Jump to content

Samsung Galaxy S20 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ και χιλιάδες κόσμος έχει τ ίδιο πρόβλημα. Λύση δεν μπορώ να βρω.. Αν βρεις κάτι στείλε ρε φίλε. Θα σκάσω.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ και χιλιάδες κόσμος έχει τ ίδιο πρόβλημα. Λύση δεν μπορώ να βρω.. Αν βρεις κάτι στείλε ρε φίλε. Θα σκάσω.
Όχι δεν μπορώ να στείλω ηχητικά μηνύματα....ενώ δείχνει ότι κάνει εγγραφή μετά εξαφανίζετε.
Έχετε δοκιμάσει να βάλετε μια πιο παλιά έκδοση της εφαρμογής;

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει να βάλετε μια πιο παλιά έκδοση της εφαρμογής;

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

Έχω δοκιμάσει να βάλω τα πάντα. Δουλεύει μόνο με την εφαρμογή σε landscape. Στα πλάγια δηλαδή. Εγώ όμως δε το δουλεύω το landscape το έχω κλειστό οπότε είναι σαν να μην υπάρχει στο για μένα. Πολύ σπάνια το κάνω. Δε στέλνω ηχητικά μέχρι να φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ήρθε νέα αναβάθμιση μεγέθους 1.245,44ΜΒ που περιλαμβάνει βελτιώσεις κάμερας, οθόνης, ημερολογίου κ.τ.λ με επίπεδο ασφάλειας 1 Φεβρουαρίου.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε νέα αναβάθμιση μεγέθους 1.245,44ΜΒ που περιλαμβάνει βελτιώσεις κάμερας, οθόνης, ημερολογίου κ.τ.λ με επίπεδο ασφάλειας 1 Φεβρουαρίου.

 

DUB5? Από 17/2 την έχουμε αυτή... Περιμένουμε του Μαρτίου τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα...έλα ρε τόσο πίσω έμεινε το κινητό μου;

Και κάθε μέρα έκανα χειροκίνητα αναζήτηση για ενημέρωση και δεν είχε τίποτα.. Ενημερώστε ότι πηραμε αναβάθμιση να ξέρουμε; :)

Link to comment
Share on other sites

Είχε κάποιος παρόμοιο πρόβλημα? Έβγαλα φωτογραφία με φλας, και η φωτογραφία βγήκε καμμένη! Πολύ έντονο το φλας!

Το έκανα επανεκκίνηση και επανήλθε.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα...έλα ρε τόσο πίσω έμεινε το κινητό μου;

Και κάθε μέρα έκανα χειροκίνητα αναζήτηση για ενημέρωση και δεν είχε τίποτα.. Ενημερώστε ότι πηραμε αναβάθμιση να ξέρουμε; :)

 

Τα ελληνικά ξεκλείδωτα (EUR) την πήραν χθες

Ο φίλος πρέπει να έχει DBT που όντως τη πήρανε από 17/02

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά ξεκλείδωτα (EUR) την πήραν χθες

Ο φίλος πρέπει να έχει DBT που όντως τη πήρανε από 17/02

 

Εγώ τις φλασάρω μόνος μου. EUR είναι το τηλέφωνο ελληνικό αλλά τις βάζω τη μέρα που βγαίνουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά του;Σκεφτομαι αυτο ή s21 τι γνωμη έχετε ώς κάτοχοι αντικειμενικά,τώρα εχω s9 plus και η μπαταρία του δε φτουράει άλλο.
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά του;Σκεφτομαι αυτο ή s21 τι γνωμη έχετε ώς κάτοχοι αντικειμενικά,τώρα εχω s9 plus και η μπαταρία του δε φτουράει άλλο.

 

S21. Θα πρότεινα λίγη υπομονή να στρώσει λίγο η τιμή και βουρ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για το S21 Ultra μιλαμε παντα, ετσι; Γιατι στις αλλες 2 εκδοσεις λογικα δεν αξιζει να πας....
Link to comment
Share on other sites

Ναι,σκεφτομαι η s20 ultra η s21 ultra,είναι πανάκριβα βέβαια..αυτο σκεφτομαι να πέσει λίγο η τιμή..πρός το s21 είμαι αλλά εμφανησιακά μου αρεσει και το s 20..
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες δυστυχως στις τελευταιες εκδοσεις δεν πεφτουν πολυ.... Πχ το S20 Plus το ειχα παρει 740 περσι τον Μαη και τωρα το βρισκεις 725...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως ισχύει αυτό..όπως και νά χει καλύτερα 700 παρα να δωσω 1400για το s21 π.χ. Είναι πολλά χρήματα ,τα λυπάμαι αλλα είναι όμορφα και τα 2 και ψήνομαι πολύ..Να μην επιλέξω s20ultra λές;Να πάω S21 ;
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Για το S21 Ultra μιλαμε παντα, ετσι; Γιατι στις αλλες 2 εκδοσεις λογικα δεν αξιζει να πας....

 

Εννοείται ultra. Άλλωστε στο θέμα του Ultra είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι τιμες δυστυχως στις τελευταιες εκδοσεις δεν πεφτουν πολυ.... Πχ το S20 Plus το ειχα παρει 740 περσι τον Μαη και τωρα το βρισκεις 725...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ultra είναι στα 750 και ξεκίνησε από 1400. Μια χαρά πέφτουν οι τιμές.

https://www.bestprice.gr/item/2155982676/samsung-galaxy-s20-ultra-5g-12gb-128gb-dual.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όντως ισχύει αυτό..όπως και νά χει καλύτερα 700 παρα να δωσω 1400για το s21 π.χ. Είναι πολλά χρήματα ,τα λυπάμαι αλλα είναι όμορφα και τα 2 και ψήνομαι πολύ..Να μην επιλέξω s20ultra λές;Να πάω S21 ;

 

Δηλαδή να πας σε περσινό μοντέλο? Όταν μάλιστα κρατάς την συσκευή σου 3+ χρόνια......

Εγω δεν θα το σκεφτόμουν. Στο φινάλε υπάρχουν και μεταχειρισμένα άριστα (ή και σφραγισμένα).

Στην χειρότερη περιμένεις λίγο και το παίρνεις σε λογικότερο τιμή. Τρέχουν και διάφορες προσφορές κατά καιρούς.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ultra. Άλλωστε στο θέμα του Ultra είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το ultra είναι στα 750 και ξεκίνησε από 1400. Μια χαρά πέφτουν οι τιμές.

https://www.bestprice.gr/item/2155982676/samsung-galaxy-s20-ultra-5g-12gb-128gb-dual.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δηλαδή να πας σε περσινό μοντέλο? Όταν μάλιστα κρατάς την συσκευή σου 3+ χρόνια......

Εγω δεν θα το σκεφτόμουν. Στο φινάλε υπάρχουν και μεταχειρισμένα άριστα (ή και σφραγισμένα).

Στην χειρότερη περιμένεις λίγο και το παίρνεις σε λογικότερο τιμή. Τρέχουν και διάφορες προσφορές κατά καιρούς.

 

Θα περιμενω λίγο να πέσουν οι τιμές και τών 2 .Μάλλον θά πάω για το 21 ultra.Σας ευχαριστω πολύ για τήν βοήθεια και τις συμβουλες σας παιδιά!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Από χθες στο playstore δεν κάνει ενημερώσεις τις εφαρμογές.

Έκανα διακοπή ενημερώσεων και ξαναενημέρωση όλων, τι μία-μία, τι επανεκκίνηση, τίποτα.

Γυρνάει το κυκλάκι της ενημέρωσης αλλά μένει εκεί.

Το κάνει σε κανέναν άλλο, γιατί στα άλλα κινητά που έχω γίνονται κανονικά. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Από χθες στο playstore δεν κάνει ενημερώσεις τις εφαρμογές.

Έκανα διακοπή ενημερώσεων και ξαναενημέρωση όλων, τι μία-μία, τι επανεκκίνηση, τίποτα.

Γυρνάει το κυκλάκι της ενημέρωσης αλλά μένει εκεί.

Το κάνει σε κανέναν άλλο, γιατί στα άλλα κινητά που έχω γίνονται κανονικά. :wacko:

 

Πάντως και εγώ απο χθές στο 1ii δεν έχω κάποια ενημέρωση σε εφαρμογή....συμβαίνει αυτό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ενημέρωση Μαρτίου με τα ίδια στοιχεία με του Φεβρουαρίου;;;;

 

Σύμφωνα με το sammobile η DUB5 που βγήκε τις προάλλες είναι με το security patch Φεβρουάριου.

Η νέα που βγήκε χθες η DUBA έχει το patch Μαρτίου για EUR

Όσο και να προσπαθώ δε μπορώ να τη πάρω μέσα από την ενημέρωση λογισμικού:lost:

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός την καλύτερη αναμονή να προσθέσω ότι το space zoom στο 100% έχει θεαματική βελτίωση και στην σταθερότητα και στην ποιότητα (μπορώ να πω ισάξια με το S21Ultra).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...