Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το "my internet" είναι η υπηρεσία της cosmote για να μη χρεώνεσαι, όταν σου τελειώνουν τα δεδομένα.

Οκ ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ αλλά με την πληρωμή λογαριασμών μέσω εφαρμογής cosmote δίνει αντί για 500mb για 7 μέρες πλέον 500mb+15gb προσφορά για 7 ημέρες.Απ ότι είδα αυτή η προσφορά τρέχει μέχρι 31-05.

 

fc673a67619ddda3eb453cf516ee02a6.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ισχύει ακόμα το δώρο των 15gb για online ανανέωση; Αν ναι μέχρι πότε είναι; Δεν το βρίσκω πουθενά.

Πρέπει να ήτανε μέχρι τις 20-4.Και εγώ το ψάχνω και δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου δείχνει 20GB με €4.90

 

From my MI 9 Lite

c050cae9c423fa9d31a3d4655ba0bd87.jpg

 

Αυτά ισχύουν για ένα μήνα?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ-> Sony Xperia 1 V

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Αλλά με την καραντίνα είναι όπως και να το κάνουμε άχρηστο. Εκτός και αν βλέπεις youtube όταν είσαι έξω. Αλλιώς δεν τρώγονται.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

 

Πριν περιπου 4-5 μηνες ειχα παρει από Γερμανο ένα νέο νουμερο WhatsUp για χρηση σε ηλικιωμενο.Το ειχα περασει κ στα στοιχεια μου ετσι ώστε μεσω τηνς εφαρμογης να μπορω να το ελεγχω.Τελοςπαντων το δουλεψε λιγο κ μετα ζητησε την διακοπη του κ το εκανα με φαξ στην κοσμοτε.

Τωρα όμως θελει να το ξανα ενεργοποιηση αλλα δεν εχει ουτε την σιμ.Επισης κ εγω το νουμερο δν το θυμαμαι μιας κ τα διεγραψα.Μπορω να ζητησω επανεκδοση του αριθμου καπως κ νεα σιμ?

 

Πηρα τηλεφωνο αλλα γραμμη δεν εβγανει.Προσπαθησα στο τσατ αλλα κολλησε.Να παω Γερμανο? Θα το βρουν? Μπορει να γινει η να παρω νέο νουμερο? Αν παρω νέο ποιο το κοστος?

 

Ευχαριστω!

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Αλλά με την καραντίνα είναι όπως και να το κάνουμε άχρηστο. Εκτός και αν βλέπεις youtube όταν είσαι έξω. Αλλιώς δεν τρώγονται.

Ποιος σου είπε ότι όλος ο πληθυσμός βλέπει YouTube όταν είναι έξω; Τα σπίτια που δεν έχουν σταθερό ίντερνετ και έδιναν γύρω στα 15-25€ για ίντερνετ από το κινητό, βόλεψε πολύ το μηνιαίο δώρο και το 20αρι με 4,90 και εύχονται μακάρι να το συνεχίσουν και δεύτερο 15ημερο με 4,90. Επειδή για σένα προσωπικά είναι άχρηστο, δεν σημαίνει ότι είναι άχρηστο για όλους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια καλησπέρα,

 

Πριν περιπου 4-5 μηνες ειχα παρει από Γερμανο ένα νέο νουμερο WhatsUp για χρηση σε ηλικιωμενο.Το ειχα περασει κ στα στοιχεια μου ετσι ώστε μεσω τηνς εφαρμογης να μπορω να το ελεγχω.Τελοςπαντων το δουλεψε λιγο κ μετα ζητησε την διακοπη του κ το εκανα με φαξ στην κοσμοτε.

Τωρα όμως θελει να το ξανα ενεργοποιηση αλλα δεν εχει ουτε την σιμ.Επισης κ εγω το νουμερο δν το θυμαμαι μιας κ τα διεγραψα.Μπορω να ζητησω επανεκδοση του αριθμου καπως κ νεα σιμ?

 

Πηρα τηλεφωνο αλλα γραμμη δεν εβγανει.Προσπαθησα στο τσατ αλλα κολλησε.Να παω Γερμανο? Θα το βρουν? Μπορει να γινει η να παρω νέο νουμερο? Αν παρω νέο ποιο το κοστος?

 

Ευχαριστω!

 

Πάρε του νέο νούμερο με την ίδια διαδικασία και εάν σου ξαναζητησει να σβηστεί, απλά πάρε του τη σιμ και κράτα την στο συρτάρι.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Αλλά με την καραντίνα είναι όπως και να το κάνουμε άχρηστο. Εκτός και αν βλέπεις youtube όταν είσαι έξω. Αλλιώς δεν τρώγονται.

 

Και τα παιδιά μας θέλουν δεκάδες GB, το wifi σέρνεται για τα σύγχρονα μαθήματά τους σε webex, skype ...

Τα δίκτυα κινητής έχουν πολύ καλύτερο internet σε κάποιες περιοχές οπότε ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

 

Πριν περιπου 4-5 μηνες ειχα παρει από Γερμανο ένα νέο νουμερο WhatsUp για χρηση σε ηλικιωμενο.Το ειχα περασει κ στα στοιχεια μου ετσι ώστε μεσω τηνς εφαρμογης να μπορω να το ελεγχω.Τελοςπαντων το δουλεψε λιγο κ μετα ζητησε την διακοπη του κ το εκανα με φαξ στην κοσμοτε.

Τωρα όμως θελει να το ξανα ενεργοποιηση αλλα δεν εχει ουτε την σιμ.Επισης κ εγω το νουμερο δν το θυμαμαι μιας κ τα διεγραψα.Μπορω να ζητησω επανεκδοση του αριθμου καπως κ νεα σιμ?

 

Πηρα τηλεφωνο αλλα γραμμη δεν εβγανει.Προσπαθησα στο τσατ αλλα κολλησε.Να παω Γερμανο? Θα το βρουν? Μπορει να γινει η να παρω νέο νουμερο? Αν παρω νέο ποιο το κοστος?

 

Ευχαριστω!

 

Το κουτι του πακετου συνδεσης whats up το αφησες στο σπιτι του ηλικιωμενου; ή μπορεις να το βρεις; συνηθως γραφει επανω και αριθμο τηλεφωνου και αριθμο καρτας σημ ( συνηθως ξεκιναει απο 8930.....) . Ειπες οτι μεσω τις εφαρμογης να μπορεις να το ελενχεις , μεσα απο το my cosmote το ελενχες; . Διοτι απο οσο θυμαμαι για να δουλεψει η εφαρμογη whats up app πρεπει να μπαινεις απο το ιδιο κινητο και οχι απο αλλο. Τελος παντων μπορεις να μπεις στην εφαρμογη και να δεις στις ρυθμισεις εαν υπαρχει καπου ο αριθμος τηλεφωνου . Κατι αλλο , αυτο το νουμερο το ειχε δωσει σε κανενα γνωστο του αυτος ο ηλικωμενος; Εσυ τον καλουσες; Δεν ρωτας στην εταιρεια κινητης ή σταθερης που τον καλουσες εσυ; Αν γινεται να σου εκδοση αναλυτικη κατασταση τω κλησεων ; Για να το βρεις απο εκει; ή αμα του καλουσες απο σταθερο κοσμοτε και εχεις ενεργοποιημενο το my cosmote μπορεις να δεις την αναλυση των κλησεων . Επισης αμα ειχες βαλει καρτα απο καταστημα Γερμανος ή κοσμοτε ή και online και βρεις την αποδειξη ή μεσω του my cosmote αμα φαινεται το ιστορικο ανανεωσεων . Πολλες φορες σε αποδειξης αύλης ανανεωσης χρονου ομιλιας φαινεται ο αριθμος κινητου . Επιπλεον αμα τυχον σου ειχε χαρισει 100mb ή το ειχες κανει εσυ για να στειλεις σε εσενα , αμα μπορεις ψαξε ολα τα sms σου ή τα sms που αποθηκευονται ξεχωριστα στην σημ. ( σε καποιες συσκευες αποθηκευονται και στα 2 και αμα σβησεις στο τηλεφωνο υπαρχουνε στην σημ , εμενα στο δικο android 4.4.4 το εχω ορισει ετσι να γινεται με τα sms . Οταν ενεργοποιησες το νουμερο και εκανες δηλωση στοιχειων στο νουμερο σου δεν σου εδωσαν καποιο χαρτι; αυτο δεν μπορεις να το βρεις; .

Τελος αμα δεν ειναι σημαντικος αυτος ο αριθμος whats up παιρνεις ενα καινουργιο και τελειωνει το θεμα!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εφ οσον το εχεις περασει στα στοιχεια σου, μπορεις να βρεις το νουμερο ειτε μεσω του my cosmote είτε (υποθετω) αν πας σε ενα καταστημα και ζητήσεις να δεις ποιοι αριθμοι ειναι στο ονομα σου. Οταν το εντοπισεις, μπορείς να ζητήσεις αντικατάσταση σιμ (κόστος 7,90ε).
Link to comment
Share on other sites

Αφού ζήτησε διακοπή ο αριθμός χάθηκε.

Μπορεί να ζητήσει επανασύνδεση μέσα σε 6 μήνες από την ημερομηνία διακοπής μόνο αν αυτή γίνει από την cosmote (πχ μη ανανέωση για 12 μήνες) και όχι επειδή ζητήθηκε από τον πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος στην ονλαιν ανανεωση whats up μεσα απο την εφαρμογη της.

παω λοιπον πρωτη φορα και βαζω την χρεωστικη μου και επιλεγω 10 ευρω ανανεωση καρτας.μου δινει δωρο αλλα 10 ευρω.επιλεγω το προγραμμα plus i που κοστιζει 8,5 ευρω.μενουν 10.43.

πρωτη μου απορια ειναι: ειναι σωστο το ποσο μετα απο 20 ευρω ανενωση? 10 + 10 δωρο απο την κοσμοτε.

 

σημερα αφου ειχαν μεινει 10.43 ηθελα να κανω ανανεωση.ειχα ξοδεψει ολο τον χρονο μου πριν ακομα και τα μεγκαμπαιτ.ξαφνικα βλεπω αφου μπηκα να κανω ανανεωση ,να κατεβαινει στα 9,43.λογω πειηγησης εφαγε 1 ευρω? κανω αννεωση βαζοντας και μια 10 ευρω,οποτε 10+9,43 19,43.μου λεει ομως οτι εχω 18,61.βαζω προγραμμα εξτρα i με 10 ευρω οποτε μενει 8,61.

πως βγηκε αυτο το νουμερο? να μαθω λιγο πως γινεται η χρεωση.

 

επισης στην σελιδα τους λενε οτι το τελος ειναι 12%

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/pricelist/index.jsp?catName=BasicCharges_WH#

αν μετα πατησετε δεξια ανανεωση ομιλιας λεει οτι στα 10 ευρω το υπολοιπο που μενει ειναι 8.928.το 12% ειναι 8,8,δεν καταλαβαινω,οχι οτι δεν με συμφερει βεβαια.πως γινονται οι υπολογισμοι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος στην ονλαιν ανανεωση whats up μεσα απο την εφαρμογη της.

παω λοιπον πρωτη φορα και βαζω την χρεωστικη μου και επιλεγω 10 ευρω ανανεωση καρτας.μου δινει δωρο αλλα 10 ευρω.επιλεγω το προγραμμα plus i που κοστιζει 8,5 ευρω.μενουν 10.43.@

πρωτη μου απορια ειναι: ειναι σωστο το ποσο μετα απο 20 ευρω ανενωση? 10 + 10 δωρο απο την κοσμοτε.

 

σημερα αφου ειχαν μεινει 10.43 ηθελα να κανω ανανεωση.ειχα ξοδεψει ολο τον χρονο μου πριν ακομα και τα μεγκαμπαιτ.ξαφνικα βλεπω αφου μπηκα να κανω ανανεωση ,να κατεβαινει στα 9,43.λογω πειηγησης εφαγε 1 ευρω? κανω αννεωση βαζοντας και μια 10 ευρω,οποτε 10+9,43 19,43.μου λεει ομως οτι εχω 18,61.βαζω προγραμμα εξτρα i με 10 ευρω οποτε μενει 8,61.

πως βγηκε αυτο το νουμερο? να μαθω λιγο πως γινεται η χρεωση.

 

επισης στην σελιδα τους λενε οτι το τελος ειναι 12%

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/pricelist/index.jsp?catName=BasicCharges_WH#

αν μετα πατησετε δεξια ανανεωση ομιλιας λεει οτι στα 10 ευρω το υπολοιπο που μενει ειναι 8.928.το 12% ειναι 8,8,δεν καταλαβαινω,οχι οτι δεν με συμφερει βεβαια.πως γινονται οι υπολογισμοι?

 

Καλησπέρα το καθαρό πόσο ανανέωσης βγαίνει άμα διαίρεσεις το πόσο ανανέωσης που θέλεις να βάλεις /1.12 πχ για online ανανέωση 10 ευρώ το καθαρό πόσο που μπαίνει είναι 8.92 ευρώ. Διότι αφαιρείται φόρος κινητής τηλεφωνιας 12% .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι καινουριος στην ονλαιν ανανεωση whats up μεσα απο την εφαρμογη της.

παω λοιπον πρωτη φορα και βαζω την χρεωστικη μου και επιλεγω 10 ευρω ανανεωση καρτας.μου δινει δωρο αλλα 10 ευρω.επιλεγω το προγραμμα plus i που κοστιζει 8,5 ευρω.μενουν 10.43.

πρωτη μου απορια ειναι: ειναι σωστο το ποσο μετα απο 20 ευρω ανενωση? 10 + 10 δωρο απο την κοσμοτε.

Σωστό είναι (10 + 8,93 - 8,5). Μετά από ανανέωση 10 ευρώ το καθαρό ποσό που πιστώνεται είναι 8,93€ (10/1,12). Έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία my internet για να μη χρεώνεσαι, όταν σου τελειώνουν τα δεδομένα; Στείλε MI με δωρεάν SMS στο 1333.

σημερα αφου ειχαν μεινει 10.43 ηθελα να κανω ανανεωση.ειχα ξοδεψει ολο τον χρονο μου πριν ακομα και τα μεγκαμπαιτ.ξαφνικα βλεπω αφου μπηκα να κανω ανανεωση ,να κατεβαινει στα 9,43.λογω πειηγησης εφαγε 1 ευρω? κανω αννεωση βαζοντας και μια 10 ευρω,οποτε 10+9,43 19,43.μου λεει ομως οτι εχω 18,61.βαζω προγραμμα εξτρα i με 10 ευρω οποτε μενει 8,61.

Για να σου λέει ότι είχες 18,61, σημαίνει ότι πριν την ανανέωση το υπόλοιπό σου ήταν 9,68€. Δηλαδή ξόδεψες 0,75€ λογικά για internet.

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι του πακετου συνδεσης whats up το αφησες στο σπιτι του ηλικιωμενου; ή μπορεις να το βρεις; συνηθως γραφει επανω και αριθμο τηλεφωνου και αριθμο καρτας σημ ( συνηθως ξεκιναει απο 8930.....) . Ειπες οτι μεσω τις εφαρμογης να μπορεις να το ελενχεις , μεσα απο το my cosmote το ελενχες; . Διοτι απο οσο θυμαμαι για να δουλεψει η εφαρμογη whats up app πρεπει να μπαινεις απο το ιδιο κινητο και οχι απο αλλο. Τελος παντων μπορεις να μπεις στην εφαρμογη και να δεις στις ρυθμισεις εαν υπαρχει καπου ο αριθμος τηλεφωνου . Κατι αλλο , αυτο το νουμερο το ειχε δωσει σε κανενα γνωστο του αυτος ο ηλικωμενος; Εσυ τον καλουσες; Δεν ρωτας στην εταιρεια κινητης ή σταθερης που τον καλουσες εσυ; Αν γινεται να σου εκδοση αναλυτικη κατασταση τω κλησεων ; Για να το βρεις απο εκει; ή αμα του καλουσες απο σταθερο κοσμοτε και εχεις ενεργοποιημενο το my cosmote μπορεις να δεις την αναλυση των κλησεων . Επισης αμα ειχες βαλει καρτα απο καταστημα Γερμανος ή κοσμοτε ή και online και βρεις την αποδειξη ή μεσω του my cosmote αμα φαινεται το ιστορικο ανανεωσεων . Πολλες φορες σε αποδειξης αύλης ανανεωσης χρονου ομιλιας φαινεται ο αριθμος κινητου . Επιπλεον αμα τυχον σου ειχε χαρισει 100mb ή το ειχες κανει εσυ για να στειλεις σε εσενα , αμα μπορεις ψαξε ολα τα sms σου ή τα sms που αποθηκευονται ξεχωριστα στην σημ. ( σε καποιες συσκευες αποθηκευονται και στα 2 και αμα σβησεις στο τηλεφωνο υπαρχουνε στην σημ , εμενα στο δικο android 4.4.4 το εχω ορισει ετσι να γινεται με τα sms . Οταν ενεργοποιησες το νουμερο και εκανες δηλωση στοιχειων στο νουμερο σου δεν σου εδωσαν καποιο χαρτι; αυτο δεν μπορεις να το βρεις; .

Τελος αμα δεν ειναι σημαντικος αυτος ο αριθμος whats up παιρνεις ενα καινουργιο και τελειωνει το θεμα!

 

Ευχαριστω! Τελικα πηρα ένα νέο νουμερο χθες από Γερμανο κ όλα καλα:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας:)

 

Σωστό είναι (10 + 8,93 - 8,5). Μετά από ανανέωση 10 ευρώ το καθαρό ποσό που πιστώνεται είναι 8,93€ (10/1,12). Έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία my internet για να μη χρεώνεσαι, όταν σου τελειώνουν τα δεδομένα; Στείλε MI με δωρεάν SMS στο 1333.

 

Για να σου λέει ότι είχες 18,61, σημαίνει ότι πριν την ανανέωση το υπόλοιπό σου ήταν 9,68€. Δηλαδή ξόδεψες 0,75€ λογικά για internet.

 

τωρα επειδη πατησα για ανανεωση αλλο ενα 10 ευρω,εμειναν 8,61 ευρω.αυτο σημαινει οτι την επομενη φορα δεν μπορω να βαλω το plus iπου κοστιζει 8,5 ευρω γιατι θα πρεπε να αφαιρεθει και το τελος 12% οποτε δεν φτανουν τα χρηματα και θελει να βαλω κιαλλα?

 

απορια: συμφωνω οτι κανει τοσο 8,93 αν το υπολογισουμε ετσι..γιατι ομως διαιρουμε το 10 με το 1,12 για να βγει το καθαρο ποσο? δεν θα επρεπε να υπολογισουμε οτι το 12% του 10 ειναι το 1,2.αρα 10-1,2=8,8?

 

απορια: επειδη ειμαι και καινουριος στο μομπαιλ ιντενερνετ.ναι μου ειχαν τελειωσει τα ντατα.οποτε λεω τωρα πως ανανεωνουμε μεσα απο την εφαρμογη whats up και ενω δεν ειχα mb καθολου? λεω θα παω μεσω του wi-fi του ρουτερ μου..κανονικα εκει ειναι δωρεαν η περιηγηση.εγω χρεωθηκα απο τον χρονο ομιλιας μου τα 0,75 γιατι μεσω του wi-fi μου συνδεθηκα με το δικτυο κινητης?

δλδ. για να συνδεθω με την εφαρμογη απο το κινητο μου ειτε ειμαι μεσα απο το κινητο μου ειτε μεσα απο το ρουτερ μου χρεωνομαι απο το κινητο,ειτε δωρεαν μεσω των mb ειτε μεσω χρηματων,οπως συμβαινει με τον χρονο ομιλιας σωστα?

οποτε μου λες οτι εαν ενεργοποιησω την υπηρεσια ΜΙ θα μπορω να ανανεωνω μεσω αυτης δωρεαν αν δεν εχω δωρεαν ντατα,μου εχου τελειωσει και δεν θα χρεωνομαι χρηματα απο τον χρονο ομιλιας μου,σωστα?

μηπως αυτο πλεον ειναι περιτο γιατι:

διαβασα ενα μηνυμα χθες μπαινοντας στην εφαρμογη whats up που ελεγε οτι και μεσα απο εκει πλεον θα μπορω δωρεαν να ανανεωνω χωρις χρεωση.νομιζω οτι αυτο διαβασα και μου ζητησε αποδοχη των ορων.ειναι το ιδιο πραγμα πλεον και μηπως δεν χρειαζεται αλλο η υπηρεσια ΜΙ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Την επόμενη φορά μπορείς να βάλεις στο πακέτο των 8,5 ευρώ.

όσον αφορά τα λογιστικά , ψάχνουμε να βρούμε ένα νούμερο στο οποίο αν προσθέσουμε 12% θα μας δώσει 10 ευρώ.

Καλό είναι να έχεις ενεργοποιημένο το my internet γιατί δεν θα χρεωθείς κατά λάθος για χρήση internet.

η χρέωση των 0,75 πιθανόν να προέρχεται από κάποια κλήση που έκανες σε αριθμό που δεν έχει αστική χρέωση ή δεν ήταν κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν απο όσο γνωρίζω στις νέες συνδέσεις είναι ενεργοποιημένη εξαρχής η υπηρεσία του myinternet. Οπότε δε χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ για να την ενεργοποιήσεις. Οταν σου τελείωσαν τα mb και συνέχισες να κάνεις πλόηγηση με το κινητό, σου ήρθε sms ότι ξεκίνησε η ημερήσια χρέωση του internet με κόστος 0,2€/mb?
Link to comment
Share on other sites

Αφού ζήτησε διακοπή ο αριθμός χάθηκε.

Μπορεί να ζητήσει επανασύνδεση μέσα σε 6 μήνες από την ημερομηνία διακοπής μόνο αν αυτή γίνει από την cosmote (πχ μη ανανέωση για 12 μήνες) και όχι επειδή ζητήθηκε από τον πελάτη.

 

Ζητω συγγνωνη, δεν πρόσεξα το σημείο που ο φιλος έγραψε ότι ακύρωσε τον αριθμό (τι το θελε κ αυτος!!). Σε αυτη την περίπτωση, αν δε θυμάται τον αριθμό, δουλειά δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...