Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε το δεύτερο. Ιδανικά η ενημέρωση προς την cosmote να γίνει και γραπτώς.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Το πακέτο Cosmote Mobile Internet 10GB (με προσφορά στα 12.9 ευρώ) μπορεί να γίνει ξεχωριστή σύνδεση broadband πχ για τάμπλετ ή για laptop?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Το πακέτο Cosmote Mobile Internet 10GB (με προσφορά στα 12.9 ευρώ) μπορεί να γίνει ξεχωριστή σύνδεση broadband πχ για τάμπλετ ή για laptop?

 

 

Ναι κανονικά

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρειάζομαι τη βοήθειά σας σχετικά με την καταγγελία σύμβασης που θέλω να κάνω λόγω των αυξήσεων που αναγράφονται στο τελευταίο λογαριασμό. Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής για να μην πληρώσω τίποτα, πρώτον ζητάω καταγγελία σύμβασης και να γίνει το νούμερο μου what's up και εν συνεχεία μεταβαίνω στη Vodafone που έχω μια πολύ καλή προσφορά ή κάνω αίτημα φορητοτητας στη Vodafone και ενημερώνω την cosmote ότι έχω κάνει αίτημα φορητοτητας και να γίνει χωρίς ποινή και τους λέω για τη καταγγελία σύμβασης; οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη.... Ευχαριστώ.

 

εγώ συγκεκριμένα δεν έκανα καμιά καταγγελία στην σύμβαση,απλώς έστειλα με φαξ μια αίτηση διακοπής σύμβασης απ τον άλλο πάροχο και έληξε εκεί,χωρίς άλλες απαιτήσεις απ τον οτέ

κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω εγώ είναι το εξής,το συμβόλαιο κινητής στην κοσμοτέ λήγει το νοέμβριο 2019.μπορώ να το κάνω καρτοκινητό,στην frog π.χ.,χωρίς να έχω ποινή διακοπής συμβολαίου πριν την λήξη του?

Edited by kxtsao
KT23
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά. Να πω τον πόνο μου θέλω :lol: και να ρωτήσω για όποιον ξέρει. Χθες πήγε η πεθερά μου σε γερμανό να αγοράσει μια συσκευή που ήθελε , να αλλάξει τη sim στο καινούργιο τηλέφωνο καθώς και να αγοράσει κάρτα ανανέωσης (καρτοκινητό what's up έχει). Ο παλιο....... ο υπάλληλος είδε άτομο μεγάλης ηλικίας και είπε ας πιάσουμε στόχο και ας την κοροιδέψουμε, οπότε και της πούλησε 2ετες καρτοσυμβόλαιο (ενώ η πεθερά μου νόμιζε ότι πλήρωσε μόνο συσκευή, άσε που δεν της έδωσαν αντίγραφο συμβολαίου). 24/4 έγινε η ενεργοποίηση και πήρε πάγιο 21€/μήνα και τσάμπα τη συσκευή, για να το σπάσει τώρα πρέπει να πληρώσει όπως ορίζει ο νόμος 2 πάγια+επιδότηση συσκευής? Εάν ναι, δεν είναι μεγάλο ποσό και αξίζει να το σπάσει μόνο και μόνο για την κοροιδία.
Link to comment
Share on other sites

Τα άτομα μεγάλης ηλικίας έχουν δικαιοπρακτική ικανότητα , σε αντίθεση με τα ανήλικα που δεν έχουν. Εφόσον υπέγραψε το συμβόλαιο είναι αργά. Αν θεωρείς ότι δεν έχει τα λογικά της ας την συνοδευει κάποιος στις αγορές.

Δεύτερο πολλά άτομα μεγάλης ηλικίας, ντρέπονται να πουν ότι έκαναν μία επιλογή και προτιμούν να πουν ότι τους κορόιδεψαν. Δεν μπορείς να ξέρεις την αλήθεια ακούγοντας μία μόνο μεριά.

Εφοσον ήθελε να αγοράσει συσκευή , τώρα θα πληρώσει το υπόλοιπο που δεν πλήρωσε για να την αγοράσει. Οπότε το μόνο ποσό που θα επιβαρυνθείς είναι το όποιο πρόστιμο ισχύει για το σπάσιμο του συμβολαίου , το οποίο δεν ξέρω αν είναι 2 πάγια ή όχι,

Πολύ σημαντικό επίσης είναι να δεις το ποσό που θα πληρώνει (πόσο είναι ; ) Ίσως και να συμφέρει.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό συμβαίνει με ηλικιωμένους. Έχω δει 50αρες vdsl και tv σε ανθρώπους που δεν έχουν ιδέα. Ιδιαίτερα τα τηλεφωνικά κέντρα γίνεται το έλα να δεις.

 

Για ακρίβεια πριν από 2 ημέρες που ήμουν σε κατάστημα για να πάρω εξοπλισμό έπεσα σε μια τέτοια περίπτωση που το γέροντακι έλεγε θέλω μόνο τηλέφωνο είμαι μόνος μου τα εγγόνια μου είναι μακριά και ο υπάλληλος τον πίεζε να αγοράσει πακέτο με internet και tv. Ευτυχώς μια κυρία μπροστά μου που άκουσε τι έγινε τους πάτησε ένα γκάζι και έκανε αυτό που έπρεπε.

 

Σε άλλη εταιρία πήγε κοντινός μου άνθρωπος μεγάλης ηλικίας επειδή είχε περάσει το 3 μηνο και έγινε φραγή στο καρτοκινητο και ο υπάλληλος έλεγε ότι αν θέλετε να μην χάσετε το νούμερο πρέπει να κάνετε καρτοσυμβολαιο. Έφαγε τα μπινελικια του και μπήκε στον ίσιο δρόμο. Μετά ξαφνικά μπόρεσαν να μπουν 10 ευρώ για να ανοίξει το νούμερο.

 

Σε άλλον ηλικιωμένο πούλησαν τηλέφωνο xiaomi υποτίθεται χωρίς προσφορά και τελικά του έκαναν καρτοσυμβολαιο με 30 ευρώ και άθλιες υπηρεσίες.

 

Μην τους βγάζουμε λάδι αυτά γίνονται κάθε μέρα εκμεταλλεύονται την άγνοια πολλών. Δυστυχώς αρκετοί εκπρόσωποι εταιρειών στον βωμό του να πουλήσουν για να πιάσουν τον στόχο τους δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο και ισχύει για όλες τις εταιρίες.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Τα άτομα μεγάλης ηλικίας έχουν δικαιοπρακτική ικανότητα , σε αντίθεση με τα ανήλικα που δεν έχουν. Εφόσον υπέγραψε το συμβόλαιο είναι αργά. Αν θεωρείς ότι δεν έχει τα λογικά της ας την συνοδευει κάποιος στις αγορές.

Δεύτερο πολλά άτομα μεγάλης ηλικίας, ντρέπονται να πουν ότι έκαναν μία επιλογή και προτιμούν να πουν ότι τους κορόιδεψαν. Δεν μπορείς να ξέρεις την αλήθεια ακούγοντας μία μόνο μεριά.

Εφοσον ήθελε να αγοράσει συσκευή , τώρα θα πληρώσει το υπόλοιπο που δεν πλήρωσε για να την αγοράσει. Οπότε το μόνο ποσό που θα επιβαρυνθείς είναι το όποιο πρόστιμο ισχύει για το σπάσιμο του συμβολαίου , το οποίο δεν ξέρω αν είναι 2 πάγια ή όχι,

Πολύ σημαντικό επίσης είναι να δεις το ποσό που θα πληρώνει (πόσο είναι ; ) Ίσως και να συμφέρει.

 

Καλημέρα. Πήγα χθες το απόγευμα μαζί της στο κατάστημα που έκανε το πάγιο. Όταν την είδε ο υπάλληλος μαζί μου έφυγε στην κυριολεξία από την πίσω πόρτα και μας κοίταζε κάπως. Μόνο και μόνο η αντίδραση δείχνει ότι έκανε μπινιά αλλά οκ τώρα έγινε. Απλά μέχρι να φύγουμε μας κοίταγε από έξω από το μαγαζί που καθόταν με μισό μάτι :lol: Βασικά τι έκανε ο μάγκας: η πεθερά μου ζήτησε ένα φθηνό κινητό και είπε ότι δε θέλει πάγια αλλά να παραμείνει καρτοκινητό και το παλικάρι της πούλησε πάγιο και της έκοψε μια απόδειξη υποτίθεται για τη συσκευή που ήταν προπληρωμή πρώτου λογαριασμού και εκεί που υπέγραψε της είπε ότι είναι για την παραλαβή συσκευής ενώ ήταν το συμβόλαιο (η πεθερά δεν το έχει με τα γράμματα αλλά φταίει και αυτή). Δεν το έκανα θέμα, ζητήσαμε διακοπή συμβολαίου, θα πληρώσουμε κερατιάτικα 130 ευρώ και άλλη φορά δεν την αφήνω ούτε στο περίπτερο να πάει :D Για να πουλήσουν ένα πάγιο και να πιάσουν στόχους θα κάνουν τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Σιγά σιγά λήγει το συμβόλαιο μου στο οποίο έχω δύο αριθμούς με 18,5€ έκαστος, με έξτρα παροχές 90' προς όλους και 1gb internet (και τα κλασικά λεπτά και sms προς κόσμοτε).

 

Βασικά επειδή και τα προς όλους και τα mb είναι στην φάση προσφοράς που έπαιζε τότε, τώρα νομίζω μου λένε 22,4€ με 45' προς όλους και 500mb, οπότε γελάμε, που αντί να ανεβαίνουμε κατεβαίνουμε.

 

Πάμε παρακάτω. Υπάρχουν άλλα δύο συμβόλαια στην οικογένεια με κόστος 27€ έκαστο. Μπορούν όλα να μπουν σε κάτι οικογενειακό με μια κοινή δεξαμενή;; Έχει κανείς εμπειρία αν συμφέρει;;;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες τα Cosmote Mobile Family. Το έξτρα μέλος είναι 12,88 όμως πολύ συχνά κάνουν μεγάλες εκπτώσεις. Επίσης αν έχεις σταθερό ΟΤΕ μπορείς να τα βάλεις στο Cosmote One και να έχετε επιπλέον απεριόριστη επικοινωνία στο σταθερό και 2GB Internet επιπλέον.
Link to comment
Share on other sites

Δες τα Cosmote Mobile Family. Το έξτρα μέλος είναι 12,88 όμως πολύ συχνά κάνουν μεγάλες εκπτώσεις. Επίσης αν έχεις σταθερό ΟΤΕ μπορείς να τα βάλεις στο Cosmote One και να έχετε επιπλέον απεριόριστη επικοινωνία στο σταθερό και 2GB Internet επιπλέον.
Ευχαριστώ πολύ. Αν πούμε δηλαδή ότι πάμε στα 80+25, τότε πάλι δε με συμφέρει... Με βλέπω να γυρίζω την σύζυγο σε what's up, μια και σε μιλάει πολύ (συνήθως κανένα 200 προς cosmote και 30-40 προς όλους) και να πάρω εγώ κάτι που να με καλύψει. Ευχαριστώ παίδες.

 

Ωστόσο έστειλα και ένα μήνυμα στην Cosmote, αν μου απαντήσει θα το βάλω εδώ.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο Whatsup δεν έχει λεπτά προς Cosmote.
Ναι εντάξει καταλαβαίνω χρειάζομαι προς όλους αν ο άλλος έχει συμβόλαιο. Μάλλον της γυναίκας θα το γυρίσω what's up και θα κάνω κάτι καλύτερο για εμένα (καλύτερο εννοώ να με καλύπτει, γιατί βλέπω πως η γυναίκα θα είναι οκ με 10€/μήνα)

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ακουστεί πολύ χαζό αλλά όσο και να το έψαξα δεν διευκρινίζεται στο συμβόλαιο μου ούτε στα ψιλά γράμματα από κάπου αλλού

Στο συμβόλαιο Mobile Internet 10GB με 12.9 ευρώ, γίνεται να ενεργοποιηθούν οι εισερχόμενες κλήσεις? Πριν βάλω την κάρτα στο κινητό (όταν την πρωτοπηρα στα χέρια μου) και πήρα τηλέφωνο με άλλο κινητό, μου έλεγε ότι ο συνδρομητής έχει πιθανόν κλειστό το κινητό του

Link to comment
Share on other sites

Θα ακουστεί πολύ χαζό αλλά όσο και να το έψαξα δεν διευκρινίζεται στο συμβόλαιο μου ούτε στα ψιλά γράμματα από κάπου αλλού

Στο συμβόλαιο Mobile Internet 10GB με 12.9 ευρώ, γίνεται να ενεργοποιηθούν οι εισερχόμενες κλήσεις? Πριν βάλω την κάρτα στο κινητό (όταν την πρωτοπηρα στα χέρια μου) και πήρα τηλέφωνο με άλλο κινητό, μου έλεγε ότι ο συνδρομητής έχει πιθανόν κλειστό το κινητό του

 

Οχι ειναι μονο για data και δεν προσφερονται υπηρεσιες φωνης

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Φυγε φίλε ... ΟΛΑ τα συμβόλαια αυτή τι στιγμή είναι ακριβα και πρέπει να πάς σε καρτοκινητά ... είμαστε σε μεταβατική περίοδο (λόγο ενοποίησης χώρου κάλυψης από Ελλάδα σε ΕΕ με ίδιες τιμές όπου και να είσαι) και οι εταιρίες προσαρμόζονται με αποτέλεσμα τα καρτοκινητά να είναι αυτή τι στιγμή πολύ πιο φτηνά και ο κόσμος δεν το εχει καταλάβει ακόμα.

 

Με ελάχιστο "πάγιο - καρτουλα" 10 ευρώ το μήνα παίρνεις σε καρτοκινητό τουλάχιστον 300 λεπτά προς όλους συν 300 προς την εταιρία σου , σμσ 1.5 gb internet ...

Με 20 ευρώ γίνονται μέχρι και 900 τα λεπτα αντί 300 , πάνω από 3 gb ιντερνετ κλπ, με πολύ μεγαλύτερη ευελιξία γιατί το "πάγιο" δεν είναι σταθερό αλλά ανάλογα της κατανάλωσης που κάνεις το μήνα , και ότι περισέψει πάει στον επόμενο μήνα. Επίσης έχουν και πολλές προσφορές για extra

 

Θέλει λίγο κόπο για να βάζεις καρτούλες και πακέτα, και ψάξιμο για να βρεις πως ακριβώς γίνεται σε κάθε εταιρία , δεν τα λένε τόσο καθαρά .... οπότε ρώτα και στα ανάλογα θεματα όλων για λεπτομέριες

Πολύ σωστά, από τότε που το γύρισα σε καρτοκινητό σώθηκα, από πάσης απόψεως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυγε φίλε ... ΟΛΑ τα συμβόλαια αυτή τι στιγμή είναι ακριβα και πρέπει να πάς σε καρτοκινητά ... είμαστε σε μεταβατική περίοδο (λόγο ενοποίησης χώρου κάλυψης από Ελλάδα σε ΕΕ με ίδιες τιμές όπου και να είσαι) και οι εταιρίες προσαρμόζονται με αποτέλεσμα τα καρτοκινητά να είναι αυτή τι στιγμή πολύ πιο φτηνά και ο κόσμος δεν το εχει καταλάβει ακόμα.

 

Με ελάχιστο "πάγιο - καρτουλα" 10 ευρώ το μήνα παίρνεις σε καρτοκινητό τουλάχιστον 300 λεπτά προς όλους συν 300 προς την εταιρία σου , σμσ 1.5 gb internet ...

Με 20 ευρώ γίνονται μέχρι και 900 τα λεπτα αντί 300 , πάνω από 3 gb ιντερνετ κλπ, με πολύ μεγαλύτερη ευελιξία γιατί το "πάγιο" δεν είναι σταθερό αλλά ανάλογα της κατανάλωσης που κάνεις το μήνα , και ότι περισέψει πάει στον επόμενο μήνα. Επίσης έχουν και πολλές προσφορές για extra

 

Θέλει λίγο κόπο για να βάζεις καρτούλες και πακέτα, και ψάξιμο για να βρεις πως ακριβώς γίνεται σε κάθε εταιρία , δεν τα λένε τόσο καθαρά .... οπότε ρώτα και στα ανάλογα θεματα όλων για λεπτομέριες

Καταρχήν λόγω σήματος εκεί που δουλεύω δεν μπορώ να φύγω από την Cosmote. Αυτά τα 900 προς όλους με τα GB που λες είναι σε αυτή; Γιατί ψάχνοντας δεν είδα κανένα πακέτο να μπορεί να καλύψει τις ανάγκες μου με παραπλήσια χρήματα. Επίσης δεν θέλω να βασιζομαι ότι "ανά 2 εβδομάδες θα βγάλει την προσφορά". Δεν είναι ο κόπος μου να βάλω κάρτα, αλλά θέλω να ξέρω ότι τα πακέτα είναι στάνταρ και όχι προσφορές του τρέχοντος μήνα, της άνοιξης ή του καλοκαιριού. Τώρα για να καταλάβω στο What's up παίρνεις τα πάντα για τον επόμενο μήνα αν προσθέσεις στο τέλος αυτού κάποια λίγα;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ ερωτήσεις για το WhatsUp να γίνονται στον σχετικό χώρο : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=80009
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενημερωτικά. Έχω στείλει μήνυμα στο messenger εδώ και 3 μέρες και ζητάω κάποιες πληροφορίες για τα συμβόλαια μου και κάνω και κάποια ερώτηση για αναβάθμιση. Απάντηση καμία.

 

Τσαντισμενος σήμερα τους στέλνω και λέω πως τελικά αποφάσισα διακοπή των συμβολαίων. Απάντηση σε 11'. Κρίνετε μόνοι σας.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενημερωτικά. Έχω στείλει μήνυμα στο messenger εδώ και 3 μέρες και ζητάω κάποιες πληροφορίες για τα συμβόλαια μου και κάνω και κάποια ερώτηση για αναβάθμιση. Απάντηση καμία.

 

Τσαντισμενος σήμερα τους στέλνω και λέω πως τελικά αποφάσισα διακοπή των συμβολαίων. Απάντηση σε 11'. Κρίνετε μόνοι σας.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην Ελλάδα είσαι χωρίς απειλές δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν λόγω σήματος εκεί που δουλεύω δεν μπορώ να φύγω από την Cosmote. Αυτά τα 900 προς όλους με τα GB που λες είναι σε αυτή; Γιατί ψάχνοντας δεν είδα κανένα πακέτο να μπορεί να καλύψει τις ανάγκες μου με παραπλήσια χρήματα. Επίσης δεν θέλω να βασιζομαι ότι "ανά 2 εβδομάδες θα βγάλει την προσφορά". Δεν είναι ο κόπος μου να βάλω κάρτα, αλλά θέλω να ξέρω ότι τα πακέτα είναι στάνταρ και όχι προσφορές του τρέχοντος μήνα, της άνοιξης ή του καλοκαιριού. Τώρα για να καταλάβω στο What's up παίρνεις τα πάντα για τον επόμενο μήνα αν προσθέσεις στο τέλος αυτού κάποια λίγα;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι,όσο για τα πακέτα πάντα υπάρχουν στάνταρ και μετά σε προσφορές.Αλλες μόνιμες και άλλες για καλοκαίρι,τρέχοντος μήνα,άνοιξης κλπ.

Σε κάρτα ότι μένει μεταφέρεται.Δηλαδη μένουν 150' προς όλους και βάζεις αλλά 300' τον επόμενο μήνα; μεταφέρονται και γίνονται 450(300+150 από τον προηγούμενο μήνα).

Τα πακέτα με πακέτα,bonus με bonus.

Και κάτι ακόμα,αν έχεις δυνατότητα να πάρεις φοιτητικό κάντο χθες...έχω 2 φοιτητικά ως φοιτητής σε νησί.Τις παροχές που έχω με 20€ κανονικα τις έχω με 10€ λόγω φοιτητικού.

What's Up έχω μια πενταετία...σε συμβόλαιο θα πάω για 2 λόγους.

Είτε αν οικογενειακώς κάνουμε ένα καλό συμβόλαιο μαζί με σταθερά κλπ.

Είτε αν αξίζει να το συνδυάσω με καλή συσκευή και μεγάλη επιδότηση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι,όσο για τα πακέτα πάντα υπάρχουν στάνταρ και μετά σε προσφορές.Αλλες μόνιμες και άλλες για καλοκαίρι,τρέχοντος μήνα,άνοιξης κλπ.

 

Σε κάρτα ότι μένει μεταφέρεται.Δηλαδη μένουν 150' προς όλους και βάζεις αλλά 300' τον επόμενο μήνα; μεταφέρονται και γίνονται 450(300+150 από τον προηγούμενο μήνα).

 

Τα πακέτα με πακέτα,bonus με bonus.

 

Και κάτι ακόμα,αν έχεις δυνατότητα να πάρεις φοιτητικό κάντο χθες...έχω 2 φοιτητικά ως φοιτητής σε νησί.Τις παροχές που έχω με 20€ κανονικα τις έχω με 10€ λόγω φοιτητικού.

 

What's Up έχω μια πενταετία...σε συμβόλαιο θα πάω για 2 λόγους.

 

Είτε αν οικογενειακώς κάνουμε ένα καλό συμβόλαιο μαζί με σταθερά κλπ.

 

Είτε αν αξίζει να το συνδυάσω με καλή συσκευή και μεγάλη επιδότηση.

Νομίζω τα λες πολύ καλά!!

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό, από τότε που ανανέωσα το συμβόλαιο μου, σταμάτησαν να μου έρχονται μηνύματα με τις χαμένες κλήσεις, όταν το κινητό δεν πιάνει κτλπ.

Άλλαξε κάτι απο μόνο του, πως το ενεργοποιώ πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...