Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα!

Έκανα προπαραγγελια και πήρα πριν λίγες μερες

το note 20 ultra 256gb.

Μπηκα στο Samsung members για να πάρω τα ακουστικά,

μπήκα εκεί που γράφει πλεονεκτήματα, δεν βγάζει τίποτα.

Μίλησα στο forum της Samsung, αλλά λέει ότι έχει τεχνικό θέμα.

Έχει κανένας αντιμετώπιση το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι σε μένα το ίδιο, με αφήνει να κάνω τη διαδικασία, αλλά μετά βγάζει μήνυμα ότι δεν δικαιούμαι την προσφορά

Πας φίλε μου εκεί που γράφει πλεονεκτήματα? Μήπως κάνω κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που μπαίνω βλέπω ότι το κατέβασαν, οπότε σωστά δεν το βρίσκεις. Μέχρι το μεσημέρι που προσπάθησα το έβγαζε και στην αρχική σελίδα σε banner

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λάθος, όταν μπαίνω στο Samsung members απ το Note εμφανίζει και στην αρχική και στα πλεονεκτήματα το banner Για τα buds... αλλά εξακολουθεί και δεν δέχεται την αίτηση. Τι να πω, θα μιλήσω αύριο με την εξυπηρέτηση πελατών.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω Streaming στην TV από το κινητό γιατί το Smart View της samsung δεν δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει συμπληρώσει επιτυχώς κάποιος την αίτηση για τα buds...????

 

Εγω και καποιο,αλλοι ναι.μαλιστα την συμπληρωσα Τριτη και Παρασκευη τα ειχα στα χερια μου

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη πως την συμπληρωσες Τρίτη... είχες παραλάβει από Τρίτη το κινητό...??? Παρασκευή δεν κυκλοφόρησε..???

Εγώ από Κωτσοβολο έκανα την αγορά

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών Τής Samsung για το θέμα της αίτησης για τα buds και μου απάντησαν ότι έχουν κάποιο τεχνικό πρόβλημα που προσπαθούν να λύσουν όσο πιο άμεσα, και να προσπαθήσουμε αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

Και μένα από τις 21 Αυγούστου αυτό μου λένε

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη πως την συμπληρωσες Τρίτη... είχες παραλάβει από Τρίτη το κινητό...??? Παρασκευή δεν κυκλοφόρησε..???

Εγώ από Κωτσοβολο έκανα την αγορά

 

Απο Δευτερα το πρωι αρχισαν να τα δινουν!εσπασε η πρωτη μερα κυκλοφοριας που ηταν 21!εγω ελειπα Δευτερα,το παρελαβα Τριτη και την Παρασκευη τα ειχα Λαμια.ακομη και ενας εκπροσωπος της samsung που μιλησα το Σαββατο μαζι του για ενα θεμα,εξεπλαγη που του ειπα πως τα ειχα παραλαβει την προηγουμενη μερα.οχι απλα τα παρελαβα αμεσα,τα πουλησα κιολας. :)

Επισης ειπες τη μαγικη λεξη:Κωτσοβολος..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αίτηση την είχα κάνει από browser. Έψαξα και βρήκα το link . Δε ξέρω αν εξακολουθεί να γίνεται από εδώ. Όποιος θέλει ας δοκιμάσει .

 

https://my-samsung.com/gr/mysamsung/offers/#/K43Z465G6VR4Z/step-1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αίτηση την είχα κάνει από browser. Έψαξα και βρήκα το link . Δε ξέρω αν εξακολουθεί να γίνεται από εδώ. Όποιος θέλει ας δοκιμάσει .

 

 

 

https://my-samsung.com/gr/mysamsung/offers/#/K43Z465G6VR4Z/step-1

Ωραίος, φαίνεται να δουλεψε τώρα. Από την εξυπηρέτηση πελατών μ είχαν πει μόνο μέσω Samsung members. Φαίνεται τώρα να το δέχτηκε

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Έκανα προπαραγγελια και πήρα πριν λίγες μερες

το note 20 ultra 256gb.

Μπηκα στο Samsung members για να πάρω τα ακουστικά,

μπήκα εκεί που γράφει πλεονεκτήματα, δεν βγάζει τίποτα.

Μίλησα στο forum της Samsung, αλλά λέει ότι έχει τεχνικό θέμα.

Έχει κανένας αντιμετώπιση το ίδιο πρόβλημα?

 

Πανε εφαρμογές, βρές samsung members, κανε εκαθαριση cache, κάνε reboot το κινητο και ξαναμπές για να δείς αν στο εμφανιζει, δεν εχουν λογο να το κατεβασουν αφου μπορούμε μεχρι τις 21 Οκτ 2020 να ζητήσουμε το δώρο.

 

Αν δεν φτιαχτεί με καθαρισμό της cache τότε πάρε τηλέφωνο στο τμημα εξυπηρετησης πελατών της Samsug Ελλας. Πολύ πρόθυμοι και εξυπηρετικοί.

Edited by baxy
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη θα παραλάβω και εγώ το κινητό .... προερχόμενος από το note10us.

Το κόστος αναβάθμισης ήταν 500€ συν τα έξοδα για θήκη και ασύρματη φόρτιση.

Το μόνο που με πείραξε ήταν , ότι χάνω τα earbuds.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη samsung mail ειναι πρωτη σε καταναλωση με αναμονη 7 ωρες και 50 λεπτα και καταναλωση 6,9%.χθες με 11 ωρες αναμονη ειχα 0.9%.τι παιζει;

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσουμε οτι η μπαταρια εχει στρωσει δηλαδη σε ολους εσας τους πρωτους κατοχους;

 

Η διαφορά πριν το update και μετά είναι τεράστια. Είναι στο περίπου σε επίπεδα note 10 plus και λίγο χειρότερα. Για εμένα θέλει βελτίωση ..

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά πριν το update και μετά είναι τεράστια. Είναι στο περίπου σε επίπεδα note 10 plus και λίγο χειρότερα. Για εμένα θέλει βελτίωση ..

 

NFC και GPS ενεργοποιημενα ?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά πριν το update και μετά είναι τεράστια. Είναι στο περίπου σε επίπεδα note 10 plus και λίγο χειρότερα. Για εμένα θέλει βελτίωση ..

 

Φίλε καλησπέρα. Το τηλέφωνο ζεσταινεται μετα απο κάποια χρήση. και η μπαταρια του βγαζει μια μερα χρήσης, για επαγγελματικη απασχοληση. Οχι παιχνίδια. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη θα παραλάβω και εγώ το κινητό .... προερχόμενος από το note10us.

Το κόστος αναβάθμισης ήταν 500€ συν τα έξοδα για θήκη και ασύρματη φόρτιση.

Το μόνο που με πείραξε ήταν , ότι χάνω τα earbuds.

 

Το πούλησες το 10 ή τρέχει κάποια προσφορά?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μετά από 1 εβδομάδα χρήσης έχω το εξής συμπέρασμα:

Μέχρι Κυριακή ήμουν σε σπίτι με κακο σήμα, και οριακό wifi. Το αποτέλεσμα ήταν να βγάζω με το ζόρι τη μέρα με 2-3 ωρες οθόνης και αρκετή ομιλία.

Μετά το update έγινε καλύτερο και εμφανώς πιο δροσερό το κινητό.

Σήμερα γύρισα στο σπίτι μου και στο γραφείο μου με καλό σήμα και άριστο wifi. Έβγαλε άνετα τη μέρα με 30% υπόλοιπο και πάνω από 3 ωρες ομιλία. Θεωρω λοιπόν ότι δεν είναι μάπα αλλα σίγουρα θα υπάρχουν και οριακές μέρες αν κάποιος το λιώνει όλη μέρα, πχ ταξίδι κτλ. Ειδικά σε κακο σήμα ψοφάει.

Δεν ξέρω αν snap μπορεί να δώσει κάτι τρομερό, ισως ένα 10% παραπάνω που όμως μπορεί να αρκεί.

Προσωπικά μου αρέσει πολύ εμφανισιακά και αυτό με κράτησε και έδωσα το s20 ultra. Αλλιώς δεν είχα λογο μετάβασης

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...