Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνηθως εντοπιζουν το προβλημα και σου κανουν επιστροφη.

Το

Τελικά μου επέστρεψαν τα χρήματα πίσω

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πως να σου δώσει χωρίς πρόγραμμα και χωρίς τουλάχιστον 1 ευρώ?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

οκ το βρηκα με την Υπηρεσία #pare_kavatza

Link to comment
Share on other sites

To Access Point δεν είναι Internet;, προσπαθώ να μπω με 5310.

ΟΚ ήθελε χειροκίνητα την Access Point

https://guanqing.wordpress.com/2010/03/05/how-to-set-enter-apn-internet-settings-on-nokia-series-40-phones-5130-5310/

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, θελω να γυρίσω ενα συμβόλαιο cosmote σε καρτοκινητό και ηθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.

το νουμερο αυτό:

μιλάει κάθε μήνα περίπου 100-150 λεπτα.

μυνήματα 0, ΜΒ 0.

 

τι προγράμματα παίζουνε στην καρτοκινητή μαυτα τα δεδομένα? με συμφέρει whatsup ή κοσμοκαρτα?

ψαχνω κάτι νάχει λεπτά προς όλους.

 

επίσης για να κάνω την αλλαγή πρέπει να περιμένω να λήξει το συμβόλαιο? η μπορώ να την κάνω όποτε θέλω?

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, θελω να γυρίσω ενα συμβόλαιο cosmote σε καρτοκινητό και ηθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.

το νουμερο αυτό:

μιλάει κάθε μήνα περίπου 100-150 λεπτα.

μυνήματα 0, ΜΒ 0.

 

τι προγράμματα παίζουνε στην καρτοκινητή μαυτα τα δεδομένα? με συμφέρει whatsup ή κοσμοκαρτα?

ψαχνω κάτι νάχει λεπτά προς όλους.

 

επίσης για να κάνω την αλλαγή πρέπει να περιμένω να λήξει το συμβόλαιο? η μπορώ να την κάνω όποτε θέλω?

ευχαριστώ.

 

Whats up και 200' προς ολους με 5€.Η χρεωση ειναι τριλεπτη και οχι ανα λεπτο.Αμα ειναι πιο μικρες οι κλησεις πανε Frog 60' προς ολους με 3€ και καθε ποσες βδομαδες εχει διπλασιασμο απο 60 σε 120.

Καλυτερα Whats Up γιατι εχει περισσοτερες προσφορες απο Cosmokarta.Οσο για τη διακοπη συμβολαιου πριν ληξει πληρωνεις ορισμενα λεφτα για να φυγεις.Κανε υπομονη να ληξει και μετα πανε σε καρτοκινητο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αναλογως ποτε εγινε το συμβολαιο και τι ειδους επιδοτηση εχει παρει. Ας κανει ενα τηλεφωνο στην κοσμοτε για να μαθει το ποσο της ποινης

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Τα 500mb αν ανανεώσεις μέσω paypal ισχύει και για cosmokarta ή μόνο για whatsup;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, θελω να γυρίσω ενα συμβόλαιο cosmote σε καρτοκινητό και ηθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.

το νουμερο αυτό:

μιλάει κάθε μήνα περίπου 100-150 λεπτα.

μυνήματα 0, ΜΒ 0.

 

τι προγράμματα παίζουνε στην καρτοκινητή μαυτα τα δεδομένα? με συμφέρει whatsup ή κοσμοκαρτα?

ψαχνω κάτι νάχει λεπτά προς όλους.

 

επίσης για να κάνω την αλλαγή πρέπει να περιμένω να λήξει το συμβόλαιο? η μπορώ να την κάνω όποτε θέλω?

ευχαριστώ.

θα περιμενεις να ληξει το συμβολαιο σου και μετα η οποια αλλαγη κανεις...εκτος αν εισαι προθυμος να πληρωσεις την ποινη διακοπης.

.που κυμαινεται αναλογα απο τον χρονο που θελει μεχρι να ληξει το συμβολαιο.

αυτο θα το ρωτησεις σε καταστημα η με τηλεφωνημα..

σε οτι αφορα το τι θα διαλεξεις ..στα λεπτα που μιλας..

Η διαφορα COSMOKARTA - WHATSUP σε κλησεις προς ολους δεν υπαρχει .

Εχουν ομοια πακετα , με το WHATSUP να δινει και χρονο ομιλιαςπρος ιδια [whatsup] ..

Την διαφορα την κανει το FROG..που δινει 60λ προς ολους με 3 ε και περιπου ανα 2 εβδομαδες σου δινει αλλα δωρο 60 λ δηλ 120λ=3ε .

. αν κανεις πολλα τηλεφωνηματα που ειναι κατω απο 3 λεπτα ..θες φρογκ..

αν μιλας πανω απο 3 λεπτα σε καθε τηλεφωνημα αξιζουν τα αλλα 2 πακετα,,,

το φρογκ δινει χρεωση ανα δευτερολεπτο καθαρο απο το 1 δευτ.. δηλ με το φρογκ κανεις 60 κλησεις του ενος λεπτου..ενω με τα αλλα κανεις περιπου 33 κλησεις του λεπτου ..

γιατι εκει χρεωνει την αρχη 3λπτο και μετα ανα δευτερολεπτο ..οποτε καταλαβες.

.αν μιλας κατω απο 3 λεπτα το τηλεφωνημα συμφερει να βρεις πακετο με χρεωση δευτερολεπτου ..[[υπαρχει και η Q TELECOM με χρεωσεις δευτερολεπτου]].. ..αλλιως διαλεγεις οποιο αλλο νομιζεις.. και με την χρηση που κανεις..

εγω προσωπικα το εχω γυρισει σε frog και χρησιμοποιω το μηνα 6 ευρω για 180λ ομιλια δηλ 60 + 120 [60 +60 δωρο] και 8.8 ευρω για 8 GB ΙΝΤΕΡΝΕΤ.[για οσο κρατησει αυτη η προσφορα..

. και οπως ολες οι εταιριες κατα διαστηματα δινουν και κατι εχτρα προσφορες ..... ελπιζω να σε βοηθησα..

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε λιγο καποιος αν βαλω 10αρα καρτα ποσα ακριβως κραταει για φορο??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

"ΣYΓXAPHTHPIA! KEPΔIΣEΣ ΣTO ΔIAΓΩNIΣMO THΣ COSMOTE ΓIA TON 1 XPONO ΓEMATO ΣTIΓMEΣ EΠIKOINΩNIAΣ! ΓIOPTAΣE MAZI MAΣ ME 500 MB ΓIA 1 MHNA! ΓIA THN ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ME NEO SMS."

Ηρθε σε κανεναν;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμα συμμετοχής στο Πρόγραμμα έχει κάθε συνδρομητής COSMOTE είτε συμβολαίου που είναι σε πρόγραμμα με ενσωματωμένα ΜΒ και με πάγιο μεγαλύτερο ή ίσο των 20€ (συμπ. ΦΠΑ), είτε Καρτοσυμβολαίου με πάγιο μεγαλύτερο ή ίσο των 20€ (συμπ. ΦΠΑ), είτε καρτοκινητής που έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας το τελευταίο τρίμηνο συνολικής αξίας τουλάχιστον 20€ και επιπλέον έχει συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας του και είναι νόμιμος και μόνιμος κάτοικος Ελλάδος.

 

Ναι καλά cosmote τίποτα άλλο

 

Λες και δίνουν 10GB

 

Πωπω πω αυτή η cosmote κάτι φορές

 

 

http://www.cosmotecontests.gr/birthday/terms

 

 

Και από την μύγα ξιγκι

 

Τουλαχιστον δεν ειναι μουφα διαγωνισμος...

 

ΣYΓXAPHTHPIA! KEPΔIΣEΣ ΣTO ΔIAΓΩNIΣMO THΣ COSMOTE ΓIA TON 1 XPONO

ΓEMATO ΣTIΓMEΣ EΠIKOINΩNIAΣ! ΓIOPTAΣE MAZI MAΣ ME 500 MB ΓIA 1 MHNA!

ΓIA THN ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ME NEO SMS

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161117/8f1efa647d8af31cff4b3dbee4c4638d.png

 

Μια απ τα ιδια

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε το sms για 1 μήνα δωρεάν 500ΜΒ λόγω του διαγωνισμού...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε το sms για 1 μήνα δωρεάν 500ΜΒ λόγω του διαγωνισμού...

 

 

Μια απ τα ιδια

 

"ΣYΓXAPHTHPIA! KEPΔIΣEΣ ΣTO ΔIAΓΩNIΣMO THΣ COSMOTE ΓIA TON 1 XPONO ΓEMATO ΣTIΓMEΣ EΠIKOINΩNIAΣ! ΓIOPTAΣE MAZI MAΣ ME 500 MB ΓIA 1 MHNA! ΓIA THN ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΔΩPOY ΘA ENHMEPΩΘEIΣ ME NEO SMS."

Ηρθε σε κανεναν;

 

και σε μενα ηρθε

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα στις 14.01 αλλά το επόμενο sms ώστε να πιστωθούν τα 500 mb δεν έχει έρθει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα στις 14.01 αλλά το επόμενο sms ώστε να πιστωθούν τα 500 mb δεν έχει έρθει ακόμα.

Το ιδιο και εδω.

γνωρίζουμε αν προσθέθουν στο υπόλοιπο?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και εδω.

γνωρίζουμε αν προσθέθουν στο υπόλοιπο?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Το ίδιο και γω στις 14:01 αλλά το επόμενο SMS ακομα.Έστειλα ενα μήνυμα στην σελίδα της Κοσμοτε και μου απάντησαν ότι το επόμενο SMS θα ρθει μόλις μπούνε τα 500mb

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα!!Τι έγινε όλοι κερδίσαμε;;;χαχαχαχαχαχ Edited by Mark_K

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...