Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Έχω φάει τον κόσμο στο site της Cosmote και δεν μπορώ να βρω από που θα ενημερωθώ για τα mb που μου έχουν απομείνει στην Κοσμοκάρτα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω φάει τον κόσμο στο site της Cosmote και δεν μπορώ να βρω από που θα ενημερωθώ για τα mb που μου έχουν απομείνει στην Κοσμοκάρτα!

 

 

ΥΠ sms αποστολη στο 1314 /1330

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

το 1gb μεταφερεται αν κανουμε ανανεωση πριν την ληξη ειπαμε ετσι;

 

Το 1GB της προσφοράς δεν μεταφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

Το 1GB της προσφοράς δεν μεταφέρεται.

 

Της καλοκαιρινής προσφοράς "Αντί για 500-->1500ΜΒ" κλπ.

Δεν μεταφέρεται,

λήγει στις 30 μέρες.

Άσχετα που καταναλώνεται τελευταίο,.......!! εκτός αν υπήρξε και άλλο πακέτο ΜΒ έπειτα από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Της καλοκαιρινής προσφοράς "Αντί για 500-->1500ΜΒ" κλπ.

Δεν μεταφέρεται,

λήγει στις 30 μέρες.

Άσχετα που καταναλώνεται τελευταίο,.......!! εκτός αν υπήρξε και άλλο πακέτο ΜΒ έπειτα από αυτό.

 

Σε εμένα πάντως καταναλώνεται πρώτο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι τρίμηνο είναι πλέον , εκτός αν υπερισχύει ο χρόνος ανανέωσης πριν την 26/6/15.

Πήρα χθές το 1314 και το μήνυμα με ενημέρωσε ότι ο υπολοιπόμενος χρόνος ομιλιας λήγει στις 31/07/2016 (31/07/2015 είχα βάλει 10

ευρώ).

Το έκαναν ετήσιο όπως ήταν παλιά ?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα χθές το 1314 και το μήνυμα με ενημέρωσε ότι ο υπολοιπόμενος χρόνος ομιλιας λήγει στις 31/07/2016 (31/07/2015 είχα βάλει 10

ευρώ).

Το έκαναν ετήσιο όπως ήταν παλιά ?

Απλά ξαναπάρτο .

α) πατώντας το 1 Μας λέει το υπόλοιπο και πότε θα λήξη το υπόλοιπο

β) πατώντας 2 ,μας λέει πότε λήγει η σύνδεση μας ( όχι το υπόλοιπο μας.)

Περιμενουμε τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

αν υπηρξε; μεταφερεται μονο αυτο; ή και το/τα 1gb;

 

τελικα σκεφτηκα οτι μαλλον ολα μαζι ανανεωνονται γιατι εκανα κ αλλη/αλλες ανανεωσεις (μεγαλη καταναλωση λογω εξοχικου χωρις τηλεφωνο) και η ημερομηνια μετατεθηκε και στα δυο υπολοιπα, τωρα γιατι τα εχουν χωριστα ενας θεος ξερει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, γνωρίζει κανείς (εκ πείρας), μόλις λήξει το πάσο, το φοιτητικό What's Up το κόβουν αμέσως, ή το αφήνουν για κάποιο διάστημα ως παράταση?
Link to comment
Share on other sites

Απλά ξαναπάρτο .

α) πατώντας το 1 Μας λέει το υπόλοιπο και πότε θα λήξη το υπόλοιπο

β) πατώντας 2 ,μας λέει πότε λήγει η σύνδεση μας ( όχι το υπόλοιπο μας.)

Περιμενουμε τα αποτελέσματα.

Ημερομηνία λήξης σύνδεσης 31/07/2016 .

Οπότε η διάρκεια έγινε ετήσια μάλλον .

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία λήξης σύνδεσης 31/07/2016 .

Οπότε η διάρκεια έγινε ετήσια μάλλον .

 

Η διάρκεια της ΣΥΝΔΕΣΗΣ δεν άλλαξε ποτέ και σε καμία εταιρεία σε λιγότερο από έτος.... Το ΥΠΟΛΟΙΠΟ σου πότε είπε ότι λήγει;

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία λήξης σύνδεσης 31/07/2016 .

Οπότε η διάρκεια έγινε ετήσια μάλλον .

 

¨Αλλο λέμε εμείς αλλο λές εσύ και άλλο καταλαβαίνεις.Αλλο η διάρκεια της σύνδεσης και άλλο το πότε λήγει ο χρόνος ομιλίας aka χρηματικό υπόλοιπο .:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, γνωρίζει κανείς (εκ πείρας), μόλις λήξει το πάσο, το φοιτητικό What's Up το κόβουν αμέσως, ή το αφήνουν για κάποιο διάστημα ως παράταση?

 

Προσωπικά γνωρίζω αρκετές περιπτώσεις που έχει συνεχίσει και καμία που να το έχουν κόψει...

Link to comment
Share on other sites

¨Αλλο λέμε εμείς αλλο λές εσύ και άλλο καταλαβαίνεις.Αλλο η διάρκεια της σύνδεσης και άλλο το πότε λήγει ο χρόνος ομιλίας aka χρηματικό υπόλοιπο .:rolleyes:

Sorry είχατε δίκαιο εγώ δεν κατάλαβα καλά.

Στο 1314 πατώντας το 1 : Λήξη χρόνου ομιλιας 31/10/2015 και πατώντας το 2 : Λήξη σύνδεσης 31/07/2016 . :O

Edited by GSan
Link to comment
Share on other sites

Sorry είχατε δίκαιο εγώ δεν κατάλαβα καλά.

Στο 1314 πατώντας το 1 : Λήξη χρόνου ομιλιας 31/10/2015 και πατώντας το 2 : Λήξη σύνδεσης 31/07/2015 . :O

 

Τωρα συννενοηθήκαμε!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί ακούγεται ότι η Vodafone το κρατάει περισσότερο, ενώ η Cosmote το κόβει αμέσως? Μάλλον καταστροφολογία και φήμες θα είναι, ως συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί ακούγεται ότι η Vodafone το κρατάει περισσότερο, ενώ η Cosmote το κόβει αμέσως? Μάλλον καταστροφολογία και φήμες θα είναι, ως συνήθως.

 

σε αυτά θα πρέπει να απαντήσουν αυτοί που ισχυρίζονται ότι έκαναν ανανέωση και εχουν 6μηνο (δες τοπικ καρτοκινητής βονταφον)

Link to comment
Share on other sites

σε αυτά θα πρέπει να απαντήσουν αυτοί που ισχυρίζονται ότι έκαναν ανανέωση και εχουν 6μηνο (δες τοπικ καρτοκινητής βονταφον)

Ναι, το τρίμηνο στην Vodafone ανεστάλη. Δύσκολο μου φαίνεται όμως να το πήραν πίσω. Προφανώς, πρόκειται για συστημική δυσλειτουργία υπέρ του πελάτη (από τις ελάχιστες φορές που συμβαίνει κάτι τέτοιο). Οπότε, ας το εκμετάλλευτούν όσοι έχουν Vodafone πριν διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το τρίμηνο στην Vodafone ανεστάλη. Δύσκολο μου φαίνεται όμως να το πήραν πίσω. Προφανώς, πρόκειται για συστημική δυσλειτουργία υπέρ του πελάτη (από τις ελάχιστες φορές που συμβαίνει κάτι τέτοιο). Οπότε, ας το εκμετάλλευτούν όσοι έχουν Vodafone πριν διορθωθεί.

 

Αυτό είπα και εγώ (συστημικό πρόβλημα) και πήγαν να με φάνε! Εννοείται ότι όταν το διορθώσουν θα είναι αναδρομικά, αφου η επίσημη ανακοίνωση δεν έχει ακυρωθεί. Για να φτάνει η εταιρία σε τέτοιες τακτικές, σημαινει οτι οικονομικα καταρρεει...

Edited by geocom
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα και εγώ (συστημικό πρόβλημα) και πήγαν να με φάνε! Εννοείται ότι όταν το διορθώσουν θα είναι αναδρομικά, αφου η επίσημη ανακοίνωση δεν έχει ακυρωθεί. Για να φτάνει η εταιρία σε τέτοιες τακτικές, σημαινει οτι οικονομικα καταρρεει...

Έλα ποιος ήρθε; Ποιος καταρρέει;

Καλά λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει, μερικοί είστε τόσο οπαδοί, που σε λίγο θα διαβάσω ότι κάποια εταιρεία θα πέσει στην β' Εθνική....

Link to comment
Share on other sites

Έλα ποιος ήρθε; Ποιος καταρρέει;

Καλά λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει, μερικοί είστε τόσο οπαδοί, που σε λίγο θα διαβάσω ότι κάποια εταιρεία θα πέσει στην β' Εθνική....

 

σοβαρότητα και βοντα δεν πανε μαζι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...