Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαλε μας και κανένα screenshot από ρυθμίσεις/επαφές

iCloud/χώρος

Κάτι συμβαίνει στην συσκευή σου ανεξήγητο

Κάποια εφαρμογή που έχει σχέση με επαφές;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

9c8a2eddfc765f8f56b985e41f81578c.jpg

Δεν ξέρω τι να πω πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό σε όλες τις συσκευές που έχω αλλάξει το ενεργοποίησα εχθές το πρωί και έχει φάει 300mb

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Παρατήρησε όπως το έχεις τώρα ...με απενεργοποιημένα τα δεδομένα στις επαφές ....δούλεψε το κινητό .....όπως το δουλεύεις πάντα ....ποια εφαρμογή θα σου ζητήσει τα δεδομένα για τις επαφές

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο sync επαφών έχει κολλήσει.

Μπορεί να είναι οτιδήποτε

iCloud, Facebook, Instagram, κάποιο chat app

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε όπως το έχεις τώρα ...με απενεργοποιημένα τα δεδομένα στις επαφές ....δούλεψε το κινητό .....όπως το δουλεύεις πάντα ....ποια εφαρμογή θα σου ζητήσει τα δεδομένα για τις επαφές

 

 

 

Αυτό είναι το περίεργο δεν μου το ζητάει καμία τι να πω !!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μυστήριες εφαρμογές μήπως που συγχρονίζουνε και με Facebook γι να εμφανίζουν φωτό και γενέθλια και λοιπά;
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω τα ακουστικά ο ήχος ειδοποιήσεων πάει εκεί, γίνετε να ακούγετε όπως χωρίς ακουστικά;
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω τα ακουστικά ο ήχος ειδοποιήσεων πάει εκεί, γίνετε να ακούγετε όπως χωρίς ακουστικά;

 

Ακουστικά με καλώδιο έχεις;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά με καλώδιο έχεις;

 

Ναι. Τα δικά του

Το έψαξα. Δεν γίνετε τελικά. Με τα ακουστικά του όλοι οι ήχοι πάνε στα ακουστικά.

Edited by manolis
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Τα δικά του

Το έψαξα. Δεν γίνετε τελικά. Με τα ακουστικά του όλοι οι ήχοι πάνε στα ακουστικά.

 

Μόνο στα ασύρματα της Apple γίνεται αυτό που θέλεις αυτόματα με τους αισθητήρες των ακουστικών

Στα καλωδιακά όχι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αυτά που διαδίδονται τις τελευταίες ημέρες αναφορικά με την υπερβολικά υψηλή ακτινοβολία του κινητού, γνωρίζει κανείς αν είναι αλήθεια ή μούφες? Υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας? Μήπως να το σκοτώσουμε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αυτά που διαδίδονται τις τελευταίες ημέρες αναφορικά με την υπερβολικά υψηλή ακτινοβολία του κινητού, γνωρίζει κανείς αν είναι αλήθεια ή μούφες? Υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας? Μήπως να το σκοτώσουμε?

 

Αλήθεια γενικώς ή ακόμα καλύτερα ειδικός δεν θα μάθουμε ποτέ για καμιά συσκευή.

Και εγώ διάβασα για την ακτινοβολία αλλά κάπου στο τέλος έλεγε ότι και σε Android συσκευές που έκαναν το ίδιο τεστ και εκεί τα νούμερα είχαν απόκλιση.

Οπότε it's up to us if we keep it or Nokia 3310 / banana...........έχουμε ακόμα απλές επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κι εγώ ότι δεν πληρούν τις υποτιθέμενες προδιαγραφές και άλλες εταιρείες όπως η Samsung

Τι είναι αλήθεια τι είναι ψέμματα τι καλό τι κακό δεν θα το μάθουμε ποτέ

 

Δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι

Είναι πολλά τα λεφτά όποτε εμείς μόνο μπορούμε να μην είμαστε απλά πολλές ώρες με το κινητό στο αυτί και πιο ειδικά σε περιοχές με χαμηλή ποιότητα σήματος που η ακτινοβολία αυξάνει

 

Τα ακουστικά με καλώδιο επίσης έχουν 95% την ακτινοβολία του κινητού γιατί λειτουργούν σαν κεραία και πάλι φτάνει στο κεφάλι μας

 

Μόνο τα Bluetooth ακουστικά έχουν πολύ χαμηλή ακτινοβολία της τάξεως του 5% περίπου

 

Όλα αυτά φυσικά εγώ δεν τα πιστεύω.

Συνήθως μιλάω με ανοιχτή ακρόαση.

Βέβαια είμαι όλη μέρα με το κινητό στο χέρι για πλοήγηση σε Ίντερνετ και λοιπά όποτε αν είναι κάτι να πάθουμε δεν το γλιτώνουμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα κακά η όχι θα αρχίσουν να φαίνονται μετά από καμία 30ρια χρόνια όταν θα έχει δοκιμαστεί η τεχνολογια σε βάθος χρόνου. Γενικά η κατάχρηση κάνει κακό παντού

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα κακά η όχι θα αρχίσουν να φαίνονται μετά από καμία 30ρια χρόνια όταν θα έχει δοκιμαστεί η τεχνολογια σε βάθος χρόνου. Γενικά η κατάχρηση κάνει κακό παντού

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

20 έχουν περάσει από τότε που ήρθαν Ελλάδα περίπου τα κινητά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

20 έχουν περάσει από τότε που ήρθαν Ελλάδα περίπου τα κινητά

Πολύ παραπάνω από 20, τουλάχιστον 27. Νομίζω το 1993 ήρθαν Telestet και Panaphone. Εγώ έχω κινητό εδώ και 21 χρόνια, από 16 Μαρτίου 1999.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Χρόνια χρήστης adroid και αποφάσισα να επιστρέψω στην apple (κάτοχος 3gs) με την αγορά του 11 pro!! Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με την αγορά Apple Watch. Να πάρω το 5αρι ή ρο 4αρι

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Χρόνια χρήστης adroid και αποφάσισα να επιστρέψω στην apple (κάτοχος 3gs) με την αγορά του 11 pro!! Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με την αγορά Apple Watch. Να πάρω το 5αρι ή ρο 4αρι

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Δεν έχουν τεράστιες διαφορες

Always on display είναι η κυριότερη τους διαφορά

Αν έχεις τα χρήματα πάρε το 5

Αν θέλεις να κανείς λίγο οικονομία θα βολευτείς και με ένα 4αρι μεταχειρισμένο

4αρι καινούργιο πάντως δεν συμφέρει έχει ίδια τιμή σχεδόν με το 5αρι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Χρόνια χρήστης adroid και αποφάσισα να επιστρέψω στην apple (κάτοχος 3gs) με την αγορά του 11 pro!! Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με την αγορά Apple Watch. Να πάρω το 5αρι ή ρο 4αρι

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Οπως αναφερθηκε και στο διπλα θεμα,το 4ρι δεν υπαρχει πλεον,καταργηθηκε σαν μοντελο για να υπαρχει επιτηδες το 3 και το 5.

Αρα ή πας στο φθηνοτερο 3ρι(αν σε καλυπτουν οσα σου προσφερει)ή πας μια και καλη στο ακριβοτερο 5ρι.

Link to comment
Share on other sites

5 αρι , εννοείται , δεν το μετάνιωσα ούτε μια στιγμή από την πρώτη ημέρα αγοράς του....

Το πιο σημαντικό , νομίζω , όλες οι ενδείξεις για την υγεία είναι ακριβώς ότι αναφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Το 4ρι και να θελει δεν υπαρχει ουτε ή αλλως,αρα αναγκαστικα στο 5ρι παει απο καινουργια(εκτος αν κοιταξει σε αγγελιες που δεν ανεφερε πουθενα κατι τετοιο).
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο 5αρι. Το always on display ειναι ολα τα λεφτα.

 

Ισχυει αλλά πίνει μπαταρία. Αν το απενεργοποιήσεις κρατά σχεδόν 2 μέρες

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αλλά πίνει μπαταρία. Αν το απενεργοποιήσεις κρατά σχεδόν 2 μέρες

 

Ειχα το 4αρι

Δεν μπορω να πω οτι ειχα θεμα με τον αισθητηρα που αναβε την οθονη με την κινηση του χεριου οποτε νομιζω εαν καποιος θελει να κερδισει αυτονομια, που οντως ειναι σημαντικο θεμα στο watch τοτε ναι μπορει να απενεργοποιησει την λειτουργια always on χωρις να εχει καποια επιπτωση αυτο στην καθημερινη του ευκολια

Το 5αρι δεν το εχω δοκιμασει οποτε εχω μια μικρη επιφυλαξη οτι αυτο που αναφερω παραπανω δεν ειναι και 100% δοκιμασμενο απο εμενα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αλλά πίνει μπαταρία. Αν το απενεργοποιήσεις κρατά σχεδόν 2 μέρες

 

Στο χερι το 44ρι ειναι πολυ μεγαλο σε σχεση με το 40ρι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...