Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω για άλλη μάρκα να σου πω την αλήθεια. Μπορεί να έχουν απροβληματιστα μοντέλα αφής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Stratos είναι συμπαθητικό για τα λεφτά του, αλλά εξαρτάται από το πόσο αθλητικός είσαι. Αν θέλεις υψηλή ακρίβεια στη μέτρηση παλμών το Stratos δεν είναι ιδανικό. Από την άλλη σχεδόν κανένα ρολόι δεν είναι.

 

Επίσης, το Mi Fit σαν αθλητική εφαρμογή είναι πολύ μέτρια. Μπορείς να το συνδέσεις με το Strava, αλλά μόνο με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Ίσως πάω τότε για το garmin forerunner 235, παρά το γεγονός ότι είναι σχεδόν 3 ετών. Από όσο γνωρίζω η εφαρμογή της garmin είναι από τις καλύτερες.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πουλάω ένα Garmin fenix 3 ενός έτους αν σε ενδιαφέρει. Είναι σχεδόν σαν καινούργιο μιας και δεν είμαι το άτομο που γυμναζεται λόγω μιας μικρής μπέμπας που έχω και έλλειψης ελεύθερου χρόνου.

Αν είσαι από Θεσσαλονίκη στείλε μου pm

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι από Θεσσαλονίκη, άσε που ένα φόβο για τη μπαταρία τον έχω στα μεταχειρισμένα. Όπως και να έχει, σε ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις ποιοτικες προπονησεις με διαλειμματικες,tempo κλπ σιγουρα θες Garmin. O παλμογραφος δεν ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστος για αυτο ειναι καλυτερα μια ζωνη. Που και με αυτη δεν θα εχεις εντελως ακριβη αποτελεσματα αλλα πρεπει να εισαι λιγο ψειρας για να μην σε καλυπτει.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ευχαριστώ για τη συμβολή σας αλλά είμαι ακόμα στα ξεκινήματα και έχω κενά...γιατί χρειάζεται να παρακολουθεί κανείς καρδιακούς παλμούς;

να διευκρινίσω ότι δύσκολα ξεκλέβω 2 μισάωρα τη βδομάδα από τα μικρά για να τρέξω, δεν πρόκειται ποτέ να κάνω προπόνηση σωστή του στυλ "διαλλειματική" , με intervals κτλ. ότι κι αν σήμαίνουν αυτά που βλέπω στα running sites...

απλά βγαίνω , τρέχω στους δρόμους της Καλαμαριάς χωρίς συγκεκριμένη διαδρομή και κοιτάω στο κινητό για να βελτιώνω το ρυθμό και να αυξάνω την απόσταση σταδιακά...

κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη, όπως επίσης και τη γνώμη σας για αυτό το καινούριο που κάνει 100αρικο και το σκέφτομαι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=471019

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας εδώ κ μια εβδομάδα έχω στα χέρια μου το s8 του εβαλα tempered glass της spigen που εφαρμόζει τέλεια στο κινητό αλλά έχω κολλήσει σε ποια θήκη να πάρω? Θέλω της spigen! Δεν θέλω να κάνει το κινητό μεγάλο κ πιο βαρύ απλά να το προστατεύει από πτώσεις! Ποια μου προτείνετε από spigen? Υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει ή έχει κάποια κ είναι απολυτα ευχαριστημένος?

 

Είμαι σε αυτή αλλά δεν είμαι κ σίγουρος https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-case-rugged-armor-extra

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την Galaxy S8 Case Rugged Armor (οχι την εξτρα) και την λατρευω. Η Extra δε μου αρεσε σαν αισθηση στο χερι και το μεγαλωνει αρκετα

 

Επισης υπαρχει σχετικο νημα με αξεσουαρ του S8, γραφε εκει καλυτερα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδες.

Εχω ενα περιεργο προβλημα με τα huawei handsfree μου. Ειναι τα κλασσικα που εχει μαζι μεσα στο κουτι του κινητου. Οταν τα συνδεω σε οποιοδηποτε κινητο δεν τα αναγνωριζει καν, δεν παιζει ουτε ο ηχος ουτε τπτ, δηλαδη ειναι σαν να μην συνδεω τιποτα, ενω αν τα συνδεσω στον υπολογιστη ακουγεται κανονικα ο ηχος. Ξερει κανεις γιατι μπορει να συμβαινει αυτο?

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος αν το νέο smartwatch της Lemfo, το Lemfo Lem X 4G 2,03inches, διαθέτει Ελληνικό μενού;

Στο site μέσα δεν την αναφέρει, αλλά γράφει στο τέλος της λίστες με τις γλώσσες που υποστηρίζει, "many other optional".

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα Xiaomi redmi note 5 που υποστηριζει φορτιση quick charge 2.0

Ξερει κανεις ποιο φορτιστη να αγορασω για να δω ποιο γρηγορη φορτιση μπαταριας ?

 

εχω αγορασει ενα μουφα quick charge 3.0 με τον οποιο οταν το φορτισω βλεπω διαφορα αλλα μηπως δε κανει να το φορτιζω με αυτον και πρεπει να παρω αλλον που να υποστηριζει quick charge 2.0 ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα θέμα το qc3 είναι backward compatible με qc2.
εννοεις οτι απλα του δινει οσο ρευμα δινει το 2.0 ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύει σαν qc2
αυτο δε το ηξερα και το φορτιζα καμια φορα με αυτον και μου εβγαλε το κινητο προβλημα με τη μητρικη κα νομιζα μηπως αυτο εφταιγε
Link to comment
Share on other sites

αυτο δε το ηξερα και το φορτιζα καμια φορα με αυτον και μου εβγαλε το κινητο προβλημα με τη μητρικη κα νομιζα μηπως αυτο εφταιγε

Αν ο φορτιστής είναι τελείως μουφα ασχέτως αν είναι qc3 υπάρχει πιθανότητα να έφταιξε. Πάντως καλός qc3 φορτιστής φορτίσει qc2 συσκευές χωρίς θέμα

Link to comment
Share on other sites

Αν ο φορτιστής είναι τελείως μουφα ασχέτως αν είναι qc3 υπάρχει πιθανότητα να έφταιξε. Πάντως καλός qc3 φορτιστής φορτίσει qc2 συσκευές χωρίς θέμα
ψχ

ξερεις κανεναν της προκοπης ?

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πάρεις και καλώδιο.με το μαμά δεν θα δεις διαφορα.εγώ πήρα και φορτιστής και καλώδιο.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...