Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από άλλη εταιρεία καλούμε 6971013888 με κανονική χρεωση στα δωρεάν λεπτά που έχουμε.

Δεν καλούμε 13888.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπαρχει χρονικη δεμσευση σε νεα συνδεση καρτοκινητου? Μπορω να αλλαξω εταιρια μετα απο 6 μηνες στο whatsup?

 

Δεν υπάρχει καμία χρονική δέσμευση, μπορείς να αλλάξεις όποια στιγμή θες.

 

Από άλλη εταιρεία καλούμε 6971013888 με κανονική χρεωση στα δωρεάν λεπτά που έχουμε.

Δεν καλούμε 13888.

 

Α, καλό αυτό. Και από το σταθερό, έτσι; Στην περίπτωσή μου, σταθερό vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεί να γίνει φορητότητα για what's up;

Cosmocarta ή Whats up ποιο συμφέρει ειναι καλύτερο?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic.Ειμαι κάτοχος δύο καρτοσυμβολαιων στη wind.Εχει λήξει το συμβόλαιο μου και μπορώ να φύγω ανά πάσα ώρα.Μπορω να κάνω φορητότητα στην cosmote και να τα κάνω καρτοκινητα?

Τελικά έκανες κάτι;

Παρόμοια περίπτωση κι εγώ.

Θα αρχίσω να το ψάχνω από Δευτέρα.

Αν κάνεις κάτι γράψε.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Cosmocarta ή Whats up ποιο συμφέρει ειναι καλύτερο?

 

Να σου πω την αλήθεια θα προσπαθήσω για κάποιο προνομιακό. Από q έρχομαι η οποία με κούρασε.

Link to comment
Share on other sites

Από άλλη εταιρεία καλούμε 6971013888 με κανονική χρεωση στα δωρεάν λεπτά που έχουμε.

Δεν καλούμε 13888.

Παλιά έπιανε και απο whatsup αυτό, αλλά πλέον λέει ο αριθμός που καλείται δεν χρησιμοποιείται!
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και απο μενα

σε whats up

τα ρελοαντ δωρα gb ισχυουν και στη ευρωπαικη ενωση, κυπρο π.χ?

και 2ον ποια πακετα gb συμφερουν στη κυπρο η ΕΕ?

ευχαριστω

Edited by GSL
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση και απο μενα

σε whats up

τα ρελοαντ δωρα gb ισχυουν και στη ευρωπαικη ενωση, κυπρο π.χ?

και 2ον ποια πακετα gb συμφερουν στη κυπρο η ΕΕ?

ευχαριστω

To reloadit δεν παίζει σε περιαγωγή και γενικά όλα τα δώρα τις περισσότερες φορές όχι. Θα πρέπει να αγοράσεις κάποιο πακέτο όπως το giga month ή το giga week. Απλώς θα πρέπει να προσέξεις στα ψιλά γράμματα ποσα mb είναι διαθέσιμα σε περιαγωγή. Ποτε δεν είναι όλα
Link to comment
Share on other sites

To reloadit δεν παίζει σε περιαγωγή και γενικά όλα τα δώρα τις περισσότερες φορές όχι. Θα πρέπει να αγοράσεις κάποιο πακέτο όπως το giga month ή το giga week. Απλώς θα πρέπει να προσέξεις στα ψιλά γράμματα ποσα mb είναι διαθέσιμα σε περιαγωγή. Ποτε δεν είναι όλα

 

thanks, κατανοητο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα.

Ξέρεις κανείς αν μπορώ να κάνω φορητότητα σε whatsup από wind συμβόλαιο μέσω internet ή πρέπει να πάω σε κατάστημα cosmote?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πας σε κατάστημα. Ίσως λόγω της κατάστασης να σε εξυπηρετήσουν και τηλεφωνικά, αλλά συνήθως δεν γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα.

 

Ξέρεις κανείς αν μπορώ να κάνω φορητότητα σε whatsup από wind συμβόλαιο μέσω internet ή πρέπει να πάω σε κατάστημα cosmote?

Μέσω του 13888.
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά εκεί που μου έγραφε στο σήμα του κινητού πάνω-πάνω "COSMOTE", τώρα μου γράφει "COSMOTE GREECE 2021".
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά εκεί που μου έγραφε στο σήμα του κινητού πάνω-πάνω "COSMOTE", τώρα μου γράφει "COSMOTE GREECE 2021".

 

Θα το κάνουν όλες οι εταιρείες στα πλαίσια των εορτασμών για τα 200 χρόνια από την επανάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ ας δώσουν όμως και κάνα δώρο και ειδικά τώρα που 200 χρόνια μετά πάλι σε "πόλεμο" είμαστε με την μλκ που περνάμε..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί την είδα πάτησα και μετά εξαφανίστηκε, τα γιγα ήρθαν το απόγευμα μορφωμενα πράγματα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα 15 γιγα το είδα εχτες κ δεν ειχα λεφτα, σημερα δεν υπαρχει, μηπως με sms ξερει κανεις τι στελνουμε να το ενεργοποιησουμε;

 

Edit : ενω εμαθα οτι ειναι μεχρι της 19/1 εμαθα ουι εληξε ...., να τους καουν οι κεραιες

 

XAXAXA! Μαζί με το βίντεο του Τσαμάζ! :lol::lol::lol:

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν μέρες μου ήρθε ένα sms από την Cote που έλεγε ότι η υπηρεσία BRAINFITNESS ενεργοποιήθηκε με χρέωση 2,50€ την εβδομάδα, μείον από το υπόλοιπο. Επικοινώνησα μέσω chat (άλλος τρόπος αδύνατον) και απάντησαν ότι εγώ ενεργοποιήσα αυτήν υπηρεσία και για διαγραφή να στείλω απάντηση STOP. Μετά από λίγες μέρες ξανά ίδια χρέωση ξανά μείον στο υπόλοιπο, ξανά έστειλα STOP και ξανά ίδια απάντηση " έχετε διαγραφή από την υπηρεσία BRAINFITNESS". Ξανά επικοινωνία με το chat ξανά ίδια απάντηση από το chat. Στο message τις cote καμία απάντηση. Έχει τύχη σε κάποιον κάτι ανάλογο; τι μπορώ να ώστε πρώτον να μην ξανά χρεωθώ και δεύτερον να πάρω πίσω τα χρήματα; Εδώ να αναφέρω ότι από παλαιότερα έχω βάλει φραγή για πενταψηφια, αν έχει σχέση αυτό.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ή ίδια πατέντα με την περίφημη Dimocco.

Η Cosmote είναι συμμέτοχη στην απάτη, καθόσον παίρνει ποσοστό από τα 2,5 ευρώ που πληρώνει ο κάθε ανυποψίαστος.

Η μόνη λύση είναι η έγγραφη καταγγελία κατά της brainfitness και της Cosmote, στον συνήγορο του καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ.

Μετά την καταγγελία θα αναγκαστεί να σε αποζημιώσει η Cosmote, αν δεν το κάνει η εταιρεία- απάτη.

Μην χάνεις το χρόνο σου να μιλάς με τον κάθε άσχετο και ανεύθυνο υπάλληλο της Cosmote, που θα σου πει ότι εσύ φταις. Λόγια του αέρα.

 

Παλαιότερα είχα φτιάξει έναν οδηγό για την αντιμετώπιση της απάτης με τα πενταψήφια:

https://www.insomnia.gr/forums/topic/717517-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%8E%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B1-5%CF%88%CE%AE%CF%86%CE%B9%CE%B1/

Ρίξε μια ματιά. Θα πάρεις μια ιδέα, για να κάνεις έγγραφη καταγγελία.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...