανεώσω τουλάχιστον στην ίδια τιμή κι όχι το 29 που μου έστειλαν πρώτα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά τα 26€ σε σχέση με τα 23,4€ του φίλου ή ακόμα και με τα 21-22€ που το έχουν δώσει σε αρκετούς. Σίγουρα είναι λιγότερα από τα 29, ομως τα 29 είναι σαν η τιμή «ταβάνι» που παίρνουν οι πελάτες, όπως παλιότερα το δίνανε στα 33.40€.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά τα 26€ σε σχέση με τα 23,4€ του φίλου ή ακόμα και με τα 21-22€ που το έχουν δώσει σε αρκετούς. Σίγουρα είναι λιγότερα από τα 29, ομως τα 29 είναι σαν η τιμή «ταβάνι» που παίρνουν οι πελάτες, όπως παλιότερα το δίνανε στα 33.40€.

 

Το θέμα είναι ότι δεν δίνουν τις ίδιες προσφορές σε όλους, όπως τότε που πήρα το 50 στα 26 το έδιναν στους περισσότερους σε πιο υψηλή τιμή.

Όπως είπα εγώ ήθελα τουλάχιστον ανανέωση στην ίδια τιμή αφού είναι και η τιμή που δίνουν στους νέους, τώρα αν μου έδιναν καλύτερη ακόμα τιμή έχει καλός.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πάλι προβλήματα με την σύνδεση στην περιοχή της Κοζάνης; Έχει κανείς αντιμετωπίσει θέματα την τελευταία εβδομάδα;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πάλι προβλήματα με την σύνδεση στην περιοχή της Κοζάνης; Έχει κανείς αντιμετωπίσει θέματα την τελευταία εβδομάδα;

Στις 12/04 η Vodafone είχε (πάλι) γενικό πρόβλημα προς διεθνείς προορισμούς. Αυτό όμως έχει αποκατασταθεί. Εάν συνεχίζεις να έχεις πρόβλημα επικοινώνησε με τεχνική υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, έχω μια ερώτηση για τους κατόχους vdsl (αν υπάρχει κάποιος με το Η300s ακόμα καλύτερα).

Μπορούμε να συνδέσουμε την τηλεφωνική συσκευή κατευθείαν πάνω στο ρούτερ εκεί που λέει tel1 ή θέλει μόνο όπως αναγράφει στις οδηγίες;

Ρωτάω γιατί θέλω να γλιτώσω όλες αυτές τις καλωδιώσεις κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν πάνω στο ρούτερ συνδέεις.

Εγω είχα μιλήσει με το τεχνικό τμήμα της vodafone για κάποιο θέμα που είχα στην γραμμή και στην συζήτηση πάνω, μου είπαν, ότι το τηλέφωνο το συνδέεις κατευθείαν στο ρούτερ, σε vdsl γραμμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται. Αν έχεις μόνο μια τηλεφωνική συσκευή, ναι. Αν έχεις παραπάνω και θέλεις να στείλεις τηλεφωνικό σήμα σε όλο το σπίτι, τότε θέλει άλλη διαδικασία.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται.

 

Και εγώ αυτό νόμιζα αλλά στο σχεδιάγραμμα έχουν βάλει μέσα και τον διαχωριστή Τ ...Και τα κάνουν περίπλοκα τα πράγματα...(αν και υποψιάζομαι ότι αυτος ο τρόπος σύνδεσης είναι για να δίνει τηλεφωνική γραμμή και στις άλλες πρίζες τηλεφώνου του σπιτιού.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό νόμιζα αλλά στο σχεδιάγραμμα έχουν βάλει μέσα και τον διαχωριστή Τ ...Και τα κάνουν περίπλοκα τα πράγματα...(αν και υποψιάζομαι ότι αυτος ο τρόπος σύνδεσης είναι για να δίνει τηλεφωνική γραμμή και στις άλλες πρίζες τηλεφώνου του σπιτιού.

 

Το χουν κάνει έτσι μάλλον ώστε να τους βρίζουνε και παράλληλα να τεστάρουν τα νεύρα των υπαλλήλων της τεχνικής υποστήριξης..

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται. Αν έχεις μόνο μια τηλεφωνική συσκευή, ναι. Αν έχεις παραπάνω και θέλεις να στείλεις τηλεφωνικό σήμα σε όλο το σπίτι, τότε θέλει άλλη διαδικασία.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Ναι το σιγουρεψα τώρα... η σύνδεση με τα splitter που λέει στο φυλλάδιο ειναι για να δώσεις viop σε όλες τις πρίζες του σπιτιού.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...