Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό είναι για αγορά νέου αριθμού. Ο φίλος πιο πάνω θέλει να κάνει αντικατάσταση της SIM, στην οποία συνήθως δεν υπάρχει δυνατότητα multi sim.

υπάρχει η δυνατότητα και έδωσα συγκεκριμένα καταστήματα. Άρα η cosmote εχει multisim . Αν δεν έχει κάποιο κατάστημα είναι άλλο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

υπάρχει η δυνατότητα και έδωσα συγκεκριμένα καταστήματα. Άρα η cosmote εχει multisim . Αν δεν έχει κάποιο κατάστημα είναι άλλο πράγμα.

Εγώ θα έλεγα πιο σωστά, η cosmote έχει multisim αλλά σε συγκεκριμένα καταστήματα.

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εχει παρατηρήσει κανείς διαφορά στο ρυθμό κατανάλωσης των δεδομένων του σε what's up;

Βασικά μόνο στα δωρεάν που δίνει πλέον με κάθε ανανέωση των 10 ευρώ.

Έβαλα δυο κάρτες των 10 στις 28/10 και πήρα δώρο συνολικά 1gb + κάποια mb από reload και τα άλλα πακέτα που δίνεις σε φίλους και κερδίζεις κι εσυ. Είχα συνολικά γύρω στα 1.3gb!

Αυτή τη στιγμή εχω 538mb! Δεν έχω αλλάξει κάποια συνήθεια κατα την πλοήγησή μου όταν είμαι με δεδομένα! Ότι έκανα με το πακέτο των 500mb κάνω και με τα δωρεάν! Τα 500 μου βγάζουν άνετα μήνα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και μου έφαγε κοντά 800mb σε 4 μερες!

Και τον προηγούμενο μήνα τα ίδια! Είχα πάρει στην εξυπηρέτηση αλλά δν έβγαλα άκρη.

Δεν έχω παρατηρήσει αλλαγή στην ταχύτητα που καταναλώνει τα mb! Ούτε μου έχει τύχει ποτέ να μου φάνε δεδομένα χωρίς να τα έχω κατανάλωσει μόνη μου. Περίεργη κατανάλωση όσο καιρό είμαι στην κοσμοτε δεν έχω δει. Σε άλλη εταιρία που ειμουν παλιά μου έχει τύχει!! Περίεργο μου φαίνεται που δεν έβγαλες άκρη με την εξυπηρέτηση πελατών.

Πάρε τους ένα τηλέφωνο και πες τους να το κοιτάξουν από τάδε μέχρι τάδε ημερομηνία που χάθηκαν τα mb σου.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εχει παρατηρήσει κανείς διαφορά στο ρυθμό κατανάλωσης των δεδομένων του σε what's up;

Βασικά μόνο στα δωρεάν που δίνει πλέον με κάθε ανανέωση των 10 ευρώ.

Έβαλα δυο κάρτες των 10 στις 28/10 και πήρα δώρο συνολικά 1gb + κάποια mb από reload και τα άλλα πακέτα που δίνεις σε φίλους και κερδίζεις κι εσυ. Είχα συνολικά γύρω στα 1.3gb!

Αυτή τη στιγμή εχω 538mb! Δεν έχω αλλάξει κάποια συνήθεια κατα την πλοήγησή μου όταν είμαι με δεδομένα! Ότι έκανα με το πακέτο των 500mb κάνω και με τα δωρεάν! Τα 500 μου βγάζουν άνετα μήνα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και μου έφαγε κοντά 800mb σε 4 μερες!

Και τον προηγούμενο μήνα τα ίδια! Είχα πάρει στην εξυπηρέτηση αλλά δν έβγαλα άκρη.

Εχεις απολυτο δικιο!

Και σε μενα φεύγουν σφαίρα.

Με ιδια χρηση, δε με φτάνουν για 10 μερες, ενω στο μηνα ειχα και υπόλοιπο.

Αναγκαζομαι να χρησιμοποιω οπερα μίνι!!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161101/a86b135af349f9fee66189a4a6b3d0b3.jpg

Για να δούμε τί κακό θα μας βρει.. :p

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

 

Η αλήθεια είναι ότι μετά από τόσο κόσμο που έχασε εχει βελτιωθεί παρα πολύ η Κοσμοτε τους τελευταίους μήνες

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ούτε η Cosmokarta , ούτε η άλλη που έλεγαν ότι θα καταργήσουν από Νοέμβρη το πακέτο 120ΜΒ με 3,02€, δεν το έκαναν (2/11/2016).
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχουν multisim. π.χ Βυρωνας Νέα Μάκρη Πανεπιστημίου

Μερικά καταστήματα μπορεί να μην έχουν.

Πήγα σήμερα στην Πανεπιστημίου και μου είπαν ότι τους έχουν τελειώσει,και ότι έχουν μήνες να τους φέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο μου ήρθε αυτό: TΩPA DATA: MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB INTERNET ΓIA 1 MHNA. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI ΓIA ANANEΩΣEIΣ AΠO 10€ EΩΣ 15/11

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο μου ήρθε αυτό: TΩPA DATA: MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB INTERNET ΓIA 1 MHNA. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI ΓIA ANANEΩΣEIΣ AΠO 10€ EΩΣ 15/11

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ανανεωσες μάλλον γι αυτό!!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχουν multisim. π.χ Βυρωνας Νέα Μάκρη Πανεπιστημίου

Μερικά καταστήματα μπορεί να μην έχουν.

Συμφωνώ με τον βασιλη σε νέο νούμερο που πήρε φίλος πρόσφατα σε πόλη της μεσσηνιας του έδωσαν multisim

 

 

υπάρχει η δυνατότητα και έδωσα συγκεκριμένα καταστήματα. Άρα η cosmote εχει multisim . Αν δεν έχει κάποιο κατάστημα είναι άλλο πράγμα.

Ακριβώς αυτο

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο μου ήρθε αυτό: TΩPA DATA: MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB INTERNET ΓIA 1 MHNA. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI ΓIA ANANEΩΣEIΣ AΠO 10€ EΩΣ 15/11

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άρα η προσφορά @ ΤΩΡΑ DATA των 500ΜΒ για 1 μήνα με κάρτα 10€ (αφού είχες στείλει sms ΜΒ στο 1330)

συνεχίζεται και για το πρώτο 15νθήμερο του Νοέμβρη (και μπορεί και παραπάνω).

Link to comment
Share on other sites

Άρα η προσφορά @ ΤΩΡΑ DATA των 500ΜΒ για 1 μήνα με κάρτα 10€ (αφού είχες στείλει sms ΜΒ στο 1330)

συνεχίζεται και για το πρώτο 15νθήμερο του Νοέμβρη (και μπορεί και παραπάνω).

 

Με ποιο τροπο εκανες ανανεωση;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ακριβώς: http://m.whatsup.gr/service/6wst5V1VfUkVDSF9CT05VU181MDBNQl9SRUc,

Λέτε να την κρατήσει (τουλάχιστον) μέχρι τέλος έτους;

Link to comment
Share on other sites

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμα συμμετοχής στο Πρόγραμμα έχει κάθε συνδρομητής COSMOTE είτε συμβολαίου που είναι σε πρόγραμμα με ενσωματωμένα ΜΒ και με πάγιο μεγαλύτερο ή ίσο των 20€ (συμπ. ΦΠΑ), είτε Καρτοσυμβολαίου με πάγιο μεγαλύτερο ή ίσο των 20€ (συμπ. ΦΠΑ), είτε καρτοκινητής που έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας το τελευταίο τρίμηνο συνολικής αξίας τουλάχιστον 20€ και επιπλέον έχει συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας του και είναι νόμιμος και μόνιμος κάτοικος Ελλάδος.

 

Ναι καλά cosmote τίποτα άλλο

 

Λες και δίνουν 10GB

 

Πωπω πω αυτή η cosmote κάτι φορές

 

 

http://www.cosmotecontests.gr/birthday/terms

 

 

Και από την μύγα ξιγκι

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μπα τίποτα. Μόνο κωδικό reload it αν είναι what's up.

 

Έκανα κι εγώ σήμερα 5€ ανανέωση και με τον κωδικό μου έδωσε 600' προς what's up. Και με το παιχνιδάκι μετά 60sms και 60' προς WU σε ένα φίλο για 2 ημέρες.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161105/fb14c3c10de9cf4c5f722d4bd6e022d8.jpg

 

10 ωρες καβατζα, μεχρι 30/11

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161105/fb14c3c10de9cf4c5f722d4bd6e022d8.jpg

 

10 ωρες καβατζα, μεχρι 30/11

 

ΤΩΡΑ έχεις 10 ώρες καβάτζα για να μην ξεμένεις!

 

Έχεις εντελώς δωρεάν 10 ώρες έως 30/11, από 1 ώρα κάθε φορά, για να σερφάρεις ή να μιλάς με όλο τον κόσμο του WHAT’S UP. Εσύ απλώς διάλεξε τι χρειάζεσαι αυτή τη φορά!

 

• Μπορείς να ενεργοποιήσεις το #pare_kavatza 10 φορές έως 30/11, μέχρι 4 φορές μέσα στη μέρα

• Κάθε ώρα σερφαρίσματος περιλαμβάνει 500ΜΒ

• Για την 1 ώρα ομιλίας δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος και στην διάρκεια των κλήσεων

• Για να πάρεις την καβάτζα σου αρκεί να έχεις ανανεώσει τον χρόνο ομιλίας σου τις τελευταίες 60 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση πριν μία εβδομάδα το what's app νούμερο που έχω , μετά την ανανέωση το υπόλοιπο του λογαριασμού μου ήταν 16 ευρώ ,αγόρασα μέσω του app το 200' προς όλους , αφαιρέθηκε το υπόλοιπο από τον λογαριασμό μου αλλά αντί να πάρω το μύνημα επιβεβαίωσης μου ήρθε μύνημα ότι το διαθέσιμο υπόλοιπο δεν φτάνει για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας, το ίδιο και με γραπτό μύνημα για έλεγχο του υπόλοιπου, επικοινωνησα με την εξυπηρέτηση πελατών διαπίστωσαν το πρόβλημα αλλά μου είπαν ότι θα πρέπει να το κοιτάξει ο τεχνικός ,έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την COSMOTE τα χρήματα μου αφαντα ή υπηρεσία που ενεργοποιησα αφαντη, και στις συνεχείς ενοχλήσεις μου,μου λένε ότι δεν το έχει δει ακόμα ο τεχνικός

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση πριν μία εβδομάδα το what's app νούμερο που έχω , μετά την ανανέωση το υπόλοιπο του λογαριασμού μου ήταν 16 ευρώ ,αγόρασα μέσω του app το 200' προς όλους , αφαιρέθηκε το υπόλοιπο από τον λογαριασμό μου αλλά αντί να πάρω το μύνημα επιβεβαίωσης μου ήρθε μύνημα ότι το διαθέσιμο υπόλοιπο δεν φτάνει για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας, το ίδιο και με γραπτό μύνημα για έλεγχο του υπόλοιπου, επικοινωνησα με την εξυπηρέτηση πελατών διαπίστωσαν το πρόβλημα αλλά μου είπαν ότι θα πρέπει να το κοιτάξει ο τεχνικός ,έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την COSMOTE τα χρήματα μου αφαντα ή υπηρεσία που ενεργοποιησα αφαντη, και στις συνεχείς ενοχλήσεις μου,μου λένε ότι δεν το έχει δει ακόμα ο τεχνικός

 

sent from my Dinosaur

Συνηθως εντοπιζουν το προβλημα και σου κανουν επιστροφη.

Το

Link to comment
Share on other sites

Εχω 0,34 ευρώ στην καρτα του whats up.

Δεν εχω κανενα πακετο (sms-κλησεις-mb).

Θελω να μπω στο ιντερνετ , ενεργοποιω δεδομενα αλλα δεν δινει προσβαση.Γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Εχω 0,34 ευρώ στην καρτα του whats up.

Δεν εχω κανενα πακετο (sms-κλησεις-mb).

Θελω να μπω στο ιντερνετ , ενεργοποιω δεδομενα αλλα δεν δινει προσβαση.Γιατι?

Πως να σου δώσει χωρίς πρόγραμμα και χωρίς τουλάχιστον 1 ευρώ?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...