Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tι rom εχεις ? γιατι εγω εχω βαλει την 11 Greece COS ( Cosmote) μεσω odin εδω και κανα μηνα και δεν εχει ερθει κατι .

 

Την απλή ελληνική χωρίς πάροχο

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, κάποια τα έχουν άλλα όχι. Περίμενα το Google Feed αριστερά της home screen αλλά δεν το έχουν υλοποιήσει.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αλλά οι αλητες δεν έχουν βάλει την επιλογή eraser στην επεξεργασία των φωτογραφιών. Τι να πω....
Πίστεψε με δεν είναι καθόλου έξυπνο το συγκεκριμένο εργαλείο. Αν το background δεν είναι μονόχρωμο έστω , δεν δουλεύει καθόλου καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σε πολύ καλή τιμή την συσκευή την έκδοση 5G. Γνωρίζει κανείς αν είναι οκ; Μήπως τραβάει μπαταρία παραπάνω; Μπορώ να απενεργοποιήσω το 5G; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση θέλω. Εάν υπάρχει κάποιος εδώ με CSC Γερμανίας DBT, να μου απαντήσει αν του λειτουργεί σωστά το Samsung pay με Curve κάρτα και διεύθυνση άλλου κράτους εκτός Γερμανίας;

(Δεν γνωρίζω αν παίζει ρόλο η διεύθυνση της κάρτας Curve αν είναι ελληνική ή Γερμανίας)

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Την έχω κάνει και εγώ την αναβάθμιση μία από τις βελτιώσεις που μου άρεσαν ήταν ότι επιτέλους μπορείς να κάνεις μετονομασία κανονική σε φωτογραφία στη συλλογή!

Δε χρειάζεται λοιπόν να χρησιμοποιείς 3rd part application πλέον 473ec7d688fb7ca44bd7569ac37310f0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση μπορείτε να μπείτε σε bootloader για να κάνετε clear cache?

 

Μόνο με σύνδεση ακουστικών στην type c η σύνδεση σε PC με την ίδια ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πιστεύετε ότι χρειάζεται factory reset μετά το update από ui3.0 σε ui3.1 ?

 

Όταν έβαλα την ui3.0 έκανα κανονικά καθαρή εγκατάσταση και τα πέρασα όλα από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πιστεύετε ότι χρειάζεται factory reset μετά το update από ui3.0 σε ui3.1 ?

 

Όταν έβαλα την ui3.0 έκανα κανονικά καθαρή εγκατάσταση και τα πέρασα όλα από την αρχή.

 

Ούτε καν... Εγω που ειμαι και ψυχαναγκαστικος δεν έκανα καν από την 10 στην 11 και δεν έχω δει το παραμικρό...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από s20 το πρόγραμμα επεξεργασία φωτογραφιών μιας και σ εκείνο μετά την τελευταία αναβαθμιση υπάρχει η επιλογή να σβήνεις αντικείμενα από μια φωτογραφία αλλά ... τίποτε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOOOOOOS ! ! !

 

Περασα μεσω odin την 11 GR oneUI3.1 , ολα μια χαρα ..... εκανε pass το odin , και στο downloading μου λεει volume down key + Slide key for more than 7 sec για να κανει restart , μου κανει , δειχνει το NOTE 10 Plus στην αρχη και με βαζει ΠΑΛΙ σε download mode

 

( ΑΚΥΡΟ .... φτιαχτηκε .... την ξαναπερασα δευτερη φορα αφου ημουν σε download και πηρε κανονικα )

Edited by jimmis1974
Link to comment
Share on other sites

χειροτερα η καλυτερα ?

 

Αν κρίνω από το δικό μου μάλλον εννοεί μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο. Είναι όντως αισθητή:D

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το δικό μου μάλλον εννοεί μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο. Είναι όντως αισθητή:D
https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8147232

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την έβαλα, μια χαρα φαίνεται να πηγαίνει μέχρι στιγμής.

Να ρωτησω κάτι ασχετο, το Messenger σας βγάζει κάτι περίεργο με τους ηχους? Όταν πατάω το Send και οταν πληκτρολογεί ο αλλος, οι ήχοι ειναι εκκωφαντικοι και δεν χαμηλώνει η ένταση. Οι υπόλοιποι ηχοι πχ μηνύματος, λειτουργούν κανονικά.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Έκανα οτι είπες σε ότι εφαρμογή-εφαρμογη συστήματος βρήκα σε σχέση το "τηλεφωνο".. θα επανέλθω με τα αποτελεσματα

Επανέρχομαι λοιπόν, σήμερα με 1 ώρα σε κλήσεις έχει γράψει 4.4%, είναι φυσιολογικο? Wifi call είναι ανενεργό, το volte ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Την βελτιωμένη επεξεργασία την έχετε ενεργοποιημενη? δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά σε ταχύτητα η σε κατανάλωση μπαταρίας.

 

Βέβαια μόνο με την ιδέα ότι θα δώσει κάτι παραπάνω το έχω ενεργοποιημενο μόνιμα.

 

Όχι πως έχω έστω και λίγο κάποιο παράπονο με την ταχύτητα της συσκευής.. Απλά είναι ψυχολογικό

Edited by Vasilisx360
Link to comment
Share on other sites

Την έχω περάσει και εγώ τώρα διάφορες δεν έχω δει. Κορεάτικο μοντέλο είναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φωτογραφίες πως ανεβάζεις?

Edited by avgouleo2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...