Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαλλον με το nokia 2630 θα χρησιμοποιηθει η συσκευη.

 

Ως κλασικό νόκια, φυσικά και έχει κανονικά και με το νόμο την προαναφερθείσα δυνατότητα.

Παραθέτω την παρακάτω εικόνα από τη σελίδα 61 του εγχειριδίου χρήσης του κινητού:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν ψάχνουν κάτι εξεζητημένο, τα Jumbo έχουν μια βάση στήριξης (για τζάμι) με 3€. Κοντεύω να κλείσω χρόνο και έχει φιλοξενήσει 3 συσκευές μου χωρίς πρόβλημα.

Αν κάποια στιγμή ξεραθεί το πλαστικό από την ήλιο και σπάσει, θα την αντικαταστήσω με άλλα 3€ που θα βγάλουν άλλουν έναν χρόνο.

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

έχει πάρει κάνεις αυτό?

 

http://www.public.gr/product/gadgets-gps/tech/tilefonias-and-tablet/basi-stiriksis-aytokinitoy-kenu-airframe-portable-car-mount-mayro/prod5310177pp/

 

θα αντέχει το lumia 920 που ειναι λίγο βαρύ?

την πήρα σήμερα και την δοκίμασα κιόλας σε ένα τζιπ που έχω και ήταν καταπληκτική .(με μοτορολα G)

τόσο απλή αλλά τόσο έξυπνη ,ακριβή μεν αλλά είχα δώσει στο πλαίσιο για βάση με βεντούζα 12 ευρώ και ήταν πεταμένη σε ένα συρτάρι γιατί ήταν άβολη και άλλη μια που είχα πάρει για αεραγωγό την πέταξα γιατί μου έκανε ζημιά στο αεραγωγό ,το ακριβό για μένα είναι και φτηνό

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,χρειαζωμαι την βοηθεια σας,λοιπον εχω 3 usb τα 2 ειναι 2:0 .και το αλλο 3:0,,επιδει πηγενω να βαλω το usb στο αποκωδικοποιητή MPEG-4 και ενω βλεπει οτι εχω μεσα αρχεια avi δεν τα διχνει καθολου η δεν τα παιζει...υπαρχει καποια λυση..? ..ευχαριστωωωωω!!
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι θα παραγγείλω κ ότι γίνει...δεν είναι δα κ μεγάλο το ποσό. Σ' ευχαριστώ πάντως! :)

Βρήκα αυτό : http://www.ebay.com/itm/390522130690?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 (το λινκ που είχε δώσει ο navi δεν ισχύει...το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο)

 

telika κανουν δουλεια αυτα τα αυτοκολητα?

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα.

Πηρα κι εγω ξεχωριστω πληκτρολογιο για το ταμπλετ με θηκη και δεν αλλαζει η γραφει απο τα αγγλικα στα ελληνικα.

Το ιδιο κανει και στο κινητο.Γραφει μονο αγγλικα.

Δε πατω τα σωστα κουμπια ? Τι φταιει ?

Swift +scape μου ειπαν.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα μια θηκη για ταμπλετ με πληκτρολογιο και δεν μπορω να αλλαξω τη γλωσσα γραφεις.

Γραφει μονο αγγλικα. Το ιδιο συμβαινει και με το Sony sp κινητο.

Τα ελληνικα υπαρχουν στις συσκευες και ειναι επιλεγμενα. Θελει καποια αλλη ρυθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

Πού μπορώ να κόψω την κάρτα σιμ στην Αθήνα δωρεάν;

Σε Vodafone και Γερμανό είπαν ότι δεν την κόβουν και κάνουν μόνο αντικατάσταση.

Θέλω να κοπεί γιατί έχει επαφές μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τις περνάς στον υπολογιστή σου;; όσο για το κόψιμο σε vodafone εμένα δωρεάν την έκαναν.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Αααα , βρηκα & το επιστημονικο με 5 ευρουλια !!!!!

 

http://www.skroutz.gr/c/587/diafora-aksesouar-kinhths.html?keyphrase=micro+sim+cutter

ThL W7S, ThL W100S, Elephone P10C, Jiayu S3 advance
Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να γράψεις, στην μπάρα ειδοποιήσεων σου εμφανίζεται το σήμα του πληκτρολογιου. Άνοιξε το, και θα διαλέξεις μεταξύ ελληνικών και αγγλικών στο συγκεκριμένο πληκτρολόγιο.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το πακέτο της Sony με τα 4 tags και δεν υπάρχει πουθενά. Αποσύρθηκε;

Ο Κωτσόβολος το έχει μόνο στην Ξάνθη και πρέπει να του πληρώσω και τα μεταφορικά, το παράγγειλα στον Γερμανό αλλά έχει περάσει ένας μήνας και ούτε φωνή ούτε ακρόαση, το eshop δεν ξέρει πότε και αν το ξαναφέρει και δεν υπάρχει σε κανένα scroutzομάγαζο.

Έλεγα να αποφύγω το ebay καθώς κυκλοφορούν πολλές μαϊμούδες στο συγκεκριμένο προϊόν και δεν είναι και πολύ φθηνότερα απ' ότι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Η Sony έχει βγάλει τρία σετ NFC tags, με κωδικούς NT1, NT2, NT3, ανάλογα με τα χρώματα που έχει το κάθε σετ. Πιο διαδεδομένο είναι το ΝΤ1, με μπλε, κόκκινο, άσπρο και μαύρο. Στο e-shop πουλούσαν ξεχωριστά το κόκκινο και το μαύρο σε σετάκι των δύο, τα οποία και έχω. Δεν έχω βρει σε άλλο ελληνικό κατάστημα, εκτός απ' αυτό:

http://www.emark.gr/index.php?route=product/product&product_id=20193

 

Πάντως δε βλέπω το λόγο να μην είναι γνήσια αυτά στο eBay, ιδίως αν τα ψάξεις με τα παραπάνω ονόματα που παραθέτω.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η Sony έχει βγάλει τρία σετ NFC tags, με κωδικούς NT1, NT2, NT3, ανάλογα με τα χρώματα που έχει το κάθε σετ. Πιο διαδεδομένο είναι το ΝΤ1, με μπλε, κόκκινο, άσπρο και μαύρο. Στο e-shop πουλούσαν ξεχωριστά το κόκκινο και το μαύρο σε σετάκι των δύο, τα οποία και έχω. Δεν έχω βρει σε άλλο ελληνικό κατάστημα, εκτός απ' αυτό:

http://www.emark.gr/index.php?route=product/product&product_id=20193

 

Πάντως δε βλέπω το λόγο να μην είναι γνήσια αυτά στο eBay, ιδίως αν τα ψάξεις με τα παραπάνω ονόματα που παραθέτω.

 

Είχα ρωτήσει 2 πωλητές στο ebay που τα έδιναν κάτω από 10ευρώ και μου απάντησαν ότι δεν είναι αυθεντικά, οπότε διστάζω να τα πληρώσω ίσα ή ακριβότερα από ότι έχουν στην Ελλάδα και να βγουν και μαϊμού. Γενικότερα τελευταία έχω αρκετά προβλήματα με το ebay (αποστολή λάθους προϊόντος, σπασμένες θήκες τηλεφώνου, κτλ) και δεν με παίρνει να ανοίγω και άλλο resolution case.

Link to comment
Share on other sites

Από τι απόσταση ενεργοποιούνται; πρέπει να τα ακουμπάς;

Από εξεπαφής μέχρι και 1-2 εκατοστά μακριά. Δεν είναι όμως απαραίτητο να έρθουν σε απόλυτη επαφή οι δύο συσκευές.

 

Είχα ρωτήσει 2 πωλητές στο ebay που τα έδιναν κάτω από 10ευρώ και μου απάντησαν ότι δεν είναι αυθεντικά, οπότε διστάζω να τα πληρώσω ίσα ή ακριβότερα από ότι έχουν στην Ελλάδα και να βγουν και μαϊμού. Γενικότερα τελευταία έχω αρκετά προβλήματα με το ebay (αποστολή λάθους προϊόντος, σπασμένες θήκες τηλεφώνου, κτλ) και δεν με παίρνει να ανοίγω και άλλο resolution case.

Δεν ξέρω, τα προϊόντα που έχω πάρει εγώ μέχρι τώρα, κυρίως αξεσουάρ για το Ζ1 Compact (μαγνητικά καλώδια, screen protectors, tempered glass, θήκες κλπ), δεν είχα θέμα. Δεν πιστεύω ότι θα υπάρχει θέμα μη γνήσιου προϊόντος με τα συγκεκριμένα NFC tags της Sony. Το πολύ-πολύ να μην είναι στη γνήσια συσκευασία και να τα δίνουν bulk. Εγώ αν θελήσω να πάρω κι άλλα πέρα από τα 2 που έχω ήδη, θα ψαχτώ στο ebay.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα

 

Υποβάλλω ξανά το ερωτημα:

Βάση για το android τηλέφωνο 5 inch gps που μπορώ να βρω?

http://www.ebay.com εκατομμύρια βάσεις για όλα τα γούστα....

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com εκατομμύρια βάσεις για όλα τα γούστα....

Εγώ πριν 2 χρόνια πήρα την δική μου από την media markt... ακόμα την έχω... μια χαρά βγήκε !!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com εκατομμύρια βάσεις για όλα τα γούστα....

Συγγνώμη που το λέω χωρίς να σε προσβάλλω αλλά θέτω θέμα όχι για να γίνεται κουβέντα αλλά επειδή εχω ήδη ψάξει και δεν βρίσκω τίποτα... Αν δεν μου λινκαρεις κάτι συγκεκριμενο λοιπόν δεν πρόκειται να βγάλω άκρη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πριν 2 χρόνια πήρα την δική μου από την media markt... ακόμα την έχω... μια χαρά βγήκε !!!

Καλοί αυτοί στην Ελλάδα (που μενουμε οι περισσότεροι) αλλά τσιμπάνε... Το value for money το ψάχνω έξω περισσότερο... Αν σου βγήκε και οικονομική τότε είσαι τυχερός...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...