Jump to content

Google Pixel 4 XL


orone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι έχω Cosmote (WhatsUp) στην eSIM αλλά επιλογή για RCS δε βλέπω, ούτε είναι ενεργοποιημένο μέσα στο message app. Βγάζει μήνυμα ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή!

 

Η Cosmote ήταν η πρώτη που το διάθεσε και λειτουργεί μια χαρά. Δεν ξέρω αν λόγο esim αλλάζει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι έχω Cosmote (WhatsUp) στην eSIM αλλά επιλογή για RCS δε βλέπω, ούτε είναι ενεργοποιημένο μέσα στο message app. Βγάζει μήνυμα ότι δεν το υποστηρίζει η συσκευή!
Επειδή έχω κλείσει για το 4α, με esim cosmote πως είναι η συμπεριφορά της συσκευής σου σε streaming 4g data κάνα 2ωρο από μπαταρία και θερμοκρασία;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε πριν μερικούς μήνες που έγραφα για ένα bug που η ένδειξη της μπαταρίας στις ρυθμίσεις είναι γεμάτη, ενώ έχει αποφορτίσει, κι αναγκάστηκα να κάνω wipe data;

 

Ντρέπομαι που το γράφω, αλλά τελικά είναι η πρόβλημα η σχεδιαστικά έτσι, το συγκεκριμένο icon pack που χρησιμοποιώ από τα styles :D

 

68a07ac284718182d58958a795eb821c.jpg

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο icon pack στο κάνει αυτό?

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο icon pack στο κάνει αυτό?

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό76a1f1fa160cfdeb1ae488140e8fca7c.jpg

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω κλείσει για το 4α, με esim cosmote πως είναι η συμπεριφορά της συσκευής σου σε streaming 4g data κάνα 2ωρο από μπαταρία και θερμοκρασία;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε μπορώ να σου απαντήσω για μπαταρία, γιατί όταν το χρησιμοποιώ ως hotspot πχ για Cosmote TV, Netflix στο tablet μου το έχω με το φορτιστή στην πρίζα! Σαν σκέτη συσκευή για χρήση youtube βλέπω το πολύ 3-4 videάκια, άρα δεν πιάνω πάνω από 15-20 λεπτά χρήσης.

Τώρα όσον αφορά τη λειτουργία της eSIM με WhatsUP δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Έχετε πάρει το update της κάμερας σε 7.5; Εγώ όχι ακόμα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε πάρει το update της κάμερας σε 7.5; Εγώ όχι ακόμα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για την εκδοση Android 11 ειναι μονο...προς το παρον διαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε πάρει το update της κάμερας σε 7.5; Εγώ όχι ακόμα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την εκδοση Android 11 ειναι μονο...προς το παρον διαθεσιμη.
Υπάρχει εδώ αν θέλετε να την βάλετε σε Android 10 μέχρι να βάλετε Android 11:

 

https://www.apkmirror.com/apk/cstark27/gcam-cstark27s-google-camera-7-5-port/camera-8-7-5-105-323030203-release/camera-7-5-105-323030203-android-apk-download/

 

Δεν θα αντικαταστήσει την default εφαρμογή, θα μπει παράλληλα, γιατί είναι mod από τον cstark για να τρέχει σε Android 10, άρα άλλο signature

Edited by Nikos2k5
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στη κάμερα δεν υπάρχει επαφή!!

Κάτι παλεύω με gcam να κάνω αλλά δεν βλέπω φως.

Η οθόνη του 1+ είναι εκπληκτική, το τηλέφωνο είναι πολύ πιο δυνατό, δεν κλείνει εφαρμογή με τίποτα (12gb ram), πολύ γρήγορη φόρτιση.

Αυτά προς το παρόν! Αν θέλετε κάτι άλλο συγκριτικό μου λέτε!

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όπως τα λες. Το γράφουμε καιρό, δεν είναι παίρνω βάζω μια εφαρμογή και ξαφνικά κάθε κινητό γίνεται Pixel σε φωτογραφίες.

Κατά τα άλλα συμφωνώ για το 1+. Για μένα η μοναδική συσκευή που θα με έκανε να φύγω από Pixel (σίγουρα και τα Note είναι εξαιρετικές συσκευές, αλλά δεν μπορώ το skin και το bloat της Σάμμυ, όσο και αν έχει βελτιωθεί. By the way, ο tele στο Note κάνει παπάδες).

 

Για το 11 υπάρχει επίσημη ημερομηνία; Θυμάμαι ότι 9 και 10 είχαν έρθει Αύγουστο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες. Το γράφουμε καιρό, δεν είναι παίρνω βάζω μια εφαρμογή και ξαφνικά κάθε κινητό γίνεται Pixel σε φωτογραφίες.

Κατά τα άλλα συμφωνώ για το 1+. Για μένα η μοναδική συσκευή που θα με έκανε να φύγω από Pixel (σίγουρα και τα Note είναι εξαιρετικές συσκευές, αλλά δεν μπορώ το skin και το bloat της Σάμμυ, όσο και αν έχει βελτιωθεί. By the way, ο tele στο Note κάνει παπάδες).

 

Για το 11 υπάρχει επίσημη ημερομηνία; Θυμάμαι ότι 9 και 10 είχαν έρθει Αύγουστο.

 

Έχω την εντύπωση ότι την άλλη Δευτέρα θα έρθει η 11...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να σου απαντήσω για μπαταρία, γιατί όταν το χρησιμοποιώ ως hotspot πχ για Cosmote TV, Netflix στο tablet μου το έχω με το φορτιστή στην πρίζα! Σαν σκέτη συσκευή για χρήση youtube βλέπω το πολύ 3-4 videάκια, άρα δεν πιάνω πάνω από 15-20 λεπτά χρήσης.

 

Τώρα όσον αφορά τη λειτουργία της eSIM με WhatsUP δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.

Ευχαριστώ για την απάντηση, έτσι και αλλιώς έχουν διαφορετικά specs , αλλά η περιέργεια......... Μόλις έρθει θα το κάνω καί γώ esim (frog).

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα μοιραστώ κάποιους προβληματισμούς και όποια άποψη καλοδεχούμενη.

Πλησιάζει η ώρα που θα αντικαταστατήσω το 2 XL, σε κανά 2 μήνες θα 2χρονίσει - όχι πως έχει τίποτα, το αντίθετο. Απλώς προς το τέλος του έτους θα σταματήσει η υποστήριξη οπότε θα το αλλάξω.

Προφανώς θα περιμένω μέχρι να παρουσιαστεί το 5, αλλά κατά 99% από καινοτομίες θα είναι 0 (εδώ καλά καλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα έχει ασύρματη φόρτιση, κάποια leaks λένε ναι, κάποια λένε όχι).

Από την άλλη, σκέφτομαι το 4 XL αλλά δεν ξέρω τι μέλλον υποστήριξης έχει το motion sense, face unlock, κτλ δεδομένου του ότι δεν θα υπάρχουν στο 5.

Προς όσους έχουν τα buds 2/ pixel 4, η υφή στο 4 είναι παρόμοια με των buds?

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα μοιραστώ κάποιους προβληματισμούς και όποια άποψη καλοδεχούμενη.

 

Πλησιάζει η ώρα που θα αντικαταστατήσω το 2 XL, σε κανά 2 μήνες θα 2χρονίσει - όχι πως έχει τίποτα, το αντίθετο. Απλώς προς το τέλος του έτους θα σταματήσει η υποστήριξη οπότε θα το αλλάξω.

 

Προφανώς θα περιμένω μέχρι να παρουσιαστεί το 5, αλλά κατά 99% από καινοτομίες θα είναι 0 (εδώ καλά καλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα έχει ασύρματη φόρτιση, κάποια leaks λένε ναι, κάποια λένε όχι).

 

Από την άλλη, σκέφτομαι το 4 XL αλλά δεν ξέρω τι μέλλον υποστήριξης έχει το motion sense, face unlock, κτλ δεδομένου του ότι δεν θα υπάρχουν στο 5.

 

Προς όσους έχουν τα buds 2/ pixel 4, η υφή στο 4 είναι παρόμοια με των buds?

Έτσι ξέρω. Ίδια υφή με τα λευκά 4/4 XL.

 

Οσο για το άλλο ερώτημα, ο καιρός γαρ εγγύς. Περιμένεις το θα φέρει το 5αρι κι αποφασίζεις. Είναι ρίσκο βέβαια από την άποψη ότι μπορεί τότε να μην βρίσκεις το 4αρι, αν το θες καινούριο.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα μοιραστώ κάποιους προβληματισμούς και όποια άποψη καλοδεχούμενη.

Πλησιάζει η ώρα που θα αντικαταστατήσω το 2 XL, σε κανά 2 μήνες θα 2χρονίσει - όχι πως έχει τίποτα, το αντίθετο. Απλώς προς το τέλος του έτους θα σταματήσει η υποστήριξη οπότε θα το αλλάξω.

Προφανώς θα περιμένω μέχρι να παρουσιαστεί το 5, αλλά κατά 99% από καινοτομίες θα είναι 0 (εδώ καλά καλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα έχει ασύρματη φόρτιση, κάποια leaks λένε ναι, κάποια λένε όχι).

Από την άλλη, σκέφτομαι το 4 XL αλλά δεν ξέρω τι μέλλον υποστήριξης έχει το motion sense, face unlock, κτλ δεδομένου του ότι δεν θα υπάρχουν στο 5.

Προς όσους έχουν τα buds 2/ pixel 4, η υφή στο 4 είναι παρόμοια με των buds?

 

Στην ίδια φάση με εσένα. Σκέφτομαι πάρα πολύ σοβαρά αν δεν μου κάνει το 5αρι να περιμένω ένα ακόμα χρόνο για το 6αρι. Το 4XL το φοβάμαι στο κομμάτι Face Unlock αφού δεν υποστηρίζεται από εφαρμογές και η απουσία του στο 5αρι το άνει ακόμα πιο δύσκολο. Στα μείον για εμένα και η αλλαγή tele σε wide. Τουλάχιστον για την δική μου χρήση. Καλά για ασύρματη αδιάφορο εντελώς αν θα έχει το 5.

Γενικώς περιμένω να δω το 5αρι πρώτα επίσημα και να δω τι θα γίνεται με την κάμερα και τον mid range CPU. Αν εκεί δεν υστερεί και με δεδομένο ότι φαίνεται να έχει μεγαλύτερη μπαταρία, μικρότερη ανάλυση στην οθόνη(αν δεν κάνω λάθος) και λιγότερο ενεργοβόρο επεξεργαστή θα έχει όλο το πακέτο που θέλω με εξαίρεση την τρύπα και όχι τα bezel στην οθόνη.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το 4αρι σκεφτομαι, αλλα, χωρις δακτυλικο, σκαλωνω πολυ στην αγορα του.

 

Οσο για το 5αρι, με χαλαει μονο η οθονη που λενε 5.8 οτι θα ειναι μιας και πλεον με βολευει κινητο στις 6.5

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα μοιραστώ κάποιους προβληματισμούς και όποια άποψη καλοδεχούμενη.

Πλησιάζει η ώρα που θα αντικαταστατήσω το 2 XL, σε κανά 2 μήνες θα 2χρονίσει - όχι πως έχει τίποτα, το αντίθετο. Απλώς προς το τέλος του έτους θα σταματήσει η υποστήριξη οπότε θα το αλλάξω.

Προφανώς θα περιμένω μέχρι να παρουσιαστεί το 5, αλλά κατά 99% από καινοτομίες θα είναι 0 (εδώ καλά καλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα έχει ασύρματη φόρτιση, κάποια leaks λένε ναι, κάποια λένε όχι).

Από την άλλη, σκέφτομαι το 4 XL αλλά δεν ξέρω τι μέλλον υποστήριξης έχει το motion sense, face unlock, κτλ δεδομένου του ότι δεν θα υπάρχουν στο 5.

Προς όσους έχουν τα buds 2/ pixel 4, η υφή στο 4 είναι παρόμοια με των buds?

 

Το μόνο αρνητικό στο 4XL είναι η έλλειψη δαχτυλικού. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετική συσκευή. Η αγορά του 5 για μένα δεν αξίζει με τα όσα ακούγονται. Ούτε καν sidegrade δεν θα είναι. Καλύτερα να πάρεις 4a και να κρατήσεις τα χρήματά σου.

Εγώ έκανα... μετακόμιση από 2 σε 4 (όχι XL), αλλά έχω πολύ κοντινό μου πρόσωπο που πήγε από 2XL σε 4XL.

Θα δεις τρελή διαφορά στην οθόνη και θα το ευχαριστηθείς. Η κάμερα δεν έχει κοσμογονικές διαφορές, η μπαταρία είναι μια χαρά.

Το Face Unlock εμένα δεν μου αρέσει όπως έχω πει πολλές φορές, αλλά το Motion Sense έστω και για 2-3 χρήσεις του είναι πολύ χρήσιμο.

Αν μπορείς να βρεις το 4αρι σε καλή τιμή πάρτο, αλλιώς πήγαινε για 4α.

Με τα όσα βλέπω το 5 θα παίζει στα 600+ στην Ευρώπη. Από ΗΠΑ θα είναι καλύτερα, νομίζω παίρνεις από εκεί συσκευές. Και πάλι όμως, μου φαίνεται μια συσκευή που βγαίνει γιατί πρέπει να βγει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω στο 4 XL τι θα γίνει από υποστήριξη για το face unlock. Για παράδειγμα, έχω πολλές εφαρμογές στις οποίες κάνω login με fingerprint. Δεδομένου του ότι η Google δεν θα βάλει face unlock στο 5, δε ξέρω κατά πόσο θα ασχοληθούν οι εταιρείες με το συγκεκριμένο api μόνο και μόνο για μερικές χιλιάδες χρήστες του 4..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω στο 4 XL τι θα γίνει από υποστήριξη για το face unlock. Για παράδειγμα, έχω πολλές εφαρμογές στις οποίες κάνω login με fingerprint. Δεδομένου του ότι η Google δεν θα βάλει face unlock στο 5, δε ξέρω κατά πόσο θα ασχοληθούν οι εταιρείες με το συγκεκριμένο api μόνο και μόνο για μερικές χιλιάδες χρήστες του 4..
Ποιος developer φίλτατε Νίκο θα κάτσει να ασχοληθεί με το Face unlock από τη στιγμή που δεν έχει κάνει πωλήσεις το κινητό και δεύτερον και πιο σημαντικό, όταν η ίδια η Google σκοτώνει τα project και τις καινοτομίες;

Αν μπορείς να συμβιβαστείς στην έλλειψη του δακτυλικού (deal breaker) χτύπα το 4XL. Είναι πολύ καλή συσκευή. Δεν συζητώ καν για 4Α και 5, βάση των φημών που διαβάζουμε.

Θα σου έλεγα για Oneplus αλλά δεν έχει την κάμερα και όπως βλέπουμε το Oxygen OS φεύγει από την stock εμφάνιση στο νέο Android και πάει προς OneUI της Samsung. Εντελώς αψυχολόγητη κίνηση, anyway.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω στο 4 XL τι θα γίνει από υποστήριξη για το face unlock. Για παράδειγμα, έχω πολλές εφαρμογές στις οποίες κάνω login με fingerprint. Δεδομένου του ότι η Google δεν θα βάλει face unlock στο 5, δε ξέρω κατά πόσο θα ασχοληθούν οι εταιρείες με το συγκεκριμένο api μόνο και μόνο για μερικές χιλιάδες χρήστες του 4..

 

Αν είναι τόσες πολλές οι εφαρμογές σου, μπορεί να σε κουράσει.

Εμένα προσωπικά μόνο το Dropbox είναι, οπότε δεν είναι και τόσο μεγάλο ζήτημα.

Δεν έχω πολλές ελπίδες για το api. Πέρασε ένας χρόνος σχεδόν και αν βγει από το 5, όπως λέγεται, δεν νομίζω να ασχοληθεί κανείς.

Επίσης μια άλλη λύση αν δεν σου κάνει το 4a, ίσως κάποιο μεταχειρισμένο 3XL για να βγάλεις καμία σεζόν ακόμα μέχρι να δούμε πώς θα πάνε τα Pixel μελλοντικά;

Link to comment
Share on other sites

Έχω - και χρησιμοποιώ αρκετές φορές την ημέρα κάποιες από αυτές - winbank/alpha/wallet alpha/curve/revolut/coinbase/change, οπότε να βάζω pin κάθε φορά.. νταξ στην ανάγκη οκ, αλλά αν μπορώ να το αποφύγω το προτιμώ..

Ναι, νομίζω πως αν το 5 δεν με ικανοποιήσει, θα πάω στο 4a. Το 3XL δεν το θέλω να σου πω την αλήθεια, δεν θέλω νοτς..:X

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Έχω - και χρησιμοποιώ αρκετές φορές την ημέρα κάποιες από αυτές - winbank/alpha/wallet alpha/curve/revolut/coinbase/change, οπότε να βάζω pin κάθε φορά.. νταξ στην ανάγκη οκ, αλλά αν μπορώ να το αποφύγω το προτιμώ..

Ναι, νομίζω πως αν το 5 δεν με ικανοποιήσει, θα πάω στο 4a. Το 3XL δεν το θέλω να σου πω την αλήθεια, δεν θέλω νοτς..:X

 

Επειδή τις χρησιμοποιώ...

/curve/revolut/coinbase/ έχουν face unlock με Pixel 4 XL :rolleyes:

 

Επίσης και OneDrive!

 

Δες και εδώ!

 

Ελληνικές τράπεζες... αν γίνει θα είναι έκπληξη για μένα!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα μοιραστώ κάποιους προβληματισμούς και όποια άποψη καλοδεχούμενη.

Πλησιάζει η ώρα που θα αντικαταστατήσω το 2 XL, σε κανά 2 μήνες θα 2χρονίσει - όχι πως έχει τίποτα, το αντίθετο. Απλώς προς το τέλος του έτους θα σταματήσει η υποστήριξη οπότε θα το αλλάξω.

Προφανώς θα περιμένω μέχρι να παρουσιαστεί το 5, αλλά κατά 99% από καινοτομίες θα είναι 0 (εδώ καλά καλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα έχει ασύρματη φόρτιση, κάποια leaks λένε ναι, κάποια λένε όχι).

Από την άλλη, σκέφτομαι το 4 XL αλλά δεν ξέρω τι μέλλον υποστήριξης έχει το motion sense, face unlock, κτλ δεδομένου του ότι δεν θα υπάρχουν στο 5.

 

Αφού το Pixel 5 δεν έχει FACE UNLOCK (δεν έχει τα bezels για τις σχετικές κάμερες/projector), και επιστρέφει στο παλιό καλό αισθητήρα αποτυπώματος, μάλλον το ξεχνάς για πάντα

 

Αλλά ακόμα και αν το Pixel 5 συνέχιζε το FACE UNLOCK, πάλι θα ήταν αμφίβολο αν οι ελληνικές εφαρμογές θα το υποστήριζαν αφού αφενός δεν είναι υποχρεωτικό από την Google και αφετέροu οι χρήστες του Pixel στην Ελλάδα είναι μηδαμινοί

 

Αν όμως κάνεις root, υπάρχει αυτή εδώ η απλή λύση: https://github.com/topjohnwu/Fingerface

 

Αν δεν θες root, καλύτερα ξέχνα το

 

Το ίδιο ισχύει για το Motion Sense, το Soli Radar για λόγους οικονομίας δεν θα υπάρχει στο 5, άρα λογικά δεν θα το υποστηρίξουν και νέες εφαρμογές πέρα από αυτές που το υποστηρίζουν ήδη

 

Βέβαια το 4XL παραμένει το δυνατότερο στην κάμερα, αλλά αφού έχεις μέχρι το τέλος του έτους υποστήριξη σε android & security updates, περίμενε να δεις ποια θα είναι η εξέλιξη και στην universal camera της adobe

 

Μπορεί τελικά να είναι καλύτερη από την Google Camera, και να δουλεύει καλύτερα στις συσκευές που έχουν καλύτερους αισθητήρες/φακούς από τα Pixel (σε όλες σχεδόν δηλαδή :) )

 

Και γω έχω το PIXEL 2XL και προσανατολίζομαι για γενάρη του 2021 σε oneplus 8 pro (ή 8Τ pro αν έχει καλύτερες κάμερες)

(σε συνδυασμό με ένα μεταχειρισμένο PIXEL 1 από ebay για ανέβασμα φωτό/βίντεο στο Google Photos σε original quality)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στην ίδια περίπου θέση ήμουν και επέλεξα το 4xl και δε το μετάνιωσα ούτε στιγμή. Βέβαια για εμένα το face unlock είναι πολύ πιο μπροστά από το παραδοσιακό fingerprint και επειδή τα δοκίμασα όλα επιλέγω αυτό. Η μόνη εφαρμογή που χρησιμοποιώ είναι η winbank και την έχω με τετραψήφιο οπότε δεε ενοχλεί. Καλό θα ήταν να περιμένεις να δεις και το 5 αλλά μετά δε ξέρω σε τιμή και αν βρεις το 4xl.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 4 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...