Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα σου ακούγονται σε έναν τόνο ούτε έχεις αύξηση της έντασης ήχου όταν γραφεία η όταν σου στέλνουν συνέχεια μνμτα;

 

Αν εκφραζοσουν λιγο πιο καλα ισως να μπορουσαμε να σε βοηθησουμε παραπανω.

Μηπως εχει πατηθει τιποτα στις ρυθμισεις μεσα στο accessibility;

Νομιζω οτι πρεπει αυριο να πας σε ενα απο τα καταστηματα που πουλανε apple (iStorm, document κτλ) να το δουν.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την μπαταρία του κινητού μου. Πήρα το iPhone 11 pro max περίπου τα Χριστούγεννα. Έχουν περάσει περίπου 2 μήνες και σήμερα η " υγεία της μπαταρίας " όπως το λέει στις ρυθμίσεις έπεσε από 100% σε 99%. Είναι κάποιο πρόβλημα ή να το αγνοήσω. Σημειωτέων οι φορτίσεις γίνονται κανονικά.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την μπαταρία του κινητού μου. Πήρα το iPhone 11 pro max περίπου τα Χριστούγεννα. Έχουν περάσει περίπου 2 μήνες και σήμερα η " υγεία της μπαταρίας " όπως το λέει στις ρυθμίσεις έπεσε από 100% σε 99%. Είναι κάποιο πρόβλημα ή να το αγνοήσω. Σημειωτέων οι φορτίσεις γίνονται κανονικά.

Ευχαριστώ πολύ

 

Για ποιο λογο να υπαρχει προβλημα?Απο το 100% σου επεσε στο 99,δεν σου επεσε στο 90.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο να υπαρχει προβλημα?Απο το 100% σου επεσε στο 99,δεν σου επεσε στο 90.

 

Απ,ος δεν ήξερα τον ρυθμό, αλλά μάλλον δεν πρέπει να του δίνω πολύ σημασία :)

Link to comment
Share on other sites

Απ,ος δεν ήξερα τον ρυθμό, αλλά μάλλον δεν πρέπει να του δίνω πολύ σημασία :)

Επειδή είδα ότι έχεις την ίδια συσκευή με εμένα μήπως αντιμετωπίζεις το ίσιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα ότι έχεις την ίδια συσκευή με εμένα μήπως αντιμετωπίζεις το ίσιο πρόβλημα;

 

"Ισιο" προβλημα δεν ξερω αν αντιμετωπιζει ο φιλος με την υγεια της μπαταριας , εσυ ομως δεν πας καθολου "ισια"...

Για παρτο αλλιως γιατι θα βρεις σε τοιχο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Προσπαθώντας να βρω κάποια ταινία μου έβγαλε επιλογή να επιλέξω το us itunes store μιας και εκεί ηταν διαθέσιμη. Έκανα την επιλογή, φυσικά δεν με αφήνει να την αγοράσω και μου λέει να αλλάξω στο κατάστημα της Ελλάδας!!

 

Φυσικά ΔΕΝ δέχεται την αλλαγή αν δεν ακυρώσω τις συνδρομές σε TV και Music. Τις ακύρωσα αφου το Apple TV δεν το χρησιμοποιώ καν το δε music επίσης και το οποίο λήγει τον Απρίλιο.

 

Πάλι όμως δεν με αφήνει αν δεν ακυρώσω (την ήδη ακυρωμένη συνδρομή) στο Apple music....

 

Κάποια λύση;; Η πρέπει να περιμένω μέχρι τον Απρίλιο όπου ισχύει (η ακυρωμένη συνδρομή ξαναλέω) στο Apple Music ;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

κάποιοι κάτοχοι του 11 pro max που να έλαβαν το μήνυμα (emergency cell broadcast) προειδοποίησης για κορωνοϊό απο την ΓΓΠΠ;

Στο δικό μου δεν εμφανιζεται καν ως επιλογή για να την ενεργοποιήσω μέσα στις Ρυθμίσεις - Ειδοποίηση.

Σε iphone 7 υπάρχει κ το έλαβε κανονικά.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Και στο απλό 11 το έλαβα κανονικά χώρις να κάνω κάποια ρύθμιση.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το έλαβα κανονικά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

κάποιοι κάτοχοι του 11 pro max που να έλαβαν το μήνυμα (emergency cell broadcast) προειδοποίησης για κορωνοϊό απο την ΓΓΠΠ;

Στο δικό μου δεν εμφανιζεται καν ως επιλογή για να την ενεργοποιήσω μέσα στις Ρυθμίσεις - Ειδοποίηση.

Σε iphone 7 υπάρχει κ το έλαβε κανονικά.

 

Φίλε μου δυστυχώς έχεις μαϊμού iPhone.

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δυστυχώς έχεις μαϊμού iPhone.

 

:lol::lol::lol:

 

τι να πω, δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

εκανα επανεκκίνηση αλλά πάλι δεν εμφανίζονται οι επιλογές...

 

Οι επιλογές στις γνωστοποιήσεις είναι ενεργοποιημενες ?

 

Και πιο iOS εχεις ..αυτη η επιλογη μπηκε τελευταια

Link to comment
Share on other sites

κάποιοι κάτοχοι του 11 pro max που να έλαβαν το μήνυμα (emergency cell broadcast) προειδοποίησης για κορωνοϊό απο την ΓΓΠΠ;

Στο δικό μου δεν εμφανιζεται καν ως επιλογή για να την ενεργοποιήσω μέσα στις Ρυθμίσεις - Ειδοποίηση.

Σε iphone 7 υπάρχει κ το έλαβε κανονικά.

 

Είναι θέμα του παρόχου σου και όχι του τηλεφώνου.

Δεν πήγε σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ερώτηση με το καλώδιο που έχετε type c ... Έχει κανείς δοκιμάσει να συνδέσει δίσκο εξωτερικό SSD με Type c καλώδιο...???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ερώτηση με το καλώδιο που έχετε type c ... Έχει κανείς δοκιμάσει να συνδέσει δίσκο εξωτερικό SSD με Type c καλώδιο...???

 

 

Μόνο στα iPad νομίζω διαβάζονται μέσα αποθήκευσης.

Είναι θέμα λογισμικού.

Το iPad os υποστηρίζει usb otg ενώ το iOS όχι.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στα iPad νομίζω διαβάζονται μέσα αποθήκευσης.

Είναι θέμα λογισμικού.

Το iPad os υποστηρίζει usb otg ενώ το iOS όχι

 

Υποστηρίζεται κανονικά και στο iPhone-iOS με περιορισμούς όμως στα εξωτερικά μέσα αποθήκευσης που χρειάζονται περισσότερο ρεύμα-τάση για να λειτουργήσουν. Φυσικά όλα αυτά με τα επίσημα adaptors της Apple.....

Link to comment
Share on other sites

επειτα απο πεσιμο του κινητου, ράγισε η οθόνη του 11 Pro Max. Παραμένει πλήρως λειτουργική. Τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση για αντικατάσταση της? Επίσημο κατάστημα της apple ή κάπου αλλού? Edited by Xorxhs
Link to comment
Share on other sites

επειτα απο πεσιμο του κινητου, ράγισε η οθόνη. Παραμένει πλήρως λειτουργική. Τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση για αντικατάσταση της? Επίσημο κατάστημα της apple ή κάπου αλλού?

 

Εξαρτάται από 2 παράγοντες

Μοντέλο τηλεφώνου

Κόστος

 

ΠΧ εάν είσαι με 8 και άνω αξίζει να πας επίσημα αλλά με αρκετό κόστος ( εκτός εάν είσαι σε φάση αγοράς νέου μηλου οπότε πας λίγο πιο γρήγορα την αγορά σου).

Εαν είσαι με 6s και κάτω σκέφτεσαι και την ΟΕΜ οθόνη ( εκτός εάν έχεις βάλει πρόσφατα γνήσια μπαταρία οπότε πάλι με αντιπροσωπία μπλέκεις).

Εαν τέλος είσαι με 7 ουδέτερη ζώνη / όπως σου βγει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εξαρτάται από 2 παράγοντες

Μοντέλο τηλεφώνου

Κόστος

 

ΠΧ εάν είσαι με 8 και άνω αξίζει να πας επίσημα αλλά με αρκετό κόστος ( εκτός εάν είσαι σε φάση αγοράς νέου μηλου οπότε πας λίγο πιο γρήγορα την αγορά σου).

Εαν είσαι με 6s και κάτω σκέφτεσαι και την ΟΕΜ οθόνη ( εκτός εάν έχεις βάλει πρόσφατα γνήσια μπαταρία οπότε πάλι με αντιπροσωπία μπλέκεις).

Εαν τέλος είσαι με 7 ουδέτερη ζώνη / όπως σου βγει.

 

Μα ο άνθρωπος γράφει στο θέμα του 11 Pro Max, ποια συσκευή λες να έχει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα ο άνθρωπος γράφει στο θέμα του 11 Pro Max, ποια συσκευή λες να έχει;

 

Μεταξύ μας τώρα πιστεύεις ότι όσοι γράφουν εδώ είναι όλοι με 11?? ( δεν λέω καν pro ή pro max).

Και ας πούμε ότι όντως έχει το 11pro max έχει λογική να βάλει οθόνη ΟΕΜ σε συσκευή που έχει πάρει 1000 -1200€???

Link to comment
Share on other sites

για το 11 pro max αναφέρομαι. Το επίσημο apple store θέλει 600 ευρώ για επισκευή, γιαυτό ρωτώ. Διόρθωσα και στο αρχικό ποστ, για ποιο κινητό αναφέρομαι
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...