Jump to content

Samsung Galaxy S20 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ξέρω αυτό με τις αναβαθμίσεις όμως δεν έρχονται στην ώρα τους όπως συμβαίνει στα αργεντίνικα

αν ήταν έτσι θα το είχε πάρει αν είναι να μας πουλάει ο Γερμανός του Σκρουτζ τα κινητά με τιμές samsung Hellas είναι κοροϊδία

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Και αργεντίνικο να είναι και γερμανικό να είναι με το που βάλεις ελληνική sim κατευθείαν το κινητό κάνει επαναφορά και περνάει ελληνική rom και μετά θα παίρνεις κανονικά τις αναβαθμίσεις ταυτόχρονα με τα όλα τα υπόλοιπα ελληνικά που έρχονται επίσημα από την samsung Hellas

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Και αργεντίνικο να είναι και γερμανικό να είναι με το που βάλεις ελληνική sim κατευθείαν το κινητό κάνει επαναφορά και περνάει ελληνική rom και μετά θα παίρνεις κανονικά τις αναβάθμισης ταυτόχρονα με τα όλα τα υπόλοιπα ελληνικά που έρχονται επίσημα από την samsung Hellas
δυστυχώς!!!αν κοιτάξεις στου s21 ultra το νήμα θα δεις ότι δεν ισχύει

δεν άλλαξε

edit:πάντως ο Γερμανος κάνουν την παλαβη σχετικά με το imei όταν τους ρωτάς

προφανώς και το ξέρουν ....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευρωπαϊκής ένωσης έχει κανονικά εγγύηση λ, εκτος όχι.
δεν μιλάμε για εγγύηση

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και αργεντίνικο να είναι και γερμανικό να είναι με το που βάλεις ελληνική sim κατευθείαν το κινητό κάνει επαναφορά και περνάει ελληνική rom και μετά θα παίρνεις κανονικά τις αναβαθμίσεις ταυτόχρονα με τα όλα τα υπόλοιπα ελληνικά που έρχονται επίσημα από την samsung Hellas

 

εγω που πηρα s21 ultra (ελληνικο vodafon οπως με ενημερωσε η samsung και το επισημο σερβις) ειναι με rom Αργεντινης και δεν γυρισε (ουτε θα γυρισει)σε Ελληνικο.Θα περνει την αναβαθμιση της Αργεντινης.

Link to comment
Share on other sites

Don't cry for me Argentina... τί κόλπα είναι αυτά το αγόρασες από Vodafone store και η α συσκευή ανοίχτηκε με ρομ Vodafone Αργεντινής??
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Don't cry for me Argentina... τί κόλπα είναι αυτά το αγόρασες από Vodafone store και η α συσκευή ανοίχτηκε με ρομ Vodafone Αργεντινής??
ναι αλλά με τσάμικο μέσα

.. χαχά!!! και τσαπ και τσουπ ....κέτσαπ

ουπς από αλλού είναι αυτό

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ιδια ειναι ολα τα ρομ απλα τα csc αλλαζουν.Οι ενημερωσεις δεν ειναι καθυστερημενες ειναι προγραμματισμενες χρονικα για καθε χωρα .Κατα ταλλα προφανως καποια εκπτωση θα ειχε σε μαζικη αγορα και πηρε συσκευες που ηταν για αργεντινη.Αυτοι στα καταστηματα κατα περιοδους κοιτανε σε ολες τις χωρες εαν υπαρχει καποια εκπτωση αναλογα τη χωρα και παραγγελνουν οπου βρουν φθηνοτερα καλα αυτο δεν ειναι κακο στον υποψηφιο αγοραστη. Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

και γω που δεν έχω Samsung το κατάλαβα και το έχω αναφέρει στο νήμα του s21 ultra

άρα παίρνεις από αξιόπιστο μαγαζί του Σκρουτζ τουλάχιστον θα ξέρεις ότι είναι για Ευρώπη αντί να πληρώνεις τα μαλλιοκεφαλα σου στην κάθε voda

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το S20 + απο σκρουτζ το πήρα πέρσι και είναι επίσημη Ελληνική έκδοση...
Link to comment
Share on other sites

ακυρο..............

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δυστυχώς!!!αν κοιτάξεις στου s21 ultra το νήμα θα δεις ότι δεν ισχύει

δεν άλλαξε

edit:πάντως ο Γερμανος κάνουν την παλαβη σχετικά με το imei όταν τους ρωτάς

προφανώς και το ξέρουν ....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν μιλάμε για εγγύηση

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

δηλαδη και στον γερμανο αυτην την μοντα κανουν? περνουν απο αργεντινη παιδια?;););)

Link to comment
Share on other sites

Nέος κάτοχος του S20 Ultra

Διαβάζω ότι υπήρχαν προβλήματα με το γυαλί της κάμερας.Εσπαγε χωρίς λόγο ....κατασκευαστικό λάθος κτλ

Εχει φτιαχτεί το πρόβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

https://www.channelnews.com.au/galaxy-s20-users-sue-samsung-for-broken-camera-glass-issue/

 

Εγω δεν έχω ακούσει για τέτοιο περιστατικό τουλάχιστον εδώ στους χρήστες του myphone.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είχε ράγισε ενώ το πρόσεχα και του είχα θήκη με κάποιο υπερυψωμένα στην κάμερα. Ούτε που κατάλαβα πως έγινε. Απαράδεκτο για μένα.

Τιμη επισκευής 70€ (αν θυμάμαι καλά)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες μια ερώτηση.

Από shutter lag η κάμερα πως τα πάει;

Δηλαδή από όταν πατήσεις το κουμπί τραβάει αστραπιαία την φωτογραφία;focus σε προσωπα κάνει αμέσως;

Ρωτάω Κυρίως για φωτογραφία σε εσωτερικο χώρο παιδιών που κουνιούνται όσο να ναι περισσότερο .κορυφαία σε αυτόν τον τομέα από ότι έχει περάσει από τα χέρια μου ήταν pixel και iPhone σε αυτόν τον τομέα.αντιθετος με έναν s10 πολλές έβγαιναν κουνημε νέες .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μετά την ενημέρωση ασφαλείας που έκανε το τηλέφωνο καθυστερεί να φορτίσει.

Λογικά επειδή χρησιμοποιώ μεν γνήσιο ασύρματο φορτιστή αλλά με άλλο μπριζάκι.

Πριν την ενημέρωση όμως φόρτιζε αρκετά πιο γρήγορα.

Παρατηρείται εσείς τίποτα αντίστοιχο;

Το έχει ξανακάνει σε παλαιότερη ενημέρωση αλλά το διόρθωσε. Απλά αν συμβαίνει αυτό εσκεμένα πραγματικά αρχίζει και με ενοχλεί.

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει και σε άλλες συσκευές να φορτιζουν αργά με 3 rd party φορτιστή η καλώδιο.

Στο S20+. πάντως με πολυφορτιστή baseus που φορτίζω κάποιες φορές μαζί με το ταμπλέτ και κάποιες φορές τα ασύρματα ακουστικά και καλώδιο ugreen φορτίζει σε νορμάλ ταχύτητες.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια καλή μαγνητική βάση για το αμάξι όμως με το μεταλλικό μέσα από τη θήκη του κινητού για να μαγνητίζει δεν φορτίζει ασύρματα.... Έχουμε κάποια λύση για αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια καλή μαγνητική βάση για το αμάξι όμως με το μεταλλικό μέσα από τη θήκη του κινητού για να μαγνητίζει δεν φορτίζει ασύρματα.... Έχουμε κάποια λύση για αυτό;

 

Λύση απλή.

Η αλλαγή θήκης ή αλλαγή βάσης αυτοκινήτου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...