Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει, καπως εκνευριστικο αυτό που έκαναν με τις κληρωσεις...

 

Στην 1η είχαν 5-6 δώρα και πήρα 160 κουπόνια και τώρα που ξεμεινα απο κρυστάλλους, έχουν νέα κλήρωση με 103 δώρα

Ναι όντως. Μπορούσαν να το κάνουν αυτό από την αρχη. Και εγώ πηρα 20 "κουπόνια".Έχω γύρω στους 620.000 πόντους στα 2 νούμερα που συντηρώ με cashback και τα χρησιμοποιώ και για το 100αρι πακετο όταν το χρειάζομαι και λυπάμαι τον κόπο μιας ολόκληρης χρονιάς να τα μαζέψω και να τα ξοδέψω σε μια κλήρωση ολα αυτά και πάλι να μην κερδίσω κάτι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

@bbbb

 

εγω ειχα απογοητευτει που ποτε δεν προλαβαινα να αγορασω αξεσουαρ και σκεφτηκα αντι να τους κραταω να τους παρω κουπονια. Εκ του αποτελεσματος, βιαστηκα...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κοιτάς συνέχεια και όταν το πετύχεις, το χτυπάς

Edit

Το μεγάλο δώρο της 7ης ημέρας είναι 220 πόντοι. Καλοδεχούμενοι φυσικά

 

https://ibb.co/Mhz4Fx1

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Για όποιον ενδιαφέρεται δίνει αυτή την στιγμή κουπόνι 5€ στο efood με 10000 πόντους
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο big Bang πρόσθεσαν και άλλο όρο:

"Τα δωρεάν πακέτα του Big Bang μπορούν να ενεργοποιηθούν μέχρι 4 φορές το καθένα ανά ημερολογιακό μήνα".

Δε με αφήνει να βάλω άλλο πακέτο (1000 κρυστάλλους). Κρίμα και το είχα βολευτεί πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τους μπαγλαμαδες!! Λογικό βέβαια αφού προφανώς θα το είχαν ξεσκίσει πολλοί και δικαίως. Για άλλη μια φορά φαίνεται ότι ο στόχος είναι να τα αρπάξουν από όπου μπορούν. Λογικό για την εταιρεία και λογικό να μας κακοφαινεται αφού δεν ήταν από την αρχή έτσι
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο big Bang πρόσθεσαν και άλλο όρο:

"Τα δωρεάν πακέτα του Big Bang μπορούν να ενεργοποιηθούν μέχρι 4 φορές το καθένα ανά ημερολογιακό μήνα".

Δε με αφήνει να βάλω άλλο πακέτο (1000 κρυστάλλους). Κρίμα και το είχα βολευτεί πολύ.

 

ενεργοποιησε τα το panic button τα 5gb για 1 μια ωρα 2 φορες την ημερα!!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Άμα ήταν δύο φορές την ημέρα καλά θα ήταν αλλά είναι δύο φορές το μήνα το επιτρεπόμενο όριο.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο cu bing bang προστεθηκε επιλογη και δινει dialy μπονους ποντους και μολις φτασει λεει την 7ημερα δινει καποιο δωρο εκπληξη. Πρεπει να μπαινουμε καθημερινα για να μην χανουμε τους δωρεαν ποντους στο παιχνιδι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Nαι το έχει εδώ και 3 εβδομάδες περίπου. Η 7η μέρα δίνει είτε 220,ειτε 250 και πιο σπάνια 300 πόντους
Link to comment
Share on other sites

Nαι το έχει εδώ και 3 εβδομάδες περίπου. Η 7η μέρα δίνει είτε 220,ειτε 250 και πιο σπάνια 300 πόντους

 

Τελεια ,εγώ δεν είχα κινητό που να το υποστηρίζει να το παίξω και τώρα μου έδωσε ο αδελφός μου ένα παλιό που είχε και ξεκίνησα να παίζω μακάρι να μπορούσαμε να παίξουμε Και σε άλλο κινητό το bing bang όπως γινότανε παλαιότερα στα iPhone έκανες αποσύνδεση και σύνδεση με άλλο λογαριασμό χρησιμοποιώντας τους κωδικούς του my cu /Vodafone my account.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συνεχίζει να μου λέει να αποσυνδεθω από το wifi για να δουλέψει η εφαρμογή. Την πρώτη εκκίνηση την έκανα με κάρτα cu και vodafone data. Τώρα την κάρτα την έχω σε άλλη συσκευή που κάνει tethering στην συσκευή που θέλω να ανοίξω το Big bang app.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για να στρώσει πρέπει να βάλεις την κάρτα στη συσκευή που θες να παιξεις και μετά θα λειτουργεί και με wifi, μέχρι την επόμενη φορά που δε θα λειτουργεί.. Βασικά έχω παρατηρήσει ότι χάνει την wifi σύνδεση, αν πας να ανοίξεις το παιχνίδι σε στιγμή που η vodafone κάνει φανερή ή κρυφή συντήρηση ? ή σε τυχόν υπερφόρτωση του συστήματος εκείνη την στιγμή που πας να το ανοίξεις.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα αποτελέσματα του προηγούμενου διαγωνισμού του Big Bang με τα αρκετά δώρα, έχει δει κάποιος τα αποτελέσματα κάπου;

Γιατί ούτε στην σελίδα του CU υπάρχει καν σαν διαγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν βλέπω να τον έχουν βγάλει ακόμη αλλά παρόλα αυτά ανέβασαν και νέο διαγωνισμό μέχρι 8/5
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα και θα τα ανακοινώσουν μόλις συγκεντρωθούν τα στοιχεία όλων των νικητών.
Link to comment
Share on other sites

χαχα στο δεύτερο παιχνιδι τι ψάχνουμε ?

κατάλαβες ότι έχεις πέσει σε ειδήμων

το άνοιξα μια φορά βρε ταπ από δω ταπ από κει τίποτα,ας το καλό λέω δεν το ξανά νοιξα...

τα βαριέμαι όλα αυτά καλύτερα έχω να βάλω κάρτα

Και στις 15 ζωές χτυπάς κρυστάλλους. Αν εννοείς τα παιχνίδια με τα cu around worlds δες

πως λύνονται.

 

και επίσης αν το ανοίγεις καθημερινά και πατάς στο daily bonus κερδιζεις επιπλέον κάπου 750-800 πόντους την εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τόσο καιρό να βγάλει αξεσουάρ (ανταλλαγή με πόντους) και δεν βγάζει... Έτσι είναι και σε σας; Μόνο κλήρωση έχει τώρα, ενώ τόσες μέρες μου έλεγε ότι έρχονται νέα αξεσουάρ.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, καπως εκνευριστικο αυτό που έκαναν με τις κληρωσεις...

Στην 1η είχαν 5-6 δώρα και πήρα 160 κουπόνια και τώρα που ξεμεινα απο κρυστάλλους, έχουν νέα κλήρωση με 103 δώρα

 

και εγώ πήρα περίπου 300 την 1η:(

Link to comment
Share on other sites

Οι κληρώσεις είναι απάτη. Ξόδεψα σχεδόν 29.000 κρυστάλλους για 32 συμμετοχές στην κλήρωση που θα γινόταν 1/3 και δεν κέρδισα τίποτα. Οι άνθρωποι είναι απλά απατεώνες όπως και η εταιρία τους...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...