Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζεις αν μπορώ στο ίδιο κινητό (στην ίδια συσκευή δηλαδή) να παίζω cu big bang για διάφορους αριθμούς vodafone cu; Να παίζω εγώ και για τον εαυτό μου και μετά να ξανά μπαίνω και να παίζω για τον αδερφό μου από την συσκευή μου πάλι.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται. Αν υποστηρίζει η συσκευή σου app clone ή βάζοντας την εφαρμογή appcloner μπορείς να κάνεις πολλαπλά αντίγραφα της εφαρμογής και να το έχεις/σιμ. Για ενεργοποίηση όμως την πρώτη φορά που θα ανοίξεις την εφαρμογή/αντίγραφο εφαρμογής πρέπει να βάλεις στη συσκευή σου την σιμ του αδερφού σου και μετά θα παίζει με wifi κανονικά. Και υπάρχει μια περίπτωση στο τόσο να πέσεις πάνω σε συντήρηση ή πρόβλημα της εφαρμογής και για να ξεκινήσει πάλι, θα χρειαστεί να ξαναβάλεις την σιμ..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, rodriguez said:

Γνωρίζεις αν μπορώ στο ίδιο κινητό (στην ίδια συσκευή δηλαδή) να παίζω cu big bang για διάφορους αριθμούς vodafone cu; Να παίζω εγώ και για τον εαυτό μου και μετά να ξανά μπαίνω και να παίζω για τον αδερφό μου από την συσκευή μου πάλι.

το μονο που ειχα παλαιτερα δει ητανε οτι σε iphone 4 η ιδια η εφαρμογη bing bang ειχε πανω δεξια το log out και μπορουσες να κανεις εξοδο και εισοδο με αλλα στοιχεια my account φανταστικο!! αλλα δεν ξερω αμα υπαρχει ακομα σε συσκευες iphone αυτο! , για android δεν γινεται μεσα απο την ιδια την εφαρμογη. Επισης ενα αλλο εαν καποιος θελει να ενεργοποιησει καποιο bing bang πακετο μπορει να κανει εξοδο απο το my cu app και να βαλει αλλα στοιχεια συνδεσης και μετα στα πακετα θα βρει οτι υπαρχουνε και αυτα τα πακετα του bing bang και θα μπορεσει να τα ενεργοποιησει!! . 

Κατι αλλο παλαιοτερα στην vodafone cu ενεργοποιουσες ενα πακετο μεσω cu app και επαιρνες και καποιους κρυσταλλους δωρο , τωρα δεν υπαρχει πια; . 

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν όσοι καταχωρείτε κωδικό για παραλαβή αξεσουάρ να το κάνετε από εδώ (που έχει μαζί 2.Διεύθυνση παραλαβής (οδός και αριθμός) και όχι από άλλο link που στέλνουν με διαφορετική καταχώρηση διεύθυνσης και άλλη καταχώρηση για αριθμό κατοικίας) γιατί από το άλλο δε το λαμβάνουν και θα περάσει η προθεσμία και θα το χάσετε το αξεσουάρ.

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4kyKU9f05MzJNuZOTnkURTYpURVhGOVRRRzhIUDBTUEVJTzQzNlY0STNVTC4u

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, sapore said:

Υπόψιν όσοι καταχωρείτε κωδικό για παραλαβή αξεσουάρ να το κάνετε από εδώ (που έχει μαζί 2.Διεύθυνση παραλαβής (οδός και αριθμός) και όχι από άλλο link που στέλνουν με διαφορετική καταχώρηση διεύθυνσης και άλλη καταχώρηση για αριθμό κατοικίας) γιατί από το άλλο δε το λαμβάνουν και θα περάσει η προθεσμία και θα το χάσετε το αξεσουάρ.

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4kyKU9f05MzJNuZOTnkURTYpURVhGOVRRRzhIUDBTUEVJTzQzNlY0STNVTC4u

Δεν κατάλαβα μία! Μετά την εξαργύρωση των πόντων για παραλαβή αξεσουάρ δεν σου στέλνουν sms με link για την καταχώρηση των στοιχείων παραλαβής; (Διεύθυνση κτλ)
Πώς αλλιώς να καταχωρήσεις τα στοιχεία παραλαβής;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει (δε το παραλαμβάνουν) και ούτε στο στέλνουν (αν σου βγάζει αυτό το link που σου στέλνουν σε sms):

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k8nRJuyLxJNAjQhg_VKXcjVUN0tOQzZZRVhNNDhLNEJYQUpCNFBBSUpCNy4u

Edited by sapore
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sapore said:

Αυτό δεν ισχύει (δε το παραλαμβάνουν) και ούτε στο στέλνουν (αν σου βγάζει αυτό το link που σου στέλνουν σε sms):

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k8nRJuyLxJNAjQhg_VKXcjVUN0tOQzZZRVhNNDhLNEJYQUpCNFBBSUpCNy4u

Και εσύ πώς βρήκες και την κατάλαβες την διαφορά στα δύο links;

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο ότι δε το πήραν να το ξαναστείλω. Μου έστειλαν το πρώτο link μέσω sms και διαπίστωσα τη διαφορά με το link που είχε το sms από το 54646 όταν έλαβα πριν 1 βδομάδα για να παραλάβω το αξεσουάρ.

Δεν είχαν πάρει κανένα αίτημα για παραλαβή εδώ και 1 βδομάδα και ξεκινά για μένα ξανά από την αρχή οι 20 εργάσιμες για την παραλαβή.

Edited by sapore
Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα και την αντίστοιχη αξιολόγηση, αφού μάλλον δεν είχαν έτοιμη για διάθεση τη συσκευή που αγόρασα με κρυστάλους από το Big Bang να μου την στείλουν σε 20 εργάσιμες μέρες από όταν την αγόρασα και βρήκαν τρόπο να ξαναξεκινήσει η έναρξη των 20 εργάσιμων ημερών, καλά τέλη Νοέμβρη αν όχι αρχές Δεκέμβρη. Έτσι κι αλλιώς φλούφλη Black Friday και φέτος που θα παραλάβω τη συσκευή: Μετά το 2017 που άξιζε το Black Friday τη μεθεπόμενη χρονιά το ψιλιάστηκα το colpo και πάντα αγόραζα 1 μήνα πριν μας κάψουν στη μούφα Black Friday κάθε χρονιάς στη χώρα μας.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο Galaxy A03s που έχει στο app ποιο μοντέλο είναι ; Που μπορώ να δω τα χαρακτηριστικά του;

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το παρελαβα χθες. Ειναι το 3/32 android 11 και με το που το ανοιξα ηρθε αναβαθμιση security patch Σεπτεμβριου. Για ενα 100αρικο για backup συσκευη ειναι ας πουμε αξιοπρεπες. Εχει volte/vowifi, ειναι "τουβλακι" και δεν υποστηριζει 4g+ οπως δεν υποστηριζει και στο wifi 5ghz και επισης δεν εχει γρηγορη φορτιση. Καποια lag τα εχει ανα στιγμες. H οθονη lcd αξιοπρεπης μρ καλες γωνιες θεασης. Γενικα πανω απο 100€ ουτε καν.. απο την αλλη κατα την γνωμη μου το ui της samsung σαφως πιο "σοβαρο" απο της miui των αντιστοιχων χρηματων.

Στάλθηκε από το SM-A037G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, bbbb said:

Το παρελαβα χθες. Ειναι το 3/32 android 11 και με το που το ανοιξα ηρθε αναβαθμιση security patch Σεπτεμβριου. Για ενα 100αρικο για backup συσκευη ειναι ας πουμε αξιοπρεπες. Εχει volte/vowifi, ειναι "τουβλακι" και δεν υποστηριζει 4g+ οπως δεν υποστηριζει και στο wifi 5ghz και επισης δεν εχει γρηγορη φορτιση. Καποια lag τα εχει ανα στιγμες. H οθονη lcd αξιοπρεπης μρ καλες γωνιες θεασης. Γενικα πανω απο 100€ ουτε καν.. απο την αλλη κατα την γνωμη μου το ui της samsung σαφως πιο "σοβαρο" απο της miui των αντιστοιχων χρηματων.

Στάλθηκε από το SM-A037G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Καλορίζικο φίλε! Το 100αρι έπρεπε να το έχεις υπόλοιπο στο καρτοκινητο για να το τραβήξει;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ναι: Πρέπει να'χεις και όλο το ποσό σε € και τους κρυστάλλους:

90€ x 1,12 (για φόρο κινητής) =100,8€

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σημερα μαζεψα επιτελους τους 2000 ποντους για level up. 

Μου εδωσε δωρο 2000 κρυσταλλους και απλα αλλαξε background η πιστα. Σιγα τα αυγα λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αααν τυχόν κερδίσεις, θα σου βάλουν άραγε τίποτα όρους τύπου ανανέωση κάθε μήνα για να τα διατηρήσεις; Μάλλον θέλουν να φάνε τους κρυστάλλους του κόσμου...

Link to comment
Share on other sites

Την Τρίτη, πρώτη μέρα που το βγάλανε ήταν για 15 τυχερούς, και όχι 10 που το μειώσανε ως την επόμενη μέρα:

Το ξανασκέφτηκαν ως την επόμενη μέρα:

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Την Τρίτη, πρώτη μέρα που το βγάλανε ήταν για 15 τυχερούς, και όχι 10 που το μειώσανε ως την επόμενη μέρα:
Το ξανασκέφτηκαν ως την επόμενη μέρα:
Viber-2021-12-11-03-33-49-584.png
 
Γελοιότητες..
Link to comment
Share on other sites

Αααν τυχόν κερδίσεις, θα σου βάλουν άραγε τίποτα όρους τύπου ανανέωση κάθε μήνα για να τα διατηρήσεις; Μάλλον θέλουν να φάνε τους κρυστάλλους του κόσμου...
Αν το έχεις ως βασικό νούμερο δε θα βάζεις κάρτα κανονικά? Και μια κάρτα στο 3μηνο να βάζεις, πάλι θα παίζει.Εγώ που κέρδισα απεριόριστα για ένα χρόνο (που τελικά ήταν 900gb για ένα χρόνο αλλά δεν το έκανα θέμα γιατί δώρο ηταν) η μόνη βλακεια είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις καβαντζα τα mb αν θες να καταναλώνει το δώρο μιας και λήγει σε ένα χρόνο, τα υπόλοιπα πακέτα ή bonus πχ shake it πρέπει να φαγωθούν για να συνεχίσει να τρώει από τα "απεριόριστα" της χρονιάς αλλά προσωπικά δε με χαλάει αφού το 1.2gb του shake it το τρώω άνετα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αν δε το γνωρίζατε, οι κρύσταλλοι Big Bang λήγουν στους 6 μήνες από τον τελευταίο που αποκτήθηκε.

 

Παίξτε στο Lucky Lottery Μάρτη 2022 να τους "φάτε"!!! Χαχα.....

 

Lucky Lottery 3.2022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα τελειώσει και αυτο το "πανηγύρι".. θα γίνει ασύμφορο. Μέχρι τότε ας ελπίσουμε ότι ο ανταγωνισμός θα δώσει κάτι καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Pppe said:

Αν δε το γνωρίζατε, οι κρύσταλλοι Big Bang λήγουν στους 6 μήνες από τον τελευταίο που αποκτήθηκε.

 

Παίξτε στο Lucky Lottery Μάρτη 2022 να τους "φάτε"!!! Χαχα.....

 

Lucky Lottery 3.2022.jpg

Ούτως ή άλλως δε μπορείς να τους φας, όπως έχουν κανει τα πακέτα, ειδικά αν έχεις μαζέψει αρκετούς. Και ούτε και από κωδικούς βλέπουμε κάτι αξιόλογο.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Εχω φτάσει κοντά στις 600.000 πόντους επι 3 νούμερα δηλαδή άπειρα πολλά και λυπάμαι να τα πετάξω στους διαγωνισμούς...Γιατι πολύ απλά έχω παιξει σε παλιοτερο διαγωνισμό 35 συμμετοχές και δεν κέρδισα τίποτε και με μια συμμετοχή σε social media κέρδισα απεριόριστα για ένα χρόνο!!! Ειναι να σε θέλει η τύχη!!! χαχαχα Στο ένα νούμερο είμαι επίσης στα 5100xp και προς το παρόν δεν είδα κάποιο νέο δώρο απο τα "μοναδικά δώρα" που κερδίζεις καθώς ανεβαίνεις Level.. Είμαι περίεργος να δω αν φτάσεις στο τέρμα αν πράγματι θα δώσει κάτι που να αξίζει

Οταν θα δώσει κάποια άλλη εταιρεία απεριόριστα στο 10αρικο σε μόνιμη βάση τότε θα αφήσω τους πόντους να λήξουν.

Aξίζει και το εβδομαδιαίο combo των 2€ που με ένα 10αρικο (12αρα καρτα φυσικά) παίρνεις για ένα μήνα 500 προς όλους και 5gb έναντι του κανονικού combo που δίνει 600 προς όλους αλλά λίγα mb οπότε αν δε σε νοιάζουν τα sms αλλά περισσότερο τα gb πας εκει.. Και στο φοιτητικό cu δινει combo με 2,5€ 500 προς όλους/εβδομαδα και 5gb οποτε πας 2000 προς ολους και 20gb για ενα μηνα με ενα 10αρικο

2 ώρες πριν, Mobileras said:

Μόνο για τους διαγωνισμούς αξίζουν οι κρύσταλλοι. Και για τα μηνιαία 100gb.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...