Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

37 minutes ago, johndouk said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους! 🌲🎅🥳

Πρόσεξα ότι δεν αναφέρεται πλέον το bonus 1Gb mob data για 7 ημέρες με την εξόφληση λογαριασμού στο app/web (ενδιαφέρει όσους έχουν και συνδέσεις με σταθερό ή συμβόλαιο).

Καταργήθηκε; ή μήπως είναι καμμιά πιθανά προσωρινή παρενέργεια της εισαγωγής νέων κωδικών πληρωμής με RF στους λογαριασμούς;

 

(Αν το ποστ πρέπει να αναρτηθεί σε άλλο νήμα, παρακαλώ κάποιον mod να το κάνει. Ευχαριστώ.)

Την ίδια απορία είχα κι εγώ την τελευταία φορά που μπήκα στη διαδικασία να πληρώσω το σταθερό από το app.
Αν και δεν αναφερόταν, δόθηκε κανονικά το 1GB. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

43 minutes ago, johndouk said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους! 🌲🎅🥳

Πρόσεξα ότι δεν αναφέρεται πλέον το bonus 1Gb mob data για 7 ημέρες με την εξόφληση λογαριασμού στο app/web (ενδιαφέρει όσους έχουν και συνδέσεις με σταθερό ή συμβόλαιο).

Καταργήθηκε; ή μήπως είναι καμμιά πιθανά προσωρινή παρενέργεια της εισαγωγής νέων κωδικών πληρωμής με RF στους λογαριασμούς;

 

(Αν το ποστ πρέπει να αναρτηθεί σε άλλο νήμα, παρακαλώ κάποιον mod να το κάνει. Ευχαριστώ.)

Αυτό που γράφεις.

Προσωρινο, για λίγες ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω μεταφορά χρηματικού υπολοίπου από ΚαρτοΣυμβόλαιο σε whats up θα επεκταθεί η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου στο whats up?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!
Αν αφήσω και λήξει το υπόλοιπο στο what's up θα έχω κανένα άλλο θέμα με τις κλήσεις?
Μόνο το υπόλοιπο που υπάρχει μέσα θα χάσω?

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Θα χάσεις το υπόλοιπο και μόνο. Για 30 ημερες μετά την λήξη θα έχεις εισερχόμενες και εξερχόμενες (αν έχεις αγοράσει πακέτο ) κλήσεις SMS internet.

30 ημέρες μετά θα μπεί φραγή εισερχομένων κλήσεων , θα έχεις μόνο SMS εισερχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά.Σήμερα με 10€ φόρτωση πήρα 9.09€ και όχι 8.93€.

Άρα το νέο μοντέλο πραγματικής φόρτωσης είναι: ποσό €φόρτωσης/1,1 .

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους με υγεία, για να πάρεις τα απεριόριστα μπορείς μέσω σμσ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vrwmiaris said:

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους με υγεία, για να πάρεις τα απεριόριστα μπορείς μέσω σμσ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στέλνεις ΑΠΕΡ15 στο 1330

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Δηλαδή ?

Αναφέρεται στη μείωση του φόρου κινητής απο το 12% στο 10%. Προφανώς το ποσο της ελάφρυνσης ειναι αστείο, αντίστοιχο της αύξησης του μισθού.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gpapas640 said:

Αναφέρεται στη μείωση του φόρου κινητής απο το 12% στο 10%. Προφανώς το ποσο της ελάφρυνσης ειναι αστείο, αντίστοιχο της αύξησης του μισθού.

Ειναι 20% και για τους νέους 100%.

Από το τίποτα, κάτι είναι και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Υπενθύμιση: μέχρι τις 23:59 σήμερα όσοι δε πηρατε τα απεριόριστα για 15 ημερες μπορείτε να τα τσεπωσετε 😉

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να ενεργοποιήσετε τα απεριόριστα mb για 15 μέρες τηλέφωνικα μέσω της εξυπηρέτησης πελατών 13888 αν το ξεχάσατε χθες βράδυ. Το έκανα εγώ σήμερα το πρωί. Ήμουν κουρασμένος χθες βράδυ και ξέχασα. Προς τιμή τους το έκαναν. Αν κάποιος φίλος έχει το ίδιο πρόβλημα ας κάνει το ίδιο. Καλημέρα και Χρόνια πολλά

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια; Εβαλα το πρωι καρτα 10 ευρω ενεργοποιησα το πακετο που βαζω παντα τραβηξε τα λεφτα και τωρα μου λεει οτι δεν εχω χρονο ομιλιας και το πακετο εξαφανιστηκε απο το Status του whats up. Το τηλεφωνο επικοινωνιας 13888 δεν εξυπηρετει καρτοκινητα και η σελιδα στο facebook δεν απανταει ουτε για πλακα. 

Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Το 13888 φυσικά και εξυπηρετεί καρτοκινητά. Ομως πρόκειται για τεχνικό θέμα, κάλεσε 13738 δωρεάν. Πρόβλημα με κλήσεις λες στο ρομπότ, αν ρωτήσει 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Καλά Φώτα

Πιστεύετε ότι μάλλον υλοποιήσανε την απειλή τους και καταργήσανε την λειτουργία 3g sim καρτών (είχα ένα καρτοκινητό whatsup) που έπαψε να δουλεύει μετά την πρωτοχρονιά.

Έχει κανένας αντίστοιχο πρόβλημα;

Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απειλή, εξαγγελία είναι που έχει γίνει καιρό τώρα. Αλλά δεν νομίζω να αφορά κάρτες SIM, αλλά κατάργηση του 3G δικτύου. Και να έχεις καμία αρχαία κάρτα που δεν πιάνει 4G δηλαδή, λογικά θα πρέπει να συνδέεται σε 2G.

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mark_K said:

Δεν είναι απειλή, εξαγγελία είναι που έχει γίνει καιρό τώρα. Αλλά δεν νομίζω να αφορά κάρτες SIM, αλλά κατάργηση του 3G δικτύου. Και να έχεις καμία αρχαία κάρτα που δεν πιάνει 4G δηλαδή, λογικά θα πρέπει να συνδέεται σε 2G.

Sent from my Galaxy S10e
 

Χμ, σωστά. Εμένα δεν συνδέεται καθόλου (ούτε μέσω 2G/EDGE οπότε κάποιο άλλο πρόβλημα μάλλον έχω)

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...