Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο χερι το 44ρι ειναι πολυ μεγαλο σε σχεση με το 40ρι?

 

Πρέπει να τα φορέσεις κάπου για να καταλάβεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Android χρήστης απ το 2009.

Πρώτη φορά με iPhone και το συνήθισα αμέσως.

Είχα τρομάξει με τόσα σχόλια που έβλεπα όλα αυτά τα χρόνια απ αυτούς που έκαναν την μετάβαση, και έλεγαν πως δεν μπορούν να το συνηθίσουν.

Η συσκευή είναι τέλεια απ όλες τις απόψεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας...κατοχοσ και εγω του 11 προ και πρωην κατοχος του Χ...ηθελα να ρωτησω αν εχετε παρατηρησει μικρα σημαδια-γρατζουνιεσ στο μεταλικο περιβλημα και κυριως στο κατω μεροσ που μενει ακαλυπτο απο την θηκη..το ειχα παρατηρησει και στα δυο κινητα χρωματος μαυρου και μαλλον ειναι απο την καθημερινη χρηση αλλα τα υπερ προσεχω...εχει κανεις παρατηρησει αυτα τα σημαδακια κυριως κατω απο το φως? ευχαριστω πρωκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σημαντική βοήθεια χρειάζομαι γτ φοβάμαι ότι κάποιο θέμα έχει το iPhone 11pro το έχω πάρει έσω και 4 μέρες πρώτη φορά σε apple να πω και έχω το εξής πρόβλημα όταν που στέλνουν μνμ σε viber Instagram ακούγεται πολύ χαμηλά ο ήχος ειδοποίησης και όσο ερχονται μνμτα αυξάνεται ο ήχος μόνος του και άκουγεται ποιο δυνατά το ίδιο συμβαίνει και με τον ήχο του πληκτρολογίου όταν ξεκινάω να γράψω κάτι είναι σχεδόν αθόρυβος όσο πάρω τα πλήκτρα τόσο αυξάνεται και η ένταση αλλά όταν με περνούν κλήση η στα βίντεο η μουσική δεν μειώνεται είναι σταθερή. Να πω επίσης ότι έχω απενεργοποίηση την επιλογή του Face ID για τον ήχο όποτε το έχω δοκιμάσει φοβάμαι μην έχει πρόβλημα το Κίν μου
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σημαντική βοήθεια χρειάζομαι γτ φοβάμαι ότι κάποιο θέμα έχει το iPhone 11pro το έχω πάρει έσω και 4 μέρες πρώτη φορά σε apple να πω και έχω το εξής πρόβλημα όταν που στέλνουν μνμ σε viber Instagram ακούγεται πολύ χαμηλά ο ήχος ειδοποίησης και όσο ερχονται μνμτα αυξάνεται ο ήχος μόνος του και άκουγεται ποιο δυνατά το ίδιο συμβαίνει και με τον ήχο του πληκτρολογίου όταν ξεκινάω να γράψω κάτι είναι σχεδόν αθόρυβος όσο πάρω τα πλήκτρα τόσο αυξάνεται και η ένταση αλλά όταν με περνούν κλήση η στα βίντεο η μουσική δεν μειώνεται είναι σταθερή. Να πω επίσης ότι έχω απενεργοποίηση την επιλογή του Face ID για τον ήχο όποτε το έχω δοκιμάσει φοβάμαι μην έχει πρόβλημα το Κίν μου

 

Έκανες καμία επανεκκίνηση την συσκευή μήπως έχει κολλήσει κάτι;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω δοκιμάσει να το κλείσω και να το ανοίξω το ίδιο κάνει αλλά στα βίντεο η στον ηχο κλήσης είναι σταθερό Φούλερ δυνατά παίζει να έχει κάποιο πρόβλημα να το πάω πίσω;
Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω δοκιμάσει να το κλείσω και να το ανοίξω το ίδιο κάνει αλλά στα βίντεο η στον ηχο κλήσης είναι σταθερό Φούλερ δυνατά παίζει να έχει κάποιο πρόβλημα να το πάω πίσω;

 

Όχι σίγουρα κάτι άλλο φταίει

Μετά πρέπει να κανείς μια επαναφορά ρυθμίσεων

Ρυθμίσεις/γενικά/επαναφορά

 

Βέβαια δεν έχω την συσκευή για να είμαι 100% σίγουρος ότι δεν έχει καμία κρυφή τέτοια επιλογή αλλά κάνοντας απλά επαναφορά ρυθμίσεων ίσως κάτι γίνει

Μετά πάμε σε επαναφορά ρυθμίσεων και περιεχομένου

Αργότερα σε restore από iTunes

 

Αν τίποτα από αυτά δεν διορθώσει το πρόβλημα τότε πας για επισκευή αλλά καποοο software bug έχεις σίγουρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει επαναφορά από το κιν ολική επαναφορά και τπτ

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το restore από iTunes τι διαφορά έχει από την ολική επαναφορά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οποίος έχει το iPhone 11 Pro ας μου απαντήσει σε αυτό που αντιμετόπιζω

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει επαναφορά από το κιν ολική επαναφορά και τπτ

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το restore από iTunes τι διαφορά έχει από την ολική επαναφορά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οποίος έχει το iPhone 11 Pro ας μου απαντήσει σε αυτό που αντιμετόπιζω

 

Ξανά περνάει το λογισμικό στην συσκευή από την αρχή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

@Balancer1990

Οι ήχοι ειδοποιήσεων είναι χαμηλοί όταν κοιτάζεις τη συσκευή ή την έχεις στα χέρια ή πάντοτε;

 

Επίσης είσαι βεβαιος ότι έχεις τέρμα τους ήχους ειδοποιήσεων και ΟΧΙ μόνο των multimedia?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γτ όταν Πάτας επαναφορά περιεχομένου και ρυθμίσεις δε σου ξανά περνάει το λογισμικό από την αρχή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο ήχος κουδουνίσματος είναι τέρμα ο ήχος που είναι για τα βίντεο και για την μουσική τα έχω στην μέση το Face ID. Που είναι για τον ήχο είναι απενεργοποιημένο

Link to comment
Share on other sites

Γτ όταν Πάτας επαναφορά περιεχομένου και ρυθμίσεις δε σου ξανά περνάει το λογισμικό από την αρχή;

 

Όχι απλά σβήνει ότι έχεις μέσα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όποτε κάνω restore iTunes?

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απλά η ένταση αυξάνεται μόνη της όσο γράφω η όσο χτυπάνε τα μνμτα μετά αν το αφήσω στην άκρη ξανά μειώνεται

Link to comment
Share on other sites

Όποτε κάνω restore iTunes?

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απλά η ένταση αυξάνεται μόνη της όσο γράφω η όσο χτυπάνε τα μνμτα μετά αν το αφήσω στην άκρη ξανά μειώνεται

 

Αν τα έχεις δοκιμάσει όλα και είναι η τελευταία σου επιλογή τότε κάνε restore

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπατε ποιο πάνω αν είναι ο ήχος ειδοποιήσεων στο Φούλ εννοείτε αν είναι τέρμα ο ήχος κουδουνίσματος σωστά; Η έχει και κάπου άλλου που ανεβάζω τον ήχο στις ειδοποιησεις
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπατε ποιο πάνω αν είναι ο ήχος ειδοποιήσεων στο Φούλ εννοείτε αν είναι τέρμα ο ήχος κουδουνίσματος σωστά; Η έχει και κάπου άλλου που ανεβάζω τον ήχο στις ειδοποιησεις

 

 

 

Ναι το κουδούνισμα εννοούμε.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάθει και εσυ το ίδιο πράγμα; Εννοείς bug της τελευταίας αναβάθμισης; Εγώ το να κάνω να το πάω πίσω; Η δεν θα βγάλω άκρη έπισης να πω μόλις κλείσω το κινητό restart και το ξανά ανοίξω δουλεύουν όλα κομπλέ μετά από λίγο πάλι το ίδιο
Link to comment
Share on other sites

Στο viber αν δεν χρησιμοποιείς το κινητό χτυπάει ανάλογα με τη ρύθμιση της έντασης κουδουνίσματος και όταν το χρησιμοποιείς ανάλογα με την ρύθμιση της έντασης πολυμέσων.

Προφανώς συμβαίνει το ίδιο και στο δικό μου εντεκαρι

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο στο βιμπερ έσω συμβαίνει και στον ήχο όταν γράφω όσο ποιο πολύ γράφω τόσο ποιο δυνατά ακούγεται έκανα restore iTunes το ίδιο πάλι να είναι χαλασμένη συσκευή; Ο ήχος κλήσης όμως η τα βίντεο είναι σταθερά
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το δικό μου, δεν έχει κάποιο απ τα προβλήματα που συζητάτε.

Μηπως να το πηγαινες να το δουν;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...