Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ακριβώς γίνεται με την αύξηση του 1,5€ τον 2ο χρόνο? έκανα αναβάθμιση σε 100αρα πριν μερικές μέρες, και μου επισήμαναν στο τηλέφωνο την αύξηση ως 1,5€ από τον 13ο μήνα, λέγοντας ότι είναι θέμα κανονισμού της ΕΕΤΤ,που επιτρέπει αύξηση στα όρια του πληθωρισμού. Επειδή εδώ ή κάπου αλλού είχε γίνει σχετική αναφορά κατάλαβα οτι μάλλον πρόκειται για δυνατοτητα αύξησης που είναι στην ευχέρεια του παρόχου αν θα την κανει και όχι υποχρέωσή του. Το θέμα μου όμως είναι το εξής: στην ερώτηση αν το εως 1,5€ σημαίνει ότι μπορεί να είναι και λιγότερο, η απάντηση ήταν οτι "το 1,5 είναι το μέγιστο, στην πράξη όμως δεν πρόκειται να πάει τόσο ψηλά ο πληθωρισμός, γύρω στα 0,40 να το υπολογίζω".

Στο φίλο παραπάνω @babakos βλέπω έδωσαν συγκεκριμένη τιμή για το 13ο μήνα, τι ισχύει τελικά? είναι ως 23,50 ή 23,50 fixed? πως αναφέρεται στο συμβόλαιο/προσφορά?

στο νέο συμβόλαιό μου βλέπω

"Χρονική περίοδος ισχύος (Β): Από τον 13ο μήνα έως
και την ημερομηνία λήξης του συμβολαίου.

Μηνιαίο Πάγιο περιόδου (Α) αυξημένο κατά έως 1,50€ με ΦΠΑ και Φόρο Σταθερής, λόγω αναπροσαρμογής του
πληθωρισμού και επενδύσεων δικτύου"

δηλ. όπως μου είπαν εώς 1,50€

για το 0.40 δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία με την έννοια οτι μπορει να είναι μια εκτίμηση του υπαλλήλου και τίποτα άλλο. Αν τελικά είναι μόνο τόσο φυσικά είναι ευπρόσδεκτο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 minutes ago, kmpatra said:

Τι ακριβώς γίνεται με την αύξηση του 1,5€ τον 2ο χρόνο? έκανα αναβάθμιση σε 100αρα πριν μερικές μέρες, και μου επισήμαναν στο τηλέφωνο την αύξηση ως 1,5€ από τον 13ο μήνα, λέγοντας ότι είναι θέμα κανονισμού της ΕΕΤΤ,που επιτρέπει αύξηση στα όρια του πληθωρισμού. Επειδή εδώ ή κάπου αλλού είχε γίνει σχετική αναφορά κατάλαβα οτι μάλλον πρόκειται για δυνατοτητα αύξησης που είναι στην ευχέρεια του παρόχου αν θα την κανει και όχι υποχρέωσή του. Το θέμα μου όμως είναι το εξής: στην ερώτηση αν το εως 1,5€ σημαίνει ότι μπορεί να είναι και λιγότερο, η απάντηση ήταν οτι "το 1,5 είναι το μέγιστο, στην πράξη όμως δεν πρόκειται να πάει τόσο ψηλά ο πληθωρισμός, γύρω στα 0,40 να το υπολογίζω".

Στο φίλο παραπάνω @babakos βλέπω έδωσαν συγκεκριμένη τιμή για το 13ο μήνα, τι ισχύει τελικά? είναι ως 23,50 ή 23,50 fixed? πως αναφέρεται στο συμβόλαιο/προσφορά?

στο νέο συμβόλαιό μου βλέπω

"Χρονική περίοδος ισχύος (Β): Από τον 13ο μήνα έως
και την ημερομηνία λήξης του συμβολαίου.

Μηνιαίο Πάγιο περιόδου (Α) αυξημένο κατά έως 1,50€ με ΦΠΑ και Φόρο Σταθερής, λόγω αναπροσαρμογής του
πληθωρισμού και επενδύσεων δικτύου"

δηλ. όπως μου είπαν εώς 1,50€

για το 0.40 δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία με την έννοια οτι μπορει να είναι μια εκτίμηση του υπαλλήλου και τίποτα άλλο. Αν τελικά είναι μόνο τόσο φυσικά είναι ευπρόσδεκτο.

Θα δείξει για ΤΩΡΑ ξεκινά το 'έργο'.

Δεν αφορά όμως μόνο πληθωρισμό, όπως ΚΑΙ γράφει.

Link to comment
Share on other sites

ναι και αυτο το ειδα γι'αυτο το σκέφτομαι με τη λογική του 1,5€ και οχι πολύ λιγότερο...επειδη ειδα το ποστ πιο πανω γι΄αυτο θα με ενδιέφερε πιο πολύ πως ερμηνεύουν το εως τελικα.

Link to comment
Share on other sites

@kmpatra Το ιδιο ισχύει τελικα, εγώ το εγραψα λάθος. Η αύξηση τον δεύτερο χρόνο είναι εως 1.50 Ευρώ. Εγώ το υπολόγισα εσφαλμένα και το εγραψα..

Το κακό ειναι οτι μαλλον έπιασαν το στόχο στο συγκεκριμένο κατάστημα (Αμαρουσίου) και πλέον δεν δινουν τα 3 πάγια δώρο. Αφησα τα στοιχεία μου και τους είπα αν προκύψει αναλογη προσφορά να με ειδοποιήσουν... 

 

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. έχω κινητό wu φοιτητικό και σταθερό cosmote 100αρα. μου έκαναν προσφορά σταθερό 100αρα με απεριορ. σταθερά και 360' κινητά στα 22€ με όλα μέσα για δύο χρόνια και μου δίνουν στα 13€ απεριόριστα όλα στο κινητό. τι λέτε αξίζει αυτή η προσφορά? 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kostas123464 said:

καλησπέρα. έχω κινητό wu φοιτητικό και σταθερό cosmote 100αρα. μου έκαναν προσφορά σταθερό 100αρα με απεριορ. σταθερά και 360' κινητά στα 22€ με όλα μέσα για δύο χρόνια και μου δίνουν στα 13€ απεριόριστα όλα στο κινητό. τι λέτε αξίζει αυτή η προσφορά? 

Το σταθερό σε όλους τόσο το δίνουν. Εγώ τόσο το έχω χωρίς να έχω κινητό στη vodafone. 

Για το κινητό θα σου πω ότι αν στην περιοχή σου πιάνει καλά η vodafone προχώρα το. Εμένα πχ η cosmote πιάνει κάτι 200αρια mbps και η vodafone 10 15 και αν. Δε μιλάμε για upload. 

Πάρε μια κάρτα να δοκιμάσεις και μετά κλείσε την προσφορά αν είναι. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, _NikitaS_ said:

Το σταθερό σε όλους τόσο το δίνουν. Εγώ τόσο το έχω χωρίς να έχω κινητό στη vodafone. 

Για το κινητό θα σου πω ότι αν στην περιοχή σου πιάνει καλά η vodafone προχώρα το. Εμένα πχ η cosmote πιάνει κάτι 200αρια mbps και η vodafone 10 15 και αν. Δε μιλάμε για upload. 

Πάρε μια κάρτα να δοκιμάσεις και μετά κλείσε την προσφορά αν είναι. 

Η αλήθεια είναι ότι μέσα στο σπίτι ή βονταφον πιάνει ποιο καλά από ότι στην κοσμοτε. περίπου 50-60 down ενώ η κοτε 10-15. άμα βγω στο μπαλκόνι ή κοτε πιάνει 300αρια και η βόλτα 50. τι λες να κάνω. άσε που ρώτησα για το πέναλτι στο σταθερό και είναι 156€ να το μεταφέρω τώρα. οπότε τι λέτε να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kostas123464 said:

Η αλήθεια είναι ότι μέσα στο σπίτι ή βονταφον πιάνει ποιο καλά από ότι στην κοσμοτε. περίπου 50-60 down ενώ η κοτε 10-15. άμα βγω στο μπαλκόνι ή κοτε πιάνει 300αρια και η βόλτα 50. τι λες να κάνω. άσε που ρώτησα για το πέναλτι στο σταθερό και είναι 156€ να το μεταφέρω τώρα. οπότε τι λέτε να κάνω?

Αν θεωρείς ότι σε συμφέρει περισσότερο η Vodafone και χρειάζεσαι τα απεριόριστα να πάς. Αν έπιανε και εμένα καλά στο σπίτι θα είχα φύγει με τα 13€ κινητη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikolas14 said:

Αν θεωρείς ότι σε συμφέρει περισσότερο η Vodafone και χρειάζεσαι τα απεριόριστα να πάς. Αν έπιανε και εμένα καλά στο σπίτι θα είχα φύγει με τα 13€ κινητη.

θα το δω μελλοντικά και θα σας πω νεα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν μετά το πέρας του συμβολαίου , επιθυμώ να μεταβώ σε ένα πρόγραμμα πιο φθηνό και με χαμηλότερη ταχύτητα , αυτό να φανταστώ πως είναι εφικτό και δεν χρειάζεται να πληρώσω κάτι σαν «πρόστιμο», σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, CaptainNickGR said:

Αν μετά το πέρας του συμβολαίου , επιθυμώ να μεταβώ σε ένα πρόγραμμα πιο φθηνό και με χαμηλότερη ταχύτητα , αυτό να φανταστώ πως είναι εφικτό και δεν χρειάζεται να πληρώσω κάτι σαν «πρόστιμο», σωστά; 

Ναι

Link to comment
Share on other sites

On 30/3/2023 at 6:01 ΜΜ, CaptainNickGR said:

Αν μετά το πέρας του συμβολαίου , επιθυμώ να μεταβώ σε ένα πρόγραμμα πιο φθηνό και με χαμηλότερη ταχύτητα , αυτό να φανταστώ πως είναι εφικτό και δεν χρειάζεται να πληρώσω κάτι σαν «πρόστιμο», σωστά; 

Ναι και Όχι, στη Vodafone του 2022 έπεφτε μάχη στο να διατηρηθεί ακόμα και η ίδια χρέωση.  Εφόσον έχεις και κινητό στην Vodafone ίσως δεν σε κουράσουν και τόσο.  Θα τα ξαναπούμε το 2025.

Link to comment
Share on other sites

Ληγει το συμβολαιο του σταθερου τελος του μηνα πελατης πρωην cyta με 24αρα και 360΄ κινητα με τις εκπτωσεις εβγαινε καπου 18€ . ανανεωσε κανεις προσφατα με τις τιμες που ειχε?

ξερω δυσκολο να πετυχω ιδιες τιμες θα μου πουν περι αυξησεων γενικων αλλα να εχω μια ιδεα στο περιπου τι παιζει αυτο το καιρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ληγει το συμβολαιο του σταθερου τελος του μηνα πελατης πρωην cyta με 24αρα και 360΄ κινητα με τις εκπτωσεις εβγαινε καπου 18€ . ανανεωσε κανεις προσφατα με τις τιμες που ειχε?
ξερω δυσκολο να πετυχω ιδιες τιμες θα μου πουν περι αυξησεων γενικων αλλα να εχω μια ιδεα στο περιπου τι παιζει αυτο το καιρο
Τα τελευταία 2 χρόνια το ειχα αορίστου στην ίδια φάση με σένα χωρίς να αυξηθει το παγιο αλλά εγώ έδινα 16
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, takpanos said:
10 ώρες πριν, dkostas said:
Ληγει το συμβολαιο του σταθερου τελος του μηνα πελατης πρωην cyta με 24αρα και 360΄ κινητα με τις εκπτωσεις εβγαινε καπου 18€ . ανανεωσε κανεις προσφατα με τις τιμες που ειχε?
ξερω δυσκολο να πετυχω ιδιες τιμες θα μου πουν περι αυξησεων γενικων αλλα να εχω μια ιδεα στο περιπου τι παιζει αυτο το καιρο

Τα τελευταία 2 χρόνια το ειχα αορίστου στην ίδια φάση με σένα χωρίς να αυξηθει το παγιο αλλά εγώ έδινα 16

δε σε ειχαν παρει για ανανεωση?

ετσι υπαρχει ο κινδυνος ομως να σου κοψουν τις εκπτωσεις κ να πληρωσεις τιποτα 50αρια παγια..μετα αντε να βγαλεις ακρη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, dkostas said:

Ληγει το συμβολαιο του σταθερου τελος του μηνα πελατης πρωην cyta με 24αρα και 360΄ κινητα με τις εκπτωσεις εβγαινε καπου 18€ . ανανεωσε κανεις προσφατα με τις τιμες που ειχε?

ξερω δυσκολο να πετυχω ιδιες τιμες θα μου πουν περι αυξησεων γενικων αλλα να εχω μια ιδεα στο περιπου τι παιζει αυτο το καιρο

Γιατί να πληρωνεις 18 ευρώ για adsl που άγνωστο πόσο πιάνεις, ενω μπορείς με 22 και κάτι να έχεις 100αρα  vdsl; Εμένα φίλος με 20 ευρώ ανανέωσε 50αρα vdsl. Άρα προσωπικά θα έπαιρνα το τμήμα διακοπών ή την υποστήριξη για μια αναβάθμιση που σημαίνει αυτόματα και ανανέωση συμβολαίου. Μπορείς επίσης να τους πεις για την δωρεάν αναβάθμιση ταχύτητας που κάνουν από πέρυσι αν δικαιούσαι και εσύ. 

Link to comment
Share on other sites

δε σε ειχαν παρει για ανανεωση?
ετσι υπαρχει ο κινδυνος ομως να σου κοψουν τις εκπτωσεις κ να πληρωσεις τιποτα 50αρια παγια..μετα αντε να βγαλεις ακρη
Σε αυτά τα δύο χρόνια με έπαιρναν αρκετές φορές και πάντα τους έλεγα ότι "μπορεί να μετακομίσω και να μη το χρειάζομαι οπότε καλύτερα να το αφήσω αορίστου".
Πότε δε κόπηκαν οι εκπτώσεις.
Ακόμα και αν κόβονταν οι εκπτώσεις θα έκανα ανανέωση σε άλλη ή στην ίδια εταιρεία.
Όμως τόσο καιρό έδινα 16 και βγήκα κερδισμένος.
Πάντως στην ίδια φάση με σένα πήγα κοσμοτε με 27 ευρώ το σταθερό και μου βάζουν σε δύο whats up κάθε μήνα 1000' και 10 ευρω
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Γιατί να πληρωνεις 18 ευρώ για adsl που άγνωστο πόσο πιάνεις, ενω μπορείς με 22 και κάτι να έχεις 100αρα  vdsl; Εμένα φίλος με 20 ευρώ ανανέωσε 50αρα vdsl. Άρα προσωπικά θα έπαιρνα το τμήμα διακοπών ή την υποστήριξη για μια αναβάθμιση που σημαίνει αυτόματα και ανανέωση συμβολαίου. Μπορείς επίσης να τους πεις για την δωρεάν αναβάθμιση ταχύτητας που κάνουν από πέρυσι αν δικαιούσαι και εσύ. 

ειναι μονο για τηλεφωνο η συγκεκριμενη γραμμη οποτε κοιταω να εχει το πιο οικονομικο παγιο αλλιως ναι δε συμφερει πλεον adsl.

@takpanos θα το αφηνα κ εγω αοριστου αλλα δε θελω να παιρνουν καθε τοσο σπιτι κ κινητο να ενοχλουν για ανανεωση κ προσφορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτό με την βονταφον 100ρα στα 23 με δωρεάν όλα είναι με διαφορά το καλύτερο πακέτο στην αγορά. Είναι άτοπο να μην υπάρχει κανένα πακέτο κάτω των 20ε για adsl όταν η βοντ δίνει με 3 ευρώ παραπάνω την 100ρα και με 2 την 50ρα 

Link to comment
Share on other sites

Η 50ρα  είναι στα 21Ε ... (τελευταία περίοδο προσφορών Φεβρουαρίου 2023)  

Και για να τα λέμε όπως είναι, η κλεψιά με το ΦΠΑ και τους φόρους, είναι το μεγαλύτερο κόστος.

21Ε - 24% = 5.04Ε

Μείον φόρο τηλεφωνίας ...

Για την Vodafone πληρώνεις κάτι λιγότερο από 15Ε

 

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια εχω κανει το πακετο Σταθερό, Internet 50Mbps και Vodafone TV Family (με Disney+) το οποιο ΚΑΝΟΝΙΚΑ με την τιμη που το πληρωνω επρεπε να ειναι με 100αρα συνδεση ! Με ειπαν τοτε οτι αν ποτε ανανεωθει η ταχύτητα (αλεξανδρουπολη) θα ανανεθωθει και στο προγραμμα σας αυτοματα ! αυτο εγινε τον Αύγουστο ! πριν μερικους μηνες πηρα παλι τηλ και μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 100αρα ταχυτητα ! προχθες ενας φιλος μου εκανε αναβαθμιση πακετου σε περιοχη εξω απο την πολη και επιασε 100αρα με το ιδιο πακετο ! εγω μεσα στο κεντρο της πολης παραμενω με 50αρα ! τους πηρα τηλ σημερα ακρη δεν εβγαλα δεν δουλευει λεει το site παρτε απο βδομαδα καλη ανασταση 🤣! μπαινω στην σελιδα τους να δω αν τελικα ειναι η 100αρα VDSL διαθέσιμη στην περιοχη μου και το site ενω βαζω την διεύθυνση  μου δεν μου βγαζει κανενα αποτελεσμα ! τι ειναι τουτοι μωρε ? εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα εδω ? 

https://www.vodafone.gr/eligibility/

 

Link to comment
Share on other sites

η διαθεσιμοτητα της ταχυτητας εχει να κανει με την αποσταση της καμπινας απο το σπιτι σου και αν η γειτονια σου εχει δυνατοτητα για 100 mbps,ειδικά αν οι καμπίνες του αστικού σου κέντρου ανήκουν σε άλλο πάροχο. Δεν σημαίνει οτι επειδη έχει ο άλλος 100αρα εξω απο την πολη οτι θα εχεις και εσυ. Μπορει σε άλλα σημεία της πόλης να δίνει και σε άλλα όχι. Οπότε περιμένεις να έρθει η διαθεσιμότητα για να αναβαθμίσεις. Κοίτα και στις άλλες εταιρίες να δεις τι παίζει στην περιοχή σου. Το λινκ αυτο που δινεις μαλλον ελεγχει διαθεσιμότητα για νέα σύνδεση, για υπάρχουσα ζητά αριθμό βρόχου. Βεβαιώσου ότι βάζεις σωστά την διεύθυνση και οτι βγαίνει μόνη της απο κάτω με τον σωστό Τ.Κ. ώστε να την επιλέξεις. Ενδέχεται για νέες συνδέσεις να μην έχει πόρτες οπότε βγάζει μη διαθέσιμο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, freddaras said:

βρε παιδια εχω κανει το πακετο Σταθερό, Internet 50Mbps και Vodafone TV Family (με Disney+) το οποιο ΚΑΝΟΝΙΚΑ με την τιμη που το πληρωνω επρεπε να ειναι με 100αρα συνδεση ! Με ειπαν τοτε οτι αν ποτε ανανεωθει η ταχύτητα (αλεξανδρουπολη) θα ανανεθωθει και στο προγραμμα σας αυτοματα ! αυτο εγινε τον Αύγουστο ! πριν μερικους μηνες πηρα παλι τηλ και μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 100αρα ταχυτητα ! προχθες ενας φιλος μου εκανε αναβαθμιση πακετου σε περιοχη εξω απο την πολη και επιασε 100αρα με το ιδιο πακετο ! εγω μεσα στο κεντρο της πολης παραμενω με 50αρα ! τους πηρα τηλ σημερα ακρη δεν εβγαλα δεν δουλευει λεει το site παρτε απο βδομαδα καλη ανασταση 🤣! μπαινω στην σελιδα τους να δω αν τελικα ειναι η 100αρα VDSL διαθέσιμη στην περιοχη μου και το site ενω βαζω την διεύθυνση  μου δεν μου βγαζει κανενα αποτελεσμα ! τι ειναι τουτοι μωρε ? εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα εδω ? 

https://www.vodafone.gr/eligibility/

 

Τι θα πει έπρεπε να είναι 100 ?

Τι τιμή πληρώνεις ?

Πλήρωνεις 100αρι προκαταβολικα ? Για ποιον λόγο? Για να πάρεις σειρά προτεραιότητας?

Γιατί δεν πληρώνεις 50 και όταν γίνει 100 να πληρώσεις την διαφορά?

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοεί οτι πληρώνει ακριβά την 50αρα (με τιμή που σήμερα αντιστοιχεί σε 100αρα) και δεν εχει γίνει ο δωρεάν διπλασιαμός λόγω μη διαθεσιμότητας προφανώς.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freddaras said:

βρε παιδια εχω κανει το πακετο Σταθερό, Internet 50Mbps και Vodafone TV Family (με Disney+) το οποιο ΚΑΝΟΝΙΚΑ με την τιμη που το πληρωνω επρεπε να ειναι με 100αρα συνδεση ! Με ειπαν τοτε οτι αν ποτε ανανεωθει η ταχύτητα (αλεξανδρουπολη) θα ανανεθωθει και στο προγραμμα σας αυτοματα ! αυτο εγινε τον Αύγουστο ! πριν μερικους μηνες πηρα παλι τηλ και μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμη η 100αρα ταχυτητα ! προχθες ενας φιλος μου εκανε αναβαθμιση πακετου σε περιοχη εξω απο την πολη και επιασε 100αρα με το ιδιο πακετο ! εγω μεσα στο κεντρο της πολης παραμενω με 50αρα ! τους πηρα τηλ σημερα ακρη δεν εβγαλα δεν δουλευει λεει το site παρτε απο βδομαδα καλη ανασταση 🤣! μπαινω στην σελιδα τους να δω αν τελικα ειναι η 100αρα VDSL διαθέσιμη στην περιοχη μου και το site ενω βαζω την διεύθυνση  μου δεν μου βγαζει κανενα αποτελεσμα ! τι ειναι τουτοι μωρε ? εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα εδω ? 

https://www.vodafone.gr/eligibility/

Όπως το περιγράφεις, μάλλον δεν έχεις ενεργή καμπίνα FTTC στην διεύθυνσή σου, αλλά παίρνεις απευθείας από Αστικό Κέντρο. Εάν είναι έτσι, είσαι από τους παλιούς τυχερούς που είχαν πρώτοι VDSL, αλλά νυν άτυχους που θα αργήσουν να δουν αναβάθμιση, αφού δεν προβλέπεται άμεσα μεγαλύτερη ταχύτητα εάν δεν μπει FTTH.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...