Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σας σε huawei που δεν εχει android μπορει να κατεβει το big bang?

ευχαριστω

 

Ναι . Μέσω της εφαρμογής apkpure που σε βοηθά να εγκαταστήσεις άλλες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν έχει android ή δεν έχει Google Apps;

Στο site της Vodafone έχει μόνο από Google Play και Apple Store.

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/big-bang/

Αν δεν έχεις Google Play μπορείς να το κατεβάσεις από sites που έχουν Android εφαρμογές

https://www.google.com/search?q=cu+big+bang+apk&oq=cu+big+bang+&aqs=chrome.3.69i57j0l4j69i61l3.17030j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

https://apkpure.com/cu-big-bang/gr.vodafone.cu.cu_vr

 

https://apkcombo.com/cu-big-bang/gr.vodafone.cu.cu_vr/

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

πακετο cu bing bang students 10gb για 7 ημερες με 2,50 ευρω.

Ο αδελφος μου που εχει cu special του το εμφανιζει το πακετο και του γραφει μυνημα οτι το πακετο δεν ενεργοποιηθηκε επιτυχως !!

και γραφει οτι : << το πακετο δεν μπορει να ενεργοποιηθει λογω μη συμβατοτητας με αλλα πακετα που εχεις ηδη ενεργα ή μη ανανεωσης υπολοιπου τις τελευταιες 60 ημερες.

 

τι σημαινει αυτο;

εφοσον το εμφανιζει το πακετο δεν θα επρεπε να μπορει να το ενεργοποιησει; . θυμαται οτι ειχε βαλει καρτα προσφατα.

κανονικα αυτο το πακετο δεν ειναι μονο για τα φοιτητικα cu ; . αμα δεν τον αφορουσε κανονικα δεν θα επρεπε να μην υπαρχει; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το εμφανίζει και σε εμένα στο κανονικό cu μέσα στο cu app αλλά δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το εμφάνιζε το φοιτητικό πακέτο data πριν λίγες μέρες στα πακέτα του big bang αλλά πλέον δεν το εμφανίζει. Όταν υπήρχε πάντως δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη του cu, στα ενεργά πακέτα φαίνονται κ οι υπολοιπες ωρες ως τη ληξη των πακέτων του big bang.

https://cloud.degoo.com/sh...Oci1DsaGW7PPfA

Εντυπωση μου κάνει ότι το πακέτο 1 το λήγει σε 23 ώρες. Ίσως το άλλαξαν

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα το πακετο 100 λεπτα προς ολους με χρεωση 0,80 ευρω διαρκειας 2 ημερων το ενεργοποιησα στις 25/2 και ωρα 3:34μμ και αντι να ληξει στις 27/2 σημερα 28/2 το πρωι μου ηρθε sms οτι εληξε στις 9:28πμ. Τι γινεται ; γιατι κρατησε παραπανω ; ηθελα να πάρω τηλεφωνο σημερα και δεν το εκανα περιμενα οτι ειχε ληξει ηδη και θα με χρεωνε

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι μηνύματα από τις 11 το βράδυ μέχρι τις 9 το πρωί, στέλνονται στις 9 το πρωί.

Πιθανώς το πακέτο έληξε 27/2 23:59 (όπως ένα κανονικό πακέτο 30 ημερών πχ), και λόγω του χρονικού περιορισμού σου ήρθε το μήνυμα το επόμενο πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα το πακετο 100 λεπτα προς ολους με χρεωση 0,80 ευρω διαρκειας 2 ημερων το ενεργοποιησα στις 25/2 και ωρα 3:34μμ και αντι να ληξει στις 27/2 σημερα 28/2 το πρωι μου ηρθε sms οτι εληξε στις 9:28πμ. Τι γινεται ; γιατι κρατησε παραπανω ; ηθελα να πάρω τηλεφωνο σημερα και δεν το εκανα περιμενα οτι ειχε ληξει ηδη και θα με χρεωνε

 

Αν θες κάποια στιγμή να σιγουρευτείς αν έχει λήξει κάποιο πακέτο ή όχι αλλά δεν σου έχει έρθει το ενημερωτικό μήνυμα λήξης του εκάστοτε πακέτου, μπορείς να δοκιμάσεις να στείλεις "Υ" στο 1252 για έλεγχο υπολοίπου και τότε θα σου έρθει και το μήνυμα λήξης του πακέτου για το οποίο δεν ήσουν σίγουρος. Σαν να "ξυπνάει" το σύστημα ενημέρωσης... ;)

Το έχω δοκιμάσει και μου φαίνεται ότι λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Μόλις έστειλα Υ στο 1252 ήρθε άμεσα μήνυμα ότι το πακέτο bigbang των 6 ωρων έληξε! Ώρα ενεργοποίησης ήταν κατά τις 11 το πρωί οπότε δεν άλλαξε η (ολιγοωρη) διάρκεια του
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι μηνύματα από τις 11 το βράδυ μέχρι τις 9 το πρωί, στέλνονται στις 9 το πρωί.

Πιθανώς το πακέτο έληξε 27/2 23:59 (όπως ένα κανονικό πακέτο 30 ημερών πχ), και λόγω του χρονικού περιορισμού σου ήρθε το μήνυμα το επόμενο πρωί.

 

το κανουνε αυτο για να μην ξυπνησει κανενας .. τι να πω δεν το ηξερα , εγω περιμενα 25/2 ωρα 15:34 και 2 ημερες αντε στις 27/2 στις 13:34 και οχι παραπανω , επισης θα εστελναν και το μυνημα, και αμα εγω επαιρνα τηλεφωνο και χρεωνουμουνα πχ στις 27/2 το βραδυ ;, αφου το συστημα δεν μου εστειλε μυνημα ; . θελει προσοχη παντως να σημεινεις ποτε ληγει το καθε πακετο αυτο λεω για περισσοτερη ασφαλεια διοτι τα μυνηματα δεν ερχονται εγκαιρως καποιες φορες λες και το κανουνε επιτηδες.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone γενικά στα πακέτα ίντερνετ δίνει μία μικρή σιωπηλή παράταση λίγων ωρών, ακόμα και στο πακέτο για 6 ώρες από το big bang. Το θέμα είναι να μην βασίζεσαι σε αυτή την παράταση γιατί αν, κάποια στιγμή χρησιμοποιείς δεδομένα και δεν έχεις άλλο ενεργό πακέτο μπορεί να χρεωθείς daily internet αν δεν έχεις βάλει φραγή data.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κάθε μέρα μπορεί να ξεκλειδώσει ο κάθε χρήστης bonus κρυστάλλων. Αρχίζει την πρώτη ημέρα από 30 και φτάνει ως την έκτη ημέρα με 150. Την έβδομη ημέρα το μπόνους αποτελεί έκπληξη. Και λογικά την επόμενη εβδομάδα επανέρχεται στην ίδια λογική κοκ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κάθε μέρα μπορεί να ξεκλειδώσει ο κάθε χρήστης bonus κρυστάλλων. Αρχίζει την πρώτη ημέρα από 30 και φτάνει ως την έκτη ημέρα με 150. Την έβδομη ημέρα το μπόνους αποτελεί έκπληξη. Και λογικά την επόμενη εβδομάδα επανέρχεται στην ίδια λογική κοκ.

 

Δεν αλλάζουν δηλαδή τα 15 παιχνίδια που είχαμε την βδομάδα για συλλογή κρυστάλλων;

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζουν δηλαδή τα 15 παιχνίδια που είχαμε την βδομάδα για συλλογή κρυστάλλων;

 

Όχι! Παραμένουν τα ίδια. Το καινούριο daily bonus προσφέρεται ως/σε νέα μπάρα αριστερά από τα πακέτα!

Link to comment
Share on other sites

Oντως. Πήρα κανονικά το πρώτο 30αρι και λέει ξεκλείδωμα σε 3.30 περίπου ώρες για το επόμενο και οι ζωές είναι πάλι 15. Είδα εν τω μεταξύ ότι έδιναν μέχρι πριν λίγο με 108000 πόντους huawei smart band 2 αλλά κλασικά εξαφανίστηκε άμεσα και προσωπικά δεν πρόλαβα να το πάρω...

Επίσης σήμερα έλεγαν ότι θα γινόταν και η κλήρωση για τα σκούτερ και το playstation.

Mπράβο τους πάντως που συνεχίζουν να το κρατάνε ενεργό

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από ότι κατάλαβα πρέπει κάθε μέρα να μπαίνουμε και να πατάμε στο αντίστοιχο δώρο και να μπαίνουμε κάθε μέρα συνεχόμενα ώστε να φτάσουμε στην 7ο συνεχόμενο μπόνους που είναι έκπληξη
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, καπως εκνευριστικο αυτό που έκαναν με τις κληρωσεις...

Στην 1η είχαν 5-6 δώρα και πήρα 160 κουπόνια και τώρα που ξεμεινα απο κρυστάλλους, έχουν νέα κλήρωση με 103 δώρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...