Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικά με την προσφορά των 200' για ΣΚ στην Cosmoκάρτα. Mόλις μου ήρθε μήνυμα σε νούμερο το οποίο έχει μηδενικό υπόλοιπο. Κάλεσα το 1330, πάτησα το 0, και μετά από λίγο ήρθε και sms που λέει ότι θα έχω τα 200'.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ καλεσα στο 1330 και λέει με 7€!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Έχεις σίγουρα cosmoκάρτα ή μήπως what's up;

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σίγουρα cosmoκάρτα ή μήπως what's up;

 

Sent from my XT1562

Γουατσαπ έχω. Είναι μόνο για κοσμοκάρτα μάλλον τότε...

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να στείλω χρήματα από ένα what's up σε ένα άλλο what's up πως μπορώ να το κάνω; Με μνμ γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να στείλω χρήματα από ένα what's up σε ένα άλλο what's up πως μπορώ να το κάνω; Με μνμ γίνεται;

 

Cosmote easy transfer Κάλεσε στο 1350

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους επεστρεψα στο Wu και την εβαλα την καρτα στο 5s μου.

Στο θεμα δεδομενα προτεινω 6€ ανανεωση και ενεργοποιηση το datakalokairo απο το whats up app.

Αξιζει και φτανει το 1GB.Και τις αλλες ωρες με 0.facebook και wifi.Χωρια απ αυτο ειναι για 2 μηνες η διαρκεια οποτε συμφερει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Οι δημοσιεύσεις που είχαν να κάνουν με το τεχνικό πρόβλημα της Cosmote μεταφέρθηκαν στο αρμόδιο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το δωρο, καταναλωνεται πρωτα; Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη αν έχει ερωτηθεί κι άλλες φορές απλώς είμαι με κινητό σε διακοπές και η αναζήτησή στο νήμα δεν μου έβγαλε κατι σωστο.

Εφαρμογή για Cosmoκάρτα δεν βλέπω ούτε στο Play Store ούτε στο App Store. Χρησιμοποιείτε το my Cosmote ή το what's up app? Λειτουργούν και για cosmoκάρτα κανονικά όσον αφορά την εμφανιςη του υπολοιπου σε ευρώ, και στα πακέτα; Επίσης ανανέωση γίνεται μέσω εφαρμογής;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το δωρο, καταναλωνεται πρωτα;

 

παντα τραβαει τα δωρα πρωτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη αν έχει ερωτηθεί κι άλλες φορές απλώς είμαι με κινητό σε διακοπές και η αναζήτησή στο νήμα δεν μου έβγαλε κατι σωστο.

Εφαρμογή για Cosmoκάρτα δεν βλέπω ούτε στο Play Store ούτε στο App Store. Χρησιμοποιείτε το my Cosmote ή το what's up app? Λειτουργούν και για cosmoκάρτα κανονικά όσον αφορά την εμφανιςη του υπολοιπου σε ευρώ, και στα πακέτα; Επίσης ανανέωση γίνεται μέσω εφαρμογής;

 

Cosmoκάρτα έχω, Play Store. Δεν βλέπω διαφορά στις λειτουργίες.

 

28144354363_79045792a5_n.jpg2016_07_16_11.14.39 28475426030_ea2abc3afe_n.jpg2016_08_04_13.26.28

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Cosmote easy transfer Κάλεσε στο 1350

Ευχαριστώ για την απάντηση. Να ρωτήσω το νουν που θα στείλω ευρώ, θα πάρει 3μηνη ανανέωση;

Link to comment
Share on other sites

Cosmoκάρτα έχω, Play Store. Δεν βλέπω διαφορά στις λειτουργίες.

 

28144354363_79045792a5_n.jpg2016_07_16_11.14.39 28475426030_ea2abc3afe_n.jpg2016_08_04_13.26.28

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Βλέπεις τα υπόλοιπα σου κανονικά απο το mycosmote app? Δλδ τα ευρώ στην κάρτα, τον χρόνο ομιλίας και τα mb?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Να ρωτήσω το νουν που θα στείλω ευρώ, θα πάρει 3μηνη ανανέωση;

Απο 5€ και πάνω ανανεώνεται κανονικά για 3 μήνες η διάρκεια του υπολοίπου χωρίς όμως να παίρνει τα οποία μπόνους όπως σε κανονική ανανέωση.

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο offtopic αλλά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σε κάτι ? Έχω μια παλιά κάρτα σιμ της κοσμοτε που έχω μέσα όλα τα τηλέφωνα μου και θα ήθελα να τα περάσω μέσα στο κινητό που όμως δεν υποστηρίζει τις κανονικές κάρτες σιμ αλλά micro sim. Πήγα στην κοσμοτε και άλλαξα την κάρτα αλλά τα τηλέφωνα έχετε κανέναν τρόπο να τα περάσω ??? Ευχαριστώ :) Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

1. την βαζεις σε αλλη συσκευή, αντιγραφεις επαφες, τις περνας στο δικο σου

2. κόβεις την σιμ και την βαζεις στο κινητο σου. επειτα back up τις επαφές, restore και εισαι οκ

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω πληρώσει για το datakalokairo. Πως γίνεται να το ενεργοποίω χωρίς να ανοίγω τα Data?

 

Δε γίνεται. Έτσι κι αλλιώς όμως η εφαρμογή της cosmote (και γενικά η πλοήγηση σε σελίδες της cosmote) δε σου τρώνε data.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πληρώσει για το datakalokairo. Πως γίνεται να το ενεργοποίω χωρίς να ανοίγω τα Data?

Γίνεται αν είσαι σε wifi, αλλά γενικα θελει ίντερνετ. Offline δεν μπορεις.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όμως ενώ έχω την σιμ στην πρώτη θέση όταν ανοίγω την εφαρμογή what's up μου λέει ότι δεν την έχω; Μήπως επειδή έχω μηδέν υπόλοιπο;

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου. Στείλτε σύντομα ομως στο 1256 το μνμ 1000 και θα λάβετε δωρεαν 1gb για μια εβδομαδα λόγω της δυσλειτουργιας του ιντερνετ της cosmote τις προηγουμενες μερες.

 

...........................

Link to comment
Share on other sites

...........................

 

Το πήρα και σε αυτό που είχα το πρόβλημα αλλά και σε αριθμό που δεν είχα!

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ειναι Whats Up,καταφερατε απο φαντα,κοκα κολα να παρετε MB; Δινουν κατι κωδικους και μπορεις να παρεις MB αμα εχεις Whats Up. Γνωριζετε κατι;

Edit:Πηρα 1GB παρολο που δεν ειχα προβλημα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...