Jump to content

Samsung Galaxy Watch 3


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά εγώ τα έχω ξαναγράψει παραπάνω.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Ένα gadget εκτός από τις λειτουργίες που θα σου προσφέρει, θα πρέπει να είναι και όμορφο.

Εκεί η apple έχει αποτύχει παταγωδώς, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια, οπότε είναι δεν είναι καλύτερο δεν με ενδιαφέρει...

Αυτό που βλέπω είναι πως είναι κακάσχημο και δεν θα το ήθελα στο χέρι μου.

Και όσο αφορά τις λειτουργίες, όλα τα κάνει και το watch 3, αρκεί να το ψάξεις λίγο. Και καρδιογράφημα και ελληνικά (με πρόσθετη εφαρμογή) και οτι άλλο ζητήσεις. Σας έπιασε τώρα ο καημός για τους περιορισμούς, ξεχάσατε τώρα τους περιορισμούς της apple που ούτε τα βασικά δεν υποστήριζε στο όνομα της "ασφάλειας".

Και για να σε προλάβω, έχω iphone σαν 2η συσκευή και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, όμως το android με βολεύει περισσότερο στην καθημερινότητά μου, γι'αυτό άλλωστε και το χρησιμοποιώ σαν 1η συσκευή.

Edited by gtaz
Link to comment
Share on other sites

Ένα gadget εκτός από τις λειτουργίες που θα σου προσφέρει, θα πρέπει να είναι και όμορφο.

Εκεί η apple έχει αποτύχει παταγωδώς, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια, οπότε είναι δεν είναι καλύτερο δεν με ενδιαφέρει...

Αυτό που βλέπω είναι πως είναι κακάσχημο και δεν θα το ήθελα στο χέρι μου.

Και όσο αφορά τις λειτουργίες, όλα τα κάνει και το watch 3, αρκεί να το ψάξεις λίγο. Και καρδιογράφημα και ελληνικά (με πρόσθετη εφαρμογή) και οτι άλλο ζητήσεις. Σας έπιασε τώρα ο καημός για τους περιορισμούς, ξεχάσατε τώρα τους περιορισμούς της apple που ούτε τα βασικά δεν υποστήριζε στο όνομα της "ασφάλειας".

Και για να σε προλάβω, έχω iphone σαν 2η συσκευή και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, όμως το android με βολεύει περισσότερο στην καθημερινότητά μου, γι'αυτό άλλωστε και το χρησιμοποιώ σαν 1η συσκευή.

 

Δεν μπορώ να δουλέψω ios για κανένα λόγο. Στα smartphone υπάρχουν εναλλακτικές, στα ασύρματα ακουστικά πολύ καλύτερες εναλλακτικές, στα mac επίσης. Δυστυχώς στο ρολόι και στα ταμπλετ δεν υπάρχει ο ανταγωνισμος. Το θέμα design στο apple watch είναι υποκειμενικό, ούτε εμένα μου αρέσει ,άλλοι τρελαίνονται. Δεν μας έπιασε κανένας καημό και καμιά πρεμουρα, άλλωστε active 2 έχω που από άποψη hardware 95% ίδιο με το watch 3. Και επίσης τις 3rd party εφαρμογές που αναφέρεις τις έχω και εγώ.( Το έχω γυρίσει σε BTU για να έχω Samsung pay, εχω το G KEYBOARD PRO, έχω G-VOICE ASSISTANT PRO, έχω επίσης και περασμένο το Samsung health monitor κτλ κτλ) Όπως βλέπεις έχω μπει σε μια διαδικασία, που ο μέσος χρήστης δεν θα μπει, γιαυτό και η apple το συγκεκριμένο αξεσουάρ το έχει κρατήσει αποκλειστικά για πάρτη της, ενώ τα ακουστικά της λειτουργούν παντού πχ.

Οτιδήποτε δεν είναι native όμως και είναι από 3rd developer απλά δεν είναι native και ο νοών νοητο). Όπως επίσης δεν μου προσφέρεται να κατεβάσω viber, messenger και λοιπές εφαρμογές που θα με βοηθούσαν στην καθημερινότητά μου. Πχ άμα κάνω swipe up μια ειδοποίηση από viber στις ειδοποιήσεις του ρολογιού χάνεται και μετά πρέπει να ανοίξω το τηλέφωνο.

Σωστά μέχρι εδώ?

 

Edit: Φυσικά και για να μην περαξηγηθω στο στρατόπεδο του android υπάρχει μόνο η Samsung στα smartwatch (όχι στα sport watch βέβαια), τα υπόλοιπα είναι οδοντόκρεμες

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να δουλέψω ios για κανένα λόγο. Στα smartphone υπάρχουν εναλλακτικές, στα ασύρματα ακουστικά πολύ καλύτερες εναλλακτικές, στα mac επίσης. Δυστυχώς στο ρολόι και στα ταμπλετ δεν υπάρχει ο ανταγωνισμος. Το θέμα design στο apple watch είναι υποκειμενικό, ούτε εμένα μου αρέσει ,άλλοι τρελαίνονται. Δεν μας έπιασε κανένας καημός, άλλωστε active 2 έχω που από άποψη hardware 95% ίδιο με το watch 3. Και επίσης τις 3rd party εφαρμογές που αναφέρεις τις έχω και εγώ.( Το έχω γυρίσει σε BTU για να έχω Samsung pay, εχω το G KEYBOARD PRO, έχω G-VOICE ASSISTANT PRO, έχω επίσης και περασμένο το Samsung health monitor κτλ κτλ) Όπως βλέπεις έχω μπει σε μια διαδικασία, που ο μέσος χρήστης δεν θα μπει, γιαυτό και η apple το συγκεκριμένο αξεσουάρ το έχει κρατήσει αποκλειστικά για πάρτη της, ενώ τα ακουστικά της λειτουργούν παντού πχ.

Οτιδήποτε δεν είναι native όμως και είναι από 3rd developer απλά δεν είναι native και ο νοών νοητο). Όπως επίσης δεν μου προσφέρεται να κατεβάσω viber, messenger και λοιπές εφαρμογές που θα με βοηθούσαν στην καθημερινότητά μου. Πχ άμα κάνω swipe up μια ειδοποίηση από viber στις ειδοποιήσεις του ρολογιού χάνεται και μετά πρέπει να ανοίξω το τηλέφωνο.

Σωστά μέχρι εδώ?

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Πολύ σωστά! Μια χαρά είσαι ακόμη κι καλύτερα τα γράφεις!

Τότε γιατί περιγράφεις το apple σαν καλύτερο;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εγώ τα έχω ξαναγράψει παραπάνω.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Εγώ τα έχω γράψει καμία δεκαριά φορές, δε μπαίνω πάλι στην διαδικασία. Συνεχίζουμε πάλι στο θέμα μας...

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update όταν χρησιμοποιείς το voice coach στο sheath, υποτίθεται οτι ακούγεται η φωνή του μέσω των Bluetooth ακουστικών. Όντως έτσι έγινε στην αρχή αλλά μετά από κάνα δεκάλεπτο, ακουγόταν πάλι από το ρολόι. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update όταν χρησιμοποιείς το voice coach στο sheath, υποτίθεται οτι ακούγεται η φωνή του μέσω των Bluetooth ακουστικών. Όντως έτσι έγινε στην αρχή αλλά μετά από κάνα δεκάλεπτο, ακουγόταν πάλι από το ρολόι. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο;

Σε εμένα παίζει κανονικά. Δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , smartwatch s.g. 3 πλησίασε αρκετά σε μαγνητικό τομογράφο εν λειτουργία και απομαγνητίστηκε. Έκλεισε και δεν ανοίγει! Έχετε καμία ιδέα; Στην smartec δεν τους έχει ξανασυμβεί μου είπαν, πρέπει να το στείλω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να δουλέψω ios για κανένα λόγο. Στα smartphone υπάρχουν εναλλακτικές, στα ασύρματα ακουστικά πολύ καλύτερες εναλλακτικές, στα mac επίσης. Δυστυχώς στο ρολόι και στα ταμπλετ δεν υπάρχει ο ανταγωνισμος. Το θέμα design στο apple watch είναι υποκειμενικό, ούτε εμένα μου αρέσει ,άλλοι τρελαίνονται. Δεν μας έπιασε κανένας καημό και καμιά πρεμουρα, άλλωστε active 2 έχω που από άποψη hardware 95% ίδιο με το watch 3. Και επίσης τις 3rd party εφαρμογές που αναφέρεις τις έχω και εγώ.( Το έχω γυρίσει σε BTU για να έχω Samsung pay, εχω το G KEYBOARD PRO, έχω G-VOICE ASSISTANT PRO, έχω επίσης και περασμένο το Samsung health monitor κτλ κτλ) Όπως βλέπεις έχω μπει σε μια διαδικασία, που ο μέσος χρήστης δεν θα μπει, γιαυτό και η apple το συγκεκριμένο αξεσουάρ το έχει κρατήσει αποκλειστικά για πάρτη της, ενώ τα ακουστικά της λειτουργούν παντού πχ.

Οτιδήποτε δεν είναι native όμως και είναι από 3rd developer απλά δεν είναι native και ο νοών νοητο). Όπως επίσης δεν μου προσφέρεται να κατεβάσω viber, messenger και λοιπές εφαρμογές που θα με βοηθούσαν στην καθημερινότητά μου. Πχ άμα κάνω swipe up μια ειδοποίηση από viber στις ειδοποιήσεις του ρολογιού χάνεται και μετά πρέπει να ανοίξω το τηλέφωνο.

Σωστά μέχρι εδώ?

 

Edit: Φυσικά και για να μην περαξηγηθω στο στρατόπεδο του android υπάρχει μόνο η Samsung στα smartwatch (όχι στα sport watch βέβαια), τα υπόλοιπα είναι οδοντόκρεμες

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Τι εννοείς δεν μπορείς να κατεβάζεις από store της εφαρμογές viber και Facebook για το ρολόι;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν μπορείς να κατεβάζεις από store της εφαρμογές viber και Facebook για το ρολόι;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχουν οι εφαρμογές αυτές για το ρολόι όπως viber,what's up, fb messenger ,όλες οι εφαρμογές της google κτλ κτλ.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν οι εφαρμογές αυτές για το ρολόι όπως viber,what's up, fb messenger ,όλες οι εφαρμογές της google κτλ κτλ.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Στο Apple watch υπάρχουν;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο Apple watch υπάρχουν;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι γι'αυτό στο γράφει.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Άρα άχρηστα τα ρολόγια

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφου από όλα αυτά που διάβασες κατέληξες σας αυτό το συμπέρασμα....

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το galaxy active δεν είναι και ακριβο

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πως μπορώ να απενεργοποιησω την επαναφορά μετα απο λαθος κωδικό στο ρολοι. Μετά από το τρέξιμο το πλένω και πατιούνται τα νούμερο και γίνεται από μόνο του επαναφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις την εφαρμογή από το κινητό, πας στο εύρεση ρολογιού--> Ορισμός ασφαλείας -->κλείδωμα,νομίζω αυτό ψάχνεις.

 

Πιο πολύ αυτο με την επαναφορά ταιριάζει νομιζω αλλα δεν έχει κάποια τέτοια επιλογή. Θέλω πρακτικά όσες φορές και να βάλω λάθος pin να μη γίνεται επαναφορά. Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πως μπορώ να απενεργοποιησω την επαναφορά μετα απο λαθος κωδικό στο ρολοι. Μετά από το τρέξιμο το πλένω και πατιούνται τα νούμερο και γίνεται από μόνο του επαναφορά.

Αυτό που ζητάς δεν νομίζω πως γίνεται, όμως μπορείς όταν το πλένεις να ενεργοποιείς πρώτα το water lock (κατεβάζεις τις συντομεύσεις από πάνω και είναι το εικονίδιο με τις δύο σταγόνες). Έτσι εξασφαλίζεις ότι δεν θα υπάρχουν τυχαίες επαφές στην οθόνη, και επιπλέον όταν το απενεργοποιείς διώχνει και το νερό που τυχόν έχει κρατήσει στην οπή του ηχείου.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπάρχει κάποιος άλλος που να αντιμετωπίζει πρόβλημα με την μέτρηση των ορόφων; Ενώ έχω ρυθμίσει το βαρόμετρο σε επίπεδο επιφάνειας της θάλασσας ήδη δύο φορές, στους 5 ορόφους μου βγάζει πάντα δύο παραπάνω. Όχι υπερβολικά νούμερα, όπως το πρώτο galaxy watch, αλλά εσφαλμένα.
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται το ρολόι μετράει πολύ περισσότερα βήματα από αυτά που πραγματικά κάνω.

Γίνεται κάπως καλιμπραρισμα αυτό?

 

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δελτίο Τύπου:

Οι μετρήσεις και η παρακολούθηση της υγείας γίνονται εύκολα και απλά με την εφαρμογή Samsung Health Monitor

 

[https://www]Αθήνα, 26 Ιανουαρίου, 2021 –Η Samsung Electronics Co., Ltd. ανακοίνωσε πως η εφαρμογή Samsung Health Monitor, που βοηθά τους χρήστες να παρακολουθούν την υγεία τους και τους ενθαρρύνει να επιτύχουν τους στόχους ευεξίας τους, θα είναι σύντομα διαθέσιμη σε 31 νέες χώρες. Οι χρήστες των Galaxy Watch3 και σειράς Galaxy Watch Active μπορούν να επωφεληθούν από τις λειτουργίες παρακολούθησης της αρτηριακής πίεσης και ηλεκτροκαρδιογραφήματος μέσω της εφαρμογής Samsung Health Monitor, ώστε να είναι πάντα καλά πληροφορημένοι για την υγεία τους, οποτεδήποτε και οπουδήποτε.

 

Η εφαρμογή Samsung Health Monitor έλαβε σήμανση CE τον Δεκέμβριο του 2020, με αποτέλεσμα να επεκταθεί η διαθεσιμότητά της της σε 28 Ευρωπαϊκές χώρες. Η σήμανση CE πιστοποιεί πως ένα προϊόν συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις ασφαλείας, υγείας και περιβάλλοντος της Ε.Ε. Πλέον, χρήστες σε Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Κροατία, Τσεχική Δημοκρατία, Δανία, Εσθονία, Φινλανδία, Γαλλία, Γερμανία, Ελλάδα, Ουγγαρία, Ισλανδία, Ιρλανδία, Ιταλία, Λετονία, Λιθουανία, Ολλανδία, Νορβηγία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σλοβενία, Ισπανία, Σουηδία, Ελβετία και Ηνωμένο Βασίλειο θα επωφεληθούν από την προηγμένη παρακολούθηση της αρτηριακής πίεσης και του ηλεκτροκαρδιογραφήματος. Επιπλέον, η εφαρμογή Samsung Health Monitor εισάγεται στη Χιλή, την Ινδονησία και τα ΗΑΕ, μετρώντας έτσι συνολικά 31 νέες χώρες.

 

«Σχεδόν 1 εκατομμύριο άνθρωποι έχουν χρησιμοποιήσει την εφαρμογή Samsung Health Monitor για να διαχειριστούν την υγεία τους από τον περασμένο Ιούνιο που παρουσιάστηκε για πρώτη φορά στην Κορέα», δήλωσε ο TaeJong Jay Yang, Corporate SVP και Head of Health Team του Mobile Communications Business στη Samsung Electronics. «Έχουμε δεσμευτεί να προσφέρουμε αυτήν την καινοτόμο υπηρεσία ευεξίας σε περισσότερους ανθρώπους σε όλο τον κόσμο και η τελευταία επέκταση της διαθεσιμότητας σηματοδοτεί ένα σημαντικό ορόσημο στην αποστολή μας».

 

Μέτρηση της αρτηριακής πίεσης

Η υψηλή αρτηριακή πίεση συνδέεται συνήθως με εγκεφαλικές, νεφρικές και καρδιακές παθήσεις και εάν δε δεχτεί θεραπεία, μπορεί να οδηγήσει σε εγκεφαλικό και στεφανιαία νόσο. Τα Galaxy smartwatch μπορούν να μετρήσουν την αρτηριακή πίεση μέσω της εφαρμογής Samsung Health Monitor, η οποία παρέχει στους χρήστες μια καλύτερη εικόνα για την υγεία και τους επιτρέπει να λαμβάνουν πιο ενημερωμένες αποφάσεις σχετικά με την ευεξία τους.

 

Μόλις το Galaxy Watch3 ή το Galaxy Watch Active2 συγχρονιστεί με ένα παραδοσιακό περιβραχιόνιο , οι χρήστες μπορούν να πατήσουν απλώς την εντολή «Μέτρηση» για να μετρήσουν την αρτηριακή τους πίεση, όπου κι αν βρίσκονται. Η συσκευή μετρά την αρτηριακή πίεση μέσω ανάλυσης παλμών, η οποία παρακολουθείται από τους αισθητήρες παρακολούθησης καρδιακού ρυθμού. Στη συνέχεια, το πρόγραμμα αναλύει τη σχέση μεταξύ της τιμής συγχρονισμού και της αλλαγής της αρτηριακής πίεσης, για να προσδιορίσει την αρτηριακή πίεση.

 

Παρακολούθηση ηλεκτροκαρδιογραφήματος

Υπολογίζεται ότι η κολπική μαρμαρυγή (AFib) , μια κοινή μορφή μη φυσιολογικού καρδιακού ρυθμού, αφορά περίπου 33,5 εκατομμύρια ανθρώπους παγκοσμίως. Το AFib αποτελεί συχνά την αιτία καρδιακών επιπλοκών, συμπεριλαμβανομένων των θρόμβων αίματος, της ανεπάρκειας και του εγκεφαλικού επεισοδίου.

 

Η λειτουργία ηλεκτροκαρδιογραφήματος αναλύει ηλεκτρονικά την δραστηριότητα της καρδιάς μέσω ενός αισθητήρα στο Galaxy Watch3 ή στο Galaxy Watch Active2. Οι χρήστες μπορούν να ανοίξουν απλώς την εφαρμογή Samsung Health Monitor, να καθίσουν άνετα και να βεβαιωθούν ότι το smartwatch εφαρμόζει σωστά στον καρπό τους. Στη συνέχεια, μπορούν να στηρίξουν τον αγκώνα τους σε μια επίπεδη επιφάνεια και να αγγίξουν ελαφρά με το δάχτυλο από το αντίθετο χέρι τους το πάνω κουμπί στο smartwatch για 30 δευτερόλεπτα. Στη συνέχεια, η εφαρμογή θα μετρήσει τον καρδιακό παλμό και ρυθμό, οι οποίοι θα χαρακτηριστούν είτε ως Ρυθμός Sinus (φυσιολογικός, κανονικός καρδιακός παλμός) ή ως AFib (όταν η καρδιά χτυπά ακανόνιστα) .

 

Διαθεσιμότητα

Για να έχουν πρόσβαση στις μετρήσεις αρτηριακής πίεσης και ηλεκτροκαρδιογραφήματος, οι χρήστες πρέπει να έχουν εγκαταστήσει την εφαρμογή Samsung Health Monitor τόσο στο Galaxy Watch3 είτε στο Galaxy Watch Active2 και στο smartphone Galaxy τους. Η εφαρμογή Samsung Health Monitor εγκαθίσταται αυτόματα όταν οι χρήστες ενημερώνουν το Smartwatch Galaxy στην τελευταία έκδοση μέσω της εφαρμογής Galaxy Wearable. Στη συνέχεια, η εφαρμογή smartwatch θα ανοίξει έναν σύνδεσμο, ο οποίος θα κατευθύνει τους χρήστες στη σελίδα λήψης της εφαρμογής σε smartphone από το Galaxy Store.

 

Στην Ελλάδα, η αναβάθμιση της εφαρμογής θα γίνεται σταδιακά διαθέσιμη στα Galaxy Watch3 και Galaxy Watch Active2 το πρώτο τρίμηνο 2021. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Galaxy Watch3 και το Galaxy Watch Active2, παρακαλούμε επισκεφθείτε το επίσημο site στο*http://www.samsung.com/gr*και το Samsung Newsroom στο*https://news.samsung.com/global/.

 

Οι χρήστες πρέπει να μετρούν την αρτηριακή τους πίεση όταν βρίσκονται σε κατάσταση ηρεμίας, όπως θα έκαναν με ένα παραδοσιακό πιεσόμετρο και να απέχουν από τη μέτρηση όταν ασκούνται, καπνίζουν ή πίνουν. Η μέτρηση της αρτηριακής πίεσης ή η εφαρμογή Samsung Health Monitor δεν μπορούν να διαγνώσουν υπέρταση, άλλες παθήσεις ή να ελέγξουν για σημάδια καρδιακής προσβολής. Δεν προορίζεται να αντικαταστήσει τις παραδοσιακές μεθόδους διάγνωσης ή θεραπείας από εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας.

 

Chugh SS et al. Worldwide epidemiology of atrial fibrillation. Κυκλοφορία. 2014 Φεβ 25; 129(8): 837-47.

 

Η καταγραφή ΗΚΓ ή η εφαρμογή Samsung Health Monitor δεν αναζητούν ποτέ σημάδια καρδιακής προσβολής. Δεν προορίζεται να αντικαταστήσει τις παραδοσιακές μεθόδους διάγνωσης ή θεραπείας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμείς που έχουμε βάλει τα app από μόνοι μας. Τι είναι καλύτερο να λάβουμε? Διαγραφή, ώστε να εγκατασταθεί το κανονικό?

Πιθανον να είναι και στα ελληνικά.

Πάντως αναφέρει ότι η διάθεση θα γινει το 1ο τρίμηνο του 2021.

Link to comment
Share on other sites

Πατας επανω στο widget ΒΗΜΑΤΑ και εκει σου δειχνει και τους οροφους.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

:up: και εγω εφαγα αρκετη ωρα μεχρι να το βρω, ημουν συνηθισμενη απο τα προηγουμενα 2 που οι οροφοι ειχαν το δικο τους widget και με το 3 νομιζα οτι με καποιο update το ειχαν αφαιρεσει και αυτο....

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...