Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ειναι εφικτη η διαγραφη/ακυρωση δηλωμενου αριθμου whatsup χωρις να περιμενω απλα να απενεργοποιηθει?

Σε κατάστημα μπορεί να γίνει αυτό που ζητάς.

Δε γνωρίζω αν μπορεί να γίνει και μέσω τηλεφωνήματος στην εξυπηρέτηση. Check it.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ειναι εφικτη η διαγραφη/ακυρωση δηλωμενου αριθμου whatsup χωρις να περιμενω απλα να απενεργοποιηθει?

 

Πέρνεις ένα τηλέφωνοσ την εξυπηρέτηση πελατών και δηλώνεις απώλεια .

Link to comment
Share on other sites

EXEIΣ 125 ΔΩPEAN MB EΩΣ TIΣ 12/06/11 15:22. SUPER ΠPOΣΦOPA MEXPI TIΣ 30/06! ΣTEIΛE 60 ΣTO 1333 KAI ME KAΘE AΓOPA ΠAKETOY ΘA EXEIΣ ΔIΠΛAΣIA MB MONO ME 3€

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σε εσάς ήρθε η προσφορά;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Πέρνεις ένα τηλέφωνοσ την εξυπηρέτηση πελατών και δηλώνεις απώλεια .

Και απώλεια να δηλώσει, θα τον ενημερώσουν ότι μπορεί να βγάλει κάρτα SIM αντικατάστασης με τον ίδιο αριθμό.

Γι' αυτό έχω την εντύπωση ότι δεν θα του διαγράψουν τα στοιχεία από τον εν λόγω αριθμό:worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να πω οτι καταλαβα τι διπλασιαζει...για τα 60mb μιλαμε? δηλαδη γινονται 120?

τα 500 θελουμε βρε κοσμοτε!

 

Τα 60 γίνονται 120

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και απώλεια να δηλώσει, θα τον ενημερώσουν ότι μπορεί να βγάλει κάρτα SIM αντικατάστασης με τον ίδιο αριθμό.

Γι' αυτό έχω την εντύπωση ότι δεν θα του διαγράψουν τα στοιχεία από τον εν λόγω αριθμό:worry:

σωστά , αλλά η ερώτηση έλεγε διαγραφή ή ακύρωση .

Εγώ πρότεινα ακύρωση .

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω τα πακέτα on the go απο καρτ wh η πρέπει να πάρω αναγκαστικά νεο αριθμό και λειτουργεί απο κινητό ??
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδια ιδεα μου ειναι ή τα δωρα του reload εχουν ξεφτυλιστει τελειως;;;;
Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδια ιδεα μου ειναι ή τα δωρα του reload εχουν ξεφτυλιστει τελειως;;;;

Εχεις απόλυτο δίκιο! 30 sms για 7 μέρες... Ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να γυρίσω σε cosmote. Ισχύει κανονικά ακόμα το πρόγραμμα καρτοκινητού CALL THEM ALL PLUS what's up?

1200 λεπτά + 1200 sms προς what's up με 7 ευρώ;

 

 

γνωριζει καποιος πως ενεργοποιουμε αυτο το πακετο?thanx

Link to comment
Share on other sites

εχω whatsup και εβγαλα κωδικους ΜyCosmote

ελα ντε που οταν παω να εναργοποιησω το ΜyAccount μου βγαζει μηνυμα οτι το νουμερο του κινητου ειναι λαθος!

Τι φταιει;;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

εχω whatsup και εβγαλα κωδικους ΜyCosmote

ελα ντε που οταν παω να εναργοποιησω το ΜyAccount μου βγαζει μηνυμα οτι το νουμερο του κινητου ειναι λαθος!

Τι φταιει;;;

Το MyAccount για καρτοκινητά ακόμα δεν έχει ανοίξει. Γι αυτό σου βγάζει αυτό το σφάλμα. Άγνωστο πότε θα το ξαναφτιάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Το MyAccount για καρτοκινητά ακόμα δεν έχει ανοίξει. Γι αυτό σου βγάζει αυτό το σφάλμα. Άγνωστο πότε θα το ξαναφτιάξουν.

 

Οπως μου ειχαν πει στο cc πριν απο 1 χρονο δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα για τα καρτοκινητα.Απλως αναβαθμιζουν το συστημα.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος, εάν μπορώ σε καρτοσυμβόλαιο Cosmote, να προσθέσω κάποιο δωρεάν σερφάρισμα στο ίντερνετ - και πόσο πάει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω τα πακέτα on the go απο καρτ wh η πρέπει να πάρω αναγκαστικά νεο αριθμό και λειτουργεί απο κινητό ??

Δεν μπορούν να ενεργοποιηθούν τα πακέτα Internet On the Go σε καρτοκινητά What's up.

Μήπως ξέρει κάποιος, εάν μπορώ σε καρτοσυμβόλαιο Cosmote, να προσθέσω κάποιο δωρεάν σερφάρισμα στο ίντερνετ - και πόσο πάει αυτό;

Δυστυχώς μόνο τα 60ΜΒ με 3€ μπορείς να βάλεις. Βέβαια, μπορείς να κάνεις όσες ενεργοποιήσεις θέλεις το μήνα για να αυξήσεις τον όγκο.

Και επίσης, αν ενεργοποιήσεις ξανά το πακέτο των 60ΜΒ στο τέλος της προθεσμίας των 30 ημερών, προστίθενται όλα μαζί τα ΜΒ(παλιά και νέα) και λήγουν σε 30 ημέρες από την τελευταία ενεργοποίηση.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τι κρίμα τώρα πρέπει να τρέχω για 5 νούμερο στην cosmote ή μπορώ να μεταφέρω αριθμό απο την Wind και να το κάνω on the go ??
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μόνο τα 60ΜΒ με 3€ μπορείς να βάλεις. Βέβαια, μπορείς να κάνεις όσες ενεργοποιήσεις θέλεις το μήνα για να αυξήσεις τον όγκο.

Και επίσης, αν ενεργοποιήσεις ξανά το πακέτο των 60ΜΒ στο τέλος της προθεσμίας των 30 ημερών, προστίθενται όλα μαζί τα ΜΒ(παλιά και νέα) και λήγουν σε 30 ημέρες από την τελευταία ενεργοποίηση.

 

Που αυτό σημαίνει; ΑΠΛΑ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ θέλω, όχι downloading κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος εχει Whats up και εδω και 10 μερες και βαλε του ερχεται μηνυμα καθε μερα οτι ενεργοποιθηκε το internet με το 1 ευρώ το ζήτημα είναι ότι δεν έχει καθόλου χρήματα στο κάρτα του εδώ και 20 μέρες περίπου:X
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Τι κρίμα τώρα πρέπει να τρέχω για 5 νούμερο στην cosmote ή μπορώ να μεταφέρω αριθμό απο την Wind και να το κάνω on the go ??

Με φορητότητα έρχεσαι πολύ απλά στην Cosmote αλλά για να εκμεταλλευτείς το Internet On the Go, θα πρέπει να βάλεις την κάρτα SIM σε stickάκι.

Που αυτό σημαίνει; ΑΠΛΑ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ θέλω, όχι downloading κτλ.

Αφού θέλεις μόνο surfάρισμα, τότε τα 60ΜΒ σου είναι υπερ-αρκετά. Στέλνεις 60 στο 1333 με χρέωση 3€.

Τυχαίνει αν ενεργοποιήσεις τώρα τα 60ΜΒ μέχρι 30/6 θα σου διπλασιαστούν(120ΜΒ) χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εδώ και δέκα ημέρες με έρχετε μήνημα Μόλις συνδέθηκεςστο ίντερνετ με χρέωση 1Ε για 24 ώρες.και με τρώει 1Ε μου το βαλανε χωρίς να το ζητίσω πως μπωρώ να το απενεργοπιεισω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...