Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν λες αυτοματα εννοεις με την κίνηση του καρπου?

Αν ναι, υπαρχει ρυθμιση

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με αλλο τηλεφωνο μπορεί να συνδεθει?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Δεν το δοκίμασα, ίσως το κάνω με το κινητό της συζύγου... Θυμάμαι καλά ότι με τριπλό ταπ μπαίνει σε διαδικασία σύνδεσης ή κάνω λάθος ?

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Ενδιαφέρομαι για αγορά ακουστικών on ear μέχρι 25 ευρώ.Ποια θα μου προτείνατε;

Άνεση

Για μουσική και ταινίες

Δυνατό μπάσο

Καλή ποιότητα κατασκευής

Κατά προτίμηση χωρίς μικρόφωνο

Χρήση σε υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα τα ακουστικά που μου είπε το παιδί πιο πάνω.Είναι ακριβώς αυτά που ήθελα! Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους εχω ενα θεμα με τη φορτιση του κινητου γιατι το βαζω να φορτισει κανονικα και μου διχνει οτι φορτιζει κανονικα και στους σωστους χρονους του γρηγορα και κανονικα αφου παει 100% το βγαζω απο τη μπριζα και τα βαζω στη τσεπη μετα απο μιση ωρα το ξανακοιταω και εχει παει 95% ειναι φυσιολογικο αυτο να πεφτει η σταθμη της μπαταριας μονη της?? το κινητο και η μπαταρια ειναι ενος χρονου αν παιζει ρολο αυτο .. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Χρειαζεται να αγοράσω έναν φορτιστή με usb οπου θα τροφοδοτει 5V 2A.Επειδη εχω μεσανυχτα σε αυτο το θέμα θα ήθελα ακούσω τις προτασεις σας.

ευχαριστώ πολυ προκαταβολικά!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Необходимо изменять положение вибратора каждые 50-90 секунд. Но есть и бытовые универсальные модели, стоимость которых доходит до 100 тыс. https://youmet.ru При этом в подошве вашего электроинструмента, возможно тоже придется сделать отверстия под крепежные винты. Купить торцовочный станок, самоходная грузовая тележка, вальцы ручные настольные
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη, σκέφτομαι για την αγορα του mi band 2 αλλά διαβάζω κάποια σχόλια που λένε ότι δεν γίνεται να κλείσεις το bluetooth. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να είναι συνέχεια συνδεδεμένο με το κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Όσο είναι συνδεδεμένο με Bluetooth θα συγχρονίζεται με το κινητό ενω οταν δεν είναι απλώς θα δουλεύει και θα σου λέει ποσα βήματα έχεις η οτιδήποτε έχεις προσθέσει, θα ειδοποιείσαι στο band απο fb η κλήσεις όσο είναι συνδεδεμενα με Bluetooth
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα.Πριν 4 μερες αγορασα το powerbank intenso S10000.Φορτιζει κανονικα αλλα οταν παω να συνδεσω το κινητο η το ταμπλετ για φορτιση δεν αντιδραει δηλαδη δεν φορτιζει.Το περιεργο ειναι οτι μολις το συνδεσω με το ρευμα για 1 δευτερολεπτο μετα αναβει και φορτιζει κανονικα τις συσκευες.Ξερει κανεις να μου πει τι γινεται?Μηπως ειναι ελατωμματικο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Πριν 4 μερες αγορασα το powerbank intenso S10000.Φορτιζει κανονικα αλλα οταν παω να συνδεσω το κινητο η το ταμπλετ για φορτιση δεν αντιδραει δηλαδη δεν φορτιζει.Το περιεργο ειναι οτι μολις το συνδεσω με το ρευμα για 1 δευτερολεπτο μετα αναβει και φορτιζει κανονικα τις συσκευες.Ξερει κανεις να μου πει τι γινεται?Μηπως ειναι ελατωμματικο?
Link to comment
Share on other sites

Έχει κουμπάκι αυτό?Βάζεις για φόρτιση τις συσκευές σου με δικό σου usb στο powerbank?Αν ναι τότε θέλει πάτημα το κουμπί του για να ενεργοποιηθεί και να φορτίσει.Αν βάλεις το κινητό σου να φορτίσει με το ενσωματωμένο usb του powerbank σου,θα αρχίσει η φόρτιση αυτόματα.Τουλάχιστον έτσι δουλεύει το δικό μου intenso.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Ας το γράψω εδώ καλύτερα μιας και είναι γενικό το ερώτημα εφόσον δεν το περιορίζω σε κάποια συγκεκριμένη συσκευή.

Δύο ερωτήσεις.

1) για τα 2 τζάμια, ποια η διαφορά?

nillkin H+ Pro 0.2 mm Arc ede

nillkin H+ Pro 0.2 mm Straigth

2) ποιες οι διαφορές στα τζάμια nillkin ως προς των τύπο τους,

9H/9H+/9H+ Pro και άλλους διάφορους τύπους.

Ποιο τύπο να προτιμήσω εγώ ο φουκαράς που δεν ξέρω που παν τα 4?

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Update...

Και ενώ το mi band μου το είχα ξεγράψει αφού 3 εβδομάδες δεν γινόταν τίποτα (δεν έκανε σύνδεση με το κινητό ενώ καταλάβαινα ότι δούλευε αφού έβλεπα που και που να ανάβουν τα ledάκια του) ξαφνικά πριν 2-3 μέρες όλα καλά ! Χωρίς να κάνω τίποτα συνδέθηκε κανονικά και έκτοτε συνεχίζει χωρίς προβλήματα... Πήρε φαίνεται μόνο του τα ρεπό του ! :lol:

 

Στο μεταξύ έχω παραγγείλει το Mi band 2s και το περιμένω από μέρα σε μέρα...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το εν λόγω "έξυπνο" ρολόι? Αν ναι γνωρίζει αν στην ειδοποίηση κλήσεων εμφανίζει σωστά τους ελληνικούς χαρακτήρες?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

 

Έχω το mi band 2 εδώ και 2 μήνες. Το κινητό μου είναι το Lenovo S90-u και είχα εγκατεστημένη την Ελληνική εφαρμογή (Mi Fit )του maddoctor. Μέχρι πρότινος δεν είχα κανένα πρόβλημα. Σήμερα αποσυνδέθηκε και δεν επανασυνδέεται με τίποτα. Δοκίμασα διάφορα που βρήκα στο ίντερνετ.. Το μόνο που μένει είναι να περιμένω να πέσει η μπαταρία (20%) για να γίνει reset.

 

Δε ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος...

 

 

Ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες να το συνδεσεις με την notify fitness?

 

Ναι φίλε μου... και αυτό έκανα

 

Και με άλλο κινητό δοκίμασα να το συνδέσω

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.ειχε πάρει η γυναικα μου πριν καιρό ένα απο κινα και δεν τα εμφάνιζε σωστά τα ελληνικα.δεν ξέρω τι μαρκα ήταν γιατι το έχει χαρίσει.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Μ' ενδιαφερει η αγορα ενος FM Transmitter.

Φιλοι μου εχουν ενα Daihatsu Terios περιπου 10ετιας και θα ψαχνουμε για συσκευη της προκοπης η οποια επιτρεπει να μεταδιδει οτιδιποτε απο το κινητο Samsung 3ετιας περιπου. Εχω διαβασει πολλα και μπερδευτηκα. Τι ακριβως πρεπει να προσεξουμε για μια σωστη αγορα;

Θα χαιρομουν για καθε βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θελω να αγοράσω ασύρματα ακουστικά τύπου airpords που να είναι συμβατά και σε Samsung και σε LG g2.Θελω να έχει 2 ακουστικα.Και σε Καλή τιμή.Μπορει κάποιος φίλος να με βοηθήσε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...