Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η διαφημιση λεει για 1200' & 1200sms με 7 ευρω. Δεν μου φενεται να το αναφερει σαν προσφορα....Παιζει να το κανανε μονιμο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η διαφημιση λεει για 1200' & 1200sms με 7 ευρω. Δεν μου φενεται να το αναφερει σαν προσφορα....Παιζει να το κανανε μονιμο?

 

δεν εγραφε τιποτα για προσφορα. εχω την εντυπωση οτι θα ειναι μονιμο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εγραφε τιποτα για προσφορα. εχω την εντυπωση οτι θα ειναι μονιμο

 

καινουργια προσφορα ?. ποτε ξεκινησε και μεχρι ποτε ισχυει δεν ειδα πουθενα διαφήμηση για κατι τετοιο όντως ισχύει;.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήγα σε ένα κατάστημα cosmote με το φοιτητικό μου πάσο και ενεργοποίησα την νέα προσφορά με τα 1000 λεπτά+1000 sms.

Υπάρχει κάποιος αριθμός ώστε να ξέρω πόσα λεπτά απο τα 1000 μου απομένουν;

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών! Μόνιμο θα είναι το 1200+1200 με 7ευρώ. Τέλειο! άντε, τώρα θα το κάνει και το CU (που σίγουρα θα βάλει και MB όπως πάντα) και το F2G και θα μπορούμε να μιλάμε πραγματικά με όλο το κόσμο! βέβαια, θα πρέπει να πληρώνω 21ευρώ κάθε μήνα... πρέπει μάλλον να ενεργοποιώ μόνο What's Up και CU...
Link to comment
Share on other sites

Χθες πήγα σε ένα κατάστημα cosmote με το φοιτητικό μου πάσο και ενεργοποίησα την νέα προσφορά με τα 1000 λεπτά+1000 sms.

Υπάρχει κάποιος αριθμός ώστε να ξέρω πόσα λεπτά απο τα 1000 μου απομένουν;

 

Στελνεις ΥΠΟΛ στο 1313.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών! Μόνιμο θα είναι το 1200+1200 με 7ευρώ. Τέλειο! άντε, τώρα θα το κάνει και το CU (που σίγουρα θα βάλει και MB όπως πάντα) και το F2G και θα μπορούμε να μιλάμε πραγματικά με όλο το κόσμο! βέβαια, θα πρέπει να πληρώνω 21ευρώ κάθε μήνα... πρέπει μάλλον να ενεργοποιώ μόνο What's Up και CU...

 

για το ιδιο περιπου το 2009 πληρωσαμε 1 ευρω,και το 2010 θα δωσουμε 84. Ειναι μεγαλη η διαφορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ένα whats up και πελαγωσα λιγο, θελω να μου πειτε οδηγιες για να βλαω στο καρτοκινητο μου την υπηρεσια Internet με ογκοχρεωση και πως θα διαμορφωσω το προφιλ. Δεν θελω να παρω το 1313 γιατι περιμενω πολυ. Αφορα συσκευη με windows mobile 6.
Link to comment
Share on other sites

Στελνεις ΥΠΟΛ στο 1313.

 

μπορεις να μαθαινεις και το υπολοιπο στελνωντας την λεξη Υ ΣΤΟ 1313 ή την λεξη ΥΠΟΛ στο 1313 και τα δύο λειτουργουν .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Η διαφημιση λεει για 1200' & 1200sms με 7 ευρω. Δεν μου φενεται να το αναφερει σαν προσφορα....Παιζει να το κανανε μονιμο?

 

δεν εγραφε τιποτα για προσφορα. εχω την εντυπωση οτι θα ειναι μονιμο

CALL THEM ALL PLUS

1200 λεπτά για κλήσεις και video κλήσεις και 1200 SMS, μόνο με 7€!

 

Επιτέλους τα έχεις όλα μαζί από το WHAT’S UP!

 

Τώρα με την υπηρεσία CALL THEM ALL 1200’ ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS μπορείς να μιλάς, να βλέπεις και να στέλνεις SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP μόνο με 7 €.

 

Τέλειο; Μη χάνεις χρόνο! Ενεργοποίησε την υπηρεσία στέλνοντας δωρεάν το μήνυμα PLUS στο 1313.

 

Και για να μάθεις αν ο χρήστης που θέλεις να καλέσεις είναι χρήστης WHAT’S UP, στείλε δωρεάν το μήνυμα WU αριθμός κινητού στο 1314 (π.χ. WU 6971234567).

 

Αν θέλεις να μάθεις πόσα δωρεάν λεπτά & SMS έχεις από την υπηρεσία CALL THEM ALL 1200’ ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS στείλε δωρεάν το μήνυμα Υ στο 1313

 

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά για κλήσεις ομιλίας και Video Κλήσεις και στη συνέχεια η χρέωση γίνετιαι ανά δευτερόλεπτο. Διάρκεια ισχύος 30 ημέρες.

 

http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-plus

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ένα whats up και πελαγωσα λιγο, θελω να μου πειτε οδηγιες για να βλαω στο καρτοκινητο μου την υπηρεσια Internet με ογκοχρεωση και πως θα διαμορφωσω το προφιλ. Δεν θελω να παρω το 1313 γιατι περιμενω πολυ. Αφορα συσκευη με windows mobile 6.

 

στειλε την λεξη WAPA στο 1333 και αποθήκευσε τις ρυθμίσεις.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ, η υπηρεσια δεν ειναι εφικτη και ζητα να παρω το 1313 αρα ειναι μια χαρα χαλια και οταν τους πηρα περιμενα πολυ και μετα μου το εκλειναν ...μιλαμε για χαλι αδιορθωτο...
Link to comment
Share on other sites

Για τις windows mobile συσκευές, δεν υπάρχουν μηνύματα ρυθμίσεων. Είτε καλείς και σε καθοδηγούν, είτε σου στέλνουν τις ρυθμίσεις και τις καταχωρείς χειροκίνητα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά εγώ το περίμενα ότι θα πληρώναμε κατιτίς παραπάνω από 1ευρώ. οι εταιρίες έχασαν πολλά λεφτά από αυτή την προσφορά και σιγά μην την συνέχιζαν...
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ, η υπηρεσια δεν ειναι εφικτη και ζητα να παρω το 1313 αρα ειναι μια χαρα χαλια και οταν τους πηρα περιμενα πολυ και μετα μου το εκλειναν ...μιλαμε για χαλι αδιορθωτο...

 

οκ δεν το ηξερα για τα windows mobile κινητα οτι ισχυει κατι τετοιο.δηλαδη τωρα θα πρεπει να παρεις το 1313 και να στα στειλουν με φαξ ή με μαιλ να τα περασεις χειροκίνητα; προφανως ή να δηλωσουνε την συσκευή σου, καλα το τμημα εξ.πελατων της κοσμοτε ειναι αισχος περιμενεις 5 ωρες μεχρι να ποιασεις γραμμη και πολλες φορές πεφτει η γραμμη αστα να πανε το ξερω ..

 

Πάντως παιδιά εγώ το περίμενα ότι θα πληρώναμε κατιτίς παραπάνω από 1ευρώ. οι εταιρίες έχασαν πολλά λεφτά από αυτή την προσφορά και σιγά μην την συνέχιζαν...

 

κοιτα αυτη η προσφορα του 2009 ξεκινησε απο την wind με 10 ευρω μετα η vodafone cu την εβγαλε με 9 ευρω και μετα το what's up την εβγαλε με 1 ευρω και μετα οι αλλες δυο εταιρίες το μειωσαν λογω του ανταγωνισμού στο 1 ευρω . προς το παρον απο οτι εχω ρωτησει δεν εχει βγει τιποτα . το μονο που βγηκε εχτες ητανε στο what's up το πακετο με τα 1200 μυνηματα και 1200 λεπτα με 7ευρώ. και η φοιτιτικη προσφορα του cu και του what's up. τωρα θα δειξει για τιποτα νεότερο. πιστεύω οτι ολο και κατι θα παίξει.

 

CALL THEM ALL PLUS

1200 λεπτά για κλήσεις και video κλήσεις και 1200 SMS, μόνο με 7€!

 

Επιτέλους τα έχεις όλα μαζί από το WHAT’S UP!

 

Τώρα με την υπηρεσία CALL THEM ALL 1200’ ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS μπορείς να μιλάς, να βλέπεις και να στέλνεις SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP μόνο με 7 €.

 

Τέλειο; Μη χάνεις χρόνο! Ενεργοποίησε την υπηρεσία στέλνοντας δωρεάν το μήνυμα PLUS στο 1313.

 

Και για να μάθεις αν ο χρήστης που θέλεις να καλέσεις είναι χρήστης WHAT’S UP, στείλε δωρεάν το μήνυμα WU αριθμός κινητού στο 1314 (π.χ. WU 6971234567).

 

Αν θέλεις να μάθεις πόσα δωρεάν λεπτά & SMS έχεις από την υπηρεσία CALL THEM ALL 1200’ ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS στείλε δωρεάν το μήνυμα Υ στο 1313

 

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά για κλήσεις ομιλίας και Video Κλήσεις και στη συνέχεια η χρέωση γίνετιαι ανά δευτερόλεπτο. Διάρκεια ισχύος 30 ημέρες.

 

http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-plus

 

ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟ 1313 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ CALL THE MALL 600'+600 SMS TO ΑΝΑΝΕΩΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ CALL THE MALL PLUS ME TA 1200'+1200SMS . ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

τα 1200 λεπτα και μηνυματα με 7 ευρω μια χαρα ειναι. απλα μελαγχολεις λιγο οταν κανεις τις συγκρισεις με φετος και την αντιστοιχη προσφορα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟ 1313 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ CALL THE MALL 600'+600 SMS TO ΑΝΑΝΕΩΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ CALL THE MALL PLUS ME TA 1200'+1200SMS . ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.

 

Tι λενε μωρε??!! Αντι να βγαλουν κανα πακετο της προκοπης! Και αν θελουν να αναβαθμιζουν πακετα wu=>wu να προσθεσουν και κανενα ΜΜS μεσα στα τοοσα SMS...λεω εγω τωρα...

Link to comment
Share on other sites

serfistas1 τι μαρκα ειναι το κινητό σου? σε κάποιες περιπτώσεις απο το site του κατασκευαστή μπορουν βάζοντας το νουμερό σου να σου στείλουν τις ρυθμίσεις wap απ'ευθείας.
Link to comment
Share on other sites

Tι λενε μωρε??!! Αντι να βγαλουν κανα πακετο της προκοπης! Και αν θελουν να αναβαθμιζουν πακετα wu=>wu να προσθεσουν και κανενα ΜΜS μεσα στα τοοσα SMS...λεω εγω τωρα...

 

συμφωνω να αντιγραψουνε την προσφορά 2009 του vodafone cu που τα sms ειναι και mms και εχει και 30MB ιντερνετ απο το κινητο. δηλαδη να εχουνε 1000 λεπτα και 1000smsκαι mms και 30mb ιντερνετ απο το κινητο. αλλα που να το καταλαβει η κοσμοτε ?. ποτε δεν ειχε πακετα mms.μονο η vodafone καi η wind ειχανε .. γιατι;. επισης ενα προγραμμα ανταμοιβης ποτε δεν είχε; στο what's up , μονο τα 45 λεπτα και το μπονους εισερχομενων+εξερχομενων κλησεων στην κοσμοκαρτα στο what's up δεν είχε τίποτα μονο τα δωρεαν sms.μακαρι να αντιγραψει to νεο καρτοκινητο vodafone και να βαλει και αυτη το cash back να κερδίζουμε και τιποτα καθε τρεις μήνες. αυτο ειναι προγραμμα οχι τα δωρεαν sms ελεος!! χιλιες φορες δωρεαν χρονος ομιλίας που μπορεις να το καταναλώσεις εσυ οποτε θες παρα δωρεάν sms.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να δηλώσω το whats Up που χρησιμοποιώ και να το δηλώσω στην φοιτητική προσφορά.

Το απαράδεκτο σύστημα τους, αρνήθηκε να το δεχτεί, και μου πέταξε μια οθόνη ότι ο φοιτητής πρέπει να είναι από 17 μέχρι 31 ετών ......

Αντιθέτως η Vodafone δέχτηκε να μου δώσει και έλαβα την προσφορά σε δύο αριθμούς με μία φοιτητική ταυτότητα (μεταπτυχιακό Παντείου) , χωρίς να δώσει καμμιά σημασία στην ηλικία μου .

Έχασα κάθε ιδέα για την Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να δηλώσω το whats Up που χρησιμοποιώ και να το δηλώσω στην φοιτητική προσφορά.

Το απαράδεκτο σύστημα τους, αρνήθηκε να το δεχτεί, και μου πέταξε μια οθόνη ότι ο φοιτητής πρέπει να είναι από 17 μέχρι 31 ετών ......

Αντιθέτως η Vodafone δέχτηκε να μου δώσει και έλαβα την προσφορά σε δύο αριθμούς με μία φοιτητική ταυτότητα (μεταπτυχιακό Παντείου) , χωρίς να δώσει καμμιά σημασία στην ηλικία μου .

Έχασα κάθε ιδέα για την Cosmote

 

καλα τι περιμενες με την κοσμοτε εχει πολλους συνδρομητες και ολο περιορισμους είναι. δεν πειραζει να χασει κανεναν... και να μην μας λεει οτι εχει σημα καμπανα και οτι ολοι που φευγουνε με φωρητοτητα πανε στην κοσμοτε και αισθανονται καλα!! . ελεος!!!δεν λεει οτι εχει πολλα προβληματα στο δικτυο της και ολο και περισσοτερος κοσμος δισχανασχετειται επειδη δεν μπορει να ποιασει γραμμη ενω με αλλη εταιρεια εχεις παντα σιγουρια οτι οταν θα χρειαστείς να πάρεις τηλέφωνο θα παρεις με σιγουρια ενω με κοσμοτε δεν εισαι ποτε σίγουρος οτι θα επικοινωνήσεις οταν το χρειάζεσαι απο δικια μου πηρα το λεω ...

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

κατι αναλογο με τα περσινα 1000 λεπτα θα εχει φετος(γα 3 ευρω μιλαω)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

κατι αναλογο με τα περσινα 1000 λεπτα θα εχει φετος(γα 3 ευρω μιλαω)

Who knows? Μάλλον, θα πρέπει κάποια εταιρεία να κάνει το πρώτο βήμα και στη συνέχεια να ακολουθήσουν και οι άλλες πράγμα που δεν βλέπω να γίνεται και φέτος, γιατί με αυτή τη προσφορά μπήκαν μέσα.. Γιατί, λοιπόν, να κάνουν πάλι το ίδιο από τη στιγμή που έχουν πακέτα και με περισσότερα λεπτά ομιλίας από τα 1000 (Call Them All Plus);;

Link to comment
Share on other sites

Who knows? Μάλλον, θα πρέπει κάποια εταιρεία να κάνει το πρώτο βήμα και στη συνέχεια να ακολουθήσουν και οι άλλες πράγμα που δεν βλέπω να γίνεται και φέτος, γιατί με αυτή τη προσφορά μπήκαν μέσα.. Γιατί, λοιπόν, να κάνουν πάλι το ίδιο από τη στιγμή που έχουν πακέτα και με περισσότερα λεπτά ομιλίας από τα 1000 (Call Them All Plus);;

 

ξερει κανεις φιλος μαγαζια που πουλαν καρτες ανανεωσης και ναχουν καρτες παλιες προ φορου κινητων.με ενδιεφερουν ολες οι εταιριες κινητης και μαγαζια στην θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...