Jump to content

COSMΟΤΕ: HOME: Δίκτυο, τιμές, σχόλια, παρατηρήσεις, προβλήματα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το entry είχα κι εγώ το κόλλημα που λες αλλά το έλυσα. Δες τον οδηγό που έκανα εδώ.

 

Πολύ καλύτερο απο το zte. Πλέον δεν δίνει το zte σε νέες συνδέσεις.

 

To ZTE το είχα από τη wind. Θα δοκιμάσω τον οδηγό σου. Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρεώσει κάποιον ο ΟΤΕ 20 ευρώ για μη επιστροφή εξοπλισμού adsl ;;; μου το έβαλαν στο λογαριασμό αλλά δεν ήξερα ότι έχει χρονικό όριο η επιστροφή και το αμέλησα... Υπάρχει κάποιος τρόπος να το γλιτώσω;;;
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρεώσει κάποιον ο ΟΤΕ 20 ευρώ για μη επιστροφή εξοπλισμού adsl ;;; μου το έβαλαν στο λογαριασμό αλλά δεν ήξερα ότι έχει χρονικό όριο η επιστροφή και το αμέλησα... Υπάρχει κάποιος τρόπος να το γλιτώσω;;;

Το επιστρέφεις σε ένα κατάστημα οτε ή Γερμανός και θα σου γίνει αποχρεωση σε επόμενο λογαριασμό

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρεώσει κάποιον ο ΟΤΕ 20 ευρώ για μη επιστροφή εξοπλισμού adsl ;;; μου το έβαλαν στο λογαριασμό αλλά δεν ήξερα ότι έχει χρονικό όριο η επιστροφή και το αμέλησα... Υπάρχει κάποιος τρόπος να το γλιτώσω;;;

 

Κλασικό, και εμενα μου το είχαν κάνει όταν έφυγα απο τον ΟΤΕ, από τη μύγα ξύγκι βγάζουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτήσω:το ενοίκιο που παίρνει ο ΟΤΕ από ένα πάροχο για τη γραμμή είναι μεγαλύτερο για vdsl γραμμή από καμπίνα??Ο πάροχος επενδύει μέσα σε αυτήν την καμπίνα??

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καράμπαμπας Χαλκίδα. Πακέτο: OTE Double Play VDSL 30 Απεριόριστα

Μόλις αναβαθμίστηκα:yahoo:

ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ

Rooter: Speedport Entry 2i.

Απόσταση από την Καμπίνα: 130 μέτρα

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Καράπαμπας Χαλκίδα. Πακέτο: OTE Double Play VDSL 30 Απεριόριστα

Μόλις αναβαθμίστηκα:yahoo:

ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ

Rooter: Speedport Entry 2i.

Απόσταση από την Καμπίνα: 130 μέτρα

άνετα θα πιάνεις 50!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνω λέει...

http://s7.postimg.org/d32bnwqaz/2015_12_23.png

Και η καμπίνα..

http://s2.postimg.org/io3rhu86h/image.jpg

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλες γιορτες..!

Ο οτε δεν εχει παρακολουθηση πορειας της αιτησης στο website του ? (περαν του sms που ερχονται ? )

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλες γιορτες..!

Ο οτε δεν εχει παρακολουθηση πορειας της αιτησης στο website του ? (περαν του sms που ερχονται ? )

Όχι...........

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα εκανα ανανεωση dsl στο προγραμμα σταθερης,μου ειπε οτι αμα θελω να αλλαξω ρουτερ και εκανα αιτηση τηλεφωνικα.

Μου ειπανε οτι θα μου στελουνε το ρουτερ του vdsl το ορθιο ( το δινουνε και σε dsl συνδεσεις τωρα πια! ) και οτι θα το λαβω με κουριερ.

Εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα τις οδηγιες του εδω https://www.cosmote.gr/fixed/documents/10280/44568993/SpeedportW724VTypeCi_UserManualGR_v31.pdf/efcfc521-5b77-43ee-b98b-60ff88f94fbd .

Ειδα οτι μπορεις την 4η θυρα που ειναι για ote tv να την απενεργοποιησεις και να δουλεψει σαν κανονικη θυρα ethernet ! . Επισης μου ειπανε στο οτε οτι επειδη εχει ξεκινησει απο πριν απο το καλοκαιρι η ευρυζωνκη τηλεφωνια ( voip ) η περιοχη μου δεν το καλυπτει αλλα με το ιδιο ρουτερ αμα το υποστηριζει μελλοντικα η περιοχη μας θα μπορεσω να το βαλω χωρις αλλαγη ξανα ρουτερ!

Επισης ειναι 300ρι οποτε θα εχει καλυτερη εμβελεια wifi , επισης μπορεις να εκπεμπει σε συχνοτητα 2,4ghz ή 5ghz. Αρα δεν υποστηριζεται το 5ghz και τα 2,4 ghz ταυτοχρονα! ειτε το ενα ειτε το αλλο , ελαχιστες συσκευες υποστηριζουνε το 5ghz . Αυτο σημαινει οτι θα μπορει να ποιανει περισσοτερη εμβελεια; Και υπαρχει πιθανοτητα να μην το υποστηριζει καμια απο τις συσκευες μας; εαν βαλω 5ghz ; .

Επισης θελω να ρωτησω μπορω να βαλω μεσω wifi να ειχε λιγοτερη ταχυτητα και αναλογα με την θυρα να δινει οσο ταχυτητα ιντερνετ θελει; πχ μεσω wifi να μην εχει πολυ ταχυτητα για να μην μου τις τρωνε; και να εχω στην θυρα 1 το καλυτερη ταχυτητα τις συνδεσης μου ; . Κατι σαν κανονα σε καθε θυρα να δινει προτεραιοτητα α σε καποιες θυρες και β σε αλλα και γ ή δ προτεραιοτητα στο wifi ;.

Επισης μπορεις να ρυθμισεις ποσο θα εκπεμπει το wifi χαμηλα μετρια ή κανονικα . ( πολυ καλο αυτο! οικολογικο σαν τα ασυρματα τηλεφωνα μου θυμιζει! ) .

 

Επισης βρηκα και εδω https://www.cosmote.gr/fixed/help-and-support/internet/-/support/article/41638795 γραφει χρηση 2 ασυρματου δικτυου αρα μπορουμε να εχουμε 3 wifi ασυρματα δικτυα και στο 2 δικτυο να εχουμε 5ghz και στο 1 ta 2,4ghz ; το εχει δοκιμασει κανενας;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω:το ενοίκιο που παίρνει ο ΟΤΕ από ένα πάροχο για τη γραμμή είναι μεγαλύτερο για vdsl γραμμή από καμπίνα??Ο πάροχος επενδύει μέσα σε αυτήν την καμπίνα??

 

Θα σου απαντήσω στο δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου. Κανένας εναλλακτικός πάροχος δεν επενδύει σήμερα, παρά μόνο ο ΟΤΕ. Απλά αυτό που κάνουν όλοι οι πάροχοι είναι να ζητούν....Ελπίζω να σε κάλυψα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συνδεσα σημερα το speedport entry2i που μου ηρθε και παρεδωσα πισω το zte h10ns σε ενα καταστημα γερμανος , οι εντυπωσεις πρωτα απο ολα ειναι ορθιο ρουτερ και πολυ ομορφο!~ και εχει ενσωματωμενες τις κεραιες ( με ξενερωσε οτι γραφει cosmote επανω αριστερα και κατω δεξια ote ! αλλα δεν κολλαω εκει! ) , Δεν εχει διακοπτη on off το βαζεις στην μπριζα και αναβει αμεσως , δεν υπαρχει ενδειξη για lan οποτε αμα μπεις μεσω lan δεν φαινεται δεν αναβοσβηνει καποιο λαμπακι , επισης αμα μπεις μεσω wifi παλι δεν αναβοσβηνει το λαμπακι , και το online δεν αναβοσβηνει ολα τα λαμπακια παραπαμενουνε σταθερα . Ο φωτισμος ειναι λευκο εντονο και το βλεπεις ευκολα και απο μακρυα! Επισης εχει κουμπι για το wifi μπροστα και κλεινει με ενα πατημα , ενω για να το αναψεις το πατας για λιγο περισσοτερο! , επισης εχει κουμπι wps παλι μπροστα στην συσκευη για συνδεεσαι χωρις κωδικο με αλλες συσκευες wps . Επισης δοκιμασα μεσω τις εφαρμογης innsider στον υπολοστη να βρω τον εργοστασιακο κωδικο και δεν μπαινει στο wifi , και το ιδιο εκανα με την εφαρμογη greek wpa finder σε android συσκευη και παλι δεν υποστηριζεται να βρει τον κωδικο , οποτε ειναι πιο ασφαλες το ρουτερ και δεν μπορουνε να σου βρουνε ευκολα τον εργοστασιακο κωδικο ενω πριν με το zte μου τον εβρισκε αμεσως τον εργοστιασιακο κωδικο. Μπηκα στο http://192.168.1.1/ και ειδα οτι εχει Status information και αμα το πατησεις μπορεις να δεις ποσο συνχρονιζει το ρουτερ και αλλα στοιχεια χωρις μπεις με τους κωδικους.

Α να μην ξεχασω οτι μολις το εβαλα στο ρευμα ανοιξε και μετα συνδεθηκε σχετικα τον ιδιο χρονο εκανε με το αλλο ρουτερ στο συνχρονισμο μετα αναψε το service και πηρε την αναβαθμιση και μετα εκανε μονο του επανεκκινηση. (Πολυ καλο που υπαρχει ενδειξη αναβαθμισης και το κανει μονο του την επανεκκινηση και δεν χρειαζεται να ασχοληθει ο χρηστης ) και που δεν αναβοσβηνει το wifi και δεν μου αρεσει διοτι δεν ξερω αμα χρησιμοποιει κανενας το ιντερνετ!

Oσο για το wifi δεν βλεπω να ειναι πολυ δυνατο απο λιγο που το ειδα , θα μπω μεσα στο interface και θα σας δωσω περισσοτερες πληροφοριες .

Μπηκα στο interface δεν βρηκα πουθενα να αλλαξω το 2.4ghz σε 5ghz γιατι; .

Επισης ειδα οτι μπορεις να εκπεμπεις μεχρι και 4 ssid ( 4 διαφορετικα wifi κατι που ειχε και το παλιο ρουτερ απο οσο θυμαμαι! ) . Επισης μπορεις να ορισεις μεχρι ποσα ατομα μπορουνε να συνδεθουνε στο wifi ( Maximum Clients ) πολυ καλο αυτο! διοτι δεν μπορει να μπει αλλος στο wifi ακομα και να το σπασει δεν θα μπορεσει να μπει , διοτι αμα εχεις βαλει πχ 3 και προσπαθει να μπει ενας 4 δεν θα μπορεσει να συνδεθει .( αυτην την επιλογη την εχει και το hotspot στο android κινητο μου ) . Επισης μου αρεσε παρα πολυ που εχει προτεραιοτητα στο wifi και την ρυθμιση Qos που νομιζω οτι οριζεις προτεραιοτητες που θα δινει το ρουτερ πρωτα ιντερνετ σε πια θυρα εχει και ολα τα wifi και 4 , επισης το τελειο ειναι οτι μπορεις ακομα και την θυρα του connex tv να την απενεργοποιησεις και να την χρησιμοποιησεις ως κανονικη θυρα lan 4 .

Θα ηθελα καποιον που ξερει να μου πει πως μπορω να βαλω προτεραιοτητα με το Qos θελω να εχω πρωτη την θυρα 1 και να χρησιμοοποιω την μιση ταχυτητα και υπολοιπη ταχυτητα που υπολοιπεται με βαση τον συνχρονισμο για δινεται στο wifi! .

Eυχαριστω πολυ και συγνωμη για το μακροσκελες μυνημα.

Εdit: καλεσα το 13888 και τους ειπα οτι δεν εκπεμπει το wifi fon εγω το ειχα ενεργοποιημενο πριν , και μου ειπε οτι αυτο το ρουτερ δεν εκπεμπει το wifi fon και δεν θα το δω αλλα ειναι ενεργοποιημενο και μπορω να μπω απο αλλα δικτυα wifi fon που θα ποιασω γυρω μου . ( Πολυ χαζο αυτο! αλλα με την αναβαθμιση αναμενουμε! ) , Παντως μου ειπανε επισης οτι υπαρχουνε 2 μοντελα το entry και το w724 που εμφανισιακα ειναι ιδια ! και το δευτερο το δινουνε στις vdsl συνδεσεις και εχει και usb θυρα και την επιλογη για 5ghz εκπομπη ενω το entry οχι!.

Ενα αλλο τελειο που ξεχασα να αναφερω ειναι το εξης : δηλαδη μπορεις να προγραμματισεις να ανοιγει και να κλεινει μονο του το ρουτερ , πχ να το βαλεις τις ωρα που κοιμασε να κλεινει και αυτο και να ανοιγει την ωρα που το θελεις ! ( αυτο ειναι τελειο διοτι δεν εκπεμπει το βραδυ που κοιμασαι και επισης το ρουτερ δεν κολλαει και ζεσταινεται επειδη ειναι συνεχεια στην μπριζα! ) .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση στα γρηγορα.

Εκανα αναβαθμιση απο adsl σε vdsl 30 στον οτε.

Ειχα καποιο προβλημα και ηρθε ο τεχνικος και με αλαξε το ρουτερ.

Τωρα εχω πανω ενα speedport W 724V Type Ci

Σημερα μου στειλανε και ενα αλλο καινουργιο. Αυτο ειναι το Speedport entry 2i.

Το θεμα ειναι οτι καποιο απο τα δυο πρεπει να επιστρεψω.

Πιο ομως απο τα δυο που δεν εχω ιδεα απο ρουτερ ;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση στα γρηγορα.

Εκανα αναβαθμιση απο adsl σε vdsl 30 στον οτε.

Ειχα καποιο προβλημα και ηρθε ο τεχνικος και με αλαξε το ρουτερ.

Τωρα εχω πανω ενα speedport W 724V Type Ci

Σημερα μου στειλανε και ενα αλλο καινουργιο. Αυτο ειναι το Speedport entry 2i.

Το θεμα ειναι οτι καποιο απο τα δυο πρεπει να επιστρεψω.

Πιο ομως απο τα δυο που δεν εχω ιδεα απο ρουτερ ;

 

για μενα κρατα το W 724V Type Ci , εχει περισσοτερες λειτουργιες και μπορεις να εκπεμπεις wifi και στα 5ghz επισης εχει και usb στα πλαγια για να βαλεις σκληρο δισκο , ενω το αλλο δεν τα εχει αυτα !

Απο την αλλη να σε ρωτησω οταν δουλευει το W 724V Type Ci τα λαμπακια του wifi και του online αναβοσβηνουνε; , στις οδηγιες στο cosmote .gr το γραφει αυτο!

στο entry 2i τα λαμπακια παραμενουνε σταθερα ειτε χρησιμοποιεις ιντερνετ ειτε οχι! πρεπει να μπεις στο interface για να δεις ποιος εχει συνδεθει.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο COSMOTE VDSL Double Play 30 με το Speedport entry 2i εδώ και 2 μήνες.

Προς το παρόν δεν υπάρχει πρόβλημα.

Η ταχύτητες είναι σταθερά κλειδωμένες στα :

http://s18.postimg.org/9fb66uobd/4987210496.png

 

Για μένα σημασία έχει η αξιοπιστία του Router δηλαδή

ή μη εμφάνιση σφαλμάτων λόγω χαμηλού σήματος προς θόρυβο

Link to comment
Share on other sites

για μενα κρατα το W 724V Type Ci , εχει περισσοτερες λειτουργιες και μπορεις να εκπεμπεις wifi και στα 5ghz επισης εχει και usb στα πλαγια για να βαλεις σκληρο δισκο , ενω το αλλο δεν τα εχει αυτα !

Απο την αλλη να σε ρωτησω οταν δουλευει το W 724V Type Ci τα λαμπακια του wifi και του online αναβοσβηνουνε; , στις οδηγιες στο cosmote .gr το γραφει αυτο!

στο entry 2i τα λαμπακια παραμενουνε σταθερα ειτε χρησιμοποιεις ιντερνετ ειτε οχι! πρεπει να μπεις στο interface για να δεις ποιος εχει συνδεθει.

 

Οχι φιλε μου ειναι αναμενα σταθερα και στο 724.

Το usb μου ειναι αχρηστο.

Μαλλον θα κρατησω το καινουργιο entry 2i. Το εκανα και αναβαθμιση το firmware στο τελευταιο μεσω 13888

Ευχαριστω

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου ειναι αναμενα σταθερα και στο 724.

Το usb μου ειναι αχρηστο.

Μαλλον θα κρατησω το καινουργιο entry 2i. Το εκανα και αναβαθμιση το firmware στο τελευταιο μεσω 13888

Ευχαριστω

 

ευχαριστω πολυ! η αναβαθμιση γινεται αυτοματα μονη της δεν χρειαζεται να ασχοληθεις , εμενα την πηρε μονο του αμεσα ! .

Επισης ενα καλο που εχει το entry και πρεπει να εχει και το αλλο ειναι οτι μπορεις να ορισεις ποτε θα ανοιγει και θα κλεινει το wifi εγω το εχω βαλει να κλεινει στις 2 το πρωι και να ανοιγει στις 6 το πρωι , ετσι ωστε να μην εχω ακτινοβολια την ωρα που κοιμαμαι , εξαλλου δεν το χρησιμοποιω αυτες τις ωρες! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Έγινε κάποια αύξηση; από εκεί που πλήρωνα 47 ευρώ τη διμηνια τώρα ήρθε 47,50.

Δεν είναι για τα 50 λεπτά απλά μου φάνηκε κάπως.

edit βρήκα τι έγινε δεν μου χρέωσαν κάτι.

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Huawei_EchoLife_HG520 της cosmote έχει προβληματικό wifi γιατί δεν μπορούμε να συνδεθούμε κάθε φορά.

Όσες φορές το κατορθώσαμε έμεινε η σύνδεση λιγότερο από τρίλεπτο.

Η εταιρεία μας είπε να πάμε να πάρουμε από ένα κατάστημα άλλο router.

Τι παίζει είναι προβληματικό ή στη περίπτωση αυτή είναι καλύτερο να πάρουμε από το εμπόριο ένα καλύτερο.

Αν πάρουμε το router από τον ΟΤΕ θα γίνει ανανέωση του συμβολαίου μας γιατί είναι αορίστου τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Xρειαζομαι τη συμβουλή σας. Επικοινωνησα σήμερα με cosmote για νέα τηλεφωνικη σύνδεση και internet. Με ενημέρωσαν ότι στην περιοχή μου (άνω πετράλωνα) δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες για 24 Mbps, οπότε υποχρεωτικά πάμε για 4 Mbps:cry:. Ποια είναι η διαδικασία;

Ξεκινάς με 4 Mbps και αργότερα αναβαθμίζεσαι αυτόματα στα 24 Mbps; Σε ειδοποιούν και κάνεις αίτηση; παιζει να μείνεις για πάντα με 4 Mbps; Αξιζει να κάνω σύνδεση με forthnent που έχει ιδιοκτητο δίκτυο στην περιοχή, απο τη στιγμή που θέλω οτεTV;

Link to comment
Share on other sites

Xρειαζομαι τη συμβουλή σας. Επικοινωνησα σήμερα με cosmote για νέα τηλεφωνικη σύνδεση και internet. Με ενημέρωσαν ότι στην περιοχή μου (άνω πετράλωνα) δεν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες για 24 Mbps, οπότε υποχρεωτικά πάμε για 4 Mbps:cry:. Ποια είναι η διαδικασία;

Ξεκινάς με 4 Mbps και αργότερα αναβαθμίζεσαι αυτόματα στα 24 Mbps; Σε ειδοποιούν και κάνεις αίτηση; παιζει να μείνεις για πάντα με 4 Mbps; Αξιζει να κάνω σύνδεση με forthnent που έχει ιδιοκτητο δίκτυο στην περιοχή, απο τη στιγμή που θέλω οτεTV;

 

Εσύ το ξέρεις αν αξίζει πάρε τιμή από forthnet 24mbps και τηλεφωνία που χρειάζεσαι και πρόσθεσε τη τιμή του πακέτου του oteTV που θέλεις χωρίς να είσαι συνδρομητής του όμως και βγάλε συμπέρασμα.

Πάντως για 4mbps δεν θα πήγαινα εφόσον είχα άλλη επιλογή σε ταχύτητα internet στη περιοχή μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδες ξερει κανεις απο προσωπικη πειρα αν κανεις αιτηση φορητοτητος πχ στην voda σου κανουν προσφορα;ειμαι με vdsl30 τωρα και πληρωνω 40 ευρα τον μηνα με απεριοριστα σταθερα και 2 ωρες κινητα...θεωρω οτι ειναι πολλα:O
Link to comment
Share on other sites

παιδες ξερει κανεις απο προσωπικη πειρα αν κανεις αιτηση φορητοτητος πχ στην voda σου κανουν προσφορα;ειμαι με vdsl30 τωρα και πληρωνω 40 ευρα τον μηνα με απεριοριστα σταθερα και 2 ωρες κινητα...θεωρω οτι ειναι πολλα:O

Κάνεις αίτηση(καλύτερα ηλεκτρονικά) σε άλλη εταιρεία.Σε παίρνει συμβόλαιο,κλείνετε μέρα υπογραφής συμβολαίου και μόλις υπογράψεις σε παίρνει η εταιρεία που έχεις και σου κάνει προσφορά.Αν τη δεχθείς ακυρώνεις την αίτηση φορητότητας και τέλος.....

Κάνε εδώ:https://statheri.vodafone.gr/services/home/vodafone-home-double-play

Ή σε όποια εταιρεία θες.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...