Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, p_k said:

Δηλαδή με 16 ευρώ σου δίνουν τα πάντα απεριόριστα;

Πακέτο και οι δύο γραμμές είναι 38,5 αν έχεις σταθερό και 41,5 χωρίς είναι το family.. Μία σύνδεση κινητού unlimited, νομίζω είναι 35 και κάτι χωρίς σταθερό και 31 και κάτι με σταθερό.

Edited by Kosta2712
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosta2712 said:

Πακέτο και οι δύο γραμμές είναι 38,5 αν έχεις σταθερό και 41,5 χωρίς είναι το family.. Μία σύνδεση κινητού unlimited, νομίζω είναι 35 και κάτι χωρίς σταθερό και 31 και κάτι με σταθερό.

Πολύ καλή προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι προσφορές αυτές είναι εξαιρετικές αλλά σπάνιες.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο GigaMax unlimited, το όριο στην Ε.Ε., είναι 76GB, σωστά;

Μετά τι επιλογές δίνει, αν δεν φτάσουν;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα από cosmote πως αυξάνεται η χρέωση της Extra sim από 3 στα 5 ευρω... 

Γίνεται διαθέσιμη πάλι ή για όσους την έχουν? 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Panos1987 said:

Μου ήρθε μήνυμα από cosmote πως αυξάνεται η χρέωση της Extra sim από 3 στα 5 ευρω... 

Γίνεται διαθέσιμη πάλι ή για όσους την έχουν? 

Διαθέσιμη πάλι γίνεται σε όλους. Απλά όσοι την έχουν ήδη θα αυξηθεί το κόστος από 3 ευρώ στα 5 ευρώ μηνιαίως. Οι καινούργιοι δυστυχώς την πάτησαν αφού για να έχουν την extrasim(με απεριόριστα χρήση)θα πρέπει να πληρωνουν 25 ευρώ μηνιαίως

ΥΓ:Από 22 Ιουλίου τα παραπάνω

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

Για λόγους πληρότητας, αν και το έχουμε συζητήσει και νωρίτερα:

Οι νέοι με 5€/μήνα παίρνουν έως 20GB/μήνα, μετά κόβεται.
Με 25€/μήνα παίρνουν απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2024 at 9:59 ΜΜ, Kosta2712 said:

Πακέτο και οι δύο γραμμές είναι 38,5 αν έχεις σταθερό και 41,5 χωρίς είναι το family.. Μία σύνδεση κινητού unlimited, νομίζω είναι 35 και κάτι χωρίς σταθερό και 31 και κάτι με σταθερό.

Σε ποια πόλη είσαι;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις κανενα τηλεφωνο προσφορων για φορητοτητα σε φαιμπερ 300αρα σε σταθερη γραμμη μαζι με ενα καρτοκινητο; Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, spoukos said:

Εχει κανεις κανενα τηλεφωνο προσφορων για φορητοτητα σε φαιμπερ 300αρα σε σταθερη γραμμη μαζι με ενα καρτοκινητο; Σας ευχαριστω

210-2702500

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2024 at 9:59 ΜΜ, Kosta2712 said:

Πακέτο και οι δύο γραμμές είναι 38,5 αν έχεις σταθερό και 41,5 χωρίς είναι το family.. Μία σύνδεση κινητού unlimited, νομίζω είναι 35 και κάτι χωρίς σταθερό και 31 και κάτι με σταθερό.

Δεν νομίζω τόσο χαμηλά να δίνει η κοσμοτε…

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

25 ευρώ ουσιαστικά είναι σαν να κάνεις δεύτερο συμβόλαιο. Και όταν κάποιοι θα πληρώνουν 5 ευρώ για τα ίδια, δεν το λες και δίκαιο. Αλλά μας έφαγαν οι "μάγκες" που κάνουν κατάχρηση του δικτύου και η εταιρεία η ίδια που λογικά βλέπει να μειώνονται ή να διακόπτονται οι συνδέσεις σταθερής.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή στα προνόμια του COSMOTE ONE 

καθώς και κατάργηση των προγραμμάτων COSMOTE GIGAMAX FAMILY 

IMG_3893.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...