Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνω μαζι σου,ειδικα η αναγνωρηση κλησεων που γινεται μονο στα συμβολαια ειναι γελοιο και τροπος να χρεωνουν κοσμο.Για Roaming Wind μονο και με τα πακετα για Ε.Ε αξιζει ακομα περισσοτερο.

 

 

 

Οσον αφορα την αναγνωριση, τον Δεκεμβριο που ημουν Γερμανια ειχα αναγνωριση κλησεων

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Στα καρτοκινητά η cote δεν δίνει αναγνώριση στο εξωτερικό.

 

Μέσω Tapatalk

 

Ετσι ειναι. Εδω και κατι δεκαετιες.

Εδω θα καταργηθουν ακομη και τα τελη περιαγωγης, κοσμοιστορικα γεγονοτα,

αλλα μαγκια της cosmote, αναγνωριση στα καρτοκινητα στο εξωτερικο, δεν δινει, ετσι για να γουσταρουμε...

Ντροπη τους...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Εδω και κατι δεκαετιες.

Εδω θα καταργηθουν ακομη και τα τελη περιαγωγης, κοσμοιστορικα γεγονοτα,

αλλα μαγκια της cosmote, αναγνωριση στα καρτοκινητα στο εξωτερικο, δεν δινει, ετσι για να γουσταρουμε...

Ντροπη τους...

 

 

3 χρονια ημουν Αυστρια.Οποτε ανοιγα το κοσμοτε νουμερο μου ποτε δεν ειχε αναγνωριση! Νομιζω μια φορα τους ειχα ρωτησει σχετικα μεσω φ/μ αλλα απαντηση δεν πειρα:(

Link to comment
Share on other sites

3 χρονια ημουν Αυστρια.Οποτε ανοιγα το κοσμοτε νουμερο μου ποτε δεν ειχε αναγνωριση! Νομιζω μια φορα τους ειχα ρωτησει σχετικα μεσω φ/μ αλλα απαντηση δεν πειρα:(

 

Κάνε φορητότητα στις άλλες 2 που δουλεύει παντού η αναγνώριση...

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε φορητότητα στις άλλες 2 που δουλεύει παντού η αναγνώριση...

 

 

Μπα δεν υπαρχει λογος πια αφου εχω επιστρεψει Ελλαδα:)

Link to comment
Share on other sites

Στην Βαρσοβία τα Χριστούγεννα είχα κανονικά αναγνώριση σε what's up... και μου έκανε εντύπωση. Πιθανόν τώρα με την ρύθμιση των χρεώσεων περιαγωγής να διορθώνουν και το θέμα της αναγνώρισης κλήσεων στα καρτοκινητά της cosmote.
Link to comment
Share on other sites

To θελήσατε. ΤΩΡΑ σας το δίνουμε.

Αυτόν τον μήνα, όλα τα weekends είναι FREE. Γιατί ήρθαν τα #freekends με 5.000’ δωρεάν χρόνο ομιλίας, για να μιλάς ελεύθερα και τα 4 ΣΚ του Φεβρουαρίου με όλο το What's Up! Στείλε “soukou” στο 1330 ή μπες στο What’s Up Application TΩΡΑ.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

To θελήσατε. ΤΩΡΑ σας το δίνουμε.

Αυτόν τον μήνα, όλα τα weekends είναι FREE. Γιατί ήρθαν τα #freekends με 5.000’ δωρεάν χρόνο ομιλίας, για να μιλάς ελεύθερα και τα 4 ΣΚ του Φεβρουαρίου με όλο το What's Up! Στείλε “soukou” στο 1330 ή μπες στο What’s Up Application TΩΡΑ.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Επισης προϋποθεση χρησης αυτης ειναι να εχει υπαρξει ανανεωση χρονου ομιλιας μετα τις 15/1

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην Βαρσοβία τα Χριστούγεννα είχα κανονικά αναγνώριση σε what's up... και μου έκανε εντύπωση. Πιθανόν τώρα με την ρύθμιση των χρεώσεων περιαγωγής να διορθώνουν και το θέμα της αναγνώρισης κλήσεων στα καρτοκινητά της cosmote.

Κι'εγώ στο Λονδίνο των φώτων, είχα κανονικά αναγνώριση. Μάλλον το διόρθωσαν τώρα, ύστερα από δεκαετίες γελοιότητας.

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγώ στο Λονδίνο των φώτων, είχα κανονικά αναγνώριση. Μάλλον το διόρθωσαν τώρα, ύστερα από δεκαετίες γελοιότητας.

 

Πολύ καλά νέα...Ας επιβεβαιώσουν κι άλλοι.....Σε όλα τα καρτοκινητά (WU, Ckarta, frog) φαντάζομαι , έτσι;

Και ας ελπίσουμε ...σε όλες τις χώρες.:)

Link to comment
Share on other sites

Βέλγιο απ' τα Χριστούγεννα και μετά έχουμε επιτέλους αναγνώριση σε wup!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια προσπαθησα να κανω ανανεωη του χρονου ομιλιας μεσα απο το σαιτ αλλα μου εβγαλε οτι απετυχε για διαφορους λογους.

 

Το προσπαθησα 2 φορες αλλα ματαια.Ελπιζω να μην χρωθηκα τζαμπα:(

 

 

Έκανα 2 ανανεώσεις απ΄το σαιτ για 2 διαφορετικά νούμερα στις 31/1 και 1/2 και λειτούργησε κανονικά!

Νομίζω οτι η ανανέωση είναι και το μόνο πράγμα που παίζει σωστά απο εκείνο το σάιτ!

 

Ούτε να προσθέσεις πακέτο δε μπορείς! Όλα τα πακέτα δεν υπάρχουν στην εφαρμογή! Άσχημη δουλεία πραγματικά από όποιον ανέλαβε την υλοποίηση !

Συμφωνώ με το φίλο απο πάνω που είπε οτι μένουμε για το σήμα και μόνο!

Edited by johnnyb88
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δοκίμασε κάνεις την προσφορά της frog με τα 4,44gb τώρα που πέρασε η 31/1?

 

Προχθές έβαλα πακέτο data. Κανονικά έδωσε 4gb

Link to comment
Share on other sites

Προχθές έβαλα πακέτο data. Κανονικά έδωσε 4gb

Ok, ευχαριστώ. Οπότε το γυρίζω σε frog. Με 10€ ανανέωση, θα μου δίνει τίποτα επιπλέον, ή μπααα;

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστώ. Οπότε το γυρίζω σε frog. Με 10€ ανανέωση, θα μου δίνει τίποτα επιπλέον, ή μπααα;

 

Βάζοντας 10€, θα σου στείλει το frog τα ακόλουθα μηνύματα :

 

1) ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ 600' ΠΡΟΣ FROG, ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΓΙΑ 600ΜΒ INTERNET ΜΕ 6€ ΚΑΛΕΣΕ 1330

 

2) AΠO ANANEΩΣH XPONOY KEPΔIΣEΣ 1GB, 100' ΠPOΣ OΛOYΣ & 60' ΠPOΣ ΔHMOΦIΛEIΣ ΔIEΘNEIΣ ΠPOOPIΣMOYΣ ΓIA 1 MHNA! ANANEΩΣE ME 10€ TON EΠOMENO ΓIA NA ΛABEIΣ ΞANA TO ΔΩPO

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας 10€, θα σου στείλει το frog τα ακόλουθα μηνύματα :

 

1) ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ 600' ΠΡΟΣ FROG, ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΓΙΑ 600ΜΒ INTERNET ΜΕ 6€ ΚΑΛΕΣΕ 1330

 

2) AΠO ANANEΩΣH XPONOY KEPΔIΣEΣ 1GB, 100' ΠPOΣ OΛOYΣ & 60' ΠPOΣ ΔHMOΦIΛEIΣ ΔIEΘNEIΣ ΠPOOPIΣMOYΣ ΓIA 1 MHNA! ANANEΩΣE ME 10€ TON EΠOMENO ΓIA NA ΛABEIΣ ΞANA TO ΔΩPO

 

όπου στους δημοφιλείς προορισμούς συμπεριλαμβάνεται και η Ελλάδα άρα συνολικά για εθνικές κλήσεις 160 λεπτά συν των άλλων δώρων.

Το πακέτο με τα 600mb απλά το αγνοείς δεδομένου του πακέτου με τα 4gb (όσο θα μας το δίνει). Και κάθε σαββατοκύριακο έχει 1500' και 1500sms προς φρογκ αριθμούς.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για να έρθει το πρώτο μήνυμα πρέπει να κάνεις κλήση στο 1317 πριν την ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, κατάλαβα. Οπότε αύριο το γυρίζω σε frog, και βάζω μια 10άρα, με την οποία θα πάρω ουσιαστικά 160 λεπτά προς όλους και 1gb τζάμπα, και μετά με τα άλλα 8,χχχ € βάζω πχ τα 4gb. Κάτι για διπλασιασμο κάρτας που έχει στο σιτε δεν υπάρχει τρόπος να το ενεργοποιήσω;

 

Υ.Γ. Σχετικά με τα 2 δώρα που έστειλε ο φίλος πιο πάνω, γίνεται να τα πάρω και τα 2; Και επίσης, υπάρχει κάποια εφαρμογή όπως του what's up, να βλέπω υπόλοιπο, λεπτά σμσ και mb?

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να βλέπεις το υπόλοιπο απο την εφαρμογή my cosmote https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.cosmote.myaccount.widget

 

Στάλθηκε από το WOLDER_34 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όπου στους δημοφιλείς προορισμούς συμπεριλαμβάνεται και η Ελλάδα άρα συνολικά για εθνικές κλήσεις 160 λεπτά συν των άλλων δώρων.

Το πακέτο με τα 600mb απλά το αγνοείς δεδομένου του πακέτου με τα 4gb (όσο θα μας το δίνει). Και κάθε σαββατοκύριακο έχει 1500' και 1500sms προς φρογκ αριθμούς.

 

Με 60 λεπτά προς διεθνείς προορισμούς, μπορώ να παίρνω και προς κινητά Ελλάδος; Και αν ναι, προς όλα;

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Οταν λέμε εθνικές κλήσεις εννοούμε προς σταθερά και κινητά Ελλάδας. Οι διεθνείς που έχει το συγκεκριμένο είναι κάποιες βαλκανικές χώρες,το Πακιστάν και αν δεν κάνω λάθος και η Ινδία. Δεν ξέρω αν ειναι προς σταθερά και κινητά των χωρών αυτών,δεν διευκρινίζεται.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...