Jump to content

NOVA 5G


p_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 minutes ago, Nickchris36 said:

Λιβαδειά κανένα θέμα.ολα ρολαρουν .

Όταν αναβαθμίσουν να δούμε τι θα λες...😉🤣

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chrischal1908 said:

Όταν αναβαθμίσουν να δούμε τι θα λες...😉🤣

Όπως το πες..

Ό τ α ν

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😜🥳

Όταν γίνει αυτό εγώ θα είμαι μίλια μακρυά.. 😜🤣🥳

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

και μενα παντως που το γυρισα 4G τα data ειναι οκ ομως στη κληση το ριχνει σε G . δε ξερω αν εχει να κανει κ με την καταργηση χτες του 3G.

πηρα στην εξυπηρετηση οπου μετα βιας συννενοηθηκα χαλι μαυρο η ποιοτητα με διακοπες, πρεπει να τους εχουν headphones (ακουγα πισω τη φωνη μου με καθυστερηση) και το δηλωσε βλαβη για να γινει ελεγχος στη γραμμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα κι εδώ μετά την κατάργηση του 3g. 

Το 4/5 g κρατάνε γερά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dkostas said:

και μενα παντως που το γυρισα 4G τα data ειναι οκ ομως στη κληση το ριχνει σε G . δε ξερω αν εχει να κανει κ με την καταργηση χτες του 3G.

πηρα στην εξυπηρετηση οπου μετα βιας συννενοηθηκα χαλι μαυρο η ποιοτητα με διακοπες, πρεπει να τους εχουν headphones (ακουγα πισω τη φωνη μου με καθυστερηση) και το δηλωσε βλαβη για να γινει ελεγχος στη γραμμη.

Eνεργοποίησε αν υποστηρίζεται το volte στη συσκευή σου.  Xαχαχαχα δήλωσε βλάβη..Η ασχετοσύνη συνεχίζεται και επί εποχής nova.. Κάτι το φυσιολογικό απο την στιγμή που έκλεισαν το 3g, το νόμισαν για βλάβη γραμμής..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, doganos said:

Να υποθέσω πως έγινε η αναβάθμιση; Επίσης, λογικά έκλεισε το 3G?

Screenshot_20230222_203526_Service mode RIL.png

Περιοχή?

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως έγινε η αναβάθμιση; Επίσης, λογικά έκλεισε το 3G?
1200832092_Screenshot_20230222_203526_ServicemodeRIL.thumb.png.b284bfa6f7011eb446d8d5453dcb7cb5.png
Ναι έγινε. Κάνε και ένα speedtest

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη μέσα στο Βελλίδειο.

1.3Gbps σταθερά σε πολλαπλά speedtests.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, memoriesradio said:

Θεσσαλονίκη μέσα στο Βελλίδειο.

1.3Gbps σταθερά σε πολλαπλά speedtests.

Πολύ ωραία!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Σπίτι χειροτέρεψε. 

🤔

Screenshot_20230223_183342_NetMonster.jpg

Screenshot_20230223_183333_Speedtest.jpg

Σήμερα σέρνεται σα την οχια..

Που να καταργηθεί και το 3g

3 λεπτα να μπει στo I bank app.😜

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥳🥳🥳🥳😜😜😜😜😜

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nickchris36 said:

Σπίτι χειροτέρεψε. 

🤔

Screenshot_20230223_183342_NetMonster.jpg

Screenshot_20230223_183333_Speedtest.jpg

Σήμερα σέρνεται σα την οχια..

Που να καταργηθεί και το 3g

3 λεπτα να μπει στo I bank app.😜

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥳🥳🥳🥳😜😜😜😜😜

Πω ρε φίλε και b20 και με 10mz! Τραγικό απλά! Βέβαια αυτό είναι το δίκτυο που έστησε η Wind με το budget που είχε. Όταν Σε (2) χρόνια που θα περάσει η NOVA μέσω της Victus θα έχεις αισθητή βελτίωση. Εδώ Μαρούσι και ευρύτερα, ακόμη περιμένουμε να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση. Αττική γενικότερα, φαντάσου εκεί!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chrischal1908 said:

Πω ρε φίλε και b20 και με 10mz! Τραγικό απλά! Βέβαια αυτό είναι το δίκτυο που έστησε η Wind με το budget που είχε. Όταν Σε (2) χρόνια που θα περάσει η NOVA μέσω της Victus θα έχεις αισθητή βελτίωση. Εδώ Μαρούσι και ευρύτερα, ακόμη περιμένουμε να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση. Αττική γενικότερα, φαντάσου εκεί!

Μετανιώνω που έκανα συμβόλαιο κατι τετοιες ώρες..  μα το θεό...🤔

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Η διαχείριση της nova ΚΑΤ εμε είναι πολύ κακή . Είδη προσπάθησαν να πουλήσουν με ύπουλο τρόπο σε δυο γνωστούς μου συμβόλαια . Και είδη ο ένας την πάτησε . Δεν έχουν οκοι τις γνώσεις μας που κάθονται και ψάχνονται για αυτά που μας λενε , και ο τρόπος με τον οποίο προσπάθει  να αυξήσει η nova την συνδρομητική της βάση στην σταθερή ειναι απλά παράνομη 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, georgebad said:

Η διαχείριση της nova ΚΑΤ εμε είναι πολύ κακή . Είδη προσπάθησαν να πουλήσουν με ύπουλο τρόπο σε δυο γνωστούς μου συμβόλαια . Και είδη ο ένας την πάτησε . Δεν έχουν οκοι τις γνώσεις μας που κάθονται και ψάχνονται για αυτά που μας λενε , και ο τρόπος με τον οποίο προσπάθει  να αυξήσει η nova την συνδρομητική της βάση στην σταθερή ειναι απλά παράνομη 

Από εξωτερικούς συνεργάτες έχω ακούσει τέρατα. Απευθείας από Nova ευτυχώς έχω σταθεί πιο τυχερός.
Εκεί που σίγουρα έχω πάράπονο είναι ότι το επίπεδο εξυπηρέτησης μετά την συγχώνευση έχει πέσει σημαντικά, μέχρι να εξοικειωθούν με τις νέες διαδικασίες και καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, minast said:

Εκεί που σίγουρα έχω πάράπονο είναι ότι το επίπεδο εξυπηρέτησης μετά την συγχώνευση έχει πέσει σημαντικά, μέχρι να εξοικειωθούν με τις νέες διαδικασίες και καταστάσεις.

Ως πελάτης nova στη σταθερή από πριν τη συγχώνευση μπορώ να συμφωνήσω. Οι χρόνοι αναμονής έχουν ανέβει πολύ και πλέον πρέπει να συνδεθώ με το εξειδικευμένο τμήμα κάθε φορά που χρειάζομαι τεχνική υποστήριξη.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dasnowy said:

Ως πελάτης nova στη σταθερή από πριν τη συγχώνευση μπορώ να συμφωνήσω. Οι χρόνοι αναμονής έχουν ανέβει πολύ και πλέον πρέπει να συνδεθώ με το εξειδικευμένο τμήμα κάθε φορά που χρειάζομαι τεχνική υποστήριξη.

Θα συμφωνήσω και εγώ ότι υπάρχει αυτήν τη στιγμή έλλειμμα στην εξυπηρέτηση πελατών και θα πρέπει να αντιμετωπιστεί τάχιστα.

Μιλάω ωε συνδρομητής από εποχής Telestet και συγκεκριμένα από το 1998.

Kατανοώ έως ένα σημείο το ότι αυτες οι δυσλειτουργίες προκαλούνται λόγω της συγχώνευσης, όμως θα πρέπει να βρεθούν λύσεις αμέσως.

Δεν είναι δυνατόν να περιμένεις μία ώρα στο messenger για να βγει εκπρόσωπος.

Η μεγάλη καθώς φαίνεται επιτυχία των νέων προγραμμάτων κινητής και σταθερής, επηρεάζεται από την κακή εξυπηρέτηση.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε πληροφόρηση από το κέντρο της Πάτρας πως κρατεί το δίκτυο (και το κάθε δίκτυο) σε 4G & 5G.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε, άρχισαν οι χοροί;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, p_k said:

Τι έγινε, άρχισαν οι χοροί;

Το "προσωπικό" (150.000+) είναι ήδη εκεί. Τα κινητά φορτισμένα. Οπότε ήδη θα έχει αρχίσει το νταβαντούρι...
Φυσικά αύριο και μεθαύριο θα γίνει της πόπης και θα καεί κάθε baseband & radio, οπότε εδώ θα φανεί τι είναι το κάθε δίκτυο...

Patras Carnival!!!

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα έχουν φτάσει και ενισχύσεις, τα γνωστά βαν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...