Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα παρακατω μου απαντησε η αντιπροσωπεια σημερα, οποιος βρει ο,τι αλλο εδω ειμαστε!

 

 

Χαίρετε

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας. Η συσκευή για την οποία ενδιαφέρεστε δεν είναι ακόμη διαθέσιμη στην Ελλάδα. Μόλις καταστεί διαθέσιμη, θα σας ειδοποιήσουμε.

Με εκτίμηση,

The ... Team

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που θα βρω επιτέλους μια τέτοια συσκευή?

Έχω βρει σε καταστήματα της αμερικής, και μάλιστα ένα της εταιρείας belkin, το Belkin TuneCast II Mobile Transmitter - FM transmitter το οποίο είναι αυτό που ψάχνω.

Ξέρετε κανένα κατάστημα στην ευρώπη ( για την ελλάδα ούτε λόγος :O ) που να έχει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Που θα βρω επιτέλους μια τέτοια συσκευή?

Έχω βρει σε καταστήματα της αμερικής, και μάλιστα ένα της εταιρείας belkin, το Belkin TuneCast II Mobile Transmitter - FM transmitter το οποίο είναι αυτό που ψάχνω.

Ξέρετε κανένα κατάστημα στην ευρώπη ( για την ελλάδα ούτε λόγος :O ) που να έχει?

Ευχαριστώ

Την τρίτη θα έχω μια τέτοια συσκευή, την παρήγγειλα από το play247.gr με τελική τιμή 55 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι ΤΕΛΕΙΑ!!:D

Βέβαια σε περισσότερο από 3 μέτρα δεν πιάνει, αλλά στο αυτοκίνητο πιάνει καμπάνα.

Επίσης μπορείς (φυσικά) να το συνδέσεις και με οποιοδήποτε άλλο ραδιοφωνάκι, αλλά όπως είπα, σε ακτίνα 3 μέτρων, γιατί πιο μακριά δεν δουλεύει:O

Πάντως για να πιάνει ακόμα καλύτερα πρέπει στο mp3 player να έχεις την ένταση στο φουλ!:O

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia...

Ψαχνω ενα transmitter σαν τον Belkin... To play247 δεν εχει τιποτα σχετικό ενω στο web κυκλοφορούν χιλιάδες...

Εχετε τιποτα υπόψη σας απο την ελληνική αγορά...

 

thanks....!

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia...

Ψαχνω ενα transmitter σαν τον Belkin... To play247 δεν εχει τιποτα σχετικό ενω στο web κυκλοφορούν χιλιάδες...

Εχετε τιποτα υπόψη σας απο την ελληνική αγορά...

 

thanks....!

Άμα τους στείλεις e-mail, μπορείς να τους πεις να σου παραγγείλουν ένα, εμένα τελική τιμή ήταν 55 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Άμα τους στείλεις e-mail, μπορείς να τους πεις να σου παραγγείλουν ένα, εμένα τελική τιμή ήταν 55 ευρώ.

 

thanks haris_led,

ayto 9a kanw!

 

mfous

Link to comment
Share on other sites

KYKLOFOREI ENA GADGETAKI TO FM TRANSMITTER TO OPOIO STHN OYSIA EINAI DEKTHS FM ME TON OPOIO MPOREITE NA SYNDESETE TO FORHTO MP3 H CD SAS STO HXOSYSTHMA TOY AYTOKNHTOY SAS KAI ETSI NA AKOYS TA MP3 H OT ALLO EXEIS APOTHKEYSEI MESW AYTOY. APLA SYNTONZES TO FM TRANSMITTER STHN DA SYXNOTHTA ME TO RADIOFWNO TOY AYTOKINHTOY SOY SE MIA OSO TO DYNATO KAUAROTERH SYXNOTHTA.

 

TO EIDE KANEIS EDW?

PWLEITAI BLUETOOTH GPS ANTENNA SYMBATH ME KINHTA PDA KLP

πωλειται τηλεκατευθυνομενο ελικοπτερο ηλεκτρικο τετρακαναλο και τηλ/νομενο γερακι τρκαναλο. Στειλτε e-mail για πληροφοριες

H DEITE ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο αλλά δεν μπόρεσα να το βρω αν γνωρίζει κάποιος κανένα σίτε που να πουλάει το συγκεκριμένο προϊόν please ας το γράψει...
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά αυτό το gadget που λέτε είναι το itrip και είναι για τα iPod δεν έχω δεί ή ακούσει να κυκλοφορεί απο κάποια άλλη εταιρεία για τούς υπόλοιπους mp3 players. :)
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά αυτό το gadget που λέτε είναι το itrip και είναι για τα iPod δεν έχω δεί ή ακούσει να κυκλοφορεί απο κάποια άλλη εταιρεία για τούς υπόλοιπους mp3 players. :)

Δεν είναι το μόνο που κυκλοφορεί. Για παράδειγμα. Ακόμα ένα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όμως και πιο ολοκληρωμένες λύσεις και μάλιστα στη γειτονιά μας...

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&keyword=&inc_subcat=1&categories_id=2&fromcate=1&cPath=2&manufacturers_id=66&sort=4a

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει δυνατότητα με κάποιου είδους ακουστικών να ακούσουμε ραδιόφωνο στο mp3 player; (μιας και το δικό μου δεν έχει fm radio) αν ναι ξέρετε κανενα σιτε που να πουλάει;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΟΥ ΕΔΟΥΣ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΡΟΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΩΝ 88.00-108.00 ΣΤΑ FM ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΜΠ3 ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΝΗΤΟΥ ΣΑΣ? Ο ΛΟΓΟΣ ΕΝΑΙ ΟΤ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ MP3 PLAYERS.KAPOIOI EXOYN ΚΝΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΑΙ ΚΑ ΜP3 KA SIGOYRA ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 50 EURO NA PAROYN A 512 MB KARTA APO TO NA DVSOYN 80-100 EURO NA PAROYN ENA MP3 USB FLASAKI.

 

AKOUW GNWMES GIATI EIMAI POLY KONTA STHN DHMOYRGIA MAS TETOIAS SYSKEYHS. PANTWS TO FM TRANSMΙTTER SE MORFH CAR ADAPTER ME ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΝΔΕIΞΗ ΚΑΙ ΦΑΣΜΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΩΝ 88.00-108.00

ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΕURO. GIA THN ALLH PATENDA TO PALEYW.

TA LEME

PWLEITAI BLUETOOTH GPS ANTENNA SYMBATH ME KINHTA PDA KLP

πωλειται τηλεκατευθυνομενο ελικοπτερο ηλεκτρικο τετρακαναλο και τηλ/νομενο γερακι τρκαναλο. Στειλτε e-mail για πληροφοριες

H DEITE ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΟΥ ΕΔΟΥΣ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΡΟΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΩΝ 88.00-108.00 ΣΤΑ FM ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΜΠ3 ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΝΗΤΟΥ ΣΑΣ? Ο ΛΟΓΟΣ ΕΝΑΙ ΟΤ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ MP3 PLAYERS.KAPOIOI EXOYN ΚΝΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΑΙ ΚΑ ΜP3 KA SIGOYRA ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 50 EURO NA PAROYN A 512 MB KARTA APO TO NA DVSOYN 80-100 EURO NA PAROYN ENA MP3 USB FLASAKI.

 

AKOUW GNWMES GIATI EIMAI POLY KONTA STHN DHMOYRGIA MAS TETOIAS SYSKEYHS. PANTWS TO FM TRANSMΙTTER SE MORFH CAR ADAPTER ME ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΝΔΕIΞΗ ΚΑΙ ΦΑΣΜΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΩΝ 88.00-108.00

ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΕURO. GIA THN ALLH PATENDA TO PALEYW.

TA LEME

 

Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον. Βεβαια υπάρχουν στο εμπόριο standalone Μ Transimitter (οχι CAR adapters) που λιγο-πολύ κάνουν το ιδιο μέσω του Audio jack. Προφανώς όμως εσυ μάλλον ετοιμάζεις κάτι αλλο... Anyway η ιδεα σου ειναι καλή (και όσο μικρότερη σε μέγεθος τόσο καλύτερο).

Αναμένω την υλοποίησή σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
To exo dei live se aftokinito kai mporo na po oti einai arketa eksipiretiko...

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Είχα την ευκαιρία να πάρω στα χέρια μου αυτό το κόσμημα που για μένα είναι ο βασιλιάς των car kit!!! Μιλάω για το Bluetooth Perfection της mrHandsfree

 

Γιατι? Προσφέρει:

 

-Ασύρματη σύνδεση μέσω bluetooth, και εμφάνιση κλήσεων και sms σε ΤFT backligt αποσπώμενη οθόνη που μπορείς να τη βάλεις στο ταμπλό!!

 

-Ασύματο χειριστήριο τιμονιού τύπου joystick με το οποίο μπορώ να πληκτρολογώ μόνο με τον αντίχειρα!!!

 

-Κρυστάλλινη ποιότητα ήχου από το μεγάφωνο που συνοδεύει τη συσκευή

 

- Εξοδο mute για το στερεοφωνικό ώστε να χαμηλώνει η μουσική σε εισερχόμενη κλήση

 

Δυνατότητα μόνιμης εγκατάστασης ή plug ' n ' play στον αναπτήρα του αυτοκινήτου. Μόλις το φέρανε στην Ελλάδα και είμαι από τους πρώτους που το πήρε στα χέρια του :cool:

 

Ξέχασα: Έχει και slot στην οθόνη για ανάγνωση της SIM ώστε να αντιγράψεις τον κατάλογό σου στο car kit σε περίπτωση που το κινητό δεν υποστηρίζει αποστολή καταλόγου μέσω bluetooth!

 

Δείτο το Blue Perfection εδώ!!!

 

Η οθόνη έχει δυνατότητα επιλογής χρώματος backlight για να ταιριάζει με τα όργανα του αυτοκινήτου και επιλογη rotate για ανάποδη τοποθέτηση! Μόλις βρω χρόνο θα σας δείξω φωτογραφίες

 

bluetooth rulez! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σκεφτομαι και εγω να παρω bluetooth hands free και θα ηθελα την αποψη σας!!

Βασικα θελω (αν υπαρχει) ενα που να μπορω να το χρησιμοποιησω με τα παρακατω κινητα μου που εχουν bluetooth Τ68i,P900,SX1,6680,GX25!!

Eνα της motorolla που ειδα στα 29 ευρω αξιζει ή μαπα?To siemens στα 39 ευρω??

Υπαρχει καποιο που να εχει και ραδιο και mp3 και να ειναι και bt hands free??

 

Περιμενω προτασεις!!

Ευχαριστω

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια κανεις δεν μπορει να με βοηθησει??Μηπως το εβαλα σε λαθος thread??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όλα τα bt ακουστικά δουλεύουν με όσα κινητά έχουν bt.Μπορεί να μην υποστηρίζουν σε μερικές περιπτώσεις όλες τις λειτουργίες πχ φωνητική κλήση,αλλά στα βασικά δεν υπάρχει πρόβλημα.

Θα 'λεγα να αποφύγεις το motorola καθώς έχουν ακουστεί πολλά άσχημα.Για το siemens δεν ξέρω αλλά η τιμή του είναι δελεαστική.

Link to comment
Share on other sites

θες bt?παρε jabra,παρα πολυ καλο οπως επισης και τα bt της Motorola.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο της μοτορολα με τα 29Ε μου παρουσιασε προβληματα:

δεν αναγνωριστηκε ποτε απο το siemens s55 μου

με αλλο κινητο που δουλεψε, ειχε εβγαζε παντα ηχω στο συνομιλητη μου (ακουγε τη φωνη του)

 

επι τη ευκαιρια, υπαρχει καποιο θεμα που γραφουμε εμπειριες και αποψεις για τα bt handsfree;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...