Jump to content

myphone.gr: Δύο χρόνια κοντά σας!


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια μας πολλά και απο εμένα. Μπορεί κάποιες 'υποχρεώσεις' να με κρατάνε μακρυά για την ώρα αλλά τελειώνουν όπου να ναι και θα είμαι πίσω στο site που μας έδωσε τόσα πολλά.
Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μας site.

 

Σας ευχαριστούμε κ.Μάνο και όλους τους ανθρώπους που "εργάζονται" ώστε να ξέρουμε τα πάντα στα κινητά και όχι μόνο.

 

Καλή συνέχεια :)

 

Φιλικά,

Δημήτρης

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

χρονια μας πολλα, ειλικρινα το site αυτο ειναι κατι που με κανει περηφανο και ειναι αποτελεσμα της συλλογικης δουλειας χιλιαδων ανθρωπων!

 

:)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μου site και στη μεγαλύτερη ηλεκτρονική παρέα στην Ελλάδα!! Να τα εκατοστήσεις!! Let's keep the good work up:)
Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια, ε; Ουάου! Μπράβο μας!!! :)

Πολύ χαίρομαι που είμαι κι εγώ εδώ.

Πολυ λυπάμαι που, μάλλον, δε θα είμαι όταν τα εκατοστήσει...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Happy birthday to you myphone! Keep up the good work

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι χρόνια δημιουργικά, επιτυχημένα, με αστείρευτη ενέργεια και θέληση, και πάνω απ' όλα με επιτυχίες. Επίσης εύχομαι στους χρήστες να μη σταματήσουν να διακατέχονται από "δίψα" για έγκαιρη και έγκυρη πληροφόρηση. Χρόνια πολλά και καλά!
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το βρέφος :baby: , άρχισε τα πρώτα του βήματα...

Πως περνάει ο καιρός...

Σαν χθές θυμάμαι να κλείνει το gsm.eos.gr και να ανοίγει το www.unwired.gr το οποίο έκλεισε κι αυτό για να μαζευτούμε όλοι στο www.myphone.gr :up:

Χρόνια Πολλά & δημιουργικά και από μένα! :w00t:

Καλή συνέχεια και έτη πολλά :yahoo:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά! τούρτα δε θα κόψουμε; :D ο τρίτος χρόνος να φέρει ακόμα πιο ενδιαφέρουσες ειδήσεις και δικαιότερη μεταχείρηση των posts κάποιων μελών :whistle:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[/Βασίλης mode on]

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΤΗ ΦΟΛΑ

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(του myphone.gr) ΠΟΥ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΟΛΑ!

[/Βασίλης mode off]

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ :lol:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από μένα, σε ένα "mobile tech portal" που δεν είναι μια μικρή "snob" παρέα,

αλλά μια μεγάλη φιλική κοινότητα, πρόθυμοι να απαντά, να συμμετέχει, και να βοηθά και να ενημερώνει όλους !!!

 

Φιλικά Στέφανος Καπέλας. :)

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, αλλά θα περιμεναμε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα editorial ΜΟΝΟ από τον δημιουργό του....εκτός και αν ο ίδιος δεν έχει λόγο πλέον να το χαίρεται!!! ;)

 

 

Χρόνια πολλά στο Myphone μας!

Τι εννοεί άραγε το banαρισμένο μέλος μας;

χμμμμ!

 

:rolleyes:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από μένα. Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πότε περάσαν δυο χρονάκια. Πέρασε τόσος καιρός από τότε που όλοι αναρωτιόμασταν τι έγινε με το unwired.gr και βρήκαμε το myPhone.gr;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...