Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ την αίτηση την είχα κάνει από browser. Έψαξα και βρήκα το link . Δε ξέρω αν εξακολουθεί να γίνεται από εδώ. Όποιος θέλει ας δοκιμάσει .

 

https://my-samsung.com/gr/mysamsung/offers/#/K43Z465G6VR4Z/step-1

 

Μέχρι πότε είναι η προωθητική ενέργεια παιδιά (δηλαδή να δηλωθεί μια προπαραγγελια)?

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί με κάποιο τρόπο να συνδεθεί το Apple watch 5 με το τηλέφωνο.....είναι κάνεις που το έχει καταφέρει.

 

Ούτε με αυτό το τηλέφωνο, ούτε με κανένα Android φυσικά.

Μόνο με αλχημείες, με χρήση lte Apple watch και φυσικά απολύτως προβληματική λειτουργικότητα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα με τον ηχο κλησης στις κλησεις, πρωτα βλεπω την κληση που μου γινεται και μετα απο λιγο ξεκιναει ο ηχος.Εχει σχεση με καποιοα ρυθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλα μέσα στο κινητό εχθές 5750 φωτογραφίες και μου της έχει βγάλει με λάθος ημερομηνία φαίνονται μπερδεμένες. Ενώ στο Google photos είναι οκ.καμια ιδέα τι να κάνω?
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως δουλεύει το πενάκι air,δηλαδή να αλλάζω εικόνες για παράδειγμα χωρίς να ακουμπάω την οθόνη. Έχω κάνει τα πάντα αλλά δε γίνεται τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως δουλεύει το πενάκι air,δηλαδή να αλλάζω εικόνες για παράδειγμα χωρίς να ακουμπάω την οθόνη. Έχω κάνει τα πάντα αλλά δε γίνεται τίποτα.[/quoteρυθμισεις-συνθετες λειτουργιες-S PEN

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως δουλεύει το πενάκι air,δηλαδή να αλλάζω εικόνες για παράδειγμα χωρίς να ακουμπάω την οθόνη. Έχω κάνει τα πάντα αλλά δε γίνεται τίποτα.

ρυθμισεις-συνθετες λειτουργιες-S PEN

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς με ποια courier έρχονται τα live buds από την Samsung?

 

Με Speedex εμένα μου ήρθαν.

Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή γνώμη για tempered glass?

 

Δεν λειτουργουν τα tempered glass με το δακτυλικο των galaxy(αν δεν αλλαξε κατι με το note20ultra).

 

Αναγκαστικα screen protector ή ισως το ακριβο γυαλι της Dome.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το προβλημα μου στον ηχο κλησης ειναι εκφωνηση ταυτοτητας καλουντος. Eχω συνδεμενα παντα τα hands free αλλα εχω κληση την εκφωνηση ταυτοτητας καλουντος αλλα αυτο επιμενει να εκφωνει και μου διακοπτει τον ηχο κλησης. Μηπως φταιει το bixy?
Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργουν τα tempered glass με το δακτυλικο των galaxy(αν δεν αλλαξε κατι με το note20ultra).

 

Αναγκαστικα screen protector ή ισως το ακριβο γυαλι της Dome.

 

Αυτο ας πουμε, στην περιγραφη λεει οτι λειτουργει ο σενσορας.

https://advtech.gr/eiger-galaxy-note-20-ultra-3d-glass-egsp00634-p-10983.html?skr_prm=WyJlN2U3ZjRkMC0xMjhlLTQwMDQtYjRmMC1iZTM3OTM0YmUyZDciLDE1OTg1NjE4MDM2NzMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε εμένα και άλλους δύο που έχουμε το ultra δε δουλεύει το s pen στη λειτουργία χωρίς επαφή, κάποιος μου είπε ότι πρέπει να κατεβάσω κάποιο firmware για το spen,ακόμα δεν έχω βρει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε εμένα και άλλους δύο που έχουμε το ultra δε δουλεύει το s pen στη λειτουργία χωρίς επαφή, κάποιος μου είπε ότι πρέπει να κατεβάσω κάποιο firmware για το spen,ακόμα δεν έχω βρει κάτι.

 

Εχεις ενεργοποιημενο απο των πινακα συντομευσεων,την κουρτινα,την επιλογη ενεργειες χωρις επαφη?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι ανοιχτό, έχω κάνει και reset στο πενάκι, ούτε και εκεί!

 

Αφαίρεσε το πενάκι και πάτησε κάτω αριστερά το γρανάζι. Επίλεξε την πρώτη επιλογή που λέει εντολή χωρίς επαφή και ανοιξε τον διακόπτη.

 

 

Εγω στο Note 10 Plus είχα βάλει το τζάμι της Τ-max και το δακτυλικό δουλευε μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Είδατε το teardown του jerryrig;

Η ευρωπαϊκή έκδοση με τον exynos δεν έχει μέσα cooling copper ούτε οτιδήποτε άλλο για ψύξη γενικότερα του κινητού ενώ η snapdragon έχει κανονικά.

Καλά τι έχουν κάνει φέτος αυτοί;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδατε το teardown του jerryrig;

Η ευρωπαϊκή έκδοση με τον exynos δεν έχει μέσα cooling copper ούτε οτιδήποτε άλλο για ψύξη γενικότερα του κινητού ενώ η snapdragon έχει κανονικά.

Καλά τι έχουν κάνει φέτος αυτοί;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Υπάρχουν και συσκευές με snap που δεν έχουν. Φέτος η Samsung έδωσε ρεσιτάλ βλακειας στη σειρά Note. Πραγματικό λαχείο η αγορά Note 20....Λες και θέλει να την θάψει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα μοντελου με sd ή με exynos, απλα λενε οτι στη μεση της παραγωγικης διαδικασιας η σαμμυ αλλαξε το cooling του soc.

Eνας μηχανικος ελεγε οτι στην πραξη ειναι ισαξιες και οι 2 λυσεις cooling.

Τι ισχυει; Ενας Θεος ξερει...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα μοντελου με sd ή με exynos, απλα λενε οτι στη μεση της παραγωγικης διαδικασιας η σαμμυ αλλαξε το cooling του soc.

Eνας μηχανικος ελεγε οτι στην πραξη ειναι ισαξιες και οι 2 λυσεις cooling.

Τι ισχυει; Ενας Θεος ξερει...

 

Όπως είναι ισάξιος ο exynos με τον snap....

Α ρε Sammy. Μας άφησες χωρίς note.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι ισάξιος ο exynos με τον snap....

 

Α ρε Sammy. Μας άφησες χωρίς note.

Μπορει να αποδειχθει σωστη κινηση τελικα να μην παει κανεις στο n20 φετος εφοσον ενσωματωθει η σειρα στο επομενο s21 ...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και συσκευές με snap που δεν έχουν. Φέτος η Samsung έδωσε ρεσιτάλ βλακειας στη σειρά Note. Πραγματικό λαχείο η αγορά Note 20....Λες και θέλει να την θάψει.

 

 

Και το γλεντοκοπη στο θέμα soc θα συνεχιστεί και του χρόνου μιας και δεν προβλέπεται AMD gpu υλοποίηση για τον exynos που θα πάει για 22.:lol:

https://www.notebookcheck.net/No-custom-AMD-Radeon-GPU-for-the-Exynos-1000-new-leak.490215.0.html

Κατοχος s10 lite με temperded glass Nillkin Amazing H+ Pro πιανει ακριβως οπως και με την γυμνη οθονη :D

Το s10 lite έχει optical fingerprint και εκει με όλα τα καλά tempered glass δουλεύει άψογα το αποτύπωμα.

Σε ultrasonic fingerprint όμως σε S και Note σειρά δεν ισχύει αυτό, τα περισσότερα αν όχι με όλα τα tempered δεν δουλεύει άψογα το αποτύπωμα ακόμα και στο dome υπάρχουν παράπονα από χρήστες.

 

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να αποδειχθει σωστη κινηση τελικα να μην παει κανεις στο n20 φετος εφοσον ενσωματωθει η σειρα στο επομενο s21 ...

 

Αν έχεις πχ το s20 Ultra τότε σίγουρα δεν αξίζει.

Όμως ποιος μένει 1 χρόνο χωρίς note....??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πχ το s20 Ultra τότε σίγουρα δεν αξίζει.

 

Όμως ποιος μένει 1 χρόνο χωρίς note....??

Όποιος δεν έχει S20 Ultra, έχει note 10+ που πάλι δεν αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...