Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ευχαριστω.

Χρεωνει κατι αλλο η expansys εκτος απο αυτα που αναφερει στο μεθοδος αποστολης?

 

Όχι, είναι άκρως αξιόπιστο. Πολλοί από εμάς εδώ το έχουμε τιμήσει δεόντως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι, είναι άκρως αξιόπιστο. Πολλοί από εμάς εδώ το έχουμε τιμήσει δεόντως.

 

Καλως ευχαριστω και παλι.

Θα το τιμησω το dock:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εχετε παρει για ωρα αναγκης κατι τετοιο ? http://cgi.ebay.com/Universal-Portable-USB-Charger-Battery-4400mAh-Li-Ion_W0QQitemZ230393398608QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item35a4844550

 

ψαχνω καποιο σε λογικη τιμη αλλα και αξιοπιστο. εχετε καποιο να προτεινετε ?

 

αυτο

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.802149&u=AC-RYAN-ACR-MT80328-MOBILIT-UNIVERSAL-NOTEBOOK-EXTERNAL-BATTERY

δεν ειναι κακο, αλλα δεν νομιζω να εχει την χωρητικοτητα που λεει, δεν φορτιζει ολοκληρη την μπαταρια του vaio TT το οποιο εχει σαφως μικροτερη χωρητικοτητα

αντιθετα το μικρο του αδερφακι το οποιο πλεον δεν φερνει το μαγαζι , ειναι καταπληκτικο!!!, μου φορτιζε 1,5 φορα το Ν82 μου, για πολυ καιρο τωρα.

http://www.acryan.com/index.php?option=com_acryan_product&product_item=801&parent_id=14&Itemid=80

οπου το βρεις παρτο και πες μου και μενα να παρω και δευτερο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας

ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας.ποια ειναι τα καλυτερα ακουστικα (on ear headphones) οχι ψειρες για το ipod touch 8gb 2g .εχω βρει σε καποια site τα skullcandy , weSC , bose ,Sennheiser.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Δεν ξερω ποια ειναι τα καλυτερα αφου εχω τα Creative EP-830 τα οποια ειναι εξαιρετικα μεν αλλα δεν μπορω να τα συγκρινω με ακουστικα αλλων εταιριων αφου δεν ειχα ποτε.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Αμα εισαι απο Παρνασσο,εισαι μακρια απο Αθηνα...(Αν και με ενα καφεδακι στις φερνω εγω...:))Λοιπον εχει ενα καταστημα στον Ρεντη το organizer που εχει τετοια πραγματα....
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό αγοράσει αυτό το ηχείο βαλιτσάκι http://www.letsbuy.gr/product_info.php?products_id=756

 

πολύ καλό αλλά για φορητό.

 

Ποιό θα λέγατε καλό docking station για iphone ?;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αμα εισαι απο Παρνασσο,εισαι μακρια απο Αθηνα...(Αν και με ενα καφεδακι στις φερνω εγω...:))Λοιπον εχει ενα καταστημα στον Ρεντη το organizer που εχει τετοια πραγματα....

 

Ευχαριστώ από εκεί τις πήρα εντέλει πριν από κάτι μήνες :lol: :D

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς κανεένα καλο docking γιατί θελω να έχει δύναμη στον ήχο...

 

:happy:

 

http://www.stuffmag.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1163&Itemid=55

 

Είναι πανέμορφο το έχω δοκιμάσει με iphone 3g, nokia n97 mini, omnia 2, motorola milestone.

 

Απλά άψογο. έχει και ενσωματωμένο δέκτη fm οπότε δεν χρειάζεται να βάζεις τα ακουστικά στο τηλέφωνο χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επαναφέρω το θέμα και ρωτάω. Υπάρχει βάση για Omnia2 που να μπορεί να γυρίζει και κάθετα το κινητό (για να χρησιμοποιώ το gps). Θα προτιμούσα όχι βεντούζα...
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας guys, θέλω να ''αποθηκεύσω'' το παλιό μου κινητό και το θέμα ειναι η μπαταρία,

ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος για την αποθήκευσή της, ώστε να μου κρατήσει όσο το δυνατό περισότερο ? Γεμάτη? Άδεια? Στην μέση? - Και επάνω στο κινητό ή όχι? Έχω ακούσει τα πάντα... Κάποιος που να ξέρει ???

THANKS!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας guys, θέλω να ''αποθηκεύσω'' το παλιό μου κινητό και το θέμα ειναι η μπαταρία,

ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος για την αποθήκευσή της, ώστε να μου κρατήσει όσο το δυνατό περισότερο ? Γεμάτη? Άδεια? Στην μέση? - Και επάνω στο κινητό ή όχι? Έχω ακούσει τα πάντα... Κάποιος που να ξέρει ???

THANKS!!!

 

Γεμάτη και έξω από το κινητό αφού το κινητό θα "τραβάει".

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει καινούριο κινητό και το συγκεκριμένο το θέλω καβάτζα για ώρα ανάγκης, γιατί το κινητάκι ειναι ακόμα μια χαρά (N79) και δεν μου πάει να το δώσω. Οπότε για το χρονικό διάστημα, όσο το δυνατόν περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίζει το ράδιο?

Για ράδιο θέλει να βάλεις ακουστικά στο κινητό. Είναι η "κεραία" του ραδιοφώνου.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Συνέδεσα το BT SBH 650 με το Sasung B-GT5722 μπορώ να μιλήσω αλλά δεν μπορώ να ακούσω τραγούδια ούτε ράδιο το ίδιο συμβαίνει και με το Samsung D-780 γιατί?Για το ράδιο εννοείς οτι μπορώ να ακούσω μόνο με τα ενσύρματα ακουστικά ή απλά τα τοποθετώ στην κατάλληλη υποδοχή και ακούω παράλληλα απο τα bt ακουστικά?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Συνέδεσα το BT SBH 650 με το Sasung B-GT5722 μπορώ να μιλήσω αλλά δεν μπορώ να ακούσω τραγούδια ούτε ράδιο το ίδιο συμβαίνει και με το Samsung D-780 γιατί?Για το ράδιο εννοείς οτι μπορώ να ακούσω μόνο με τα ενσύρματα ακουστικά ή απλά τα τοποθετώ στην κατάλληλη υποδοχή και ακούω παράλληλα απο τα bt ακουστικά?

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να βάλω πάνω στο κινητό τα ακουστικά και να προσπαθήσω να ακούσω όμως μέσω bt.

Λογικά όμως δεν θα γίνεται. Ο ήχος θα βγαίνει από τα ακουστικά που είναι πάνω στο κινητό. Πάντως, χωρίς αυτά το ράδιο δεν παίζει σίγουρα.

Τώρα, για να ακούς μουσική από το κινητό σου μέσω bt ακουστικών, θα πρέπει το κινητό (και το bt) να υποστηρίζουν το προφίλ A2DP.

Δες τα χαρακτηριστικά των κινητών. Αν και το d780 θα πρέπει να το υποστηρίζει.

Τι να σε πώ.....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και το bt αλλά και τα τηλέφωνα υποστηρίζουν το πρωτόκολλο Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) αλλά δεν ακούγεται ήχος απο τα ακουστικά
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα! Θα ηθελα μερικες πληροφοριες για τους φορτιστες ηλιακης ενεργειας επειδη με ενδιαφερει να αγορασω για να φορτιζω το κινητο σε περιπτωση που δεν θα εχω την δυνατοτητα παροχης ρευματος. Επειδη δεν μπορεσα να βρω κατι συγκεκριμενο στο internet, η φορτιση για να γινει πρεπει να βγαλεις την μπανταρια του κινητου και να την βαλεις εκει? αυτο δεν μπορει να καταστρεψει την μπανταρια? Σε γενικες γραμμες αξιζει?

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003677

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003673

Edited by aleka_0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...