Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα σε ενεργοποίηση λάθος πακετου (είχα προσφορά μόνο για Μένα στο εβδομαδιαίο πακέτο και τελικά χρεώθηκε με την κανονική τιμή), μου βάλανε φραγή στο κινητό μέχρι να το αφαιρέσουν.

Όταν τους ρώτησα γιατί δεν έφραξαν απλά τα δεδομένα και έπρεπε να μην μπορώ ούτε να λάβω ούτε να κάνω κλήσεις, μου απάντησαν ότι έτσι λειτουργεί το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει story στο instagram από What's Up, από αυτά που μέχρι πρόσφατα έδιναν τα δώρα κάνοντας swipe up. Τώρα δεν έχει αυτή την επιλογή, εκτός αν πρέπει να κάνεις κάτι που δεν το έχω καταλάβει εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει story στο instagram από What's Up, από αυτά που μέχρι πρόσφατα έδιναν τα δώρα κάνοντας swipe up. Τώρα δεν έχει αυτή την επιλογή, εκτός αν πρέπει να κάνεις κάτι που δεν το έχω καταλάβει εγώ.
Δεν έχει swipe up σε αυτά τα stories, μπορεί ίσως αύριο ή μεθαύριο κάτι θα δώσουν ή ήταν μόνο αυτά τα δώρα :lol:

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ενώ από τον προηγούμενο μήνα έχω βάλει το πρόγραμμα combo με αυτόματη ανανέωση (μόλις είδα στο σάιτ ότι είναι ενεργοποιημένο) και χθες βράδυ έβαλα 12€ δεν έχει γίνει η ανανέωση. Υπόλοιπα που έχω ακόμη λήγουν αύριο 26/7 στις 12:00. Έχω κάνει κάτι λάθος; Θα μεταφερθούν όλα μαζί στις 26/7 και ώρα 12:00;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα γίνει (μία μέρα πριν την λήξη ) λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα γίνει (μία μέρα πριν την λήξη ) λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι.

Σε ευχαριστώ να σαι καλά, καλό σαββατοκύριακο

Link to comment
Share on other sites

Άψογη η cosmote μου ήρθαν μόλις τα 5 ευρώ ακριβώς 2 24ωρα όσο μου είπε η υπάλληλος. Μου είχε πει να μην καταναλωσω το πακέτο αλλά συνεχίζει να υπάρχει δεν το αφαίρεσαν και ας επέστρεψαν τα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Άψογη η cosmote μου ήρθαν μόλις τα 5 ευρώ ακριβώς 2 24ωρα όσο μου είπε η υπάλληλος. Μου είχε πει να μην καταναλωσω το πακέτο αλλά συνεχίζει να υπάρχει δεν το αφαίρεσαν και ας επέστρεψαν τα χρήματα.

 

Τους τιμά. Ωραία κίνηση από πλευράς της εταιρείας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλω να βάλω σε ένα gps tracker κάρτα cosmote whatsup και να έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα ώστε να μου δουλεύει.

Ήθελα να ρωτήσω τα φτηνά πακέτα chat play social τον 4,50ευρω θα μπορούσα να τα δουλέψω;;

 

Τώρα έχω βαλει μια κάρτα εξωτερικόυ που συνδέεται και στα 3δικτυα αλλά λόγο του ότι η cosmote έχει χειρότερο σήμα δ ν συνδέεται πάντα και πάει στα άλλα 2 που έχουν χειρότερα δεδομένα

 

Τι περιορισμό έχουν τα παραπάνω πακέτα;;;

Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,αν μπορει καποιος-α να βοηθησει. Εχω ενα σχετικα μεγαλο υπολοιπο στην καρτα μου και θελω να μου πειτε εναν οποιοδηποτε τροπο-ους τα χρηματα που ειναι μεσα να τα 'παρω στη τσεπη'
Να βάλεις αγγελία στον ειδικό χώρο του Myphone.

Μπορείς να κάνεις μέχρι 4 μεταφορές των 10 ευρώ τον μήνα.

Να κάνω μια ερώτηση αυτό γίνεται και τα καρτοκινητα wind? Έχω αρκετά χρήματα υπόλοιπο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Υπήρχε παλιά η δυνατότητα, αλλά το έχει κόψει χρόνια τώρα.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλω να βάλω σε ένα gps tracker κάρτα cosmote whatsup και να έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα ώστε να μου δουλεύει.

Ήθελα να ρωτήσω τα φτηνά πακέτα chat play social τον 4,50ευρω θα μπορούσα να τα δουλέψω;;

 

Τώρα έχω βαλει μια κάρτα εξωτερικόυ που συνδέεται και στα 3δικτυα αλλά λόγο του ότι η cosmote έχει χειρότερο σήμα δ ν συνδέεται πάντα και πάει στα άλλα 2 που έχουν χειρότερα δεδομένα

 

Τι περιορισμό έχουν τα παραπάνω πακέτα;;;

Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aυτα τα πακέτα είναι για συγκεκριμένη χρήση. πχ facebook,twitter κτλ το social και για youtube,netflix κτλ το play. Για το gps tracker χρειάζονται δεδομένα γενικής χρήσης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλω να βάλω σε ένα gps tracker κάρτα cosmote whatsup και να έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα ώστε να μου δουλεύει.

Ήθελα να ρωτήσω τα φτηνά πακέτα chat play social τον 4,50ευρω θα μπορούσα να τα δουλέψω;;

 

Τώρα έχω βαλει μια κάρτα εξωτερικόυ που συνδέεται και στα 3δικτυα αλλά λόγο του ότι η cosmote έχει χειρότερο σήμα δ ν συνδέεται πάντα και πάει στα άλλα 2 που έχουν χειρότερα δεδομένα

 

Τι περιορισμό έχουν τα παραπάνω πακέτα;;;

Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

'Eχουν περιορισμό ότι χρησιμοποιούνται για κοινωνικά δίκτυα και όχι για γενικό Internet.

Για 120ΜΒ τον μήνα με 3,02 ευρώ δες στο FROG ή δοκίμασε να στείλεις 120 στο 1330 , πρέπει να δουλεύει και στο WU.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλω να βάλω σε ένα gps tracker κάρτα cosmote whatsup και να έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα ώστε να μου δουλεύει.

Ήθελα να ρωτήσω τα φτηνά πακέτα chat play social τον 4,50ευρω θα μπορούσα να τα δουλέψω;;

 

Τώρα έχω βαλει μια κάρτα εξωτερικόυ που συνδέεται και στα 3δικτυα αλλά λόγο του ότι η cosmote έχει χειρότερο σήμα δ ν συνδέεται πάντα και πάει στα άλλα 2 που έχουν χειρότερα δεδομένα

 

Τι περιορισμό έχουν τα παραπάνω πακέτα;;;

Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Vodafone Giga WiFi on the spot, αν δεν σε φτάνουν τα 200mb το μήνα που δίνει δωρεάν έχει με 5 ευρώ 10gb.

Link to comment
Share on other sites

Έχω cosmokarta με αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου combo.

Στο app, δεν βλέπω τα 200sms !!

Τα δίνει η ΟΧΙ ?

Έχει κάνει κανείς αυτόματη ενεργοποίηση από τις 20-07 μέχρι σήμερα ?

Link to comment
Share on other sites

Δίνει κανονικά sms προς όλους.

Ούτε με Υ στο 1330 στα δείχνει;

 

Η αυτόματη ενεργοποίηση θα γίνει στις 29.

Το θέμα είναι ότι στο app, μου δείχνει το πακέτο που εχει δοθεί εντολή αυτόματης ενεργοποίησης και ΔΕΝ δείχνει τα sms !!

Link to comment
Share on other sites

Κ αλλο δώρο https://preview.page.link/wup.page.link/twrb

 

200’ προς what’s up, 100 προς όλους και 1GB για 7 μέρες

 

Υπόψιν για τα δώρα, δίνει ακόμα κανονικά τα προηγούμενα δυο για όσους δεν τα πήραν, τα αφήνω εδώ:

 

1ο δώρο, 10Gb νυχτερινά για 30 ημέρες

http://www.whatsup.gr/c/keraunovolos

 

2ο δώρο, 200’ προς what’s up, 100’ προς όλους για 7 μέρες

https://www.whatsup.gr/iapithanistigmi

 

Τα δωράκια αυτά που τα βρίσκετε? Βγαίνουν κάπου?

 

Εννοείται ότι τα βλέπουμε εδώ στο forum... Απλά από περιέργεια ρωτάω! :D:O

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Τους τιμά. Ωραία κίνηση από πλευράς της εταιρείας.
Από εξυπηρέτηση δεν έχουμε κανένα θέμα πάντα βρίσκουν λύση σε ότι γίνει. Με τις τιμές των πακέτων και την δίμηνη υποχρεωτική ανανέωση τι θα γίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση γιατί δεν το έχω καταλάβει, με το νέο combo των 10€ θα γίνει η αυτόματη ανανέωση του πακέτου που είχα πριν την κατάργηση του προηγούμενου με τα 8,5€ ή όχι;; Ή πρέπει να το κάνω πάλι την αυτόματη ενεργοποίηση;; Ξέρει κανένας; Γιατί μου λήγουν αύριο τα λεπτά.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση γιατί δεν το έχω καταλάβει, με το νέο combo των 10€ θα γίνει η αυτόματη ανανέωση του πακέτου που είχα πριν την κατάργηση του προηγούμενου με τα 8,5€ ή όχι;; Ή πρέπει να το κάνω πάλι την αυτόματη ενεργοποίηση;; Ξέρει κανένας; Γιατί μου λήγουν αύριο τα λεπτά.
Θα κάνεις πάλι αυτόματη ενεργοποίηση. Τραβάει κανονικά και τα λεπτά από το πακέτο των 8.5.

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις πάλι αυτόματη ενεργοποίηση. Τραβάει κανονικά και τα λεπτά από το πακέτο των 8.5.

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε γερμανο που ρωτησα ειπαν οτι γινεται αυτοματα. δεν χρειαζεται τιποτα να κανεις

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...